Jaki transporter dla kota? - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-22, 15:22   #1
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Arrow

Jaki transporter dla kota? - WĄTEK ZBIORCZY


Mój kot wręcz panicznie boi się transportera. Jak tylko go widzi to od razu ucieka i gdzieś się chowa, a serce mu bije jak szalone. Jeszcze większy dramat jest, jak chcę go do tego nieszczęsnego transportera włożyć. Borys zapiera się czym może i zaczyna żałośnie miaukać. Trzeba się mocno nagimnastykować żeby go tak w końcu siłą wepchnąć. Ja jeżdżę z nim samochodem jakieś 2h z Poznania do ZG.

Co mogę zrobić, żeby biedak przestała tak się bać tego transportera? A może sa jakies inne alternatywy na podróż z kotem
Bardzo prosze was o pomoc
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 15:51   #2
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Kot boi się transportera!

ja bym popróbowała sprayu z kocimiętką-możnaby transporter spsikać i postawic gdzieś na widoku, nawet jeśli nigdzie się akurat nie wybierasz. Może Borys sam podejdzie
Moja kicia kiedyś wydostała się z transportera w czasie jazdy, wlazła na półeczkę pod tylną szyba i tak się jakoś uspokoiła, może dlatego ze widziała co się dzieje. Ale naprawdę nie polecam przewożenia kota w ten sposób, to bardzo niebezpieczne
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 15:58   #3
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Kot boi się transportera!

są jeszcze szelki samochodowe dla kota, przypinane do pasów, ale nie wiem czy kot w takich szelkach na tylnym siedzeniu nie zdemoluje samochodu i nie zakłaczy całego. Spróbuj z kocimietką. Często jeździsz z kotem samochodem?
Możesz tez postawic transporter na widoku, żeby kot przyzwyczajał sie do niego.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 16:09   #4
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kot boi się transportera!

Też postawiłabym transporter w takim miejscu, żeby kot mógł się z nim oswoić. Może po jakimś czasie przestałby się tak bać. Bo na razie pewnie kojarzy mu się tylko z podróżą, co pewnie jest dużym stresem dla Twojego kota. Może kładź jakieś smakołyki obok lub w środku transportera? Kocimiętka to też dobry sposób, jeśli Twój kot na nią reaguje tak, jak większość kotów
W ostateczności może jakieś łagodne środki uspokajające przed podróżą? Możesz o nie zapytać weta, popatrzeć na animalia.pl, ew. jest jeszcze taka metoda jak krople Bacha - na różne kocie strachy - ale to już coś w rodzaju homeopatii.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 16:18   #5
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Kot boi się transportera!

ja kota przystosowalam w jeden sposob... transporter stal w bezpiecznym dla niego miejscu blisko miski, legowiska i kacika do zabawy, zawsze otwarty, by mogl wejsc i wyjsc kiedy ma ochote nie zmuszany przyzwyczail sie.

dobrym sposobem jest wrzucanie do srodka kocich smakolykow... wtedy wchodza tylko na chwile po nie, ale w ten sposob likwiduja strach, napewno nei radze kota na sile zapakowywac, bo nic to nie da
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 18:44   #6
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: Kot boi się transportera!

dzięki serdecznie za pomoc Rzeczywiście trzeba będzie mu postawić to gdzieś na widoku i zachęcać smakołykami. Spróbuję też kocimiętki. Fajny patent, nie miałam o nim pojęcia
Dzięki dziewczyny
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 00:07   #7
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Arrow Jaki transporter dla kota? - WĄTEK ZBIORCZY

chcę właśnie kupić nowy transporterek dla kotka, niestety moje fundusze są dość ograniczone, więc szukam czegoś, co nie jest mega drogie - znalazłam cos takiego na allegro - http://allegro.pl/item177604026_tran...io_gratis.html co sądzicie? będzie odpowiedni?
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 09:18   #8
marta78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: jaki transporter dla kota?

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
chcę właśnie kupić nowy transporterek dla kotka, niestety moje fundusze są dość ograniczone, więc szukam czegoś, co nie jest mega drogie - znalazłam cos takiego na allegro - http://allegro.pl/item177604026_tran...io_gratis.html co sądzicie? będzie odpowiedni?
ja myślę,że to zależy od temperamentu koteczki moja kicia nienawidzi wszystkiego co ogranicza jej przestrzeń, próbowała z całej siły wydostać sie z takiego właśnie transporterka i rozbiła sobie nosek usiłując wydostać się przez kratkę. Miałam też nosidełko z gąbki pokrytej materiałem,zamykane na zamek błyskawiczny-odradzam,ucieczka z niego nie stanowi żadnego problemu Ja musiałam zainwestować w transporter z perforowanego materiału,usztywniany drutami.
marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 10:03   #9
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: jaki transporter dla kota?

ja mam cos w rodzaju torby podroznej dla kota:P bede miala potem chwile to moge wrzucic foto. Transporter moja kicia tez ma, ale go nienawidzi;/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 10:06   #10
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: jaki transporter dla kota?

Myślę, ze będzie odpowiedni. Żaden transporter nie jest dla zwierzęcia komfortowy (no, czasem się zdarza), więc i tak musisz przygotować się na miauczenie, wystawianie łap, walki między kotkami w środku. Mam podobny, transportujemy nim wszystkie koty. Plastikowa podłoga - to ważne, bo jak kociakowi się zdarzy zabrudzić - nie ma żadnego kłopotu z myciem. Gdy podróż jest długa-zawsze można wyścielić ręcznikiem czy kocykiem.
Jest dość tani, więc uważaj na plastikowe zapięcia. Przy ostrożnym i delikatnym używaniu nie powinny się złamać.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:52   #11
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: jaki transporter dla kota?

Cytat:
Napisane przez marta78 Pokaż wiadomość
ja myślę,że to zależy od temperamentu koteczki
Jeśli to mała kotka, niezależnie od temperamentu można spokojnie nabywać transporter w równiej formie
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 22:08   #12
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: jaki transporter dla kota?

Moj kotek ma wiklinowy transporter. Jest przestronny (a moj kot nalezy do grubaskow), przewiewny, a przez metalowe kratowane drzwiczki moze spokojnie "podziwiac" swiat.

Nie wiem ile kosztuje bo to był prezent. Ale wydaje mi sie ze jest bardzo dobry. W kazdym badz razie moj kot w kazdy wekend pokonuje 2,5 godzinna trase jadac samochodem (tam i spowrotem) w tym transporterku i jest zadowolony.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0015.JPG (53,1 KB, 187 załadowań)
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 08:02   #13
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: jaki transporter dla kota?

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Moj kotek ma wiklinowy transporter. Jest przestronny (a moj kot nalezy do grubaskow), przewiewny, a przez metalowe kratowane drzwiczki moze spokojnie "podziwiac" swiat.

Nie wiem ile kosztuje bo to był prezent. Ale wydaje mi sie ze jest bardzo dobry. W kazdym badz razie moj kot w kazdy wekend pokonuje 2,5 godzinna trase jadac samochodem (tam i spowrotem) w tym transporterku i jest zadowolony.

Też taki mam, masz racje. Przy dorosłym i "wychowanym" kotku spisuje się znakomicie
Jeśli jednak chcemy przewozić małe kociaki, które sikają na zmianę, koszyk wiklinowy mógłby tego nie przetrzymać

ps. Majka versace, Twój kot jest świetny!

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2007-03-27 o 10:16
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:14   #14
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: jaki transporter dla kota?

moj kot mial przeróżne transportery. plastikowego niecierpi. W ogole te plastikowe nie są poręczne dla kogos to sie pcha autobusem z kotem
Wiklinowy mi obgryzł i zepsuł drzwiczki. Najlepsza taka torba podrozna,ale - oczywiscie dla kota. W srodku taki haczyk, dzięki któremu mozna podpiąć obróżkę zeby kot nie wysoczył. Bardzo miły, wygodny i poręczny ; D
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 14:51   #15
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: jaki transporter dla kota?

absolutnie odradzam wiklinowy!!
jest dobry jako domek czy sypialnia dla kota, ale jeśli chodzi o noszenie kota, to za przeproszeniem badziewie:/
niektóre są solidne, inne nie dają się zamnkąc, jeszcze inne otworzyć, kot może go przegryźć, zasikać, zarzygać, umyć sie tego nie da
a jak sie rozwali na srodku ulicy, to ja dziękuję
plastikowy (lepszy jest z metalowa kratką) albo torba materiałowa usztywniana, nigdy torba "dla yorka" z dziurą na głowe i przyczepem na smyczkę, bo kot sie wyrwie (kot potrafi) i zawiśnie na smyczy
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:37   #16
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: jaki transporter dla kota?

Taszkin dziekuje. Kot jest całkiem fajowy, ale potrafi byc tez wredny...
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 01:04   #17
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: jaki transporter dla kota?

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
absolutnie odradzam wiklinowy!!
jest dobry jako domek czy sypialnia dla kota, ale jeśli chodzi o noszenie kota, to za przeproszeniem badziewie:/
niektóre są solidne, inne nie dają się zamnkąc, jeszcze inne otworzyć, kot może go przegryźć, zasikać, zarzygać, umyć sie tego nie da
a jak sie rozwali na srodku ulicy, to ja dziękuję
plastikowy (lepszy jest z metalowa kratką) albo torba materiałowa usztywniana, nigdy torba "dla yorka" z dziurą na głowe i przyczepem na smyczkę, bo kot sie wyrwie (kot potrafi) i zawiśnie na smyczy
To zalezy. Moj kot jezdzi juz przeszło 3 lata w wiklinowym bez uszczerbku ani na transporterku ani na kocie. A jezdzi w kazdy wekend!
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 07:05   #18
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: jaki transporter dla kota?

Znajoma ma taki sam kosz i juz jest obgryziony, ucho sie urwalo, zapiecie jest zastapione drutem bo tez sie rozsypalo :/
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 07:49   #19
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: jaki transporter dla kota?

Też będę musiała zainwestować w transporterek na wakacje. Tylko boję się żeby nie pouciekały mi moje gówniarze na tych wakacjach na wiosce. Trochę się o to martwię że trzeba będzie bez przerwy je pilnować.
A co do transporterka to ja chyba kupię plastikowy - najłatwiej wyczyścić no i jest w miarę tani.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 07:54   #20
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: jaki transporter dla kota?

Cytat:
Napisane przez zuziunia13 Pokaż wiadomość
Też będę musiała zainwestować w transporterek na wakacje. Tylko boję się żeby nie pouciekały mi moje gówniarze na tych wakacjach na wiosce. Trochę się o to martwię że trzeba będzie bez przerwy je pilnować.
A co do transporterka to ja chyba kupię plastikowy - najłatwiej wyczyścić no i jest w miarę tani.
Oczywiście Ja kupiłam mały plastikowy transportek Czyści go łatwo, jest lekki i wygodny
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 16:55   #21
gosia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Dot.: jaki transporter dla kota?

ja kupilam taki transporter i jestem zadowolona:
http://www.ujadanko.pl/index.php?pro...ct&prod_id=674
gosia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 17:27   #22
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: jaki transporter dla kota?

Cytat:
Napisane przez gosia1977 Pokaż wiadomość
ja kupilam taki transporter i jestem zadowolona:
http://www.ujadanko.pl/index.php?pro...ct&prod_id=674
Ja mam taki podobny, a zapłaciłam mniej
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 16:03   #23
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: jaki transporter dla kota?

A ja mam do Was jeszcze jedno pytanko kocie mamy.Wiele transporterów 'wyposażonych' jest w coś,copozwala je zapiąć w pasy w samochodzie.Zastanawiam sie,czy takiego zwykłego transportera(u?) nie da się zapiąć w pas?Chociażby tego wiklinowego,czy nie ma opcji,żeby pas przewlec przez rączkę do trzymania,a dolną jego część napiąc z przodu transportera?Nie wiem,czy jasno to opisałam po prosut zastanawiam się nad kupnem,ale transporter z miseczką nie ma tego czegoś,co pozwoli go usidlić w pas,a bardzo mi na tym zalezy.Jezeli ktoś miałby możliwość sprawdzenia,czy dasię zwykły transporter zapiąć,to byłabym baaaaaaaaaardzo wdzięczna
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 20:32   #24
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: jaki transporter dla kota?

hop hop?:}
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 08:47   #25
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: jaki transporter dla kota?

ja mam wiklinowy i plastikowy, planuję kupić też jeszcze jeden, większy i właśnie z takim uchwytem. cóż mogę powiedzieć - w wiklinowym pas da sięprzeciągnąć przez rączkę, w plastikowym tego nie sprawdzałam, niestety w tym przypadku jest on 'trzymany' jedynie z ten uchwyt i nie jest to wielkie zabezpieczenie...dlatego lepiej kup transporter, który da się przypiąć do pasów.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:01   #26
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: jaki transporter dla kota?

Hm,rzeczywiście,nie ma opcji,żeby to było bezpieczne,dzieki bardzo
Wiklinowy byłby przyjemniejszy,no aaaaale,spróbujemy z plastykiem ^_^
Pozdrawiam mamuśki
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:26   #27
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: jaki transporter dla kota?

ja na takie dni jak dzis wybieram wiklinę - jest bardziej przewiewna niz plastik. czytałam wcześniej, ze takie 'koszyki' są niebezbieczne bo pękają, urywają im sie rączki itp - mój jest jek na razie mocny, choć rączka nie wyglada najlepiej ale ja nigdy nie noszę go z rączkę, bo moje koty są zbyt ciężkie- parkuję 10 m od drzwi przychodni i taszczę go obiema rękami. w jednej ręce bym go nie uniosła.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:10   #28
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: jaki transporter dla kota?

No tak,jestem jak najbardziej za wiklinowym,jednak planuję kupić transporter ze względu na samotne podróże z kicią.Gdy ktoś inny jest kierowcą wolę kicie trzymać w rękach,bo pudełko wydaje się ją tylko bardziej stresować
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 14:26   #29
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: jaki transporter dla kota?

na dłuższe podróże, na zewnątrz samochodu polecam raczej plastikowy. mi wydaje się, że w czasie jazdy samochodem kotek powinien być raczej w koszyku - jest w nim bardziej bezpieczny i mniej się steruje niż siedząć na zewnątrz, poza tym - gdy się wyrwie z rąk, może sie stać wszystko...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 14:38   #30
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: jaki transporter dla kota?

No u mnie jest właśnie na odwrót,kicia się stresuje jak ma być wsadzona w jakieś pudełko,a jak ją trzymałam na rękach po prostu kładła sie na kolanach.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 10:35:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.