Darmowe strzyżenie - ryzyko czy okazja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-23, 17:42   #1
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220

Darmowe strzyżenie - ryzyko czy okazja?


Cześć dziewczyny. Widziałam dzisiaj ogloszenie na drzwiach zakładu fryzjerskiego (dość prestiżowy jak na małe miasteczko) o darmowym obcięciu w ramach szkolenia. Niestety nie weszlam juz dzis sie zapytać bo bylo zamkniete, ale moze jutro uda mi sie wyrwac z pracy i tam podejsc. Ale co w ogóle o tym myslicie? czym to grozi ? Nawet mam zamiar iść na dniach do fryzjera ale tylko podciąć końcówki, ale tutaj boje sie jakis artystycznych zapędów młodych fryzjerek
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:43   #2
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Darmowe strzyżenie - ryzyko czy okazja?

Ja bym się raczej nie poddała takiej operacji :P Mam swoją stałą fryzjerke i żadnej innej nie oddaję za darmo swojej głowy W ramach szkolenia? Czyli praktykantki pewnie jeszcze niewiele umieją, zrobią Ci na głowie misz-masz
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:30   #3
aniya
Raczkowanie
 
Avatar aniya
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sercem w Polsce, ciałem w Kanadzie
Wiadomości: 31
Dot.: Darmowe strzyżenie - ryzyko czy okazja?

Ja kilka lat temu dalam sie namowic na takie strzyzenie. Dziewczynie, ktora mnie obcinała, strasznie ręce się trzęsły i w pewnym momencie bałam się, że łysa z tamtąd wyjdę - tak krzywo "ciachała". Na szczęście uratowała mnie fryzjerka, która nadzorowała jej pracę i szybko doprowadziła mnie do porządku.

Wtedy miałam bardzo zniszczone, długie włosy, więc nie bałam się ewentualnego ich skrócenia i w sumie miałam ładną fryzurę po tym zabiegu - no, ale nie była to zasługa praktykantki. Drugi raz bym sie na takie coś nie zgodziła. Może gdyby to chodziło o farbowanie, ale ścięcia bym sie bała. Zresztą ja w ogóle fryzjerom nie ufam i wolę jak mnie obcina mama, a włosy farbuję sama w domu.

Pozdrawiam
__________________
Vote for Pedro.
aniya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 18:30   #4
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Darmowe strzyżenie - ryzyko czy okazja?

Jeśli to prestiżowy zakład to czemu nie, szczególnie jeśli to szkolenie organizowane jest dla fryzjerów pracujacych już w swym zawodzie pragnących poznać nowe trendy strzyżenia, farbowania i stylizacji na dany sezon.

Skorzystałam kiedyś z takiej okazji z tym że to był autorski pokaz fryzjera. Dobrał mi świetną fryzurę i kolor pasujący do mojego typu urody, makjażystka zrobiła mi najlepszy makijaż jaki w życiu miałam, a na koniec wręcono mi jeszcze produkty do pielęgnacji włosów. Także same plusy tylko iść i korzystać.

Za to na szkolenie na którym ktoś dopiero zaczyna swoją przygodne z grzebieniem i nożyczkami bym się nie pisała. Konsekwencje takiego eksperymentu mogą być kosztowne w usunięciu.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.