Córka chce zostać Świadkiem Jehowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-23, 16:24   #1
matkarita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 3

Córka chce zostać Świadkiem Jehowy


Witam.
Moja czternastoletnia córka chce zostać Świadkiem Jehowy tak jak jej ojciec.
Byłego męża poznałam gdy miałam 19 lat tuż po wyprowadzce z domu dziecka. Wiem, że jest Świadkiem, ale niezbyt stosował się do zasad własnego wyznania, tak że zaszłam w ciąże bez ślubu, co tam jest niewybaczalne i o mało go nie wywalili, ale w końcu wzięliśmy ślub w USC, ale nie przeszłam na jego wiarę, po ślubie zaczął nalegać bym stała się ŚJ,ale byłam nieugięta, skończyło się rozwodem, Rozwiedliśmy się jak córka miała trzy lata teraz ma czternaście i co weekend jest u ojca oboje mamy pełne prawa do niej , nie mogę mu nic pod względem ojcostwa zarzucić oprócz tego, że w te weekendy brał ją na te zebrania i chodzenie po domach, robiłam mu o to awantury,ale bez skutku.
Rok temu wyprowadziłam się na drugi koniec kraju do partnera gdyż miałam tam dobrą ofertę pracy,ale mój partner nie chciał by nasza córka z nami mieszkała, więc z ciężkim sercem zostawiłam ją ojcem i jego nową żoną która też jest ŚJ a ja zamieszkałam z nim i z jego córką po dwóch miesiącach zrozumiałam, że to absurd i postawiłam partnerowi warunek, że albo wraca ze mną i razem wychowujemy nasze córki albo to koniec. Zgodził się
Jednak moja córka bardzo się zmieniła, wyrzuciła wszystkie spodnie i nosi tylko skromne sukienki,spódnice i bluzki,na wszystkie święta wybywa do ojca, chodzi po domach z ojcem i jego nową rodziną, uczęszcza na każde zebrania dwa razy w tygodniu, nie uznaje własnych urodzin, mikołajek,dystansuje się od ludzi z klasy, ciągle mówi o Armagedonie, czyta tylko Biblię, nie utrzymuje kontaktu z nikim poza zbioru. Mówi, że za rok chce wziąć chrzest i przenieść się do ojca, gdy staram się z nią o tym rozmawiać to albo płacze albo krzyczy że nic nie wiem, i że przez moją głupotę zginę w Armagedonie. O wizycie u psychologa nie chce słyszeć. Rozmowy z jej ojcem nic nie dają. Mój partner popiera decyzję mojej córki o wyprowadzce, jej przybrana siostra się do niej nie odzywa, pomimo że mieszkają w tym samym pokoju, chodzą do tej samej klasy.
Jestem załamana
matkarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 16:44   #2
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Może pokaż na YouTube kanał światusy. Oni też byli świadkami ale na szczęście z tej sekty odeszli. Nawet jej rodzice po 30 latach.
Niestety prawdopodobnie stracisz córkę. Twój ex będzie ją przekonywać, żeby urwała z tobą kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 16:51   #3
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 17:03   #4
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Bylo więcej jezdzic po kraju za spodniami, które (co widać już po tym krótkim opisie) są bardzo niechętne względem Twojego dziecka. I zostawiać córkę z oszołomami.

Dokonałaś wyboru

Tylko dzieciaka szkoda, bo pranie mózgu juz sie dokonało. Może jakby nie czuła ze jest odrzucona przez twojego lovelasa i jego córkę, a Tobie niepotrzebna w nowym związku to by nie była aż tak podatna.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Istielig
Czas edycji: 2020-08-23 o 17:05
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 17:11   #5
frogface
Raczkowanie
 
Avatar frogface
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 344
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Bylo więcej jezdzic po kraju za spodniami, które (co widać już po tym krótkim opisie) są bardzo niechętne względem Twojego dziecka. I zostawiać córkę z oszołomami.

Dokonałaś wyboru

Tylko dzieciaka szkoda, bo pranie mózgu juz sie dokonało. Może jakby nie czuła ze jest odrzucona przez twojego lovelasa i jego córkę, a Tobie niepotrzebna w nowym związku to by nie była aż tak podatna.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak uważam. Jestem 4 lata starsza od córki autorki i nie wybaczyłabym matce, gdyby kiedykolwiek mnie wymieniła na nowego faceta i jego córeczkę. To jak nóż w serce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frogface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 19:02   #6
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

O matko, zostawiłaś córkę w sekcie, wyjechałaś na drugi koniec kraju z chłopakiem i jego córką. Nie wiem czy da się jeszcze naprawić te relacje.
Z psychologiem to bardzo dobry pomysł. Zacznij chodzić sama i może jak otworzysz oczy na pewne swoje błędy to będziesz w stanie poprawić relacje z córką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 20:32   #7
matkarita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 3
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Dlaczego myślicie, że ja wychowuję córkę partnera? Sam zaproponował by każde z nas wychowywało swoje dziecko po swojemu. Każde z nas robi zakupy dla swojej córki, obie dziewczyny mają swoje osobne półki w lodówce w których mają składniki na śniadania kolacje i przekąski by umieć planować posiłki, obiad robię dla wszystkich, dziewczynki jedzą u siebie a ja z partnerem. Na różne atrakcje wychodzę tylko z Tomkiem, bo mamy mieć prawo do czasu tylko dla siebie, dziewczynki zostają w domu.
Tomek poprosił bym nie odzywała się do jego córki, więc gdy coś mówi to wychodzę, według Tomka m to zdusić w zarodku jej użalanie się nad sobą i dać jej bodziec by bardziej liczyła na samą siebie.
matkarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-23, 20:49   #8
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez matkarita Pokaż wiadomość
Witam.
Moja czternastoletnia córka chce zostać Świadkiem Jehowy tak jak jej ojciec.
Byłego męża poznałam gdy miałam 19 lat tuż po wyprowadzce z domu dziecka. Wiem, że jest Świadkiem, ale niezbyt stosował się do zasad własnego wyznania, tak że zaszłam w ciąże bez ślubu, co tam jest niewybaczalne i o mało go nie wywalili, ale w końcu wzięliśmy ślub w USC, ale nie przeszłam na jego wiarę, po ślubie zaczął nalegać bym stała się ŚJ,ale byłam nieugięta, skończyło się rozwodem, Rozwiedliśmy się jak córka miała trzy lata teraz ma czternaście i co weekend jest u ojca oboje mamy pełne prawa do niej , nie mogę mu nic pod względem ojcostwa zarzucić oprócz tego, że w te weekendy brał ją na te zebrania i chodzenie po domach, robiłam mu o to awantury,ale bez skutku.
Rok temu wyprowadziłam się na drugi koniec kraju do partnera gdyż miałam tam dobrą ofertę pracy,ale mój partner nie chciał by nasza córka z nami mieszkała, więc z ciężkim sercem zostawiłam ją ojcem i jego nową żoną która też jest ŚJ a ja zamieszkałam z nim i z jego córką po dwóch miesiącach zrozumiałam, że to absurd i postawiłam partnerowi warunek, że albo wraca ze mną i razem wychowujemy nasze córki albo to koniec. Zgodził się
Jednak moja córka bardzo się zmieniła, wyrzuciła wszystkie spodnie i nosi tylko skromne sukienki,spódnice i bluzki,na wszystkie święta wybywa do ojca, chodzi po domach z ojcem i jego nową rodziną, uczęszcza na każde zebrania dwa razy w tygodniu, nie uznaje własnych urodzin, mikołajek,dystansuje się od ludzi z klasy, ciągle mówi o Armagedonie, czyta tylko Biblię, nie utrzymuje kontaktu z nikim poza zbioru. Mówi, że za rok chce wziąć chrzest i przenieść się do ojca, gdy staram się z nią o tym rozmawiać to albo płacze albo krzyczy że nic nie wiem, i że przez moją głupotę zginę w Armagedonie. O wizycie u psychologa nie chce słyszeć. Rozmowy z jej ojcem nic nie dają. Mój partner popiera decyzję mojej córki o wyprowadzce, jej przybrana siostra się do niej nie odzywa, pomimo że mieszkają w tym samym pokoju, chodzą do tej samej klasy.
Jestem załamana
Jak mogłaś zrobić coś takiego? Jeszcze wiedząc, że ojciec spędza z nią czas tak, że robisz mu za to awantury?
Jak możesz pozwalać, by mieszkała w jednym pokoju z obcą dziewczynką, z którą się widocznie bardzo nie lubią?
Aż mi trudno uwierzyć, że to wszystko jest prawdą.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 21:37   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez matkarita Pokaż wiadomość
Dlaczego myślicie, że ja wychowuję córkę partnera? Sam zaproponował by każde z nas wychowywało swoje dziecko po swojemu. Każde z nas robi zakupy dla swojej córki, obie dziewczyny mają swoje osobne półki w lodówce w których mają składniki na śniadania kolacje i przekąski by umieć planować posiłki, obiad robię dla wszystkich, dziewczynki jedzą u siebie a ja z partnerem. Na różne atrakcje wychodzę tylko z Tomkiem, bo mamy mieć prawo do czasu tylko dla siebie, dziewczynki zostają w domu.
Tomek poprosił bym nie odzywała się do jego córki, więc gdy coś mówi to wychodzę, według Tomka m to zdusić w zarodku jej użalanie się nad sobą i dać jej bodziec by bardziej liczyła na samą siebie.
Troll
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 21:55   #10
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez matkarita Pokaż wiadomość
Dlaczego myślicie, że ja wychowuję córkę partnera? Sam zaproponował by każde z nas wychowywało swoje dziecko po swojemu. Każde z nas robi zakupy dla swojej córki, obie dziewczyny mają swoje osobne półki w lodówce w których mają składniki na śniadania kolacje i przekąski by umieć planować posiłki, obiad robię dla wszystkich, dziewczynki jedzą u siebie a ja z partnerem. Na różne atrakcje wychodzę tylko z Tomkiem, bo mamy mieć prawo do czasu tylko dla siebie, dziewczynki zostają w domu.
Tomek poprosił bym nie odzywała się do jego córki, więc gdy coś mówi to wychodzę, według Tomka m to zdusić w zarodku jej użalanie się nad sobą i dać jej bodziec by bardziej liczyła na samą siebie.

Nie odzywasz się do córki partnera?
Czy wy z tymi dziećmi coś razem robicie, oprócz mieszkania? Dlaczego każdy je osobno?
Czy córka ma jakieś koleżanki? W sensie ze szkoły, z sąsiedztwa, nie chodzi mi o innych ze świadków Jehowy.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88088480]Troll[/QUOTE]


Też podejrzewam.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 22:08   #11
matkarita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 3
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

po prostu mieszkamy ze sobą, a jemy osobno bo chcemy mieć z partnerem czas dla siebie.
Córka nie ma koleżanek, wiem że w piątej klasie była zauroczona w nauczycielu, oczywiście bez wzajemności, dowiedziałam się przypadkiem, postanowiłam nie ingerować bo nie zachowywała się niepokojąco.
Na koleżanki od zawsze patrzyła trochę z góry bo uważa za żałosne ich emocjonalność ( pomimo, że sama jest mocno emocjonalna) gadanie o chłopakach, serialach, ciuchach, makijażu uważa za idiotyzm.
A chłopacy w jej wieku nie chcą się zbytnio przyjaźnić, więc chyba jest samotna
matkarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-23, 22:19   #12
frogface
Raczkowanie
 
Avatar frogface
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 344
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Nie umiałaś zaopiekować się córką. Dziewczyna nie odnajdywała się w szkole, a Ty jej jeszcze zafundowałaś bardzo dziwną sytuację w domu: matka zainteresowana tylko swoim chłopem i przybrana siostrzyczka w pokoju, z którą nawet nie gada. Dom powinien być tym miejscem dla dziecka, gdzie może odetchnąć od problemów. Nie umiałaś zająć się dzieckiem, więc zrobił to jej ojciec - w swoim mniemaniu pewnie najlepiej, jak tylko mógł, bo nawet udało mu się "nawrócić" dziewczynę.

Masakra. Biedna dziewczyna. Współczuję jej madki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez frogface
Czas edycji: 2020-08-23 o 22:22
frogface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 22:29   #13
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Troll. Popracuj nad zbyt gęstym upychaniem kontrowersyjnych smaczków bo wychodzi karykatura.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 00:23   #14
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 112
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez matkarita Pokaż wiadomość
Witam.

Moja czternastoletnia córka chce zostać Świadkiem Jehowy tak jak jej ojciec.

Byłego męża poznałam gdy miałam 19 lat tuż po wyprowadzce z domu dziecka. Wiem, że jest Świadkiem, ale niezbyt stosował się do zasad własnego wyznania, tak że zaszłam w ciąże bez ślubu, co tam jest niewybaczalne i o mało go nie wywalili, ale w końcu wzięliśmy ślub w USC, ale nie przeszłam na jego wiarę, po ślubie zaczął nalegać bym stała się ŚJ,ale byłam nieugięta, skończyło się rozwodem, Rozwiedliśmy się jak córka miała trzy lata teraz ma czternaście i co weekend jest u ojca oboje mamy pełne prawa do niej , nie mogę mu nic pod względem ojcostwa zarzucić oprócz tego, że w te weekendy brał ją na te zebrania i chodzenie po domach, robiłam mu o to awantury,ale bez skutku.

Rok temu wyprowadziłam się na drugi koniec kraju do partnera gdyż miałam tam dobrą ofertę pracy,ale mój partner nie chciał by nasza córka z nami mieszkała, więc z ciężkim sercem zostawiłam ją ojcem i jego nową żoną która też jest ŚJ a ja zamieszkałam z nim i z jego córką po dwóch miesiącach zrozumiałam, że to absurd i postawiłam partnerowi warunek, że albo wraca ze mną i razem wychowujemy nasze córki albo to koniec. Zgodził się

Jednak moja córka bardzo się zmieniła, wyrzuciła wszystkie spodnie i nosi tylko skromne sukienki,spódnice i bluzki,na wszystkie święta wybywa do ojca, chodzi po domach z ojcem i jego nową rodziną, uczęszcza na każde zebrania dwa razy w tygodniu, nie uznaje własnych urodzin, mikołajek,dystansuje się od ludzi z klasy, ciągle mówi o Armagedonie, czyta tylko Biblię, nie utrzymuje kontaktu z nikim poza zbioru. Mówi, że za rok chce wziąć chrzest i przenieść się do ojca, gdy staram się z nią o tym rozmawiać to albo płacze albo krzyczy że nic nie wiem, i że przez moją głupotę zginę w Armagedonie. O wizycie u psychologa nie chce słyszeć. Rozmowy z jej ojcem nic nie dają. Mój partner popiera decyzję mojej córki o wyprowadzce, jej przybrana siostra się do niej nie odzywa, pomimo że mieszkają w tym samym pokoju, chodzą do tej samej klasy.

Jestem załamana
Nie widzę problemu. Przez 14 lat wyznawała jedna bajkę (o ile była ochrzczona itd), teraz wierzy w drugą.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 03:29   #15
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Autorko,
bez urazy, ale dziwię się Twojemu zdzwieniu. Rozwiodłas się z mężem, bo nie chciałas zostać Świadkiem Jehowy. Miałaś świadomość, że w weekendy, które córka spędza z ojcem oboje chodzą na zebrania Ś.J. A mimo to zdecydowałaś się zostawić córkę mężowi i jego nowej żonie i wyjechałaś z nowym partnerem na drugi koniec Polski. Nie wiem więc, skąd Twoje zdziwienie, że córka chce zostać Świadkiem. Szczerze mówiąc, nawet się jej nie dziwię, bo ona jest w okresie dojrzewania i potrzebuje stabilizacji i stałych wartości a to znalazła (niestety) u Świadków. Nie chcę obrażać niczyich uczuć religijnych, ale Świadkowie działają jak sekta, ergo są sektą fundamentalistyczną.

Dlaczego mnie to dziwi? Bo wpadłaś z deszczu pod rynnę. Gdybym miała dziecko a facet powiedziaby mi, że mam z nim być ale bez dziecka to wykopałabym go jednym sprawnym kopem w kosmos. A gdyby moja matka zostawiła mnie by pojechać zamieszkać z nowym facetem i przedłożyłaby potrzeby kochasia nad moje to nie chciałabym jej znać. Słowem- to, że Twoja córka jest aktualnie w sekcie jest Twoją winą i musisz to sobie uświadomić. A jak sobie to uświadomisz to możesz próbować odzyskać jej zaufanie wyprowadzając się od kolejnego toksyka (popiera decyzję córki, bo chce mieć spokój w domu i nic go Twoje dziecko nie obchodzi) i skupiając się całkowicie na córce. Najlepiej z dala od ojca i jego nowej żony oraz współwyznawców i z dala od domu Twojego kochasia. Oba te srodowiska nie są dla niej dobre. Słowem "kochaś" posługuję się świadomie, bo odpowiedzialny partner to nie jest z pewnością, skoro nie potrafił zaakceptować Twojego dziecka samemu bedąc "z odzysku" i majac własne dziecko (nawiasem mówiąc eż je krzywdzi nie starając się wytworzyć i wspierać relaji między Tobą a nią a wręcz jej zabraniając Tobie).

Mam szczerą nadzieję, że historia nie jest prawdziwa.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 07:25   #16
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Ona u ojca i świadków otrzymuje chyba jedyne zainteresowanie. I to chyba jedyna rozrywka.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Ten drugiej też żal. Mieszka od jednym dachem z kobietą, która się do niej w ogóle nie odzywa.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 07:29   #17
Sabrinasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 345
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

przecież z daleka widać, że to nieprawdziwa historia. Serio ktoś z was jeszcze w to wierzy po ostatnim poście autorki?
Sabrinasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 08:06   #18
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 112
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

A tak swoją drogą jakby mnie matka oddała pod opiekę ojca "bo mnie jej facet nie chce w domu", a jednocześnie mieszkała razem z jego córka, to chyba bym się do niej nigdy w życiu nie odezwała. Chciałaś oddać dziecko ojcu na wychowanie - ok, rozumiem to. Ale wtedy także córka partnera powinna być oddana na wychowanie matce, i oboje powinniście startować "z czysta karta". A nie - to dziecko idzie do ojca bo mój facet go nie chce, ale jego dziecko zostaje

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 09:16   #19
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Za przeproszeniem, ale ta historia to musi być jedna wielka bzdura. Przecież takie rzeczy nie dzieją się w "normalnych" domach. A jeśli jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności TO jest prawdą, to w sumie nie dziwię się dziecku. Widać u ojca i ŚJ znalazła miłość i zrozumienie, to czego nie dała i w dalszym ciągu nie daje jej własna matka, która musi mieć czas dla nowego męża. Tej drugiej dziewczynki też szkoda.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 10:41   #20
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Ten sam wątek jest na forum gazeta. Zresztą, co rusz widzę tam identyczne wątki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 13:36   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

troll i watek juz widzialam/.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 13:43   #22
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Wspolczuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 18:47   #23
Szewestyn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 19
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Uważacie, że Jehowi są gorsi od katolików?
Szewestyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 20:26   #24
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez Szewestyn Pokaż wiadomość
Uważacie, że Jehowi są gorsi od katolików?

Tak.
Od muzułmanów też, uprzedzając z góry pytanie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 20:38   #25
niewiem02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 9
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Może pokaż na YouTube kanał światusy. Oni też byli świadkami ale na szczęście z tej sekty odeszli. Nawet jej rodzice po 30 latach.
Niestety prawdopodobnie stracisz córkę. Twój ex będzie ją przekonywać, żeby urwała z tobą kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie pokaż jej ten kanał, nastolatki siedzą ciągle na YouTubie, oglądają głupie filmy. Światusy to fajne, młode małżeństwo, może ją zainteresują?
niewiem02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 20:52   #26
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez Szewestyn Pokaż wiadomość
Uważacie, że Jehowi są gorsi od katolików?
ja nie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 21:37   #27
Szewestyn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 19
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88090757]Tak.
Od muzułmanów też, uprzedzając z góry pytanie.[/QUOTE]
Dlaczego?
Szewestyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 02:28   #28
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Dziewczyna osiąga wiek, w którym może powoli sama myśleć za siebie.

A pewnie tam otrzymała wsparcie, którego ty jej nie dałaś.

Teraz możesz jej tylko pozwolić wierzyć, w co chce i liczyć, że dojdzie do dobrych dla siebie wniosków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:28 ---------- Poprzedni post napisano o 03:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Szewestyn Pokaż wiadomość
Uważacie, że Jehowi są gorsi od katolików?
Zależy w czym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 12:31   #29
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88090840]ja nie[/QUOTE]

Ja też nie. Wszyscy fanatyczni wyznawcy, czy z sekty Rydzyka, innych, czy świadkowie Jehowy, czy muzułmańscy radykalisci robią ludziom wodę z mózgu i są równie niebezpieczni. A już zwłaszcza dla dzieci.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 12:41   #30
frogface
Raczkowanie
 
Avatar frogface
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 344
Dot.: Córka chce zostać Świadkiem Jehowy

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Ja też nie. Wszyscy fanatyczni wyznawcy, czy z sekty Rydzyka, innych, czy świadkowie Jehowy, czy muzułmańscy radykalisci robią ludziom wodę z mózgu i są równie niebezpieczni. A już zwłaszcza dla dzieci.
Mogłabyś nie obrażać moich uczuć religijnych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frogface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-28 07:48:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.