Zapadnięty policzek po stracie wagi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-22, 01:44   #1
malami0
Przyczajenie
 
Avatar malami0
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 7

Zapadnięty policzek po stracie wagi


Ostatnio miałam ciezki czas w życiu, jestem bardzo szczupła bo mam 168 cm i ważyłam 54 kg, przeszłam przez ostatnie dwa miesiące przez coś okropnego, a moją reakcją na stres jest zwykle brak apetytu. Były dni kiedy nie mogłam nic włożyć do ust, nawet się zmusić. Schudłam przez to 6 kg i jeden policzek zapadł mi się tak że wyglada to okropnie. Myślicie ze jak znowu przytyje wróci to do normy? W sensie ten tłuszcz na twarz? Boje się za tak mi to już zostanie a wyglądam okropnie. Miał ktoś coś podobnego? Po schudnięciu i przybyciu znowu?
malami0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 09:53   #2
Omin001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zapadnięty policzek po stracie wagi

Zależy ile masz lat? Jak 20 + to jak przytyjesz powinny się wypełnić. Ja niestety już starsza i musiałam się posiłkować, pomogła mi maska medi lift 5d. oczywiście to nie jest tak, że całkowicie problem zlikwidowała ale po 3 miesiącach widzę różnicę o jakieś 50-60%. próbowałam też ćwiczeń na twarz ale nie mam do tego samozaparcia, te wytrwałe sobie chwalą.
Omin001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-16 10:53:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.