Czy od razu czułyście, że to to? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 07:51   #1
natalia1997_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2

Czy od razu czułyście, że to to?


Cześć, mam do Was pytanie, o Wasze początki spotkań z chłopakami. Jak wyglądały Wasze pierwsze spotkania? Czy pisaliście ze sobą non stop?

Ja z tym chłopakiem spotkałam się 2 razy, pierwsza randka trwała 4h, a druga 5h. Dobrze się dogadujemy, czasem były momenty ciszy, ale to chyba normalne prawda?



Zamartwia mnie fakt, ze mu się nie podobam, albo ze nie dogaduje ze mna aż tak dobrze.



Jak to było u Was? Z czasem zaczęliście dogadywać się lepiej?
natalia1997_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:35   #2
Laverta
Raczkowanie
 
Avatar Laverta
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 96
Dot.: Czy od razu czulyscie, ze to to?

Jeżeli chodzi o facetów, z którymi później byłam - od początku dogadywaliśmy się dobrze, dla mnie to podstawa. Nie mam czasu na czekanie, aż zacznę się z kimś dogadywać lepiej. A w szczególności, jeżeli kogoś dopiero poznaję. Odpowiadając na pytanie z tytułu wątku - nigdy nie czułam od samiutkiego początku, że to to i że mogłabym z tym kimś być - przecież nie znam człowieka.
A co do pisania ze sobą - było tego sporo, ale nie jestem fanką ślęczenia nad telefonem cały czas.
Laverta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:37   #3
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 472
Dot.: Czy od razu czulyscie, ze to to?

Ja na początku traktuję relacje na spokojnie. Podoba mi się ktoś, ale początkowo jest atrakcyjnym "kolegą", nie nastawiam się na relację, staram się nie szaleć i nie tracić głowy, bo z tego zawsze dramaty wychodzą. Powoli, na spokojnie, jak mu się podobasz, to będzie utrzymywał kontakt.

Co do pisania, to zależy. Z jednym pisałam na początku non stop, z innym co 2 dni. Nie ma reguły.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:49   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy od razu czułyście, że to to?

Ja z obecnym mężem pisałam miesiąc przez neta. Wiedziałam że to chyba ten po 2 spotkaniu. Od pierwszego spotkania nie mogliśmy się nagadać. Gdy czekałam na przystanku jak podjechał mój autobus to zostałam, wcale nie chciałam kończyć spotkania. Gadaliśmy o wszystkim, mamy podobne osobowości i charaktery. Z nikim nie gadało mi się tak dobrze. Już przez neta nie mogliśmy się nagadać. Wyczuwałam że nadajemy na tej samej fali ale motylki poczułam na trzecim spotkaniu dopiero.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

A co do kontaktu to pisalismy codziennie. Od początku.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:39   #5
nemezis08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 37
Dot.: Czy od razu czułyście, że to to?

Jestem osobą, która na początku zawsze ma problem z komunikacją, jestem bardzo nieśmiała. U mnie więc fakt iż na początku średnio się dogaduję z facetem go od razu nie skreśla. Tym bardziej jeśli ma inne atuty. Ale jeśli po miesiącu zdaje sobie sprawę, że dalej nie umiem z nim rozmawiać to znaczy, że to nie ma sensu.

Tylko z jednym chłopakiem - aktualnym - od zawsze czułam że to jest "to" nawet kiedy jeszcze w ogóle z nim nie rozmawiałam (latami nie mieliśmy kontaktu) ) Zastanów się czy facet Ci się po prostu podoba. Nie czy jest mądry, rozsądny i dobry i mogłabyś z nim być tylko czy chcesz.
nemezis08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:50   #6
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy od razu czułyście, że to to?

Ja 4 miesiące pisałam. Codziennie skype i gg po kilka h. Na 1 spotkaniu wiedziałam, że on będzie moim mężem.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:15   #7
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Czy od razu czułyście, że to to?

Z obecnym chłopakiem jeszcze przed 1 randka latałam z motylkami w brzuchu, wiec z mojej strony jak najbardziej czułam, ze to to. Z tym, ze poznaliśmy sie wcześniej na neutralnym gruncie i wiedziałam jaki jest w rozmowie.

Pisalismy i rozmawialiśmy przez telefon praktycznie non stop. Oboje mamy duża potrzebę kontaktu na codzień, chociaż wiem ze nie każdy lubi tak spamować.

Momenty ciszy na początku znajomosci sa normalne, tym bardziej ze cześć znajomosci zawiązuję sie online, nie ma naturalnie wspólnych tematów jak znajomi albo praca.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 20:38   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy od razu czułyście, że to to?

A na czym polegaja takie spotkania? Moze obejrzcie cos razem i potem mozecie wspolnie komentowac. Nie kazdy lubi od razu wszystko o sobie mowic, dopiero co poznanej osobie. To przyjdzie z czasem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 21:01   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy od razu czułyście, że to to?

Cytat:
Napisane przez natalia1997_ Pokaż wiadomość
Cześć, mam do Was pytanie, o Wasze początki spotkań z chłopakami. Jak wyglądały Wasze pierwsze spotkania? Czy pisaliście ze sobą non stop?

Ja z tym chłopakiem spotkałam się 2 razy, pierwsza randka trwała 4h, a druga 5h. Dobrze się dogadujemy, czasem były momenty ciszy, ale to chyba normalne prawda?



Zamartwia mnie fakt, ze mu się nie podobam, albo ze nie dogaduje ze mna aż tak dobrze.



Jak to było u Was? Z czasem zaczęliście dogadywać się lepiej?
Z moim facetem od początku dobrze się dogadywałam, dużo rozmawialiśmy online i na żywo. Wiedziałam, że czuję sie przy nim swobodnie i że mi się bardzo podoba; wybijał się na tle innych.
Wiem też, że jak od początku ktoś mnie deprymuje, nie mogę być przy kimś sobą, to nic z tego nie będzie nawet po kilku dobrych randkach... Nie wiadomo, jakby on się starał.
Dlaczego uważasz, że moglibyście się lepiej dogadywać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:12   #10
4a00fddcb3bc83f9ee0a802782f5cbe32c50e7da_5ed1940b7a829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 32
Dot.: Czy od razu czułyście, że to to?

Ja byłem zdziwiony. To było 11 lat temu ale dobrze to pamiętam.

Raczej kontakt był słaby z jej strony. Chyba się trochę narzucałem. Nie chciała ze mną spędzać tyle czasu co ja z nią. Było, minęło. Dzisiaj jesteśmy małżeństwem, choć pewnie nie powinniśmy nim być.
4a00fddcb3bc83f9ee0a802782f5cbe32c50e7da_5ed1940b7a829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 14:12:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.