|
|||||||
| Notka |
|
| Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną! |
![]() |
|
|
Narzędzia |
|
|
#1 |
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 682
|
Włosy
Witajcie szukam kogoś kto może borykał się z problemem jak ja .. wyszedł z tego lub zmniejszył problem wykonałam cały trójpodział tarczycy testostern Prl w normie .. mam problem z tłustymi włosami zapachem nie do zniesienia i ciągle włosy przetłuszczające , dręczy mnie ciągłę " przyklapy".. Co może pomóc ? Szampn dziegciowy nie wiele pomógl ani Vichy . Trądziku nie mam na szczęście jedynie suche ciało.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy. „Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja. |
|
|
|
|
#2 |
|
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 455
|
Dot.: Włosy
Chodzisz do lekarza?
|
|
|
|
|
#3 |
|
Przyczajenie
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
|
Dot.: Włosy
Może to łojotkowe zapalenie skóry? Radzę iść do lekarza
|
|
|
|
|
#4 |
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 182
|
Dot.: Włosy
Plus jestes na jakiejs w miare zdrowej diecie? Oprocz kwestii hormonalnych skora czesto odbija sobie po prostu twoj tryb zycia.
|
|
|
|
|
#5 |
|
Przyczajenie
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
|
Dot.: Włosy
A próbowałaś produktów konopnych? może olej konopny mógłby Ci pomóc
|
|
|
|
|
#6 |
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 53
|
Dot.: Włosy
Trycholog na sprawdzenie stanu skalpu. Może warto by ci coś konkretnego zapisał czy to maści czy wcierki itp.
|
|
|
![]() |
Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie
|
|
|
| Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.






