Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 19:39   #1
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Exclamation

Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY


Witam!
Chcę prosić Was o pomoc, wszelkie porady :
Moja mama wyjechała do niemiec wraca na szczęscie 22 sierpnia
Ja skręciłam kostkę, mam nogę w gipsie zdejmą mi dopiero 13
Nie mogę nigdzie wyjść itp Te 4 dni do 1 sierpnia spędzę jeszcze z kumpelą ale potem ona wyjeżdża
Nie chcę sprowadzać innych koleżanek, robić sobie kłopot skacząc koło nich robiąc herbatę itp To wysiłek!
Mam dość oglądania telewizji, książek nie chce mi się czytać, uczyć też nie, maluję - na to też nie mam ochoty muszę czekać, aż najdzie mnie wena - więc to wszystko odpada!
Macie pomysły na jakieś fajne zajęcie, gry? Jestem z babcią, oprócz rozmów może jakaś gra w karty ehh choć ona nie lubi Ale co proponujecie, jestem otwarta na każdą propozycję. Chcę umilić sobie ten czas, ściągam nawet filmy ale obejrzałam już chyba wszystkie dla nastolatek, komedie romantyczne i komedie dla nastolatek itp a tylko takie lubie Jak znajdę sobie jakieś zajęcie, wtedy szybciej zlecą mi :
- 2 tygodnie do zdjęcia gipsu
- 3 tygodnie do przyjazdu mamy ( potem zleci jak z górki będę może mogła gdzieś wyjść)
Pomóżcie, pliz..
Chciałam zainteresować się robieniem bransoletek z muliny, nie wiem jak zacząć.. Stronki które znalazłam - tam i tak jest zagmatwane, widziałam jak to robi koleżanka na agrafce przypieła do spodni, naciągnięte było i plotła - nie mogę znaleźć w necie jak w ogóle związać te supły :p
Ale mimo tego szybko się znudzi :p

Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:48   #2
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez castellem Pokaż wiadomość
Witam!
Chcę prosić Was o pomoc, wszelkie porady :
Moja mama wyjechała do niemiec wraca na szczęscie 22 sierpnia
Ja skręciłam kostkę, mam nogę w gipsie zdejmą mi dopiero 13
Nie mogę nigdzie wyjść itp Te 4 dni do 1 sierpnia spędzę jeszcze z kumpelą ale potem ona wyjeżdża
Nie chcę sprowadzać innych koleżanek, robić sobie kłopot skacząc koło nich robiąc herbatę itp To wysiłek!
Mam dość oglądania telewizji, książek nie chce mi się czytać, uczyć też nie, maluję - na to też nie mam ochoty muszę czekać, aż najdzie mnie wena - więc to wszystko odpada!
Macie pomysły na jakieś fajne zajęcie, gry? Jestem z babcią, oprócz rozmów może jakaś gra w karty ehh choć ona nie lubi Ale co proponujecie, jestem otwarta na każdą propozycję. Chcę umilić sobie ten czas, ściągam nawet filmy ale obejrzałam już chyba wszystkie dla nastolatek, komedie romantyczne i komedie dla nastolatek itp a tylko takie lubie Jak znajdę sobie jakieś zajęcie, wtedy szybciej zlecą mi :
- 2 tygodnie do zdjęcia gipsu
- 3 tygodnie do przyjazdu mamy ( potem zleci jak z górki będę może mogła gdzieś wyjść)
Pomóżcie, pliz..
Chciałam zainteresować się robieniem bransoletek z muliny, nie wiem jak zacząć.. Stronki które znalazłam - tam i tak jest zagmatwane, widziałam jak to robi koleżanka na agrafce przypieła do spodni, naciągnięte było i plotła - nie mogę znaleźć w necie jak w ogóle związać te supły :p
Ale mimo tego szybko się znudzi :p

Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję

w troszke złym miejscu umieściłaś ten wątek ja jak sie nudzę to ściągam jakieś fajne gry na kompa [uwielbiam mordobicia ] albo wypożyczam filmy, co do bransoletek to niestety nie pomogę, nie umiem ale polecam szydełko, sama ostatnio zrobiłam sobie super stringi
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:51   #3
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez castellem Pokaż wiadomość
Witam!
Chcę prosić Was o pomoc, wszelkie porady :
Moja mama wyjechała do niemiec wraca na szczęscie 22 sierpnia
Ja skręciłam kostkę, mam nogę w gipsie zdejmą mi dopiero 13
Nie mogę nigdzie wyjść itp Te 4 dni do 1 sierpnia spędzę jeszcze z kumpelą ale potem ona wyjeżdża
Nie chcę sprowadzać innych koleżanek, robić sobie kłopot skacząc koło nich robiąc herbatę itp To wysiłek!
Mam dość oglądania telewizji, książek nie chce mi się czytać, uczyć też nie, maluję - na to też nie mam ochoty muszę czekać, aż najdzie mnie wena - więc to wszystko odpada!
Macie pomysły na jakieś fajne zajęcie, gry? Jestem z babcią, oprócz rozmów może jakaś gra w karty ehh choć ona nie lubi Ale co proponujecie, jestem otwarta na każdą propozycję. Chcę umilić sobie ten czas, ściągam nawet filmy ale obejrzałam już chyba wszystkie dla nastolatek, komedie romantyczne i komedie dla nastolatek itp a tylko takie lubie Jak znajdę sobie jakieś zajęcie, wtedy szybciej zlecą mi :
- 2 tygodnie do zdjęcia gipsu
- 3 tygodnie do przyjazdu mamy ( potem zleci jak z górki będę może mogła gdzieś wyjść)
Pomóżcie, pliz..
Chciałam zainteresować się robieniem bransoletek z muliny, nie wiem jak zacząć.. Stronki które znalazłam - tam i tak jest zagmatwane, widziałam jak to robi koleżanka na agrafce przypieła do spodni, naciągnięte było i plotła - nie mogę znaleźć w necie jak w ogóle związać te supły :p
Ale mimo tego szybko się znudzi :p

Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję

Uuuu

Biedna ty

Ja z racji tego,że jestem zapaloną czytelniczką książek, zajełabym się pewnie czytaniem.


Jeśli lubisz czytac ksiązki, popros kogos o pozyczenie jakiejs ciekawej serii

To dobry sposób na zabicie czasu.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:54   #4
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

mówie ci- weź wypożycz zmierzch to przejdzie ci odraza do ksiażek.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:55   #5
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

gry - nie za bardzo ostartnio komputer mi świruje i jest za słaby - w przeciwnym razie dawno bym buszowała w simsy2 piraty nei działają brak kasy an nowe
a filmy to extra komedie polecam: "Gwiezdne jaja" , "Parcie na tarcie" , "Poznaj moich spartan" , "Rrrrr"
a jakie zajęcia jeszcze przecieżnie zagram z babcią w karteczki, albo w butelke haha
chodzi o zajecia samej ewentualnie z babcia xD niech sie wnusią zajmie haha xD
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:59   #6
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

w chińczyka!

albo w monopol czy jak to tam sie pisze
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 20:03   #7
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

chinczyka ani monopol nii mam :p
chyba ze na kompie ;p ale chce robic cos innego niż: książki, komputer, telewizor ;p
narazie ściągam filmy - ale zanim to nastąpi ;p i tak 1 dzien ,2 to potrwa ;p
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 20:24   #8
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

http://www.ensi.prv.pl/ ja sie nauczylam z tej stronki
oprocz tego mozesz hmmm no nie wiem :P ja bym grala na gitarze ^^. ;p
albo zapros kolezanke ;d i ona moze Tobie uslugiwac a nie Ty jej ^^. ;d
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 20:26   #9
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
w troszke złym miejscu umieściłaś ten wątek ja jak sie nudzę to ściągam jakieś fajne gry na kompa [uwielbiam mordobicia ] albo wypożyczam filmy, co do bransoletek to niestety nie pomogę, nie umiem ale polecam szydełko, sama ostatnio zrobiłam sobie super stringi :D
padłam !
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 20:28   #10
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

ja tam stringów nie lubię :p
mam nadzieję, że do tego wątku podczepi się więcej wizażanek
nie odchodząc od tematu
bo zginę bez was! umrę z nudów
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 21:05   #11
pirania82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Ojjj biedaczko
Ja też polecałabym czytanie książek - jeśli ksiażka jest ciekawa to czas strasznie szybko leci.
Hmmm... inna propozycja to gry na stronie www.kurnik.pl ja tam sama często przesiaduje gdy mi się fest nudzi na każdej grze są też takie jakby mini czaty na których wypowiadają się inni gracze: tak więc masz 'dwa w jednym', bo możesz sobie pograc w to co lubisz i przy okazji poznac kogoś fajnego.
Jesli chodzi o coś co mogłabyś robic z babcią, to tak jak dziewczyny pisały, jakies gry planszowe, warcaby....

Cytat:
Napisane przez castellem Pokaż wiadomość
widziałam jak to robi koleżanka na agrafce przypieła do spodni, naciągnięte było i plotła - nie mogę znaleźć w necie jak w ogóle związać te supły :p
ehhh przypomniały mi się stare czasy jak chodziłam do podstawówki dokładnie tak samo to robiłam: kordonek na agrafce przypiętej do spodni
pirania82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 21:45   #12
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 97
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

podaj mi swojego maila, moze być na priva oczywiście, to przesle Ci fajną gre klikomanie, jesli jeszcze nie znaszDD

już moja mama nie może się od niej oderwać w pracy) a jak siedzi w domu przy kompie i krzyczy na wszystkich, zeby byli cicho, ale myszka klika, tzn, ze gra w klikomanie)))
albo ja umiesz, to sama sobie ściągnij, polecam, bo wciąga jak cholercia! (ja tam nie umiem, mi chłopak ściągnął, bo ja się nie znam na takich rzeczach))

a dokładnie to sie pisze clickomania
bombayia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 00:05   #13
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

hehe siedź na wizażu normalnie tu tyyyle tematów i różności ze na pewno coś znajdziesz jak mi sie nudzi to siedzę sobie tu i przeglądam tematy dostaje odpowiedzi na nurtujące mnie pytania hehe itd. no albo właśnie kurnik tez jest fajny
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 08:18   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Autorka watku jest ewidentnie osobą mało kreatywną, pozbawiona zainteresowań i chęci samodzielności. Chce miec wszystko podstawione pod nos.
A podobno ludzie inteligentni nie nudza się ze sobą.

Zagraj w chińczyka, radzą wizażanki - nie mam planszy - odpowiada autorka.
To zrób to - nie, nie umiem, nie chcę, nudzi mnie to.

A od czego dwie rączki i kredki? Jak byłam mała sama sobie wymyslałam i rysowałam gry planszowe.

BTW. Nie wyobrażam sobie miec tyle czasu wolnego i nie wykorzystac go na czytanie książek
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:24   #15
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Portal wizaż powstał po to, by szukać rady na nurtujące nas pytania... Chyba nie zrobiłam błędu, radząc się was? Nie można mi zarzucić braku kreatywności, jestem artystką i maluję. Powiecie - masz wolny czas to sobie maluj. Ale po prostu nie mam na to ochoty. Jakbym chciała malować, w ogóle nie zakładałabym tego wątku. Jak już mam coś malować, to nie byle co - jest to już gotowa praca do wystawy czy na sprzedaż. Teraz nie mam weny, pomysłu - lepiej żebym nie malowała niż bym zrobiła coś na odwal, prawda?
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:24   #16
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Castellem mam wrażenie, że brak Ci kreatywności i ogólnie chęci do czegokolwiek. Nic Ci się nie chce, a przecież już sam internet to kopalnia gier, zabaw, ciekawych forum (jak wizaż). Wszystko Ci się nudzi...Kolezanki nie zaprosisz, bo musiałabyś robić jej herbatę, ehh... Proponuję pomyśleć o tym, że niektórzy całe życie są przykuci do łóżka, zdani często na osoby trzecie i wątpie, że marudzą tak jak Ty. Moze to trochę Ci da do myślenia, bo sprawiasz wrażenie strasznej egoistki
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:37   #17
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cóż.. Może i zaproszenie koleżanki by coś dało? A co zrobić gdy wszystkie są na wakacjach? Dla mnie usługiwanie koleżance jest problemem, bo chodzę o kulach na jednej nodze, a na tej nodze na której sie poruszam mam chorobę kolana - guzowatość piszczeli, będzie ona urazem do końca życia. Od 4 lat nie ćwiczę na wf. Uwierz mi.. Zwykłe pójście do toalety to duży wysiłek. A głupio mi zaprosić koleżankę po to, aby ona mi robiła herbatę itp Wtedy ja się czuję niezręcznie - jakbym zaprosiła sobie służącą, nie koleżanę która mi towarzyszy. Ona jest przecież moim gościem - starajcie się to zrozumieć

A powtarzając się co do gier na komputrze.. Czy nie napisałam wyraźnie w wątku, że chciałabym robić coś innego niż komputer i telewizor? Spróbujcie pograć sobie na komputrze przez cały tydzień, dzień w dzień, w te same gry siedzę na : www.gry.pl, www.wyspagier.pl i inne oraz wizaż.

Dziękuję bardzo bombayia - jak już będę siedzieć przed komputerem, bez innego ciekawego zajęcia na pewno zapasjonuję się tą grą

I chyba zacznę robić z muliny :p pirania82.. jak się nauczyłaś z niej robić ?
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:47   #18
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

współczuję choroby Nie sądze, że w takiej sytuacji powinnać się czuć głupio, gdy kolezanka sobie i Tobie zrobi herbatę. Zresztą kolezanka, jeśli jest warta przyjaźni to bez zadnego gadania to zrobi! Ja raczej na miejscu kolezanki czułabym się głupio, gdyby chora koleżanka musiała jeszcze przy mnie latać. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Mimo wszystko, że nie chce Ci się czytac książek, polecę Ci kilka, od których nire mogłam się oderwać: "My, dzieci z dworca zoo", s. King: misery, cujo, wielki marsz.
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:49   #19
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Autorka watku jest ewidentnie osobą mało kreatywną, pozbawiona zainteresowań i chęci samodzielności. Chce miec wszystko podstawione pod nos.
A podobno ludzie inteligentni nie nudza się ze sobą.

Zagraj w chińczyka, radzą wizażanki - nie mam planszy - odpowiada autorka.
To zrób to - nie, nie umiem, nie chcę, nudzi mnie to.

A od czego dwie rączki i kredki? Jak byłam mała sama sobie wymyslałam i rysowałam gry planszowe.

BTW. Nie wyobrażam sobie miec tyle czasu wolnego i nie wykorzystac go na czytanie książek
Wiesz co trochę niemiła ta odpowiedź. W sumie pytanie jak pytanie, gorsze są te co dziewczyny pytają się czy zaszły w ciążę jak nie było stosunku.

Ja osobiście z nudów na wizażu buszuję, a w domu to tylko gierki i o dziwo chociaż jestem kobietą to uwielbiam strzelaniny
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 10:01   #20
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

dzięki za zrozumienie przjaciółek wielu nie mam
z jedną jestem w małym sporze, tzn. ona sie nie odzywa nawet nei spyta sie jak noga, czy żyję
mam inną kumpelę - wpada do mnie ale 2 sierpnia przyjeżdża ona to mnie zawsze rozweseli na nią mogę liczyć, zawsze poda mi coś do picia, zrobi nam lody :p ale wyjeżdża.. mam dwei koleżanki jedna ostatnio była :p jedna wyjechała :P ehh.. ja tam w mojej klasie sie wyróżniam nie mam zbyt wielu zaufanych :p moja klasa - heh niezgrana każdy się obgaduje, nie można nikomu zaufać :p


Była u mnie ostatnio koleżanka z klasy - przyniosła pudełko lodów ;p Babcia nałożyła nam do miseczek, potem drugą porcję w takie rożki co się kupuje i robi samemu ;p nie uwierzycie :p poprosiła babcię o całe pudełko i chciała resztę lodów zjeść z pudełka łyżeczką :p nie zostawiła haha xD moja babcia była baaaardzo zdziwiona..
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:10   #21
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Wiesz co trochę niemiła ta odpowiedź. W sumie pytanie jak pytanie, gorsze są te co dziewczyny pytają się czy zaszły w ciążę jak nie było stosunku.
Tez tak uwazam. Czasem nie ma sie weny i tyle,i nie oznacza to braku kreatywnosci.Ja lubie i i gierki komputerowe i telewizje i ksiazki,wiec bym sie zajeła. Moze sprobuj jakiejs nowej techniki artystycznej sie nauczyc. Grafiki komputerowej,fotografii,k olazju,hmm czy cus
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:21   #22
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Gwiazdeczka1987
dobry pomysł kiedyś zajmowałam się grafiką - może to odświeżę?
chyba zacznę od ściągnięcia nowej wersji photoshopa i zacznę znowu pisać bloga :p
kiedyś byłam popularną bloggerką :p
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:23   #23
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

hm... babcia trochę narzeka, że siedzę tyle przed kompem :p już mnie plecy nawet bolą
zaraz poskaczę sobie na świeże powietrze do altany, rozsiądę się w wygodnym fotelu i pomogę jej obierać ogonki fasoli do zapraw :p
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:45   #24
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Może wejdź sobie na www.polyvore.com i twórz zestawy ciuchów. To fajne, jeśli się interesujesz trochę modą
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:52   #25
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

fajna stronka
dzieki
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:54   #26
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez castellem Pokaż wiadomość
hm... babcia trochę narzeka, że siedzę tyle przed kompem :p już mnie plecy nawet bolą
zaraz poskaczę sobie na świeże powietrze do altany, rozsiądę się w wygodnym fotelu i pomogę jej obierać ogonki fasoli do zapraw :p
o widzisz i po nudzie i jeszcze bedzie smacznie i babcia zadowolona A Ty narzekasz))
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 13:09   #27
castellem
Raczkowanie
 
Avatar castellem
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 207
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

noo zleciał mi troche czas pobuszuję jeszcze po forum, przyjdzie zaraz kumpela
3 dni zwlekałam z filmem, bo ona nie mogła przyjść i mały seans
ale co będę robić jak ona pojedzie xD ale zobaczcie, ona jedzie 2 i wróci 10 ;p
akurat jak wróci to mi ściągną gips:p będzie wtedy środa.. wytrwam do końca tygodnia - będę mogła się gdzieś spacerkiem przejść no i zleci kolejny tydzień aaa w piątek 22 o 10.00 idę odebrać mamę z przystaknku jakoś zleeci jutro babcia pójdzie po "zaopatrzenie" to poproszę grzecznie i zaświecę oczkami o zakup nowego bravo xD hah
castellem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 15:52   #28
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Autorka watku jest ewidentnie osobą mało kreatywną, pozbawiona zainteresowań i chęci samodzielności. Chce miec wszystko podstawione pod nos.
A podobno ludzie inteligentni nie nudza się ze sobą.

Zagraj w chińczyka, radzą wizażanki - nie mam planszy - odpowiada autorka.
To zrób to - nie, nie umiem, nie chcę, nudzi mnie to.

A od czego dwie rączki i kredki? Jak byłam mała sama sobie wymyslałam i rysowałam gry planszowe.

BTW. Nie wyobrażam sobie miec tyle czasu wolnego i nie wykorzystac go na czytanie książek


to samo chciałam napisać

nic Ci nie odpowiada, to cóż my mozemy? nioe jestesmy wrózki, niewiemy co lubisz robic, czego nie, strzelamy na ślepo.
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 15:53   #29
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

Cytat:
Napisane przez Signomi Pokaż wiadomość
padłam !

ale poważnie, na szydełku jak sie umie to można sobie zrobić śliczną bieliznę w koniakowie byś dała 80 zł za stringacze, a jak mi dasz włoczke za 3 zeta to zrobie za darmo
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 16:36   #30
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Pomocy ;( Noga w gipsie=NUDY

mnie to dziwi jak mozna nie znalezc sobie zajecia..mi jak sie nudzi to albo wymyslam nowe makijaze albo robie zdjecia bo uwielbiam i to moja pasja albo po prostu ide na spacer..i nie mow ze przez gips nie mozesz bo to nie wymowka zadna akurat tylko zwyczajnie sie nie chce bo latwiej miec pod nos podstawione wszystko..wez porzadna ksiazke do reki ..a jak Ci sie nie chce to znaczy ze az tak Ci sie nie nudzi a jak Ci to nie pasuje to sobie wymysl cos...co to dzisiejsza mlodziez zupelnie nie kreatywna jest..przerazajace to .
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.