Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 01:30   #1
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy

Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...


... z ciemnymi makijażami )

Szlag mnie trafia, bo ile razy próbuję zmalować coś ciemniejszego, to wyglądam, (co wielokrotnie już powtarzałam) jak ofiara przemocy w rodzinie

Dzisiaj podjęłam ostatnią chyba na jakiś czas próbę okiełznania ciemnych kolorów.
Poddaję się, dopóki nie podszkolę się na tyle, by znowu odważyć się użyć takich barw. No, ale skoro zmalowałam, to poddaję to Waszej ocenie

Nie bijcie za mocno, sama widzę, że nie jest dobrze, oj nie jest

Sorry za zdjęcia, ale mój aparat na ogól mnie nie lubi, a dzisiaj to już wyjątkowo się na mnie obraził i część zdjęć (te bez lampy) w jakiś dziwnych kolorach mi wyszły.
Dość gadania
Konkrety, czyli lista kosmetyków-
Twarz:
- podkład Revlon Age Defying, plus na brodę i czoło Revlon Colorstay (bo się świeciłam
- policzki - róż Terracota Golden Rose i rozświetlacz Essence
Oczy:
- rzęsy mistrzowsko posklejane tuszem Lash Architect Loreala
- oczy - cień GloMinerals eggplant, NYX black pearl, NYX white pearl
Usta:
- odżywka Sally Hansen Mineral Lip Treatment
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (43,5 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (47,2 KB, 433 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1d.jpg (35,8 KB, 394 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-23 o 01:45
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 08:33   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Mi się podoba. Ładnie wymodelowana buzia, ale rzęsy rzeczywiście posklejane. Jedyne co bym zmieniła to może nie wyciągałabym tego fioletu tak wysoko przy wewnętrznych kącikach oczu.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 08:41   #3
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Z założenia fiolet jest kolorem pt "pobili mnie"szczególnie jeśli nie umie się go stosować No ale widzę,że sobie świetnie poradziłaś! Czy próbowałaś już smoky? Nie śledziłam długo makijaży na MM,a z racji prędkości internetu i wirusów na kompie ciężko mi wejść w archiwum

Pozdrawiam ciepło w ten przyjemny, słoneczny, listopadowy poranek
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 08:53   #4
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

mnie się podoba i nie wyglądasz jak po przemocy w rodzinie
wyglądasz jak jakaś aktorka ale nie mogę sobie przypomnieć jaka
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 09:17   #5
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cathy ale Ty jesteś śliczna. To pierwsze co mi się rzuciło w oczy. A co do makijażu to nie mam zastrzeżeń, bardzo Ci on pasuje, jeszcze podkreśla Twoją urodę. I zgadzam się z moją przedmówczynią - wyglądasz jak jakaś aktorka. Naprawdę pięknie!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 09:47   #6
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Nie jest tak źle... Ja już ten tusz wyrzuciłam i mam teraz Telescopica - dużo lepszy. Oczka podobają mi się. Zastrzeżenia mam do brwi - nie wiem, może tak tylko na zdjęciach wyszło ale wydaję mi się, że wewnętrzne strony brwi są mocniej zaakcentowane niz zewnętrzne i tylko to mi przeszkadza.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 09:49   #7
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

ee tam ofiara przmocy !!! Nie marudz bo dobrze jest !!!
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 09:51   #8
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz ale ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z odcieni fioletu i różu. Masz śliczne zielonkawe oczka i troszkę te kolory gryzą się z kolorem tęczówki... Przynajmniej moim zdaniem. Spróbuj mocniejszych odcieni szarości i spróbuj odważyć się na czerń. Myślę, że dobrze też byłoby Ci w odcieniach ciemnego złota... Jeśli masz ochotę to spróbuj i pokaż nam się
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 10:09   #9
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
wyglądasz jak jakaś aktorka ale nie mogę sobie przypomnieć jaka
mi tez przypominasz aktorke ktorej nazwiska za ciorta przypomniec sobie nie moge



a teraz co do makijaza...nie jest wcale zletroszke za daleko wyciagnelas ten fiolet wydaje mi sie,że powinien on byc w troszke innym odcieniu i byłoby bardzo dobrze
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 10:36   #10
lus84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 17
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

świetnie wyszedł ci ten makijaz , ale ja proponuje zaprzyjaźnić sie z aparatem lub fotografem będzie wtedy lepiej widać ze ciemne cienie cie lubią
lus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 10:50   #11
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cathy troszkę przypominasz mi na tych zdjęciach Catherine Zeta-Jones,makijaż nie jest zły,bardzo fajny tylko wewnetrzny kącik do poprawki malutkiej,jest pieknie
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 11:20   #12
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Zgadzam się z tą wypowiedzią

Cytat:
Napisane przez kamikayla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz ale ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z odcieni fioletu i różu. Masz śliczne zielonkawe oczka i troszkę te kolory gryzą się z kolorem tęczówki... Przynajmniej moim zdaniem. Spróbuj mocniejszych odcieni szarości i spróbuj odważyć się na czerń. Myślę, że dobrze też byłoby Ci w odcieniach ciemnego złota... Jeśli masz ochotę to spróbuj i pokaż nam się
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:27   #13
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

jestes piekna kobieta Ale pewnie sie powtarzam i juz Ci to pisalam
Makijaz sam w sobie jest ladny, jednak w twoim przypadku sprobowalabym makijazy w szarosciach, garfitach moze jesli chodzi o ciemniaki Bo fiolettt hmmmmm ....
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:31   #14
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Nie wygladasz jak ofiara przemocy w rodzinie ładny makijaż
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:36   #15
doubtful
Raczkowanie
 
Avatar doubtful
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 87
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Świetnie Ci pasuje.
doubtful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:41   #16
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Świetnie wyglądasz. Mam oczy w podobnym kolorze, i ja użyłabym cienia w cieplejszym kolorze, bardziej w bordo - Twoje oczy wyglądały by na zieleńsze
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 12:14   #17
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

mnie tam sie fioletet z zielenia oka nic nie gryzie:Pa wrecz fajnie kontrastuje tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyylko moja droga jak juz powtarzam trzeba miec odpowiedni odcien dla siebie
Ten makijaz Twoj wcale nie jest taki zly jak myslisz jedyne co bym poprawila to zmienila go na smoka bardziej...czyli wzmocnic wewnetrzny kacik i intensywnosc fioletu bo ten fiolet ma odcien siniakowaty:P a cos intensywnego na oku zupelnie inaczej wyglada
np.https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=11525
rozumiiisz o co mi chodzi ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 12:18   #18
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
mnie się podoba i nie wyglądasz jak po przemocy w rodzinie
wyglądasz jak jakaś aktorka ale nie mogę sobie przypomnieć jaka
Dokładnie podoba mi się, nie mam zastrzeżeń a na tym potrójnym zdjęciu, na zdjęciu (masło maślane ) z prawej strasznie przypominasz jakąś aktorkę, jeszcze nie wpadłam na to, jaką ale jak mnie oświeci to Ci napewno powiem (nie umiem się dzisiaj sensownie wysłowić )
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:57   #19
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Dziewczyny, przepraszam za bardzo długą odpowiedź, ale chciałam każdej z Was bardzo podziękować i napisać choć dwa słówka

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Mi się podoba. Ładnie wymodelowana buzia, ale rzęsy rzeczywiście posklejane. Jedyne co bym zmieniła to może nie wyciągałabym tego fioletu tak wysoko przy wewnętrznych kącikach oczu.
Dziękuję Ci bardzo. Cieszę się No, posklejane. "Uwielbiam" ten tusz, ale za każdym razem, kiedy ręka leci w kierunku kosza, coś mnie powstrzymnuje i myślę sobie "może on potrzebuje czasu? dam mu jeszcze jedną szansę". I za każdym razem tego żałuję

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Z założenia fiolet jest kolorem pt "pobili mnie"szczególnie jeśli nie umie się go stosować No ale widzę,że sobie świetnie poradziłaś! Czy próbowałaś już smoky? Nie śledziłam długo makijaży na MM,a z racji prędkości internetu i wirusów na kompie ciężko mi wejść w archiwum
Pozdrawiam ciepło w ten przyjemny, słoneczny, listopadowy poranek
Dziękuję No właśnie smoky mnie przerasta... Zbieram się, zbieram, nawet zaczynam go robić, ale za każdym razem dodaję do niego kolor i już nie wychodzi smoky (ten z założenia też właśnie miał nim być, ale stwierdziłam, że nie mam odpowiedniego cienia Poczekam, aż dolecą do mnie moje nowe nabytki kometyczne i wtedy spróbuję jeszcze raz)
Przyjemny, słoneczny, listopadowy poranek... ? Taaa... )
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
mnie się podoba i nie wyglądasz jak po przemocy w rodzinie
wyglądasz jak jakaś aktorka ale nie mogę sobie przypomnieć jaka
Dziękuję.. Znowu kogoś przypominam ? Coż, taki mój los widocznie, zero oryginalności we mnie
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy ale Ty jesteś śliczna. To pierwsze co mi się rzuciło w oczy. A co do makijażu to nie mam zastrzeżeń, bardzo Ci on pasuje, jeszcze podkreśla Twoją urodę. I zgadzam się z moją przedmówczynią - wyglądasz jak jakaś aktorka. Naprawdę pięknie!
Witam koleżankę z innego wątku No wiesz? Okropnie miło się czyta coś takiego, ale gdzie ja tam śliczna Ale i tak dziekuję- strasznie poprawiłaś mi kiepski nastrój spowodowany chlapą za oknem
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle... Ja już ten tusz wyrzuciłam i mam teraz Telescopica - dużo lepszy. Oczka podobają mi się. Zastrzeżenia mam do brwi - nie wiem, może tak tylko na zdjęciach wyszło ale wydaję mi się, że wewnętrzne strony brwi są mocniej zaakcentowane niz zewnętrzne i tylko to mi przeszkadza.
No widzisz, mądrze zrobiłas Wiesz? Mój też wędruje do kosza. Tak, w tej chwili własnie Serio, właśnie go poszłam wyrzucić.. Nie dam mu więcej szansy. Tylko, że Telescopica też mam i jakoś tez go nie lubie
Brwi, moja odwieczna zmora ale wciąż się pocieszam, że jeszcze trochę i nie będzie śladu po latach wyskubywania cienkich kresek
Dziękuję Ci bardzo
Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
ee tam ofiara przmocy !!! Nie marudz bo dobrze jest !!!
Dziękuję Ci bardzo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 13:59   #20
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
mi tez przypominasz aktorke ktorej nazwiska za ciorta przypomniec sobie nie moge
a teraz co do makijaza...nie jest wcale zletroszke za daleko wyciagnelas ten fiolet wydaje mi sie,że powinien on byc w troszke innym odcieniu i byłoby bardzo dobrze
Znowu czuję się jak klon. Za każdym razem, kiedy coś zmaluję, słyszę, że jestem do kogoś podobna. I sama nie wiem, cieszyć się, czy nie
Ba, w innym odcieniu, łatwo powiedzieć.Znaczy się, w jakim? Bo ja totalnie ciemna jestem, jeżeli chodzi o dobór kolorów
Ale dziękuję Paulinko

Cytat:
Napisane przez lus84 Pokaż wiadomość
świetnie wyszedł ci ten makijaz , ale ja proponuje zaprzyjaźnić sie z aparatem lub fotografem będzie wtedy lepiej widać ze ciemne cienie cie lubią
Eh, zaprzyjaźnić się. Żeby to było takie proste. Zwłaszcza, że fotki pstrykam głównie wieczorową porą, a to dodatkowo komplikuje mi sprawę Ale dziękuję Ci bardzo
Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Cathy troszkę przypominasz mi na tych zdjęciach Catherine Zeta-Jones,makijaż nie jest zły,bardzo fajny tylko wewnetrzny kącik do poprawki malutkiej,jest pieknie
Ok, zanotowałam- kącik do poprawki. Dziękuję Ci bardzo. Ale Catherina ... Oj, chciałabym, chciałabym Pomarzyć zawsze można
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tą wypowiedzią
To ja już nie wiem, jak to jest z tymi fioletami- gdziekolwiek nie zerknę, piszą, że fiolet podkreśla zieleń tęczówki. Wychodzi na to, że moje nie są zielone, albo jak zwykle odbiegam od wszelkich norm i reguł D
Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
jestes piekna kobieta Ale pewnie sie powtarzam i juz Ci to pisalam
Makijaz sam w sobie jest ladny, jednak w twoim przypadku sprobowalabym makijazy w szarosciach, garfitach moze jesli chodzi o ciemniaki Bo fiolettt hmmmmm ....
Dziękuję Sprobuję, spróbuję, choć wczoraj w nocy obiecałam sobie, że koniec z ciemnymi kolorami. Ale kobieta zmienną jest i znowu mam ochotę na coś ciemnego. Może rzeczywiście fiolety nie dla mnie...?
Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Nie wygladasz jak ofiara przemocy w rodzinie ładny makijaż
Dziękuję Ci bardzo
Cytat:
Napisane przez doubtful Pokaż wiadomość
Świetnie Ci pasuje.
Dziękuję...
Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz. Mam oczy w podobnym kolorze, i ja użyłabym cienia w cieplejszym kolorze, bardziej w bordo - Twoje oczy wyglądały by na zieleńsze
Ok, spróbuję. I dziękuję
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
mnie tam sie fioletet z zielenia oka nic nie gryzie:Pa wrecz fajnie kontrastuje tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyylko moja droga jak juz powtarzam trzeba miec odpowiedni odcien dla siebie
Ten makijaz Twoj wcale nie jest taki zly jak myslisz jedyne co bym poprawila to zmienila go na smoka bardziej...czyli wzmocnic wewnetrzny kacik i intensywnosc fioletu bo ten fiolet ma odcien siniakowaty:P a cos intensywnego na oku zupelnie inaczej wyglada
np.https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=11525
rozumiiisz o co mi chodzi ?
Candy, powiedzmy, że rozumiem I dziękuję Ci bardzo za ten "siniakowaty" odcień
Podniosłaś mnie nieco na duchu, bo już myślałam, że całkiem fiolety mam wywalić z kosmetyczki. A one takie cudne są Ale leci do mnie purple NYX-a (a on własnie taki intenstywny jest, więc pewnie coś zmaluję i wtedy się okaże)

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Dokładnie podoba mi się, nie mam zastrzeżeń a na tym potrójnym zdjęciu, na zdjęciu (masło maślane ) z prawej strasznie przypominasz jakąś aktorkę, jeszcze nie wpadłam na to, jaką ale jak mnie oświeci to Ci napewno powiem (nie umiem się dzisiaj sensownie wysłowić )
Dziękuję Ci bardzo.. Co do aktorki- lista tych, do których jestem podobna wg dziewczyn, z każdym moim makijażem się wydłuża, więc możesz śmiało wybrać sobie coś z niej
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:31   #21
igawroc
Raczkowanie
 
Avatar igawroc
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Bardzo mi się podoba, ale spróbowałabym z ciemnym/starym złotem, brązami i czernią. Fiolet bardziej mi się widzi przy brązowych oczach, chociaż w niektórych zestawieniach i przy Twoim kolorze
Co do ciemnych barw, możesz się sobie nie podobać bo jesteś nieprzyzwyczajona do ciemnego makijażu, ale naprawdę wyglądasz ślicznie
__________________

igawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 22:02   #22
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

A ja mam takie pytanko: Gdzie mozna kupic kosmetyki firmy Nyx?
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 22:13   #23
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cytat:
Napisane przez igawroc Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba, ale spróbowałabym z ciemnym/starym złotem, brązami i czernią. Fiolet bardziej mi się widzi przy brązowych oczach, chociaż w niektórych zestawieniach i przy Twoim kolorze
Co do ciemnych barw, możesz się sobie nie podobać bo jesteś nieprzyzwyczajona do ciemnego makijażu, ale naprawdę wyglądasz ślicznie
Dziękuję Ci bardzo i chyba rzeczywiście następnym razem spróbuję ciemny makijaż w innych kolorach niż ten nieszczęsny fiolet

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko: Gdzie mozna kupic kosmetyki firmy Nyx?
Wcześniej kupowałam na Allegro, teraz robilyśmy z dziewczynami zamówienie z Cherry Culture. Zapraszam na wątek o NYX- ie, tam dowiesz się więcej na temat tych kosmetyków http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251285
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 23:41   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Na tej fotce widać najwięcej błędów http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1227404723
Brwi-za cieniutkie i zbyt mocno wymalowane zwłaszcza na początku-było nieco rozmazać tę kreskę, żeby tak się nie rzucała w oczy.
Fiolet-to jest świetny kolor, ale nie w ramach cieniowania tak grubo na nieruchomej powiece. BYło go dać mniej albo zastąpić czymś bardziej neutralnym-mniej zdradliwym.
Kreska oraz jej wyciągnięcie-zrobiłaś sobie sama smutne oko, i po co? MOgłaś ją zakończyć w kąciku zew. i kropka. A jeśli już wyciągnąć to ku górze, nigdy w dół. CHyba, że jest to wina ułożenia oczu i zdjęcia... a to spox.
Trochę za bardzo i za dużo ponakładałas cienia i wyszło średnio dobrze.

Sumując-uważam, że możesz sobie spokojnie pozwolić na makijaż w ciemnych kolorach, ale musisz nauczyć się umjejętnie posługiwać tymi kolorami. Jesteś dość delikatnej urody [tak mi się wydaję, nie znam Twoich innych prac-moja wina ] i łatwo ci narobić krzywdy makijażem.
Może na poczatek spróbuj malować się-choćby próbnie, tak po domu, jednym ciemniejszym kolorem i wyciągaj go i cieniuj/rozmazuj go ku górze. Bez specjalnego urozmajcania innymi kolorami... PLus tusz, kreska itp.

Powodzenia!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-11-23 o 23:42
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 00:25   #25
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Na tej fotce widać najwięcej błędów http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1227404723
Brwi-za cieniutkie i zbyt mocno wymalowane zwłaszcza na początku-było nieco rozmazać tę kreskę, żeby tak się nie rzucała w oczy.
Fiolet-to jest świetny kolor, ale nie w ramach cieniowania tak grubo na nieruchomej powiece. BYło go dać mniej albo zastąpić czymś bardziej neutralnym-mniej zdradliwym.
Kreska oraz jej wyciągnięcie-zrobiłaś sobie sama smutne oko, i po co? MOgłaś ją zakończyć w kąciku zew. i kropka. A jeśli już wyciągnąć to ku górze, nigdy w dół. CHyba, że jest to wina ułożenia oczu i zdjęcia... a to spox.
To ja moze spróbuję się choć trochę obronić, bo dostało mi się nieźle
Brwi - mam paskudnie cienkie i mimo kilkumiesięcznego już zapuszczania nie chcą za szybko rosnąć. Jak domaluję grubszą kreskę, to wygląda to jeszcze gorzej (już na mnie za to dziewczyny nakrzyczały )
Kreska? Ja nie robiłam żadnej kreski Do dzisiaj się jej nie nauczyłam, więc nawet nie podejmuję takich prób ... Chociaż, jak się przyjrzałam, to rzeczywiście widać jakby kreskę na pierwszym zdjęciu. Ale tylko po zmniejszeniu coś się stało z tą fotką. U mnie na oryginalnym zdjęciu na komputerze jej nie ma I naprawdę- nie robiłam kreski - zresztą, na zbliżeniu oka jej nie ma
No tak, wiedziałam, że nie powinnam była pokazywać tego na MM... Oczywiście bardzo dziękuję za konstruktywną krytykę, wezmę sobie te uwagi do serca i ... rzeczywiście pozostanę na razie przy domowym malowaniu się, gdzie straszyć będę co najwyżej mojego TŻ

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-24 o 00:43
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 07:51   #26
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cathy, najpierw klaps za marudzenie
Będę się trzymać tego, co już kiedyś pisałam, nie bój się intensywności. Intensywne oko = dobre oko, fajne oko, cacy
Fiolet na pewno nie jest Twoim wrogiem, tylko odcień też musisz odpowiedni wybrać, nie powinien być taki rozmydlony, stalowy, bo gasi Twoje piękne tęczówki i podkreśla wszystkie niedoskonałości, jakie sobie wymyślisz.
Kulkę masz?? Jak masz to używaj, jak nie masz to kupuj i używaj, rozcieraj, rozcieraj, rozcieraj i po roztarciu nakładaj kolejną warstwę ciemnego cienia zaznaczając już mocniej tylko kąciki i wyciągając ku górze. Musisz tylko pamiętać, żeby dbać o to, by było równo. Wyciągać powinnaś makijaż oka ku górze, ze względu na jego kształt.
Kreskę na dolnej powiece roztarłabym nieco mocniej, ale nie po to, by ją "zbladzić" tylko, żeby pozbyć się jej mocnych konturów.
Bardzo mi się podoba, jak zaznaczasz kości policzkowe i kształt Twoich brwi mnie rozbraja. Historię z zapuszczaniem znam z autopsji. Moje france jednak nie rosną tak równo...chyba zrobię przeszczep
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:25   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
To ja moze spróbuję się choć trochę obronić, bo dostało mi się nieźle
Brwi - mam paskudnie cienkie i mimo kilkumiesięcznego już zapuszczania nie chcą za szybko rosnąć. Jak domaluję grubszą kreskę, to wygląda to jeszcze gorzej (już na mnie za to dziewczyny nakrzyczały )
Kreska? Ja nie robiłam żadnej kreski Do dzisiaj się jej nie nauczyłam, więc nawet nie podejmuję takich prób ... Chociaż, jak się przyjrzałam, to rzeczywiście widać jakby kreskę na pierwszym zdjęciu. Ale tylko po zmniejszeniu coś się stało z tą fotką. U mnie na oryginalnym zdjęciu na komputerze jej nie ma I naprawdę- nie robiłam kreski - zresztą, na zbliżeniu oka jej nie ma
No tak, wiedziałam, że nie powinnam była pokazywać tego na MM... Oczywiście bardzo dziękuję za konstruktywną krytykę, wezmę sobie te uwagi do serca i ... rzeczywiście pozostanę na razie przy domowym malowaniu się, gdzie straszyć będę co najwyżej mojego TŻ
Ja absolutnie Cię nie miałam zamiaru zrugać, a wręcz przeciwnie-zmotywować.

Rozumiem, że jak coś z natury takie jest, w tym wypadku brwi, to ciężko nad nimi zapanować, ale proszę mi wierzyć, że widziałam dużo tragiczniejsze kształty, z którymi dało się "coś" tam porobić...

Kreskę odpuszczam, może faktycznie przekłamanie nastąpiło...

Maluj się i pokazuj się nam. Już nie raz wspólnymi siłami ustaliłyśmy odpowiednią technikę i kolory dla konkretnej dziewczyny. Warto nas męczyć.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:17   #28
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Cathy, najpierw klaps za marudzenie
Będę się trzymać tego, co już kiedyś pisałam, nie bój się intensywności. Intensywne oko = dobre oko, fajne oko, cacy
Fiolet na pewno nie jest Twoim wrogiem, tylko odcień też musisz odpowiedni wybrać, nie powinien być taki rozmydlony, stalowy, bo gasi Twoje piękne tęczówki i podkreśla wszystkie niedoskonałości, jakie sobie wymyślisz.
.....
Bardzo mi się podoba, jak zaznaczasz kości policzkowe i kształt Twoich brwi mnie rozbraja. Historię z zapuszczaniem znam z autopsji. Moje france jednak nie rosną tak równo...chyba zrobię przeszczep
Oj, dziękuję za klapsa, chyba rzeczywiście należało mi się
Tylko, że ja już kompletnie zgłupiałam.. Na wątku o metamorfozach dziewczyny stanowczo odradzały żywe kolory dla mojego typu urody i powiedziały, że idealne kolory dla mnie, to własnie przydymione szarości, szare fiolety, delikatne brązy a nawet błękity. Nigdy nie używałam tych barw, bo wydawało mi się, że kompletnie nie są dla mnie, ale skoro kilka osób Ci mówi, że powinnaś takie własnie nosić, to zastanawiasz się, czy nie mają racji
No i stąd też mój ostatni dobór kolorów.
Zapuszczanie brwi... No tak, pracuję nad tym intensywnie... Jak widać, z marnym efektem
Dziękuję Ci za rady i za miłe słówko pod adresem moich kości policzkowych również
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ja absolutnie Cię nie miałam zamiaru zrugać, a wręcz przeciwnie-zmotywować.
Rozumiem, że jak coś z natury takie jest, w tym wypadku brwi, to ciężko nad nimi zapanować, ale proszę mi wierzyć, że widziałam dużo tragiczniejsze kształty, z którymi dało się "coś" tam porobić...
Kreskę odpuszczam, może faktycznie przekłamanie nastąpiło...
Maluj się i pokazuj się nam. Już nie raz wspólnymi siłami ustaliłyśmy odpowiednią technikę i kolory dla konkretnej dziewczyny. Warto nas męczyć.
Aaaa, to w takim razie czuję się BARDZO zmotywowana Będę w takim razie ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć i pokazywać tego efekty, cośbyście mogły mnie trochę wyprostować
Dziękuję Ci bardzo za wszystkie rady
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:26   #29
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Jestes sobowtórem Agnieszki Grochowskiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Agnieszka_Grochowska.jpg (30,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (2,8 KB, 327 załadowań)
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:32   #30
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Ostatnia próba zaprzyjaźnienia się...

Mi przypominasz w tym makijażu trochę Ewę Lewandowską (mam talent), z oczu najbardziej

Ładnie poliki wymodelowałaś
pozdrawiam
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.