wymuszam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 09:14   #1
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383

wymuszam?


Długo zastanawiałam się czy założyć ten wątek.
Ale na chwile obecną sytuacja mi tak ciąży, że już sama nie wiem co z tym zrobić.

Jestem z TŻ prawie od 3 latach. Seks uprawialiśmy bardzo rzadko bo nie ma okazji, oboje mieszkamy z rodzicamy.
Jednak wczoraj miałam bardzo fajną rozmowę z przyjacielem TŻ.
W skrócie napisał mi: Kiedy ostatnio się kochaliście? Jemu wydaje się, że Tobie się seks z nim nie podoba, że udajesz że masz na to ochotę tylko wtedy kiedy się kłócicie, żeby było dobrze. On woli już w ogóle seksu nie uprawiać, niż widzieć jak Ty to na sobie wymuszasz. Oskarżasz go jeszcze że Cię zdradza. Tak mi powiedział.

To jest skrót tej rozmowy. W życiu go o żadną zdradę nie oskarżałam. nigdy Poza tym po tym co on mi pisał, poczułam się lekko upodlona... Wiem, że TZ mu dożu mówi, ale byłam w szoku że aż tyle i o takich rzeczach.

Nigdy seksu nie chciałam wymuszać, nie wiem skąd mu się to wzieło. Przecież dobrze wie, że nie ma okazji, że rodzice, a on takie rzeczy opowiada
Co o tym myślicie?

Aż mi lepiej
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:26   #2
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: wymuszam?

dla mnie pierwsze co jest mega dziwne to że przyjaciel Twojego Tż robi z siebie samozwańczego (lub nie..) adwokata broniącego jekości jego życia seksualnego....To troche chore..
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:29   #3
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: wymuszam?

Może naprawdę myśli ze tego nie chcesz, i że rodzice i w ogóle brak miejsca są tylko zasłoną dymną. Co do zdrady to nie mam pojęcia, skoro nie dawałaś mu tego do zrozumienia albo nic nie wspominałaś to nie wiem skąd to mógł wywnioskować.
Co do rozmów facetów, to sa oni czasem gorsi niż baby, ale dobrze że rozmawiają, czasami im ktos moze doradzic to i owo, mój były z nikim nie gadał o tych sprawach i niestety nikt mu niedał dobrej rady i sie posrało.
Dobrze przynajmniej że ten jego kolega porozmawiał z Tobą. Radze szczera rozmowę, i nie wypominać że rozmowie o intymnych sprawach ze znajomym. Oni też czasem potrzebują się wygadać i poradzić kogoś co i jak.
Radze też troche jednak życie seksualne rozruszać. Ja z Tż też mieszkamy z rodzicami, ale drzwiczki na kluczyk już wieczorkiem, kocyk i kołderki na podłoge i wszyscy zadowoleni
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:31   #4
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wymuszam?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Długo zastanawiałam się czy założyć ten wątek.
Ale na chwile obecną sytuacja mi tak ciąży, że już sama nie wiem co z tym zrobić.

Jestem z TŻ prawie od 3 latach. Seks uprawialiśmy bardzo rzadko bo nie ma okazji, oboje mieszkamy z rodzicamy.
Jednak wczoraj miałam bardzo fajną rozmowę z przyjacielem TŻ.
W skrócie napisał mi: Kiedy ostatnio się kochaliście? Jemu wydaje się, że Tobie się seks z nim nie podoba, że udajesz że masz na to ochotę tylko wtedy kiedy się kłócicie, żeby było dobrze. On woli już w ogóle seksu nie uprawiać, niż widzieć jak Ty to na sobie wymuszasz. Oskarżasz go jeszcze że Cię zdradza. Tak mi powiedział.

To jest skrót tej rozmowy. W życiu go o żadną zdradę nie oskarżałam. nigdy Poza tym po tym co on mi pisał, poczułam się lekko upodlona... Wiem, że TZ mu dożu mówi, ale byłam w szoku że aż tyle i o takich rzeczach.

Nigdy seksu nie chciałam wymuszać, nie wiem skąd mu się to wzieło. Przecież dobrze wie, że nie ma okazji, że rodzice, a on takie rzeczy opowiada
Co o tym myślicie?

Aż mi lepiej
Tez kiedyś myślałam, że faceci nie zwierzają się sobie z problemów tak jak babeczki, ale teraz już wiem, że MYLIŁAM SIĘ!. Moim zdaniem popostu szczerze sobie rozmawiali, a Twojego tżta to najwidoczniej "gryzie" więc powiedział przyjacielowi. Co nie zmienia faktu, że przyjaciel nie powinien tej rozmowy przedłużać dalej, bo to nielojalne. Ja na Twoim miejscu porozmawiałabym o tym wszystkim z tż.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:32   #5
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: wymuszam?

Pogadaj z nim szczerze,czasem druga strona odbiera sprawe zupelnie inaczej niz my to widzimy i dlatego wazne jest zeby sobie wprost o swoich uczciach mówić...
on akurat powiedział przyjacielowi który chciał mu pomóc i powiedział ci o wszystkim w koncu to jego kumpel,oni sie sobie tez zwierzaja ze wszystkiego
plus jest taki ze wiesz co czuje twój Tz i mozesz w pore cos z tym zrobic
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:35   #6
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: wymuszam?

Mnie się wydaje, że powinnaś z nim porozmawiać . Zgadzam się z karo69, że może mu się wydawać, że rodzice to taka wymówka po prostu.

Ale nie zgadzam się z karo69, że należy to rozruszać. Choć może nie tyle chodzi o rozruszanie, a o sposób. Mnie by krępowało uprawianie seksu, gdy za drzwiami są jacyś inni .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:01   #7
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: wymuszam?

No właśnie mnie to krepuje no i boje się że jeden z rodziców nas nakryje

Ciesze się, że tż ma z kim porozmawiać, ale mnie to troszkę tak jakby poniżyło jak w sumie dla mnie z lekka obcy chłopak( tzn mój znajomy nikt więcej) opisuje mi moje życie seksualne na gg.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 10:52   #8
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: wymuszam?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
(...) udajesz że masz na to ochotę tylko wtedy kiedy się kłócicie, żeby było dobrze. On woli już w ogóle seksu nie uprawiać, niż widzieć jak Ty to na sobie wymuszasz. Oskarżasz go jeszcze że Cię zdradza. Tak mi powiedział.
To mnie zaciekawiło, 'oferujesz' mu seks jak się kłócicie żeby załagodzić sytuacje?
Czyli nie rozwiązujecie problemów rozmową?
W takim razie nie dziwie się, że on zwierza się przyjacielowi.

Czy wymuszasz coś na sobie, sama chyba wiesz, robisz coś wbrew sobie albo nie.
Radzę porozmawiać z TŻ, ale bez pretensji, że on opowiada innym o Waszym życiu intymnym, po prostu szczera, spokojna rozmowa.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
No właśnie mnie to krepuje no i boje się że jeden z rodziców nas nakryje
Mówiłaś mu to? Bo on może myśleć, że po prostu nie chcesz/nie masz ochoty/nie lubisz z nim.
Nie macie jak się zamknąć w pokoju? klucz? zastawić drzwi jakąś szafką?
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:44   #9
arktyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 114
Dot.: wymuszam?

Byłoby mi przykro gdyby daleki znajomy dzielił się ze mną poglądami mojego faceta na nasze życie seksualne.
Czy to twój tż poprosił swojego kolegę żeby z Tobą porozmawiał? Jeśli tak to tylko źle świadczy o Twoim tż. Powinien sam Tobie powiedzieć o tym co go martwi, podzielić się swoimi emocjami i podejrzeniami. Pomijając fakt, że zazwyczaj najgorszy jest posłaniec złych wiadomości, to ten kolega powinien (jeśli faktycznie był proszony o porozmawianie z Tobą) znaleźć inną okazję na rozmowę z Tobą. GG to nie jest dobre miejsce na poważne, bolące tematy i koleś wykazał się wyjątkowym nietaktem.

Jeśli jednak twój tż nie miał nic wspólnego z tą rozmową i ten jego kumpel sam się wyznaczył do roli waszego terapeuty związkowo-seksualnego, to tym bardziej kiepskiego powiernika ma twój tż. Gdyby koledze naprawdę zależało na tym aby twój facet miał udany seks to nakłoniłby go na szczerą rozmowę z Tobą a nie wyskakiwał z oskarżeniami na gg.

Nie wiem jak wyglądają wasze relacje czy zwierzacie się sobie, mówicie dużo o swoich uczuciach, czy macie do siebie zaufanie? Bo z tego co napisałaś wychodzi, że tż Tobie za bardzo nie ufa.

Z drugiej strony dobrze, że wiesz bo możesz w końcu wyjaśnić sobie z chłopakiem tą sytuację. Ja z moim tż na razie studiujemy i mieszkamy oddzielnie i również rzadko się kochamy. Jednak są wakacje, wyjazdy za miasto oraz hotele czy pensjonaty. Jak twojemu tak zależy na zbliżeniach to może to jakoś zorganizować inaczej, nie powinniście tego robić jeśli nie masz ochoty.
arktyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 13:43   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wymuszam?

Kolega to ma niezły tupet, żeby z Tobą omawiać życie seksualne Twoje i TŻta

Pogadaj ze swoim facetem. Powiedz co Ci ten kumpel napisał i po pierwsze poproś o wyjaśnienie o co chodzi z tymi oskarżeniami o zdradę, po drugie wyjaśnij że nie zmuszasz się do seksu z nim i spytaj czemu odnosi takie wrażenie.

P.S. Co do seksu po kłótniach... Ja mam wtedy straszną ochotę na seks. Tzn jak się już pogodzimy
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 13:49   #11
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: wymuszam?

Jeszcze nigdy nie oferowałam TŻ seksu po kłótni. Nasz relacje są bardzo dobre, ufamy sobie. Tż nie prosił go żeby on ze mną rozmawiał, zrobił to sam od siebie.

Jest mi głupio, nie wiem jak temu facetowi w oczy spojrze. Z Tż się umówiłam na dzisiaj żeby całą sprawe obgadać..

dziękuje wam
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 13:51   #12
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: wymuszam?

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Nie macie jak się zamknąć w pokoju? klucz? zastawić drzwi jakąś szafką?
Gdybym miała córkę, która by tak robiła, to chyba by mnie szlag trafił. Poza tym, to chyba jest jakiś brak szacunku do domowników... Tak to odbieram.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:06   #13
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: wymuszam?

Twój TŻ myśli co innego niż Ty na temat Waszego seksu, mówi różne rzeczy kumplowi a on pewnie jeszcze dodaje coś od siebie, inaczej rozumie co Twój TŻ mówi i wychodzi nowa historia. Konieczna jest rozmowa.

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Gdybym miała córkę, która by tak robiła, to chyba by mnie szlag trafił. Poza tym, to chyba jest jakiś brak szacunku do domowników... Tak to odbieram.
Przecież nie mówiłam tego całkowicie poważnie (co chyba widać) to byłaby już mała przesada, ale z drugiej strony dorosłej córce należy się trochę prywatności.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:53   #14
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: wymuszam?

zakładając że rodzice by wiedzieli że są zamknięci z takiego powodu ;p
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:06   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wymuszam?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Gdybym miała córkę, która by tak robiła, to chyba by mnie szlag trafił. Poza tym, to chyba jest jakiś brak szacunku do domowników... Tak to odbieram.
E tam, niech każdy interesuje się sobą. Jak są pełnoletni i nie robią bóg wie jakiego hałasu, to nie się bawią - gdzie mają to robić?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:33   #16
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: wymuszam?

własnie.. nie krzycze w niebogłosy wiec myslę ze to nikomu nie przeszkadza ze kocham sie z TZ w domu, a nie mam zamiaru skrywac sie po hotelach samochodach albo niewiadomo gdzie
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:53   #17
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: wymuszam?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
No właśnie mnie to krepuje no i boje się że jeden z rodziców nas nakryje

Ciesze się, że tż ma z kim porozmawiać, ale mnie to troszkę tak jakby poniżyło jak w sumie dla mnie z lekka obcy chłopak( tzn mój znajomy nikt więcej) opisuje mi moje życie seksualne na gg.
Nie dziwię Ci się,ja bym na Twoim miejscu jeszcze ochrzaniła TŻ za to,że spowiada się kumplowi z Waszego życia erotycznego Przecież to są Wasze intymne sprawy,jak ma problem to powinien rozmawiać o tym z Tobą,a nie gadać koledze Strach pomyśleć czy o pikantnych szczegółach też mu mówi
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:26   #18
lycanthropes
Przyczajenie
 
Avatar lycanthropes
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 25
Dot.: wymuszam?

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
dla mnie pierwsze co jest mega dziwne to że przyjaciel Twojego Tż robi z siebie samozwańczego (lub nie..) adwokata broniącego jekości jego życia seksualnego....To troche chore..
Z nami facetami bywa różnie jedni się innym żalą innym lub chwalą, a ja uważam że gentelmeni o tym nie mówią.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Mooonia moja TŻka się chwali swoim koleżankom tym co robimy i też mnie to wkurza Więc się z Tobą zgadzam
lycanthropes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:43   #19
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: wymuszam?

W każdym razie jesteśmy po rozmowie. Powiedziałam wszystko co mi na sercu leżało.

Powiedział, że wcale nie gadał tyle rzeczy kumplowi, fakt coś tam mówił ale kumpel poprzekręcał i pododawał od siebie. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć
Powiedziałam że nie chce żeby moje życie intymne było tematem rozmów, a on stwierdził ze faceci gadają o takich rzeczach i to nie jest nic strasznego..
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 21:52   #20
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: wymuszam?

Z tym nie rozmawianiem z osobami trzecimi na temat swojego seksu, to chyba nie jest do końca tak. Ja gadam o tym z moimi przyjaciółkami, radzę się ich czasem. Może miały podobny problem albo zobaczą jakieś sensowniejsze rozwiązanie niż moje. Oczywiście bez przesady, bez pikantnych szczegółów (bez jakichkolwiek szczegółów), np. gdy bardzo mnie bolało i nawet żele nie pomagały. Czasem chyba dobrze z kimś pogadać . Nie miałabym nic przeciwko, gdyby TŻ zasięgnął rad u przyjaciela, np. w sprawach technicznych itp .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:56   #21
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: wymuszam?

Gdyby chociaz ten kumpel tego mnie nie pisal, to by bylo dobrze. Ja o tym za bardzo nie rozmawiam, bo dla mnie to jest cos prywatnego, intymnego, mojego. Gdybym za duzo mowila to czulabym sie juz calkowicie obdarta z prywatnosci.

sory za brak polskich znakow, ale cos mi sie popsulo.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:06   #22
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: wymuszam?

Rozumiem Cię . Też bym się wkurzyła na Twoim miejscu . Ale dopuszczam pewne tematy, którymi można się dzielić lub zasięgnąć rady . Pewnie następnym razem Twój TŻ się zastanowi, gdy będzie chciał coś komuś na ten temat powiedzieć.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 07:33   #23
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: wymuszam?

Oj mam nadzieję że się zastanowi..
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:30   #24
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: wymuszam?

Co to za przyjaciel jak nawet kumplowi doradzic nie umial i jeszcze Tobie przekazuje takie informacje...

Najwazniejsze zebys ze swoim Tz sie odogadala i jasno i wyraznie powiedziala mu, zeby na przyszloc z Toba rozmawial jak ma jakies problemy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:02   #25
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: wymuszam?

Z tego wszystkiego to on się tylko na mnie powściekał.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:25   #26
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: wymuszam?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Z tego wszystkiego to on się tylko na mnie powściekał.
Czyli sie wymigal?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 16:11   #27
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: wymuszam?

Nie że się wymigał, ale stwierdził że przeginam.

dziękuje za rady
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:00   #28
arktyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 114
Dot.: wymuszam?

Właśnie, że nie przeginasz. On powinien pogadać z tym swoim kolegą żeby na przyszłość się nie wtrącał w nie swoje sprawy. Poza tym wyjaśniliście sobie sprawy, ma do Ciebie pretensje, że nie chcesz się z nim kochać i szukasz wymówek.
Super kolega się beznadziejnie zachował, ale może warto o tym porozmawiać w końcu wszystkiego sobie chyba nie wymyślił
arktyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:08   #29
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: wymuszam?

moim skromnym zdaniem ten jego kumpel sobie nie wymyślił tego wszystkiego. Może Twoj Ukochany przeraził sie bo myslal ze nic z tej rozmowy z kumplem nie wyjdzie, bo wie ze nie chciałabys zeby ktokolwiek wiedział o waszych sprawach intymnych. Wiadomo trzeba pogadać z kimś bliskim o tym co leży człowiekowi na sercu ale takie sprawy to ja akurat zachowuję dla siebie
__________________
Kopiowanie zdjęć bez mojej zgody zabronione!!!



Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:22   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wymuszam?

A kobiety to się nie żalą koleżankom, przyjaciółkom? Heh, widać kolega miał dosyć jego żalenia się, zamiast pogadania ze swoją dziewczyną. I napisał do samej zainteresowanej. Chociaż mógł nieco podkoloryzować i dodać coś od siebie - tego już nie sprawdzisz. Czas zacząć rozmawiać ze sobą i przestać robić z seksu problem.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-03-08 o 18:23
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.