Wszystko o Avonie 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 20:45   #1
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452

Wszystko o Avonie 3


Witam w kolejnej cześci pogawędek nt. kosmetyków firmy Avon.

link do 2 cześc:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219957


Pozwolę sobie skopiować zawartość postu #1 w poprzednim watku (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207408)
napisanego przez rambo:

Wątek przeznaczony jest do dyskusji o firmie Avon.

W tym wątku dyskutujemy o kosmetykach firmy Avon, omawiamy także sprawy techniczne związane z zamawianiem kosmetyków.

W tym wątku nie wklejamy katalogów ani zdjęć kosmetyków! Dostępne katalogi i zdjęcia znajdziesz tutaj(klik!)

Proszę o wypowiedzi związane z tematem. Ze względu na dużą liczbę osób odwiedzających wątek wszystkie posty nie na temat lub nie zawierające konkretnej treści (np. post z jedną emotką) będą usuwane.

Jeżeli chcecie sobie luźno porozmawiać na tematy, które Was łączą zapraszam do tego wątku
Pamiętajcie, że wiele kosmetyków Avon zrecenzowanych jest w KWC. W bazie znajduje się prawie 900 kosmetyków!
Recenzje kosmetyków Avon [kilknij tutaj !]

Ważne jest dbanie o porządek w wątku.
Korzystajcie z opcji edycji i multicytowania!

Żeby edytować post wystarczy nacisnąć przycisk Edycja obok Twojej wiadomości.
Chcesz nauczyć się multicytować ?
Przeczytaj pierwszy post tego(klik!) wątku.
Nadal nie rozumiesz? Przejrzyj cały wątek - tam Wizażanki dokładnie tłumaczą sobie na czym to polega.

Zawsze możesz też wysłać mi PW.

Napisałaś wiadomość i zorientowałaś się, że chciałabyś dodać jeszcze jeden cytat ?
Nic prostszego
Wystarczy skorzystać z opcji edycji.
Następnie skopiować treść wiadomości, którą chcesz zacytować i skorzystać z tego kodu (pomijając spacje) :

[ quote=nazwa użytkownika od którego pochodzi wiadomość ] Tutaj wklej tekst wiadomości [/quote ]

Możesz też skorzystać z "chmurki", która widnieje nad polem tekstowym i wstawia tę komendę po jej kliknięciu (ostatnia opcja formatowania tekstu)


Proszę komunikować się z moderatorami za pomocą opcji Zły Post.
W razie wątpliwości zawsze można wysłać PW do mnie

Mam nadzieję, że będziecie stosować się do tych wytycznych - a wątek będzie przyjaznym miejscem dla każego użytkownika.


PROSZE NIE PYTAC O KATALOGI!!
JEŚLI W WATKU Z KATALOGAMI NIE MA TO ZNACZY ŻE NIKT Z WIZAŻU JESZCZE GO NIE MA, ALBO NIE MA OCHOTY ZAMIEŚCIĆ - TO JEGO PRAWO, KTÓRE TRZEBA USZANOWAĆ.

Posty z prośbami będą kasowane.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-02-10 o 21:35
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:03   #2
martusia5554
Rozeznanie
 
Avatar martusia5554
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 565
Dot.: Wszystko o Avonie 3

no to witam w nowym wątku
martusia5554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:26   #3
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
subskrybuje
To taki post czysto techniczny i serdecznie proszę Moderatorkę o skasowanie go za jakiś czas.

Chodzi mi o to, że można sobie subskrybować wątek klikając na narzędzia (nad tytułem wątku) i wybierając włącz subskrypcje tego wątku.

To tak aby nie pojawiło sie tu nagle kilkanaście postów tylko po to, żeby każdy włączył sobie subskrypcję.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:32   #4
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Mogę się pochwalić, że od kilku m-cy Avon u mnie spisuje się bez problemów co jest dziwne
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:36   #5
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Witam w kolejnej cześci wątku

Cytat:
Napisane przez aiyyo
czy mozecie mi cos powiedziec na temat kremu Anew tego luksusowego naprawczego na noc? niestety na KWC nie ma go, a chcialam mamie kupic. Oczywiscie jesli ktoras Wizazanka z prognozujacego wie cos rowniez na temat tego nowego na dzien to rowniez czekam na opinie! z gory bardzo dziekuje!
moja mama i ciocia uzywały tej starej wersji czyli złotego kremu na noc (ciocia również i tego na dzień) obie były nimi zachwycone i skusiły się na ten luksusowy (mama dostała w prezencie bo mnie przysłali do testowania ) obie są z nich bardzo zadowolone, mama mówi że ładnie się rozprowadza i wchłania, napina i uelastycznia skórę twarzy i szyi, powiem szczerze, że efekty są zauważalne co jest dla mnie dość szokujące kosmetyk który naprawdę działa jedyne co mamie średnio odpowiada to zapach tego luksusowego, wolała ten poprzedni ale krem generalnie bardzo poleca
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 22:03   #6
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Wszystko o Avonie 3

w katalogu 03 na stronach z linii Planet Spa jest maseczka do włosów z Morza Martwego. Kosztuje ona 15,90. Czytałam opinie na KWC. Recenzje są przyzwoite. Bardzo dobre. Zastanawiam sie nad jej kupnem... alee gdzieś nie moge sie przekonać, zeby powierzyć Avonowi moje włoski (zwłaszcza, ze po "odzywce" z owocem granatu i jojobą z Naturalsa nie mam zbyt dobrych doswiadczen). Słyszałam, że linia Planet Spa jest bardzo dobra. Podobno to najlepsza linia w cąłym Avonie razem z Foot Works... W każdym bądź razie mam w związku z tą maseczką pare pytań.
-Czy włosy sie po niej szybciej przetłuszczają ?
-Czy włosy są po niej lśniace, takie lejące się ?
-Czy regeneruje, wzmacnia włosy ?

Bardzo lubie odżywki Pantene i maseczki do włosów Gliss Kur. Nie dła mnie zdecydowanie maseczki owocowe Timotei.

I jeszcze chciałabym sie zapytać odnośnie tej kosmetyczki z Planet SPa za 14, 90. Czytałam opnie w "Wszystko o Avonie 2", że wygląda ona bazarowo o tandetnie. i że jest lśniąc i przypomina dresy a jest chociaż pojemna ?

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny

dostałam kosmetyki z k2. błyszczyk z jojobą za 4,90 bardzo mi sie podoba i na moich ustach faktycznei zmienia kolor. taka fuksja się robi nawet ładnie to wygląa. ogolnie za tą cene okej. pielegnuje usta i daje śliczny połysk. podoba mi sie. ale płyn Bubble bath Soczysty Arbuz to tak chemicznie... śmierdzi, że paaadam....

Edytowane przez magdalencja1
Czas edycji: 2008-02-10 o 22:06 Powód: chciałam coś jeszcze dopisać, rozwinąc wątek
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 22:19   #7
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
w katalogu 03 na stronach z linii Planet Spa jest maseczka do włosów z Morza Martwego.
Akurat maseczka do włosów MM to jedyny produkt, którego z tej serii nie używałam, ale ogólnie Planet Spa mogę polecić. Właśnie Morze Martwe i Śródziemnomorską serię. Genialne. Także skoro maseczka do włosów ma również pozytywne opinie, to nie ma co się bać - jedyne co może Cię odrzucić to zapach tej serii
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 23:11   #8
Ana-stazja
Raczkowanie
 
Avatar Ana-stazja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Witam
chcę kupić cień o konsystencji musu pacific pearl ale boję się, że będzie za jasny. Szukam odcieniu Niebiałego, np. lekko różowy, brzoskwiniowy, czy jakiś taki inny byłby dobry. Oglądałam zdjęcie
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6503897
ale nie jestem pewna, bo może być to kwestia oświetlenia, czy ktoś ma i umie mi powiedzieć jaki to kolor?
Ana-stazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 05:52   #9
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
w


I jeszcze chciałabym sie zapytać odnośnie tej kosmetyczki z Planet SPa za 14, 90. Czytałam opnie w "Wszystko o Avonie 2", że wygląda ona bazarowo o tandetnie. i że jest lśniąc i przypomina dresy a jest chociaż pojemna ?



....

oglądałam tą kosmetyczkę w COKU, i wcale nie wyglada tandetnie, nie rozumiem dlaczego komuś przypomina dresy....wiele art. teraz ma motyw kwiatowy. mi on sie bardzo podoba i nabank ja zamówie. jedna kieszeń ma ok. 1-2 cm szerokości, a druga jest płaska, ogólnie jest dosyc pojemna.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 06:36   #10
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
w katalogu 03 na stronach z linii Planet Spa jest maseczka do włosów z Morza Martwego. Kosztuje ona 15,90. Czytałam opinie na KWC. Recenzje są przyzwoite. Bardzo dobre. Zastanawiam sie nad jej kupnem... alee gdzieś nie moge sie przekonać, zeby powierzyć Avonowi moje włoski (zwłaszcza, ze po "odzywce" z owocem granatu i jojobą z Naturalsa nie mam zbyt dobrych doswiadczen). Słyszałam, że linia Planet Spa jest bardzo dobra. Podobno to najlepsza linia w cąłym Avonie razem z Foot Works... W każdym bądź razie mam w związku z tą maseczką pare pytań.
-Czy włosy sie po niej szybciej przetłuszczają ?
-Czy włosy są po niej lśniace, takie lejące się ?
-Czy regeneruje, wzmacnia włosy ?

Bardzo lubie odżywki Pantene i maseczki do włosów Gliss Kur. Nie dła mnie zdecydowanie maseczki owocowe Timotei.

I jeszcze chciałabym sie zapytać odnośnie tej kosmetyczki z Planet SPa za 14, 90. Czytałam opnie w "Wszystko o Avonie 2", że wygląda ona bazarowo o tandetnie. i że jest lśniąc i przypomina dresy a jest chociaż pojemna ?

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny

dostałam kosmetyki z k2. błyszczyk z jojobą za 4,90 bardzo mi sie podoba i na moich ustach faktycznei zmienia kolor. taka fuksja się robi nawet ładnie to wygląa. ogolnie za tą cene okej. pielegnuje usta i daje śliczny połysk. podoba mi sie. ale płyn Bubble bath Soczysty Arbuz to tak chemicznie... śmierdzi, że paaadam....
Też jestem chętna na tą maseczkę. Krem do rąk i maseczka do twarzy z tej serii spisywały się u mnie świetnie więc mam nadzieje, że tym razem zregeneruję sobie troche włosy
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 07:26   #11
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Za tydzień składam zamówienie z K3. Jak narazie żadnych zamówień... A dla siebie też mało zamówię... Ech.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 07:27   #12
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie 3

witam na nowym wątku
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 07:50   #13
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Też jestem chętna na tą maseczkę. Krem do rąk i maseczka do twarzy z tej serii spisywały się u mnie świetnie więc mam nadzieje, że tym razem zregeneruję sobie troche włosy
Moja siostra miała tą maseczkę do włosów z MM i okazała się rewelacyjna.Siostra ma długie i farbowane włosy i potrzebuje kosmetyków, które naprawdę zdziałają cuda z jej włosami a ta maseczka to robi.Nie musi się jej koniecznie stosować przez cały czas a i tak efekty są.Włosy ma po niej gładki, lśniące, łatwo je rozczesuje i końcówki nie wyglądają na poszarpane.O przetłuszczaniu nic nie wiem ale zapach nam się podoba , taki typowy dla kosmetyków SPA.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 07:52   #14
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
Witam w kolejnej cześci wątku



moja mama i ciocia uzywały tej starej wersji czyli złotego kremu na noc (ciocia również i tego na dzień) obie były nimi zachwycone i skusiły się na ten luksusowy (mama dostała w prezencie bo mnie przysłali do testowania ) obie są z nich bardzo zadowolone, mama mówi że ładnie się rozprowadza i wchłania, napina i uelastycznia skórę twarzy i szyi, powiem szczerze, że efekty są zauważalne co jest dla mnie dość szokujące kosmetyk który naprawdę działa jedyne co mamie średnio odpowiada to zapach tego luksusowego, wolała ten poprzedni ale krem generalnie bardzo poleca
bardzo dziekuje za opinie, trzeba bedzie sprobowac do tej pory nie kupowalam ani ja, ani w sumie nikt znajomy tych drozszych kremow z anew, jedynie z serii clinical, wiec nie mialam zielonego pojecia czy w ogole cos tam robia z cera
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 08:28   #15
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 3

czesc w nowym watku
czy ten sztyft cynthi jest dobry?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 08:31   #16
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wszystko o Avonie 3

A ja sie chcialam zapytac o ten blyszczyk powiekszajacy. Mial juz ktos z nim jakas stycznosc? Jak juz takie pytanie bylo to sorrki, przelecialam ;P kilka stron, ale nie znalazlam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:51   #17
madzik87
Raczkowanie
 
Avatar madzik87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 446
GG do madzik87
Dot.: Wszystko o Avonie 3

oj dawno mnie tu nie było
Mam do was pytanie bo nie wiem jak to sie stało i nie mam panoramy do k04 chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś program motywacyjny na Korektor cellulity TriLaser? bo nie wiem czy opłaca się go zamawiać z demo czy lepiej poczekać na jakiś program motywacyjny żeby to cenowo lepiej wyszło?
__________________
Jak zabić faceta?
kazać mu zeskoczyć z EGO na IQ
madzik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 10:02   #18
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wszystko o Avonie 3

czy widziałyście na żywo szminkę musową Nude Shimmer? w katalogu wyglada na ładną czerwień, ale w moim COKu ostatnio nie mieli testerka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 10:25   #19
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Napisze co nie co o 4fazowej dermabrazji Anew. W sobotę użyłam ją trzeci raz.
drobinki z białej tubki wygladają bardzo niepozornie, bo sa malutkie. Nie polecam mocnego tarcia, bo są bardzo ostre! Nalezy deliakatnie masować, nie przyciskać za bardzo, bo podraznienie gwarantowane. ja niestety za mocno tarłam i mam podrazniona skóre - wczoraj czułam pieczenie, goraco, ściągnięcie - była bardzo wrażliwa na zimno/ciepło/wiatr. Krem nawilżający był za lekko ochrona - polecam więc tłuściejszy krem i na nniego oczywiście krem z wysokim filtrem.

Skóra powoli zaczyna się zluszczać - nie widać żadnych sórek, tylko białe plamki na twarzy w miejscach gdzie skóra zeszła.


Zobaczymy co dalej będzie

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 12:05   #20
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Moja siostra miała tą maseczkę do włosów z MM i okazała się rewelacyjna.Siostra ma długie i farbowane włosy i potrzebuje kosmetyków, które naprawdę zdziałają cuda z jej włosami a ta maseczka to robi.Nie musi się jej koniecznie stosować przez cały czas a i tak efekty są.Włosy ma po niej gładki, lśniące, łatwo je rozczesuje i końcówki nie wyglądają na poszarpane.O przetłuszczaniu nic nie wiem ale zapach nam się podoba , taki typowy dla kosmetyków SPA.
Dokładnie to samo, działanie co maseczka naturals papaja i kiwi Z tym, że za jedną maseczkę spa kupię dwie naturals... I zapach przyjemniejszy
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 12:14   #21
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Wszystko o Avonie 3

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;6557146]Dokładnie to samo, działanie co maseczka naturals papaja i kiwi Z tym, że za jedną maseczkę spa kupię dwie naturals... I zapach przyjemniejszy[/quote]
Hm więc mówisz że jednak Naturals lepsza? musze sie zdecydowac w najblizszym czasie
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 12:15   #22
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
oglądałam tą kosmetyczkę w COKU, i wcale nie wyglada tandetnie, nie rozumiem dlaczego komuś przypomina dresy....wiele art. teraz ma motyw kwiatowy. mi on sie bardzo podoba i nabank ja zamówie. jedna kieszeń ma ok. 1-2 cm szerokości, a druga jest płaska, ogólnie jest dosyc pojemna.
ja do motywu kwiatowego absolutnie nic nie mam, ładny jest, ale moim zdaniem materiał z którego jest zrobiona to potworna tandeta, właśnie ten materiał przypomina mi te szeleszczące, jaskrawe dresy sprzedawców bazarowych.. bardzo mi się podobała w katalogu ta kosmetyczka i chciałam ją kupić ale po obejrzeniu jej w COKu zmieniłam zdanie, bardzo mi się nie podoba ten materiał z którego jest wykonana fuu.. no ale wiadomo nie wszystkim podoba się to samo ja tylko wyraziłam swoją opinię
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 12:22   #23
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Hm więc mówisz że jednak Naturals lepsza? musze sie zdecydowac w najblizszym czasie
ja tez mowie,ze naturals jest lepsza,nawet bylam bardziej zadowolona od tej z planet spa,bo z planet spa ma gorszy zapach,a ta z naturals ma swietny zpaach i poza tym co najwazniejsze nie przetluszcza wlosow
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 12:29   #24
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Niekoniecznie to samo bo jak ktoś jest uczulony na kwasy owocowe to ta maseczka z naturals odpada.Ponadto uważam ,że naturals to seria dla nie wymagających choć ja nie mam nic przeciwko niej, wypróbowuje każdy nowy zapach jaki się pojawi.Natomiast kosmetyki SPA (przynajmniej te które wypróbowałam) są lepsze, stosowanie ich przynosi efekt.Mam też maseczkę z naturals taką nabłyszczającą i efekt zauważalny - częstsze przetłuszczanie się włosów chociaż zapach ma bardzo ładny i cena też nie była wysoka.Jednak maseczka z SPA jej nie dorównuje .Pytanie , lepiej kupić 2 bo tanie czy 1 a dobrą ?
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 12:59   #25
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Niekoniecznie to samo bo jak ktoś jest uczulony na kwasy owocowe to ta maseczka z naturals odpada.Ponadto uważam ,że naturals to seria dla nie wymagających choć ja nie mam nic przeciwko niej, wypróbowuje każdy nowy zapach jaki się pojawi.Natomiast kosmetyki SPA (przynajmniej te które wypróbowałam) są lepsze, stosowanie ich przynosi efekt.Mam też maseczkę z naturals taką nabłyszczającą i efekt zauważalny - częstsze przetłuszczanie się włosów chociaż zapach ma bardzo ładny i cena też nie była wysoka.Jednak maseczka z SPA jej nie dorównuje .Pytanie , lepiej kupić 2 bo tanie czy 1 a dobrą ?
tez się z Tobą zgodze,poniewaz czesto kupuje 1 rzecz drozsza a dobra,ale tez nie zawsze drozsze znaczy lepsze....jesli chodzi o wlosy to na mnie kazda maseczka swietnie dziala i szczzerze mowiac szkoda np.mi wydawac kasy na drozsze,a wcale nie lepsze
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 13:06   #26
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A ja sie chcialam zapytac o ten blyszczyk powiekszajacy. Mial juz ktos z nim jakas stycznosc? Jak juz takie pytanie bylo to sorrki, przelecialam ;P kilka stron, ale nie znalazlam
dam znać w środę wieczorem, bo wtedy dostaję ten błyszczyk

Zdecyduję się chyba jednak na tą Naturalsową maseczkę skoro nie przetłuszcza a efekt podobny

edit: w katalogu 3 jej nie ma
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:44   #27
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Niekoniecznie to samo bo jak ktoś jest uczulony na kwasy owocowe to ta maseczka z naturals odpada.Ponadto uważam ,że naturals to seria dla nie wymagających choć ja nie mam nic przeciwko niej, wypróbowuje każdy nowy zapach jaki się pojawi.Natomiast kosmetyki SPA (przynajmniej te które wypróbowałam) są lepsze, stosowanie ich przynosi efekt.Mam też maseczkę z naturals taką nabłyszczającą i efekt zauważalny - częstsze przetłuszczanie się włosów chociaż zapach ma bardzo ładny i cena też nie była wysoka.Jednak maseczka z SPA jej nie dorównuje .Pytanie , lepiej kupić 2 bo tanie czy 1 a dobrą ?
A ja nie znoszę całej serii naturals prócz kilku wyjątków m.in ta maseczka i bezsensu jest kupowanie śmierdzącej spa, która daje te same efekty i jest 2x droższa i nie zawsze droższe znaczy lepsze...
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 15:07   #28
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
w katalogu 03 na stronach z linii Planet Spa jest maseczka do włosów z Morza Martwego. Kosztuje ona 15,90. Czytałam opinie na KWC. Recenzje są przyzwoite. Bardzo dobre. Zastanawiam sie nad jej kupnem... alee gdzieś nie moge sie przekonać, zeby powierzyć Avonowi moje włoski (zwłaszcza, ze po "odzywce" z owocem granatu i jojobą z Naturalsa nie mam zbyt dobrych doswiadczen). Słyszałam, że linia Planet Spa jest bardzo dobra. Podobno to najlepsza linia w cąłym Avonie razem z Foot Works... W każdym bądź razie mam w związku z tą maseczką pare pytań.
-Czy włosy sie po niej szybciej przetłuszczają ?
-Czy włosy są po niej lśniace, takie lejące się ?
-Czy regeneruje, wzmacnia włosy ?
ja byłam z tej maski bardzo zadowolona. włosy były mięciutkie błyszczące pachnące co do przetłuszczania, to ja muszę myć włosy co 2 dni. więc to akurat się w normie mieściło może lekko obciązała włosy, ale niewiele. ja ją polecam

Cytat:
Napisane przez Ana-stazja Pokaż wiadomość
Witam
chcę kupić cień o konsystencji musu pacific pearl ale boję się, że będzie za jasny. Szukam odcieniu Niebiałego, np. lekko różowy, brzoskwiniowy, czy jakiś taki inny byłby dobry. Oglądałam zdjęcie
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6503897
ale nie jestem pewna, bo może być to kwestia oświetlenia, czy ktoś ma i umie mi powiedzieć jaki to kolor?
to nie jest dokładnie ten kolor w fotki. ja dawałam w wątku o zdjęciach kolor tego cienia (fotka ostatnia oddaje niemal idealnie kolory tych cieni). w poście nr 236
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=236
on jest taki lekko brzoskwiniowy, może się nadawać jako rozświetlacz, świetnie się komponuje z velvet taupe(on jest szary)
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 15:27   #29
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 3

ja tez bardzo lubie papaja i kiwi, jest troche niewydajna, ale za ta cene sie oplaca
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 15:47   #30
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Za tydzień składam zamówienie z K3. Jak narazie żadnych zamówień... A dla siebie też mało zamówię... Ech.

Ja składam zamówienie już w czwartek i jak narazie mam zamówień na 368 złotych.
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.