ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 16:39   #1
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.

ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)


!!!!!! NIEAKTUALNE !!!!!


LINK DO AKTUALNEJ STRONY Z WYMIANĄ:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post8483665





Kolor szary - nieaktualność,
kolor fiołkowy całkiem nowa aktualność


ZDJĘCIA? Zapraszam do postu nr 1 i 5, 6

ODDAM:

DOKŁADKA: W POśCIE 5 !!! ZAPRASZAM!

Snow Demeter malutka odlewka

Elizabet Arden Ardenbeauty 5 ml- miniatura, edp, test na nadgarstku

Joop! Homme 5 ml - miniatura, edt, NOWA - chętnie wymienię na próbki damskich zapachów, no, męskich tyż.

Cacharel Eden edp, próbka robiona, ok. 3/4 fiolki

Hermes Un Jardin Sur Le Nil - czyli Ogródek Nilowy, próbka robiona, trochę więcej jak pół fiolki

AVON Arabian Glow Sleek lines eyeliner Lśniący tusz do kresek Sea Green, (01.10.07), NOWY

AVON Arabian Glow Shadow Stix Wysuwany cień do powiek Sea Blue (20.08.07), NOWY

AVON Arabian Glow Eyeshadow Cień do powiek, Rich Cream, (27.07.07), NOWY

AVON PLANET SPA Hydrating bath and shower souffle Mediterranean Olive Oil Śródziemnomorski żel kąpielowy z oliwką (12.07.07), 150 ml, NOWY


AVON Solutions Accolade Day cream Krem na dzień do cery dojrzałej SPF 15, (13.12.07), 50 ml, NOWY

AVON Zestaw: szczotka i grzebień do włosów, komplet zafoliowany, NOWY

------------------------------------------------------------------------------

The Body Shop Mango Whip Body Lotion, do skóry bardzo suchej, 250 ml z pompką - NOWY,
to jest mój zapas, jednak myślę, że własnej butli 250 ml nie wchłonę aż tak szybko, więc mogę się podzielić, ale podzielę się za coś, co mi się przyda

Balsam do ciała DKNY Red Delicious, 100 ml, NOWY, jest częścią zestawu, którą mogę się podzielić (30 ml edp zostawiam sobie ) (zdjęcie wkleję w tygodniu)


ZAPACHY:
The Body Shop Zinzibar Edt. Całe niecałe 30 ml. UWAGA: czysty imbir! mrrr Chyba niedostępny w Polskim TBS. P.S czasem go podpsikuję, więc pojemność może ulec zmianie.

Grapefruit Tea Demeter
edc 15 ml, ubytek minimalny- test na nadgarstku - chętnie wymienię na inną Demeter, ale niekoniecznie

Violet Demeter
edc 15 ml, ubytek minimalny -test na nadgarstku
- chętniewymienię na inną Demeter, ale niekoniecznie


AZZARO Orange Tonic EDT flakon pierwotnie zawierał 30 ml, obecnie jest "na oko" więcej niż połowa (17 ml?) Perfumy oryginalne, dostałam w prezencie, niestety nie mam już kartonika.

GIVENCHY Very Irresistible Sensual for her EDP i for men EDT ZESTAW W PUDEłECZKU ZAMYKANYM NA MAGNEZ, MINIATURKI obie mają pojemność 4ml, damska miniaturka raz delikatnie testowana, męska tylko wąchana Urocze miniaturki w uroczym pudełeczku - RARYTAS,

LAGERFELD KARL CHLOE
EDT- niecałe 30 ml, kilkakrotnie testowane, jednak to nie mój zapach. Jak najbardziej oryginalne. Zniewalający zapach... Sporadycznie jej używam, więc może ubyć 1 ml - wysłane do beyza

GIORGIO ARMANI SENSI EDP- mogę zrobić odlewkę w ilości 5 ml z dużej buteleczki. Zapach oryginalny w 100%,

AVON Today Tomorrow Always Woda toaletowa Summer (28.04.06), 75 ml, NOWA w kartoniku i w folii

Thierry Mugler Angel Violette - fiołek bardzo nietypowy, bo całkiem anielski Tester, oryginalny. W zamian za 5? 10? 15? ml fiołka przygarnę taką samą pojemność Angel La Rose- w grę wchodzi raczej tylko ten zapach, chyba, że...

DKNY Red Delicious edp, miniaturka o pojemności 7 ml, w kartoniku, test na nadgarstku - leci do dixie

Yves Rocher Ode a l'amour edt, miniaturka 5 ml (test na nadgarstku)

Yves Rocher Ode au reve edt, miniaturka 5 ml
(test na nadgarstku)

Yves Rocher Voile d'ambre
edp, miniaturka 5 ml (test na nadgarstku) - wyminię za YR Iris Noir


AVON Wish Of Love Woda toaletowa (30.09.07), 50 ml, NOWA - bierzy do pejtoon

AVON Woda toaletowa Urban Flowers London i Paris, New York szusuje do pejtoon (07.07) obie NOWE o pojemności 30 ml

AVON True Glow Połyskujący spray do ciała (21.04.07) radiant shimmer skin spray, 100 ml, NOWY

Za odlewki mogę zaproponować odlewki: Lacoste Touch of pink, Chanel Allure, DKNY Red delicious, Diesel Plus Plus.

PRÓBKI:
Lolita Lempicka "L" EDP próbka w kartoniku o pojemności 1,2 ml z atomizerkiem- psiknięta raz- poleciała do melkmeisje

Gucci EDP próbka w kartoniku z koreczkiem 1,7 ml NOWA

Versace Versus Time For Action- próbka w folii z atomizerem, 1,6 ml, NOWA

Mexx Woman EDT, próbka w kartoniku z koreczkiem, 2 ml - raz testowana

Versace Emotional Essence EDT, próbka w kartoniku, 1,6 ml - NOWA



PAZNOKCIE:
MANHATTAN
Perfect Last lakier do paznokci nr 70 (DATA PRZYDATNOśCI (!) : 23.11.2009), czekoladowo-brązowy, użyty dwukrotnie, pojemność początkowa to 11 ml.

AVON Lakier do paznokci Pale Gold (22.03.07) i Range Of Rose (6.07.07) oba NOWE, każdy ma pojemność 12 ml


PIELĘGNACJA CIAŁA:
AVON
Senses Celebrate me Body Lotion Sparkling Amber Zmysłowy balsam do ciała (25.07.06), NOWY, 250 ml - seria limitowana, obecnie już nie dostępny w regularnej sprzedaży. Dzielę się swoimi zapasami, ponieważ ich nie zużyje (na taką ilość - nie ma takiej siły) zapach przepiękny, chciałoby się zjeść!

Avon Skin So Soft Age-Defying Body Serum Przywracające młody wygląd serum do ciała (30.05.06), NOWE, 250 ml


AVON Planet Spa Odżywcze mleko do kąpieli sake i ryż Nourishing Bath Milk (14.12.06) NOWE o pojemności 150 ml

AVON Planet Spa Rozświetlający balsam do ciała sake i ryż Illuminating Body Lotion (15.10.06) NOWY 150 ml śmiga do miss natasha, ale mam jeszcze jeden - poleciał do Dla ciebie J.

AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa krem do rąk z minerałami z morza martwego (22.12.07) NOWY, 75 ml,

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml

AVON Planet Spa Detoksykująca i ujędrniająca maska z minerałami z Morza Martwego (29.12.07) Detoxifing and firming body mask, NOWA, 200 ml

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml

AVON Liiv botanicals Rewitalizujący żel pod prysznic (25.07.07) Rejuvenating Body Wash, NOWY, 200 ml

Avon Solutions ZESTAW: Modelujący krem do biustu - 150 ml oraz wyszczuplający krem antycellulitowy - 200 ml (29.04.06), zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko i folię, niestety pudełko jest lekko pogniecione ale nie uszkodzone, NOWY

AVON Solutions Modelujący krem do biustu Bust Contouring Cream (14.07.07) 150 ml, NOWY

AVON Planet Spa Śródziemnomorski krem do ciała z oliwką Whipped Body Cream Mediterranean Olive Oil (10.06.06) 200 ml, NOWY - poleciał do Dla Ciebie J.

AVON Planet Spa
Nawilżający (tak jest napisane na opakowaniu, ale ja bym powiedziała, że to jest raczej OCZYSZCZJĄCY żel z mikrogranulkami ) żel pod prysznic Wody Mineralne Islandii Purifying Body Wash(30.09.06) 150 ml, NOWY

AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy Wody Mineralne islandii Purifying facial clanser (10.07.06), 75 ml, NOWA

AVON Planet Spa
Wygładzająca maseczka do twarzy Smoothing face mask Japanese Sake and Rice(09.10.06), 75 ml, NOWA


PIELĘGNACJA TWARZY:
AVON Liiv botanicals Nawilżający krem na noc Witalność natury (29.07.07) Vital Night Moisturiser, NOWY, 50 ml

AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy wody mineralne islandii Puryfing Facial Cleanser (16.07.06), NOWA, 75 ml 2 sztuki

AVON Planet Spa Stymulująca maseczka do twarzy sake i ryż Invigorating Face Mask (14.11.07) NOWA, 75 ml,

AVON Anew Clinical Intensywny peeling do twarzy Advanced Retexturishing PeelNOWY w pudełku z folią, kartonik jest delikatnie wgnieciony w jednym miejscu
(28.11.06), 30 płatków,



DO WŁOSÓW:
Avon Advance Techniques Regenerująca maseczka do włosów chroniaca kolor włosów farbowanych Restorative mask for colour-treated hair, NOWA, 250 ml

Avon Advance Techniques Hydrating Leave-in Spray Milk Nawilżające mleczko w sprayu bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych, (21.09.06), NOWE, 150 ml,

Avon Advance Techniques Demage Repair Tretment Kuracja odbudowująco-wzmacniająca do zniszczonych, słabych i łamliwych włosów (15.06.06), NOWA, 150 ml

KOLORÓWKA:
AVON Personal Match Limited Edition Cynthia Rowley delikatny puder prasowany (17.09.07) NOWY, 10 g

AVON Cynthia Rowley Limited Edition Wydłużający tusz do rzęs (11.08.07), NOWY, 7 ml

AVON Cynthia Rowley Limited Edition szminka Ultra Colour Rich Rose PatalsNOWA,

AVON Perfect Wear Longlasting Mascara Trwały tusz do rzęs (22.10.06), NOWY, zafoliowany, 7 ml, BLACK

AVON Beyound Colour
Plumping Lip Gloss Clear Transparentny błyszczyk uwydatniający usta, (16.01.06), NOWY, zafoliowany, CLEAR

AVON Golden Glimmer Lip Pencil
Złociście połyskująca kredka do ust, (04.06), NOWA w kartoniku, Berry Gold

AVON Color Trend
Crystal Clear Lash and Brow Gel Kryształowy żel nabłyszczający do rzęs i brwi, (08.07.06), NOWY w folii, 7 ml

(28.08.07),
AVON Color Trend Plastic Reflections Perłowy błyszczyk do ust Sparkling Shine, (17.10.06), NOWY, zafoliowany

AVON Color Trend Lip Stix Wykręcona kredka do ust Nude Pink, (12.07.06) Nowa w kartoniku
----------------------------------------------------------------------

ŚWIEŻA DOKŁADKA!!!
AVON Personal Match Sypki podkład z wygładzającymi minerałami Smooth Mineral Makeup Powder, kolor ALMOND (11.10.07) 15 g, NOWY -poleciał do przesympatycznej ragutki

AVON Personal Match Sypki podkład z wygładzającymi minerałami Smooth Mineral Makeup Powder, kolor BUFF (01.10.07), 15 g, NOWY -

AVON Podkład matujący o konsystencji musu Mousse Makeup, kolor IVORY,

AVON Personal Match Podkład w płynie Liquid Foundation Natural, kolor IVORY,
(18.07.07), 25 ml, NOWY (29.08.07), 30 ML, NOWY,



POSZUKUJĘ:
W tej chwili poszukuję dobrego kremu do rąk i do stóp!

* GŁÓWNIE przeróżnych zapachów, mogą być niepełne flachy, końcówki lub odlewki ( TYLKO z zapewnieniem, że są oryginalne i w nie używanym atomizerze,
*mile widziana Demeter,
*zapachy męskie, męska pielęgnacja
* Guerlain AA Pamlelune, L'instant Magic
*Mugler La Rose
* odżywki do paznokci i skórek, kremy do rąk
* próbka LouLou i LouLou Blue Cacharel
* Bioderma Sensibio AR Protection Active Anti-Rougeurs
* L'oreal wypełniacz zmarszczek pod oczy, lub inne kremy przeciwzmarszczkowe dla cery dojrzałej L'oreal,
*kremy do twarzy Vichy Thermal Fix Mat dogłębnie nawilżający o działaniu matującym
*dobre odżywki do włosów bez spłukiwania
*materiały do ręcznego robienia biżuterii (kamienie, półfabrykaty, oprzyrządowanie, ect )
* nowe rzeczy najchętniej wymienię na nowe
* Kolorówką raczej nie jestem zainteresowana.


Nie mam stałego dostępu do internetu, więc pocztę sprawdzam tylko z doskoku - proszę o wyrozumiałość
Pozdrawiam,

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  3.jpg
Wyświetleń: 40
Rozmiar:  55,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DKN22.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  71,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  spa4.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  53,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zzzz.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  54,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kolor.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  65,4 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-08-06 o 02:38 Powód: uzupełnienie
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 16:55   #2
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

może znajdziesz coś u mnie za próbki perfum?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 17:09   #3
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy wody mineralne islandii Puryfing Facial Cleanser (16.07.06), NOWA, 75 ml

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml

cos u mnie za to ?
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 17:18   #4
bzuz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 162
Przekupka: 13 pkt / 81% pozyt.
GG do bzuz
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml


oraz jestem zainteresowana wszyskim probkami


zapraszam do siebie
bzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 17:33   #5
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

ZDJĘCIA!!!! Dokładka!!! ZAPRASZAM!!!

DOKŁADKA: 23.06

Avon Today Tomorrow Always In Bloom EDP, 30 ml (29.11.07), Nowe w kartoniku, zafoliowane!

The Body Shop Strawberry Puree body Lotion balsam do ciała, 250 ml, NOWY, jeśli chodzi o balsamy TBS- wpadłam po uszy i z tego powodu mogę sie dzielić sporymi zapasami- oczywiście w miarę możliwości (obecnie chłonę mleczko migdałowe - cud, miód i orzeszki)

Vichy Purete Thermale Preparat do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1, 30 ml, NOWY

Gucci Bath and Shower Gel Żel pod prysznic 2* 10 ml, saszetka

Vichy Lipidiose Nutritive Krem do ciała do skóry bardzo suchej 3* 7 ml, saszetka.

DOKŁADKA!!! 12.06, czyli to, co nie mieści się w poście pierwszym! Zdjęcia do tej dokładki są w poście nr 6, zapraszam!

MASECZKI DO TWARZY:

AVON PLANET SPA Oxygenating Face Mask Brazilian Rainforest Dotleniająca maseczka do twarzy Oddech Amazonii (11.02.06), 75 ml, NOWA

AVON PLANET SPA Hydrating Face Mask Mediterranean Olive Oil. Śródziemnomorska maseczka nawilżająca do twarzy z oliwką (08.05.07), 75 ml, NOWA

AVON PLANET SPA purifying and warming face mask Arizona hot sands Eksfoliująco-rozgrzewająca maseczka do twarzy Gorące piaski Arizony (30.05.06), 75 ml, NOWA

AVON PLANET SPA Smoothing face mask Japanese Sake and rice Wygładzająca maseczka do twarzy peel off (26.06.07), 75 ml, NOWA




----------------------------------------------------------------------


Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
może znajdziesz coś u mnie za próbki perfum?
dorotie85!
Demetrix Heart breaker jest z której serii, bo nie mogę się go dopatrzeć na http://www.demeterfragrance.com/Prod...?ProductID=882


Cytat:
Napisane przez Doma17 Pokaż wiadomość
AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy wody mineralne islandii Puryfing Facial Cleanser (16.07.06), NOWA, 75 ml

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml

cos u mnie za to ?
Doma17!
niestety nic nie znalazłam, dzięki
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zdecie1.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  75,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zdjecie2.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  74,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zdjecie3.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  64,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zdjecie4.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  72,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zdjecie5.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  74,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zdjecie6.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  61,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-07-14 o 14:41 Powód: porządki ze zdjęciami
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 17:50   #6
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez bzuz Pokaż wiadomość
AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml


oraz jestem zainteresowana wszyskim probkami


zapraszam do siebie
Ojj, wpadła mi w oko Twoja Baby Doll, a z moich rzeczy nie wybrałabyś nic innego za nią? Azzaro Cię nie kusi? Mogłabym dołożyć jeszcze nowe perfumy z Avonu, jeślibyś jakieś chciała i akurat bym je miała u siebie?

P.S. jak tylko dowiem się jak tu dodać zdjęcia, to je dodam...
EDIT: o, już się dowiedziałam Zdjęcia są to dokładki z postu wyżej, zapraszam!
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-06-13 o 09:30 Powód: dodanie zdjęć
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 17:57   #7
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
GG do sugar_kitty
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

coś u mnie za :
AVON Planet Spa Odżywcze mleko do kąpieli sake i ryż Nourishing Bath Milk (14.12.06) NOWE o pojemności 150 ml
AVON Planet Spa Rozświetlający balsam do ciała sake i ryż Illuminating Body Lotion (27.05.07) NOWY 150 ml
AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy wody mineralne islandii Puryfing Facial Cleanser (16.07.06), NOWA, 75 ml
AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml


mój wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232988
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 18:03   #8
toya2006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 612
Przekupka: 70 pkt / 99% pozyt.
GG do toya2006
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

cos u mnie? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247816
toya2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:10   #9
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
coś u mnie za :
AVON Planet Spa Odżywcze mleko do kąpieli sake i ryż Nourishing Bath Milk (14.12.06) NOWE o pojemności 150 ml
AVON Planet Spa Rozświetlający balsam do ciała sake i ryż Illuminating Body Lotion (27.05.07) NOWY 150 ml
AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy wody mineralne islandii Puryfing Facial Cleanser (16.07.06), NOWA, 75 ml
AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml


mój wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232988
sugar_kitty!
Niestety ciuszki mnie nie interesują, dzięki

Cytat:
Napisane przez toya2006 Pokaż wiadomość
toya2006!
Widziałam, że interesuje Cię Armani Sensi -mogę Ci odlać z butli 5ml do atomizerka, na co mogę liczyć w zamian?
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:26   #10
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Heart breaker to ten Demeter: http://www.demeterfragrance.com/Prod...ProductID=1122
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:56   #11
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość

Wpadło Ci coś w oko za tego listka Demeter?
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 20:18   #12
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Witam Ciebie Podoba mi się:

AVON Liiv botanicals Rewitalizujący żel pod prysznic (25.07.07) Rejuvenating Body Wash,
AVON Solutions Modelujący krem do biustu Bust Contouring Cream (14.07.07) 150 ml,
AVON Lakier do paznokci Pale Gold
znajdziesz coś u mnie???
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:49   #13
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witam Ciebie Podoba mi się:

AVON Liiv botanicals Rewitalizujący żel pod prysznic (25.07.07) Rejuvenating Body Wash,
AVON Solutions Modelujący krem do biustu Bust Contouring Cream (14.07.07) 150 ml,
AVON Lakier do paznokci Pale Gold
znajdziesz coś u mnie???
tompola,
niestety nic dla siebie niewybrałam
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:14   #14
karola9393
Zadomowienie
 
Avatar karola9393
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 717
Przekupka: 26 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Lolita Lempicka "L" EDP próbka w kartoniku o pojemności 1,2 ml z atomizerkiem- psiknięta raz.

Gucci EDP próbka w kartoniku z koreczkiem 1,7 ml NOWA

Versace Versus Time For Action- próbka w folii z atomizerem, 1,6 ml, NOWA

Mexx Woman EDT, próbka w kartoniku z koreczkiem, 2 ml - raz testowana

Versace Emotional Essence EDT, próbka w kartoniku, 1,6 ml - NOWA

cos za te rzeczy? odpisz u mnie
__________________

karola9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 07:53   #15
bzuz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 162
Przekupka: 13 pkt / 81% pozyt.
GG do bzuz
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Nie kolekcjionuje perfum z avonu mam jakies uprzedzenie Azzaro szukam jedynie visit bo nie lubie swierzych cytrusowych zapachow. A co moglabys mi zabarac za probki?Nie wiem czego konkretniej szukasz z nowych rzcezy moge ci jeszcze zparoponowac odlweke maseczki prof. do wlosow 150ml do sychych i zniszczocnych zabiegami chemicznymi
bzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 09:51   #16
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Przekupka: 153 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

moze cos u mie za cos z tych wspanialosci: (bede miala dokladke bizuterii jutro)


AZZARO Orange Tonic EDT flakon pierwotnie zawierał 30 ml, obecnie jest "na oko" więcej niż połowa (17 ml?) Perfumy oryginalne, dostałam w prezencie, niestety nie mam już kartonika.



Gucci EDP próbka w kartoniku z koreczkiem 1,7 ml NOWA

Versace Versus Time For Action- próbka w folii z atomizerem, 1,6 ml, NOWA

Mexx Woman EDT, próbka w kartoniku z koreczkiem, 2 ml - raz testowana

Versace Emotional Essence EDT, próbka w kartoniku, 1,6 ml - NOWA


AVON Planet Spa Odżywcze mleko do kąpieli sake i ryż Nourishing Bath Milk (14.12.06) NOWE o pojemności 150 ml

AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

AVON Planet Spa Detoksykująca i ujędrniająca maska z minerałami z Morza Martwego (29.12.07) Detoxifing and firming body mask, NOWA, 200 ml

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml

AVON Liiv botanicals Rewitalizujący żel pod prysznic (25.07.07) Rejuvenating Body Wash, NOWY, 200 ml

Avon Solutions ZESTAW: Modelujący krem do biustu - 150 ml oraz
AVON Solutions Modelujący krem do biustu Bust Contouring Cream (14.07.07) 150 ml, NOWY

AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml

75 ml,GIVENCHY Very Irresistible Sensual for her EDP i for men EDT ZESTAW W PUDEłECZKU ZAMYKANYM NA MAGNEZ, MINIATURKI obie mają pojemność 4 ml, damska miniaturka raz delikatnie testowana, męska tylko wąchana Urocze miniaturki w uroczym pudełeczku - RARYTAS,

LAGERFELD KARL CHLOE
EDT- na razie proponuję odlewkę (5 ml i 2 ml) z mojej flachy, jeszcze nie jestem zdecydowana czy wydać całe niecałe 30 ml?, jak najbardziej oryginalna. Zniewalający zapach...

AVON Personal Match Limited Edition Cynthia Rowley delikatny puder prasowany (17.09.07) NOWY, 10 g

AVON Cynthia Rowley Limited Edition szminka Ultra Colour Rich Rose Patals (28.08.07), NOWA,
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 11:43   #17
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez guniagusia Pokaż wiadomość
moze cos u mie za cos z tych wspanialosci: (bede miala dokladke bizuterii jutro)


AZZARO Orange Tonic EDT flakon pierwotnie zawierał 30 ml, obecnie jest "na oko" więcej niż połowa (17 ml?) Perfumy oryginalne, dostałam w prezencie, niestety nie mam już kartonika.



Gucci EDP próbka w kartoniku z koreczkiem 1,7 ml NOWA

Versace Versus Time For Action- próbka w folii z atomizerem, 1,6 ml, NOWA

Mexx Woman EDT, próbka w kartoniku z koreczkiem, 2 ml - raz testowana

Versace Emotional Essence EDT, próbka w kartoniku, 1,6 ml - NOWA


AVON Planet Spa Odżywcze mleko do kąpieli sake i ryż Nourishing Bath Milk (14.12.06) NOWE o pojemności 150 ml

AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

AVON Planet Spa Detoksykująca i ujędrniająca maska z minerałami z Morza Martwego (29.12.07) Detoxifing and firming body mask, NOWA, 200 ml

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml

AVON Liiv botanicals Rewitalizujący żel pod prysznic (25.07.07) Rejuvenating Body Wash, NOWY, 200 ml

Avon Solutions ZESTAW: Modelujący krem do biustu - 150 ml oraz
AVON Solutions Modelujący krem do biustu Bust Contouring Cream (14.07.07) 150 ml, NOWY

AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml

75 ml,GIVENCHY Very Irresistible Sensual for her EDP i for men EDT ZESTAW W PUDEłECZKU ZAMYKANYM NA MAGNEZ, MINIATURKI obie mają pojemność 4 ml, damska miniaturka raz delikatnie testowana, męska tylko wąchana Urocze miniaturki w uroczym pudełeczku - RARYTAS,

LAGERFELD KARL CHLOE
EDT- na razie proponuję odlewkę (5 ml i 2 ml) z mojej flachy, jeszcze nie jestem zdecydowana czy wydać całe niecałe 30 ml?, jak najbardziej oryginalna. Zniewalający zapach...

AVON Personal Match Limited Edition Cynthia Rowley delikatny puder prasowany (17.09.07) NOWY, 10 g

AVON Cynthia Rowley Limited Edition szminka Ultra Colour Rich Rose Patals (28.08.07), NOWA,
Hej, patrzyłam co tam masz u siebie, ale na razie nic nie znalazłam. Jestem łasa na oryginalne zapachy, więc jeśli będziesz mieć coś na wydaniu to daj mi znać !
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 11:54   #18
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez bzuz Pokaż wiadomość
Nie kolekcjionuje perfum z avonu mam jakies uprzedzenie Azzaro szukam jedynie visit bo nie lubie swierzych cytrusowych zapachow. A co moglabys mi zabarac za probki?Nie wiem czego konkretniej szukasz z nowych rzcezy moge ci jeszcze zparoponowac odlweke maseczki prof. do wlosow 150ml do sychych i zniszczocnych zabiegami chemicznymi
Hej ho!
U Ciebie jest mnóstwo świetnej kolorówki, ale tej na razie nie potrzebuję, szukam kosmetyków pielęgnacyjnych i zapachów (z Twoich próbeczek na wymianę nic mi nie podeszło). Pielęgnacja do włosów- chętnie, jednak moje włosy nie są traktowane chemicznie, więc proponowana przez Ciebie odżywka odpada. Hmm, będę zaglądać do Ciebie, a nóż coś się trafi
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:23   #19
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

AVON Planet Spa Detoksykująca i ujędrniająca maska z minerałami z Morza Martwego (29.12.07) Detoxifing and firming body mask, NOWA, 200 ml
Coś u mnie?
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 12:24   #20
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

moze cos u mnie?? poza watkiem mam krem YR Bio Specyfic regulation Soin hydra mat.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:15   #21
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Coś u mnie?
słoniku, na razie nic nie znalazłam, dziękuję

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
moze cos u mnie?? poza watkiem mam krem YR Bio Specyfic regulation Soin hydra mat.

ivanna,
zainteresowały mnie

-Obssesion Calvina Kleina, miniaturka 15 ml z zestawu, mam go z wymianki, zużycie minimalne 2-3 psiki, kod 7187,

nie wiem czy coś ode mnie będzie Ci pasowało?
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:33   #22
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

a masz cos pachnacego w podobnej pojemnosci??
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:48   #23
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
a masz cos pachnacego w podobnej pojemnosci??
Hmmm, mam Azzaro Orange Tonic ok. 17/30 ml w oryginalnym flakoniku, mogę odlać 15 ml Lagerfelda Chloe z butli o pojemności 30 ml, jeśli masz jakiś ulubiony/lubiany zapach z Avonu to mogę sprawdzić czy mam dostępny. Armaniego Sensi mogę odlać tylko 5 ml, bo flacha nie moja . Jeśli coś Ci wpadnie w oko daj znać.
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:59   #24
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

hmm a udalo by sie chloe zostawic mi w orginalnej buteleczce? a ty bys sobie odlala..? a azzaro orange jest nie moj
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 14:01   #25
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

a z Avonu to tylko ten nowy zapach w bialym flakonie
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 15:20   #26
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
hmm a udalo by sie chloe zostawic mi w orginalnej buteleczce? a ty bys sobie odlala..? a azzaro orange jest nie moj
Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
a z Avonu to tylko ten nowy zapach w bialym flakonie
Hmmm, zastanowię się i dam Ci znać do wtorku, przy okazji jeszcze raz powącham Obsession, zgoda?
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 15:21   #27
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
a z Avonu to tylko ten nowy zapach w bialym flakonie
Chodzi o Flower by Cynthia Rowley? Nie mam jej niestety tak czy siak,
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:02   #28
RedButterfly
Zadomowienie
 
Avatar RedButterfly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 533
Przekupka: 121 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

A który z avonowskich podkładów możesz zaproponować?

i co ewentualnie znalazłabyś u mnie wzamian
RedButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:06   #29
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
GG do bejbi19
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

cos u mnie za flowersy london ?
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 22:47   #30
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM: pielęgnacja, kolorówka, perfumy, spa- nowe i nie tylko :)

coś za zestaw solutions avon oraz ew. balsam rozświetlający i kurację parafinową?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.