Co wy sądzicie na ten temat? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-23, 21:51   #1
Marlenka210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 3

Co wy sądzicie na ten temat?


Tydzień temu zerwałam z chłopakiem,ktory od dawna mnie olewał,co chwilę sie kłóciliśmy itd i postanowilam ze nie ma co dluzej tego ciagnąć.Pare dni później on zaczął lajkowac mi zdjecia,wyświetlać moje relacje itd,ale nic nie pisał.Dzisiaj napisał do mnie jego najlepszy przyjaciel pierwszy raz w zyciu co tam,jak po zerwaniu,czy jestem smutna itd i mialam wrazenie że zaczął do mnie pisać dosc jednoznaczne sms.Napisalam wiec do mojego byłego bo byłam przekonana ze to on kazal mu do mnie pisac.On oczywscie wyparł się wszystkiego i napisał ze on o niczym nie wie.Za chwilę napisal ten kolega ze odpowiadając na pytanie ktore zadałam mojemu chłopakowi to on pytał czy moze do mnie zarywac i on sie podobno zgodzil.Jednak nie wydaje mi się zeby to bylo mozliwe gdyż nigdy nie wykazywał mną jakiegos szczególnego zainteresowania i nigdy nie pisalismy nawet ani nie gadalismy dluzej.Pisząc z nimi miałam wrażenie ze oboje kręcą i ten kolega probowal bronić mojego eks.Nie wiem juz co myslec.Jak wy sadzicie o co w tym chodzi?
Marlenka210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 22:09   #2
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Marlenka210 Pokaż wiadomość
Tydzień temu zerwałam z chłopakiem,ktory od dawna mnie olewał,co chwilę sie kłóciliśmy itd i postanowilam ze nie ma co dluzej tego ciagnąć.Pare dni później on zaczął lajkowac mi zdjecia,wyświetlać moje relacje itd,ale nic nie pisał.Dzisiaj napisał do mnie jego najlepszy przyjaciel pierwszy raz w zyciu co tam,jak po zerwaniu,czy jestem smutna itd i mialam wrazenie że zaczął do mnie pisać dosc jednoznaczne sms.Napisalam wiec do mojego byłego bo byłam przekonana ze to on kazal mu do mnie pisac.On oczywscie wyparł się wszystkiego i napisał ze on o niczym nie wie.Za chwilę napisal ten kolega ze odpowiadając na pytanie ktore zadałam mojemu chłopakowi to on pytał czy moze do mnie zarywac i on sie podobno zgodzil.Jednak nie wydaje mi się zeby to bylo mozliwe gdyż nigdy nie wykazywał mną jakiegos szczególnego zainteresowania i nigdy nie pisalismy nawet ani nie gadalismy dluzej.Pisząc z nimi miałam wrażenie ze oboje kręcą i ten kolega probowal bronić mojego eks.Nie wiem juz co myslec.Jak wy sadzicie o co w tym chodzi?
Jakie ma to dla ciebie znaczenie skoro zerwałaś? Nie odpisuj albo od razu zablokuj obu i tyle.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 06:49   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Tez radze nie odpisywac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 07:09   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Obie opcje są możliwe.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 10:51   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

nie odpisuj i NA BOGA, nie flirtuj z kolega bylego. Byc ,moze chca cie wrobic i rozpusic niemile plotki o tobie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 15:27   #6
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Jakiś koleś do ciebie wypisuje, coś kręci, ex chce zwrócić na siebie uwagę, co robi się w takiej sytuacji - blokuje. Nie rozumiem po co w ogóle zawracasz sobie głowę taką gówniarzerią
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 18:15   #7
Marlenka210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Mój eks mówi że nie interesuje go o czym z nim pisze i on o niczym nie wiedział,natomiast ten kolega że pytał go o zgode i się zgodził,a gdy napisałam że nie chce z nim pisać to spytał czy się boje że przekaże byłemu,a ja że nie,bo to dla mnie zamknięty roździał i nagle przestał pisać
A z moim bylym spotkałam się przypadkiem dzisiaj i udawał że mnie nie zna...
Marlenka210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-24, 18:21   #8
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Marlenka210 Pokaż wiadomość
Mój eks mówi że nie interesuje go o czym z nim pisze i on o niczym nie wiedział,natomiast ten kolega że pytał go o zgode i się zgodził,a gdy napisałam że nie chce z nim pisać to spytał czy się boje że przekaże byłemu,a ja że nie,bo to dla mnie zamknięty roździał i nagle przestał pisać
A z moim bylym spotkałam się przypadkiem dzisiaj i udawał że mnie nie zna...
No, ale to twój były, a poza tym mówisz, że z tamtym kolegą nie chcesz pisać. To czym sobie zawracasz tutaj głowę? O co ci chodzi?
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 18:46   #9
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Zerwalas to zerwalas, a co do kolegi to albo jestes zainteresowana albo nie. To jest krótka piłka i nikt za ciebie ci tego nie rozwiąże.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 20:24   #10
Marlenka210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Po prostu mam wrażenie że to mój były kazał temu koledze do mnie napisać,żeby mnie sprawdzić i robią sobie jakieś jaja
Marlenka210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 21:40   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

najlepsi przyjaciele nie startują do dziewczyn swoich kumpli w dodatku chwilę po zerwaniu.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 09:16   #12
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Marlenka210 Pokaż wiadomość
Po prostu mam wrażenie że to mój były kazał temu koledze do mnie napisać,żeby mnie sprawdzić i robią sobie jakieś jaja
No to ich olej
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 09:27   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co wy sądzicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Marlenka210 Pokaż wiadomość
Po prostu mam wrażenie że to mój były kazał temu koledze do mnie napisać,żeby mnie sprawdzić i robią sobie jakieś jaja
Zablokuj ich lub ignoruj. W czym problem?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-25 10:27:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.