Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 22:18   #1
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150

Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/


wiem wiem , jeszcze święta nie minęły a ja już o feriach ale tak jakoś mnie naszło .Czy macie już coś w planach ?? (niektórzy o sylwestrze myślą pół roku wcześniej to może i o feriach już myślicie ) jakie miejsce polecacie , które nadawałoby się na bardziej spacerowo-zwiedzający ?? ( nie mam na myśli nart , czy wspinaczki)
jakby co to plan według województw :
Ferie zimowe 2008/2009 według terminu:
  • 19 stycznia - 1 lutego 2009 r.: Dolnośląskie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie
  • 26 stycznia - 8 lutego 2009 r.: Podlaskie, Łódzkie, Śląskie
  • 2 - 15 lutego 2009 r.: Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
  • 16 lutego - 1 marca 2009 r.: Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:19   #2
pataaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

Jeżeli chodzi o ferie , to dobrze , że pomyślałaś o nich teraz , dlatego że później miałabyś znikome szanse na zarezerwowanie czegokolwiek.Osobiście w Polsce poleciłabym Ci Zakopane (chociaż jest chyba przereklamowane) , Białka Tatrzańska i Poronin - piękne nocą , chociaż w dzień również.Wisła - dosyć ładne miasteczko ale można spędzić w nim zaledwie kilka dni bo się szybko nudzi. Polecam także Słowackie Bardejov. Jeżeli lubisz podziwiać zabytki nie będziesz się tam nudziła , jeżeli lubisz rozrywkę na pewno to miejsce Cię zainteresuje , również piękne nocą.Francja - Chamonix.Miasteczko u szczytu Mont Blanc , w towarzystwie pięknych lodowców , ale raczej dla osób lubiących zimowe szaleństwo.
To jest tylko moje zdanie.Poszukaj w jakiś wyszukiwarkach , może cos tam znajdziesz.Pozdrawiam

Edytowane przez pataaxd
Czas edycji: 2008-12-23 o 19:20
pataaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 23:10   #3
Gdor3
Zakorzenienie
 
Avatar Gdor3
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 967
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

fajnie, ze jest taki wątek bo ja wlasnie tez poszkuje jakis ciekawych miejsc, tylko ze w Polsce
myslalam o gorach i znalazlam kilka ciekawych ofert, moze komuś sie przydadzą:

http://www.zwijacz.ezakopane.pl/galeria.html
http://www.zoltaroza.krynica.com.pl/pokoje.htm
__________________
kosmetyki
ubrania
Gdor3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:07   #4
pucca_91
Raczkowanie
 
Avatar pucca_91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

ja potrzebuje jakiś ofert moze w górach świetokrzyskich, albo najlepiej w okolicach woj lubelskiego. tanio, nie duze góry. planuje mały wypad ale wogóle nie wiem za co sie zabrać. pomóżcie !
pucca_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:29   #5
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

Ja mam ferie za 2 tyg. i stwierdziliśmy ze znajomymi, że chcielibyśmy gdzieś jechać na 2-3 dni. No i jest problem gdzie :/ w tamtym roku byliśmy w Karpaczu, ale teraz chcielibyśmy wybrać coś innego no i też nie jakoś bardzo daleko...myślałam o Kudowie, a kolega wspominał o Zieleńcu. Aha, tylko, że nie wybieramy się na narty, raczej żeby była to miejscowość turystyczna a nie typowo rekreacyjna. Może podsuniecie jakiś pomysł.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:51   #6
Angienatelka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Ja mam ferie za 2 tyg. i stwierdziliśmy ze znajomymi, że chcielibyśmy gdzieś jechać na 2-3 dni. No i jest problem gdzie :/ w tamtym roku byliśmy w Karpaczu, ale teraz chcielibyśmy wybrać coś innego no i też nie jakoś bardzo daleko...myślałam o Kudowie, a kolega wspominał o Zieleńcu. Aha, tylko, że nie wybieramy się na narty, raczej żeby była to miejscowość turystyczna a nie typowo rekreacyjna. Może podsuniecie jakiś pomysł.
ja polecam od siebie Zeba - taka miejscowosc na "ogonku" Polski i jeszcze Malinke w Wisle. Naprawde jest co zwiedzac, duzo pamiatek przywiozlam ze soba
__________________
` kochać kogoś, a potem stracić,
to jak kupić szczęście, a łzami
zapłacić


silownia,bieganie,plywani e
Angienatelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:26   #7
karola46812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6
GG do karola46812 Send a message via Skype™ to karola46812
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

Hm... ferie najczęściej dotąd spędzałam u rodzinki... ale teraz się tak poskładało, że siedzę w domciu... Co byście poradziły na ferie w domu?
Ja mam taki plan: grać na gitarze, rozwijać głos (śpiew), ćwiczyć układy taneczne (towarzyski),podszlifować sie tyćkę w mandze (imponuje mi), jeździć 3/4 w tyg. na łyżwy, czytać jakieś ciekawe książki - od qmpeli dostanę może Twilight i różne ciekawe nowości a oprócz tego bd mieć 7 książek z biblioteki (w ferie u mnie to jest 1 książka na dzień nawet jeżeli ten dzień jest zapełniony ;P), jeden cały dzień z przyjaciółką na seansie filmowym (pożyczyłam od drugiej kupę filmów, więc na pewno cuś wybierzemy... ), jadę do kina na Zmierzch właśnie a potem bd łazić z qmpelami po katowickiej Silesi (yeah! ^^), a potem jeszcze jadę do Reala na 3 Stawy bo tam są jedne spodnie w Housie, których w Silesi ni ma ;/ i generalnie bd się szlajać po okolicy... może znajdę jakiegoś boya, bo moja przyjaciółka właśnie znalazła i tak jakoś zbytnio nie ma dla mnie czasu, więc ja go też muszę czymś zapełnić <joke> :P, a tak w ogóle to chciałabym mieć chłopaka... ;> aha i jeszz pojadę do Tarnowskich Gór do aquaparku i na łyżwy z psiapsiółą...
Co Wy na to wizażanki??? xd
P.S. Wiem, że nie w temacie o górach, ale nie znalazłam na wizażu innego o tegorocznych feriach "soł" wcisnęłam się here... Mam nadzieję, że mi łba nie ukręcicie :p
Życzę miluśkich, dobrze spędzonych ferii Wam wszystkim pozdrUF0 - (sama wymyśliłam heh)
coś przydługawy ten post (ups!) xD eee tam... :F

Edytowane przez karola46812
Czas edycji: 2009-01-23 o 05:51
karola46812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 16:45   #8
Unattainable
Raczkowanie
 
Avatar Unattainable
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 73
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

Ja mam od 16 dopiero...;/
13 wyjeżdżam do Włoszech ( Castione della Presolana) , dwa tygodnie na desce
Chociaż jestem załamana że wyjeżdżam dzień przed walentynkami...
__________________
'To okropne kiedy tęsknię za kimś całą sobą,
a
on milczy i tylko czasami sobie o mnie przypomni... .
A ja nic nie mogę zrobić, przywiązana do niego uczuciem.'



za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

Unattainable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:33   #9
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Ferie 2008/2009 gdzie w góry ?/

Hej! Jeszcze wakacje trwają, a ja już o ferich myślę. Stwierdziłam że skoro jest już taki temat to po co zakładać nowy.... Planuję wyjechac w góry. Co myślicie o Zakopanem?

Pozdrawiam PrincessSmall
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.