:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-24, 17:11   #1
johana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
GG do johana

:)


cos mi sie wydaje szanowna Pani Smoczyco, iz nie do konca zdaje sobie Pani sprawe z tego, do czego sluzy strona wizaz...nie sadze by polegało to na krytykowaniu wypowiedzi innych wizazystek, sposob wyrazania ich własnego zdania, nawet błedow jakie popełniaja. Najwidoczniej nudzi sie Pani i to bardzo niech sie Pani bardziej poswieci nad edukacja swoich uczniow, swoja droga wspolczuje im takiej nauczycielki, ktora pzryczepia sie do byle czego i szuka dziury w całym!!Zastanawia mnie fakt czemu nie wyrazila Pani swojego zdania na temat kosmetyku, ktory skrytykowałam, przypuszczam, ze nawet nie ma Pani pojecia na jego temat!!W ogóle nie rozumiem dlaczego sie czepiacie, to jest tylko i wyłacznie moja sprawa, a to ze kogos to razi to juz jego problem, niech nie czyta, albo zachowa własne odczucia dla siebie!!Wyraziłam swoja opinie na temat danego kosmetyku i chyba to sie tak naparwde liczy prawda??a jesli rzeczywiscie miałabym problemy z pisownia typu dyslekcja lub cos w tym stylu, to co??Jest to naparwde powod by mnie tak pojechac??Jestescie po prostu max nietolerancyjne i tyle!!Miec taka nauczycielke to porazka totalna, zwłaszcza, jesli Smoczyco Twoj wyglad jest adekwatny do nicka....Na przyszłosc nie zycze sobie wygłaszania jakichkolwiek uwag na mój temat!!Zastanówcie sie drogie Panie nad swoim postepowaniem i to grubo!!
johana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 18:48   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: :)

johana napisał(a):
> cos mi sie wydaje szanowna Pani Smoczyco, iz nie do konca zdaje sobie Pani sprawe z tego, do czego sluzy strona wizaz...nie sadze by polegało to na krytykowaniu wypowiedzi innych wizazystek, sposob wyrazania ich własnego zdania, nawet błedow jakie popełniaja.
A również ich wyglądu droga Pani Johano
>Najwidoczniej nudzi sie Pani i to bardzo niech sie Pani bardziej poswieci nad edukacja swoich uczniow, swoja droga wspolczuje im takiej nauczycielki, ktora pzryczepia sie do byle czego i szuka dziury w całym!!
Od tego sa nauczyciele, droga Pani, a nie zeby pobłazali swoim uczniom w błędach
>Zastanawia mnie fakt czemu nie wyrazila Pani swojego zdania na temat kosmetyku, ktory skrytykowałam, przypuszczam, ze nawet nie ma Pani pojecia na jego temat!!
A czy kazdy kosmetyk musimy sprawdzić?? Ja nie mam takiej ochoty i równiez go nie testowałam. I co?
>W ogóle nie rozumiem dlaczego sie czepiacie, to jest tylko i wyłacznie moja sprawa, a to ze kogos to razi to juz jego problem, niech nie czyta, albo zachowa własne odczucia dla siebie!!
Jesli to Pani sprawa, to proszę ja zachowac dla siebie, a jesli pisze Pani na Forum to chyba chce sie pani tym z kims podzielić...
>Wyraziłam swoja opinie na temat danego kosmetyku i chyba to sie tak naparwde liczy prawda??
Wyraziła Pani, a jakże i to jeszcze jak! Nawet nie tylko na temat kosmetyku!
>a jesli rzeczywiscie miałabym problemy z pisownia typu dyslekcja lub cos w tym stylu, to co??Jest to naparwde powod by mnie tak pojechac??
Jezeli dla Pani to nic nie znaczy to ok, ja gdybm robila taaakie błędy to bym z tym walczyła, lub dopisała "Za błędy przepraszam jesli wystapiły , bo ..."
>Jestescie po prostu max nietolerancyjne i tyle!!
Przyganiał kocioł garnkowi ...
>Miec taka nauczycielke to porazka totalna, zwłaszcza, jesli Smoczyco Twoj wyglad jest adekwatny do nicka....
gdyby Pani taką miała może nie robiłaby Pani tyle błeów i umiała sie wyrazić ...?
>Na przyszłosc nie zycze sobie wygłaszania jakichkolwiek uwag na mój temat!!Zastanówcie sie drogie Panie nad swoim postepowaniem i to grubo!!
Codziennie o tym myslimy, Droga Pani J.
P S E P R A S A M Y !!!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:07   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: :)

Johano, spokojnie. Smoczyca, komentujac Twojego posta, wyrazila swoja opinie na temat okreslonego stylu wypowiedzi, moim zdaniem rzeczywiscie, nie pasujacego do Wizaz.pl. Widzisz, wszyscy dbamy o dobro portalu, jego szeroka dostepnosc i rzetelnosc recenzji - a watpie, zeby na przyklad moja Mama, ktora tez z KW korzysta, nie poczula sie dotknieta czy zniesamczona tonem czy zbyt mlodziezowym jezykiem napisanej recencji.
Nie chodzi o to, ze jestesmy nietolerancyjne - Wizaz ma swoj okreslony styl, komunikaty sa formulowane zgodnie z zasadami jezyka pisanego, i po prostu wszystkie przestrzegamy podstawowych zasad - jezeli ktos chce sie wyzyc jezykowo, nie musi tego czynic wlasnie w tym portalu.
Mnie akurat Twoja ocena nie wyprowadzila z rownowagi, ale irytuja mnie na potege wpisy kozystajace z pokemonowej stylistyki blog.pl, ze wszystkimi przerywnikami w formie gwiazdek, capslockami i angielskim zapisem fonetycznym polskiego - jak widze gdzies w poscie "bosze" to nie wiem, smiac sie czy plakac.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:07   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: :)

Ja bardzo poproszę na maile, Johano, forum to nie jest miejsce na prywatne wyzywanie się... A to już jest prywatny przytyk, a nie dyskusja o ocenie ogólna.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:08   #5
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: :)

Świetne! Kto to jest ta dziewczyna? (nie widziałam wcześniej tego nicka)
I od jakiego to wątku? Muszę poczytać

PS: dysleksja - dysleksją, nie tak często się zdarza jak zwyczajne nieumialstwo poprawnego pisania, ale jest też coś takiego jak stylisyka droga pani

I wyluzuj trochę dziewczyno, niemal widzę jak wrzeszczysz do komputera. Czasem każdy musi trochę posypać głowę popiołem.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:09   #6
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: :)

Bardzo cenie Smoczyce. Nie tylko za jej wiedze, ale i za zyczliwosc i duza kulture wypowiedzi.

A jezeli oceniac Ciebie na podstawie recenzji tuszu Double Extension L'Oreal, to dluga droga przed Toba.

Uspokoj sie. Wiecej pokory i oglady zycze.

Cat
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:42   #7
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: :)

po co tyle nerwow? gdybys najpierw popatrzyla na to z innej perspektywy smiałabys sie z tego! Smoczyca zróciła tylko uwage. nie musisz jej słuchac... z tego co wiem jest tutaj dłuzej od ciebie i wiem, ze na Nia zawsze mozna liczyc. Wizaz.pl to nie Blog.pl gdzie mozesz pisac slangiem,gdyz wchodza tu osoby w roznym wieku i nie wszystkie znaja te nowe słowa...nie jestes pierwsza ktorej zwrocono uwage (przyznam sie, ze mi rowniez) ale robiono to w dobrej wierze.
nie oceniaj i nie obrazaj Smoczycy po jednej wypowiedzi.
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-24, 19:43   #8
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: :)

Johano,
przeczytalam Twoją ocenę i mnie również się ona nie podoba. Jeśli naprawdę sama nie rozumiesz dlaczego ktoś Ci zwrócił uwagę z jej powodu - to serdecznie Ci współczuję i nawet nie wiem co Ci na to można by poradzić...
Jeśli cierpisz na dysleksję - nikt nie powinien się czepiać Twojej ortografii, więc odpuszczam, ale słownictwo i styl są doprawdy jak "spod celi". Duuużo jeszcze powinnaś się nauczyć, by zwracać uwagę osobom z taką klasą, jak Smoczyca.
Tym niemniej podrawiam i życzę sukcesów
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:48   #9
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: :)

To, ile ktoś jest na wizazu.pl nie ma tu nic do rzeczy. Przecież Johana mogła tylko czytać wizaż od dnia jego powstania; niezmiernie nie lubię uwag tego rodzaju - nic nie wnoszą z reguły do tematu, a stwarzają wrażenie, że dzilimy się tu na jakąś starszyznę i resztę świata, a tak przecież nie jest
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 19:49   #10
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: :)

Moze jeszcze o tym nie wiesz, ale w Internecie rowniez obowiazuje swoista etykieta - Netykieta. Nakazuje ona przestrzeganie podstawowych zasad, miedzy innymi nieuzywania jezyka nieformalnego na publicznych forach, przestrzeganie podstawowych zasad gramatycznych i ortograficznych, a takze poprawnej fleksji. Gdyby wiekszosc Internautow pisala w sposob, ktory Ty preferujesz, Internet z miejsca z ktorego nalezy czerpac informacje, zmienilby sie w jeden wielki balagan. A to raczej nie o to chodzi. I wydaje mi sie, ze Smoczyca rowniez nie to miala na mysli co jej zarzucasz. Subiektywizm jest podstawowym elementem ocen, ale sposob i czytelnosc przedstawiania swego zdania juz nie. To zwykla osobista kultura.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 20:24   #11
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: :)

Lejka , dziewczyny, ukatrupcie mnie, ale nie mogę powstrzymać się od komentarza, no wręcz zgrzytam zębami!

Ja jestem przekonana, że Smoczyca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, do czego służy strona Wizaż.pl – a służy ona do kulturalnej wymiany opinii na temat kosmetyków, do kulturalnej i rzeczowej wymiany poglądów na różne tematy. Smoczyca poddała pod dyskusję Twoją ocenę tuszu L’oreala (wg mnie słusznie), ponieważ język którego w niej użyłaś faktycznie nie był adekwatny do strony internetowej, na której się znalazłaś. Jak dziewczyny już zauważyły, tutaj raczej nie posługujemy się językiem potocznym wyjętym żwycem z blokowisk - nie jest on czytelny i zrozumiały, zresztą świadczy tylko o kulturze człowieka, który się nim posługuje – i nie chcę Cię oceniać po jednym poście i recenzji, ale wierz mi, nie świadczą one o Tobie najlepiej.

Proszę Cię uprzejmie, nie krytykuj np. metod nauczania Smoczycy albo jej wyglądu – sama dobrze wiesz, że to co napisałaś jest „wzięte z kosmosu” – jak mniemam nie znasz Smoczcy ani nigdy jej nie widziałaś, toteż nie powinnaś wydawać sądów na jej temat. Nawet jeśli Smoczyca byłaby brzydka (a wierz mi, to naprawdę piękna dziewczyna!) albo gdyby była złą nauczycielką, to nie Tobie to oceniać...I może nie ma „pojęcia na temat” (swoją drogą, cóż za ciekawe sformułowanie!) tuszu, który oceniłaś, ale jej wiedza kosmetyczna jest tak szeroka, że pewnie sobie nawet tego nie wyobrażasz...

Pozdrawiam i życzę więcej dystansu na przyszłość. I mniej złości.
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-24, 20:29   #12
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: :)

A ja sie dziwie, ze wam sie chce jeszcze komentowac takie wypowiedzi

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 20:43   #13
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: :)

Już się poorientowałam o co chodzi

Trzeba komentować i zwracać uwagę, aby to miejsce zachowało swoje funkcje i nie stało się śmietnikiem. Nie każda z nas pisze genialnie, ale ludzie się rozwijają i temu służy konstruktywna krytyka.

pozdro.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 21:00   #14
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: :)

Youare, mnie też się nie uda powstrzymać od komentarza. Od dłuższego czasu zaglądam na forum (choć niewiele piszę), wiem więc, że jesteś uroczą i mądrą dziewczyną. W tym poście pokazałaś prawdziwą klasę. Pozostaje mi tylko powtórzyć zdanie, które ostatnio padło - Twój nick wspaniale pasuje do Ciebie
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 21:17   #15
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: :)

Tak, tyle, ze ta konstruktywna krytyka nic tu nie wnosi, bo nawet jesli autorka tego postu to przeczyta, to myslisz, ze wezmie to sobie do serca? Ja mysle, ze to strata czasu i energii na wystukiwanie tych jakze trafnych opinii. Ale one sprawia tylko, ze autorka tego postu stanie sie jeszcze bardziej butna, bo jak wiemy atak jest najczesciej stosowana forma obrony(przez niektorych uwazana za najlepsza). A tego typu zachowanie i efekty konstruktywnej krytyki nie raz obserwowalismy na wizazu.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 21:27   #16
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: :)

Bywa i tak, ale to zależy od materiału.

Mimo to jest wiele osób, którym zależy, by wizaż nie podzielił losu wielu innych serwisów o różnej tematyce z powodu przeniesienia na grunt sieciowy nawyków, że zacytuję wybitną wizażankę, "z blokowisk". Mamy prawo powiedzieć, że nam na tym zależy, prawda? Więc mówię to teraz - raz. I wystarczy.

A co ona z tym zrobi, to już inna sprawa.

pozdr.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 21:30   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: :)

cheetah napisał(a):
> Tak, tyle, ze ta konstruktywna krytyka nic tu nie wnosi, bo nawet jesli autorka tego postu to przeczyta, to myslisz, ze wezmie to sobie do serca? Ja mysle, ze to strata czasu i energii na wystukiwanie tych jakze trafnych opinii. Ale one sprawia tylko, ze autorka tego postu stanie sie jeszcze bardziej butna, bo jak wiemy atak jest najczesciej stosowana forma obrony(przez niektorych uwazana za najlepsza). A tego typu zachowanie i efekty konstruktywnej krytyki nie raz obserwowalismy na wizazu.
>
> Cheetah

Tak.. Ja już widzę oczyma wyobraźni komentarze na temat 'grupy wzajemnej adoracji'.. Ech...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 21:35   #18
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: :)

powiem, Wam ze ja pierwszy raz na wiazu bylam ...kurcze ... chyba 2000r, w 2002 kupilismy mieszkanie i po przeprowadzce nie miałam internetu, teraz od grudnia wróciłam TU i jak tak sobie porównuję, to kiedys było chyba tak jakos przyjemniej, mniej uszczypliwości, uwag ... jest tu jeszcze Ktoś ze "starych"? Jakie macie wrażenia? Czy mnie sie tylko wydaje?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 22:03   #19
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: :)

Wiesz, jak to jest na początku ... facynacja; to jest jak miłość od pierwszego wejrzenia ludzie wszystko widzą na różowo a już szczególnie siebie nawzajem
I taki był klimat na wizażu ... ile lat temu ? / sama nie wiem ... nie jestem tu najstarsza stażem

Teraz zdarzają się nerwowe wątki, to fakt; ale zobacz: takie sytuacje wygasają teraz szybko dzięki samym wizażankom
Jakoś nie musi interweniować, wątków nie trzeba zamykać, nikt nie dostaje bana na forum ... wystarczy zasobów zdrowego rozsądku samych wizażanek, żeby wszystko się jakoś układało

Zaglądaj, prosimy
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-24, 22:15   #20
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: :)

nie no jasne , jasne. Jakos sie tu uklada, ale chyba byawło lepiej. Mimo wszystko uzalezniłam sie i sie nie wyniosę z wizazu, chyba że coś palnę i mnie wyniosą
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 22:19   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: :)

WOOOOOOOOOOOOOW
Jestem dogłębnie wstrząśnięta następnym razem nie pisz tak na wizażu tylko od razu na maila, albo daj cos w tytule, bo mogę zwyczajnie ominą, ot co. Cóż Johanno, nie krytykuję bynajmniej Ciebie ani nie wypowiadam się jaką osobą jestem - skrytykowałam tylko STYL Twojej wypowiedzi, a to duża różnica. Nie musisz mnie tak od razu obrażać... Na szczęście nie tak łatwo mnie obrazić... zresztą, o ile mnie pamięć nie myli, admin naszego portalu, Złośliwiec mnie poparł jeśli chodzi o treść tej recenzji...
Dla zaspokojenia Twojej ciekawości - uważam że nieźle wygladam, a jestem nauczycielką tylko w połowie. Na szczęście nie uczę w szkole, i myślę że wśród moich studentów cieszę sie dużą sympatią...

Pozdrawiam wszystkie wizażanki, nowe i stare, i Ciebie Johanno też
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 23:08   #22
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: :)

A ja jeszcze tylko dodam, że Smoczyca jest bardzo kochaną i zasłużoną Wizażanką, niezwykle życzliwą osobą i naprawdę atrakcyjną dziewczyną.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 23:39   #23
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: :)

Popieram misioczat.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 14:34   #24
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: :)

Smoczyco idealna riposta. Idealna.
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 13:58   #25
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: :)

cheetah napisał(a):
> Tak, tyle, ze ta konstruktywna krytyka nic tu nie wnosi, bo nawet jesli autorka tego postu to przeczyta, to myslisz, ze wezmie to sobie do serca? Ja mysle, ze to strata czasu i energii na wystukiwanie tych jakze trafnych opinii. Ale one sprawia tylko, ze autorka tego postu stanie sie jeszcze bardziej butna, bo jak wiemy atak jest najczesciej stosowana forma obrony(przez niektorych uwazana za najlepsza). A tego typu zachowanie i efekty konstruktywnej krytyki nie raz obserwowalismy na wizazu.

Niemniej wiele osób przeczyta ten wątek i po piersze zastanowi się przed wpisywaniem oceny w stylu " heya ziomale, ten tush jest supercool". Po drugie to jeśli społeczność wizazowa wypowiada się niemalże jednym głosem w jakiejś kwestii, pokazuje jak, według niej powinien ten portal wyglądać. Nie można być zbyt tolerancyjnym wobec pewnych rzeczy. Kilkakrotnie dyskutowałyśmy tu na temat spraw językowych i zgadzaliśmy się że co prawda nie należy wprowadzać na wizaz purytsycznych zasad, jednakże większość zgadza się że lepiej jest czytać zdania poprawnie sformułowane i bez błędów.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.