jego obecna jest podla - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-03, 21:51   #1
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251

jego obecna jest podla


Pisałam ostatnio o tym że mnie zostawił facet po 2 latach zwiazku...
Jego laska wysłała mi bardzo niemilego smsa-skladajacego sie z kilku wiadomosci, gdzie poruszala bolesne tematy- np. naszego nienarodzonego dziecka, wytykajac mi ze to tylko moja wina. Oprocz tego mnie wyzywala a siebie nazywala jego Pania...
Co robić? Kocham go a jej teraz już nienawidze...
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:55   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jego obecna jest podla

Olać te osobę.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:57   #3
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Problem w tym ze jego bardzo kocham a ona sie zachowuje tak jakby chciala mi sprawic przykrosc jakby chcaial pokazaac ze wygrala. Choc w sumie tak jest- zarywala do niego kiedy jeszcze bylismy para...
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:01   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jego obecna jest podla

Ale tak naprawdę jeśli oni są razem to już teraz nie masz prawa się wtrącać.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:04   #5
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: jego obecna jest podla

A co na to Twój eks? wie o tym? Może powinnaś mu pokazać te smsy? Tak nie może być, że ktoś Cię obraża! Mój TŻ, mimo, że nie lubi swojej eks to nie daje na nią złego słowa powiedzieć..

A jeśli wie i nie reaguje..to znaczy, że tak jak ona jest żalosny i nic nie wart. Napisz jej, że jest godna politowania i że jest tyle warta co brud pod paznokciem..
A najlepiej zmień numer komórki.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:05   #6
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: jego obecna jest podla

szajajaba zgadzam się, że justifiori nie powinna się wtrącać, ale obecna "kobietka" nie powinna grzebać w jej przeszłości.

Powinnaś się spotkać ze swoim byłym, pokazać smsa i porozmawiać z nim o tym, że przeszłość należy do Was, a nie do tej "pindy". Mnie osobiście by bardzo zabolało rozdrapywanie starych ran, po drugie nie miałabym ochoty tłumaczyć się jakiejś dziewczynce dlaczego było tak, a nie inaczej.
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:05   #7
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Ale to ona napsiala
ja mu powiedzialam ze po tym co razem przeszlismy chce zebysmy byli chociaz przyajciolmi
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 22:10   #8
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: jego obecna jest podla

Ale porozmawiaj z nim o tym, że skoro ma nową eee dziewczynę to niech ona natomiast nie wtrąca się do waszej przeszłości a ty nie będziesz się wtrącała do nich, poza tym to ona do Ciebie napisała
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:53   #9
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: jego obecna jest podla

a skąd ona wie takie rzeczy, o waszym nienarodzonym dziecku?to sa sprawy intymne, wiec pewnie on jej powiedział... wiec i onmusi być niezły:/
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 23:05   #10
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: jego obecna jest podla

Strasznie Cie musi nienawidzidzieć ta obecna.
Poproś o romowę z ex i powiedz, że nie życzysz sobie, aby ktokolwiek, tym bardziej ta #@$#$&% nie wtrącała się do Twojego życia, szczególnie zza czasów kiedy byliście razem.
Nie znam Twojej historii rozstania, ale na pewno jesteś załamana, z powodu, iż on Cie zostawił, więc dlaczego ktoś Ci ma jaszcze podcinać dodatkowo nogi?
Nie rozumiem tego, Dziewczyno walcz o swój spokój! To już dla Twoje zdrowia psychicznego jest ważne.
A to, że ona wyciąga takie bardzo delikatne rzeczy, to świadczy jaka jest osobą, co w przyszłości Twój ex może jeszcze odczuć.
No ale to już nas nie interesuje, ważne żebyś Ty mogła się jakoś podnieść, dlatego do boju!
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:16   #11
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Powiedzialam mu , a on ze pewnie jej cos napisalm ale to nie prawda . Powiedzialam ze nie pisalam nic . Powiedzial ze z nia porozmawia. Ja chce go a on jest z nia. A do tego ona mnie rani;(
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-04, 15:33   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jego obecna jest podla

Nie reaguj na smsy od jego dziewczyny i nie wtrącaj się do ich życia -to jedyne ,co możesz zrobić .To oczywiste,że on jej wszystko opowiedział ,bo skąd by znała takie intymne szczegół,tak jak już przede mną ktoś pisał.On po prostu nie chce już być z Tobą i daje Ci to do zrozumienia.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:44   #13
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: jego obecna jest podla

zawiść i tyle

nie reaguj, bo sprawisz tym jej satysfakcję

ja bym sprawę całkowicie olała. Smsy skasuj i jak będą następne, w ogóle nie czytaj. Ty zjadasz nerwy i cierpisz, a ona może cieszy się z Twoich łez. Nie skarż, nie zniżaj się do jej marnego poziomu, bądź ponad to i pokaż klasę. No, wierzę w Ciebie, będzie trudno, ale wiesz sama, jaka będzie satysfakcja potem, jak ona zobaczy, że Ciebie to nawet nie wzruszy
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 07:51   #14
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Hmmm chciałąbym zeby chcial ze mna byc, no ale coz... Pokazalam dume i nie placze i nie prosze sie go. Skoro chcial odpoczac od awantur to mu udowodnie ze sie zmieniam na lepsze. A ta flondra juz od dawna na niego czyhala... Najgorsze jest to ze moge mijac ja na ulicy i nawet nie wiem ze to ona, a ona wie jak wygladam:-(
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 08:18   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jego obecna jest podla

To możesz tylko sobie podziękować za taki stan rzeczy.Skoro wiedziałaś,że on miał dość awantur,to po co mu je robiłaś.I skąd wiesz,że dawno na niego czyhała.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 08:24   #16
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: jego obecna jest podla

Jezeli ona wie jak wygladasz a Ty nie,to ja na Twoim miejscu bym sie jakos tego dowiedziala.Tylko zrob to po "cichaczu" zeby nie bylo ze ich sprawdzasz.
Nie wiem,moze to zle co teraz napisze,ale ja robilabym wszystko zeby go odzyskac.Nie wiem co,ale na pewno tak jak mowisz pokazalabym mu ze sie zmienilam,ze to tak na prawde ze mna chce byc.Pokaz mu ze on juz Ciebie nie obchodzi,i ze masz go daleko gdzies.Moj TŻ powiedzial mi ostatnio ze faceci leca na to czego nie moga miec.Wiec zrob tak zeby tak myslal.I do boju
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 08:27   #17
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: jego obecna jest podla

Jak ja nie cierpie takich ludzi, nie dosc ze wpieprzyla sie w zwiazek Wasz to jeszcze bedzie takie bolesne rzeczy wyciagac i przypominac, i jakim prawem ona mowi ze to Twoja wina???Nie jej to oceniac kto jest winny a kto nie i wogle co ona od Ciebie chce? Niektore laski sa tak msciwe ze ta nienawisc przeslania im caly swiat.Postaraj sie niezwracac na nia uwagi i pokazywac po sobie ze Cie to boli bo wtedy bedzie promieniec ze szczescia i bedzie miec satysfakcje.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:02   #18
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Rozilam awantury bo mam mnostwo kompleksow mimo iz ludzie mowia iz jestem baaardzo ladna. Poza tym klotie w domu, zawisc ludzi ze studiow spowodowalo ze musiaalm sie jakos "wyladowac". I robilam to raniac go...
Glupie...
Wielokrotnie mowilam mu ze to ostatani raz i wierzyl ale sytuacje sie powtarzaly, a teraz na prawde zrozumialam, ze nie moge byc taka impulsywna i wrogo nastawiona do swiata, tylko tak jak dawniej mila uprzejma. I o dziwo taka sie znow staje. Tylko swiat mnie nie cieszy bo brak w nim mojego ex;-(
Chcialabym znow poczuc jego zapach, dotyk, uslyszec ze mnie kocha...
Chce go odzyskac ale nie wiem jak i co najgorsze nie wiem czy nie ejst za pozno...
Ona dzownila do niego gdy byl ze mna ale wtedy dawal jej kosza a teraz wykorzystala okazje. Tak tez powiedzial jego przyjaciel...
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:08   #19
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: jego obecna jest podla

jeny wiesz co? ja tez mam w sumie takie uczucia.Mimo tego ze moj ex nie ma jeszcze dziewczyny,ja dalej czuje cos do niego.Ale teraz mam innego faceta wiec chyba nie powinnam tak myslec.Ale to jest zcasami silniejsze ode mnie.Zerwalismy w bardzo glupi sposob,i moze nie zaluje tego...ale trapi mnei takie cos ,ze moze jesli dalabym mu szanse,to to wszystko by terqaz zupelnie inaczej wygladalo....Boje sie sprobowac,boje sie ze sie rozczaruje...i ze tym samym zranie mojeo obecnego chlopaka na ktorym przecie ztez mi zalezy.....
na parwde jak ja dobrze Cie rozumiem
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-05, 09:36   #20
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Hmmm nie wiem czy jakos walczyc i sie ludzic czy lepiej sie poddac i walczyc o to zebym sie popadla w glebsza depresje...
Julka masz moze Skypa?
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:45   #21
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: jego obecna jest podla

nie nie mam
ale i mnei czasami sie wydaje ze powinnam zawalczyc o to co BYLO.Wiesz wiele rzeczy mi w nim kiedys przeszkadzalo,ale wiem ze gdybym mu o nich powiedzial ,to on staralby sie zmienic choc troszeczke ,i naprawic to co sie juz zepsulo.Aler boje sie.Boje sie ze juz nie bedzie chcial byc ze mna,bo z tego co zauwazylam to jezdzi do clubow i bawi sie w najlepsze.Nie wiem tez co robic.Ale Ty walcz.Musisz mu udowodnic ze jestes go warta,a tamta to tylko zwykla flondra ktora nic soba nie reprezentuje.
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:44   #22
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: jego obecna jest podla

A ile on z nia jest???Moze faktycznie lepiej zawalcz o niego w koncu 2 lata to nie malo wiec masz szanse pod warunkiem ze on tez do Ciebie cos czuje.Dostajesz od niego jakies znaki????
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:52   #23
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Rozstalismy sie we wtorek. Wtedy plakal ze ma metlik w glowie bo che ze mna byc i mnie kocha ale z drugiej strony przy niej ma spokoj. A jemu zalezy na : milosci i spokoju.
Wiec jest z nia tydzien... Znaki hmmm czasem tak ale czasem jest taki obojetny...
Sama nie wiem co robic, wiem tlyko tyle ze ta jedza z nim jest. I pewnie dawala mu "dobre " rady jak bylam z nim...
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 12:45   #24
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: jego obecna jest podla

ej no jak on jest z nia dopiero tydzien to dziewczyno zacznij dzialac! Zadzwon do niego i popros o rozmowe.Pogadaj z nim szczerze i powiedz ze Ci na nim bardzo zalezy.Ze zrozumialas to co robilas zle,i ze zrobisz wszystko zeby tym razem sie wszystko miedzy wami ulozylo.Powiedz mu o bledach i o tym ze wyciagnelas z tego wszystkiego wnioski i teraz wiesz ze to on jest dla Ciebie najwazniejszy.Wiem ze dasz rade.trzymam za Ciebie kciuki!
Do boju JUSTIFIORI!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 16:38   #25
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: jego obecna jest podla

tak krótko są ze sobą a on jej takie intymne rzeczy mówi
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 17:19   #26
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Juz mu tlumaczylam ale on w to chyba nie wierzy bo jzu wiele razy zapowiadalam zmiane. teraz to jzu chyba za pozno. rozmawialam z nim zaraz po rozstaniu. plakal ze mnie kocha ale przy niej ma spkoj na ktorym tez mu zalezy. powiedzial ze musi wszystko przemyslec.w sobote zadzownilam-ona byla obok niego bo slyszalalm jak mnie przedrzeznia czy cos tam belkota. nie wiem jak ale sie posprzeczalismy, powiedzialam ze przeciez mowil w piatek ze mnie kocha a jej nie, a on an to ze ja kocha a mnie nie...Nie wiem juz sama co myslec...

PS. Swoja droga ta jego obecna to niezla swinia i kretynka skoro pisze mi cos takiego ni z gruszki ni z pietruszki...
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 17:27   #27
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: jego obecna jest podla

ze on wgole chce z nia byc....swiadczy o nim, bo ja bym taka po lempie walnela, przeciez to sie nawet wytrzymac nie da, zreszta nie chcialby miec chlopa pelnego zawisci
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 17:32   #28
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: jego obecna jest podla

Ta sytuacja mnie dobija najgorsze że wciąż mam nadzieje ze go odzyskam a z każdym dniem wydaje mi sie moje szanse są coraz mniejsze.... Nie wiem kurde co myslec ? czy sa jakies sznase na jego come back czy nie...
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 17:58   #29
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: jego obecna jest podla

Chyba bym jej oczy wydrapała Tydzień 'związku' to nie związek więc działaj
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 18:47   #30
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: jego obecna jest podla

Dziewczyno rob tak jak Ci napisalam i walcz! slyszysz!????WALCZ!!!!!!! !
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.