Objawy trądziku różowatego ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 17:27   #1
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604

Objawy trądziku różowatego ?


od jakiegos czasu na twarzy tzn. w okolicach podbrodka,policzkow (ta strona przy nosie) mam zaczerwienioną,nieprzyjem nie napiętą skore, pojawiają sie rozne grodki i zaskorniki (to akurat jest norma u mnie) stosowalam żel oczysczajacy Vichy-Normaderm,lecz zrezygnowalam z powodu nieprzyjemnego pieczenia tych partii, obecnie uzywam zwyklego mleczka i toniku ogorkowego Ziaja, krem hjipoalergiczny AA, z podkladow to l'oreal -True Match (stety niestety bez niego wygladalabym nieciekawie:/)
pytanie brzmi mniej wiecej tak; czy ww objawy mogą byc spowodowane trądzikiem rozowatym (choc jestem stos. mloda) czy np:AZS
wiem,ze to nie zastapi wizyty u dermatologa,ale chcialabym co nieco sie dowiedziec...
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:40   #2
piekna-jak-kwiat
Raczkowanie
 
Avatar piekna-jak-kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: Objawy trądziku różowatego ?

Ja przy trądziku różowatym nie miałam żadych zaskórników czy czegoś podobnego. Tylko i wylącznie bardzo sucha (jakby spierzchnięta), czerwona i swędząca skóra.

Często mi sie ten rodzaj trądziku pojawia. Jak zwalcze to za ok. pół roku znowu sie pojawia ale szybko to można zwalczyć pójdąc do lekarza. Ja akurat poszlam dodoktor ego kontaktu gdzie pani miala jakąś specjalizacje na dermatolog więc uzadnego dermatologa nie bylam tylko u tej pani. I musze powiedzieć że bardzo mi pomogła bo mi przepisała maść "metronidazol" i jeszcze jakąś jedną (a "V" ale zapomnialam nazwy ) i jeszcze mi jakąś mieszanke kazala w aptece przyzadzić. Tym sie smarowalo 2 razy dziennie i juz po jakimś tygodniu wszystko znika i mam spokój

OMG ale wypowiedż ;P
__________________
piekna-jak-kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.