Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 21:44   #1
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29

Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...


Zainspirowana cudownym watkiem 'najgorszy komplement w moim zyciu' przy ktorym ze smiechu wylalam tony lez, postanowilam zapytac Was o to, czy przylapalyscie kogos w trakcie seksu. Na jedym z portali czytalam forum wlasnie na ten temat i ludzie, ktorym zdarzylo sie zobaczyc lub uslyszec swoich rodzicow w trakcie tej czynnosc, sa bardzo zniesmaczeni. Niekotre opowiesci sprawily, ze plakalam ze smiechu. Jakas dziewczyna napisala, ze majac 10 lat weszla do pokoju, a tam...ekhm wiadomo co rodzice robiliw dodatku wydajac bardzo glosne dzwieki. Na drugi dzien powiedzieli jej, ze to okno sie otworzylo i byl przeciag, dlatego tak 'krzyczeli'

A swoja droga, to dzieci bardzo przezywaja, gdy zobacza taka 'akcje' w wykonaniu najblizszych. Ja na szczescie nie doswiadczylam tego. Wklejam opowiesc jakiejs dziewczyny, ktorej dziadkowie moim zdaniem przesadzili.(pisownia oryginalna)
Moim zdaniem to ja mam najgorzej u babci 2 łużka 2 osobowe razem złączone miałam chyba 10/11 lat spałam na jednym na drugim babcia. w nocy jeszcze nie spałam do babci łóżka wszedł dziadek i sie przytulił spałam na lewym boku odwrucona do nich a babcia do nie taki text obruc sie i śpij :/ słyszałam tylko ruszające sie obok łużko :/
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:06   #2
unafresa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 26
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Miło mi że mój wątek tak Cię zainteresował "niestety" ja nie mam żadnych doświadczeń z przypłaniem kogoś na seksie wiadomo rzecz normalna, ale co innego gdy nakrywa się na niej swoich rodziców np
unafresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:11   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez candy007 Pokaż wiadomość
Zainspirowana cudownym watkiem 'najgorszy komplement w moim zyciu' przy ktorym ze smiechu wylalam tony lez, postanowilam zapytac Was o to, czy przylapalyscie kogos w trakcie seksu. Na jedym z portali czytalam forum wlasnie na ten temat i ludzie, ktorym zdarzylo sie zobaczyc lub uslyszec swoich rodzicow w trakcie tej czynnosc, sa bardzo zniesmaczeni. Niekotre opowiesci sprawily, ze plakalam ze smiechu. Jakas dziewczyna napisala, ze majac 10 lat weszla do pokoju, a tam...ekhm wiadomo co rodzice robiliw dodatku wydajac bardzo glosne dzwieki. Na drugi dzien powiedzieli jej, ze to okno sie otworzylo i byl przeciag, dlatego tak 'krzyczeli'

A swoja droga, to dzieci bardzo przezywaja, gdy zobacza taka 'akcje' w wykonaniu najblizszych. Ja na szczescie nie doswiadczylam tego. Wklejam opowiesc jakiejs dziewczyny, ktorej dziadkowie moim zdaniem przesadzili.(pisownia oryginalna)
Moim zdaniem to ja mam najgorzej u babci 2 łużka 2 osobowe razem złączone miałam chyba 10/11 lat spałam na jednym na drugim babcia. w nocy jeszcze nie spałam do babci łóżka wszedł dziadek i sie przytulił spałam na lewym boku odwrucona do nich a babcia do nie taki text obruc sie i śpij :/ słyszałam tylko ruszające sie obok łużko :/
Mi się przyłapać nie zdarzyło i dobrze Natomiast w tym wypadku to i babci mi trochę szkoda bo wygląda to na przykład starodawnego: spełniania małżeńskiego obowiązku kiedy tylko mąż ma ochotę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:12   #4
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

To są chyba jedne z najgorszych sytuacji jakie mogą się przydarzyć dziecku:/ Jeszcze pół biedy jak dziecko jest bardzo małe i nic nie rozumie, gorzej jak już ma jakieś pojęcie o "tych sprawach".

Miałam jakieś 11-12 lat. Spałam w pokoju u rodziców na drugim łóżku. To było po jakiejś imprezce. Rodzice myśleli, że już dawno śpię więc zabrali się do roboty. Niestety akurat tej nocy cierpiałam na bezsenność:/
Słyszałam odgłosy poruszania, posapywania i jak mama powiedziała,że się cieszy bo łóżko nie trzeszczy( to była nowe kanapa). Matko... to trwało kilkanaście minut a ja miałam wrażenie że robią to pół nocy... Nie chciałam wstawać,żeby nie myśleli,że wszystko słyszałam i tak znosiłam tą sytuację do końca... Nigdy w życiu nie doprowadzę do sytuacji,że będę się kochać z mężem gdy obok będzie spało dziecko...
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:18   #5
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
To są chyba jedne z najgorszych sytuacji jakie mogą się przydarzyć dziecku:/ Jeszcze pół biedy jak dziecko jest bardzo małe i nic nie rozumie, gorzej jak już ma jakieś pojęcie o "tych sprawach".

Nigdy w życiu nie doprowadzę do sytuacji,że będę się kochać z mężem gdy obok będzie spało dziecko...
Nie zadarzylo mi sie przypalac rodzicow (na szczescie) ale ostatnie zdanie trzeba zapamietac i uwazac, bo wyobrazam sobie co musi czuc dziecko bedac swiadkiem takiej sceny :/
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:30   #6
wyimaginowana
Raczkowanie
 
Avatar wyimaginowana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

ja przylapalam ... tzn slyszalam ;| To bylo straszne xD

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

dodam jeszcze ze mam niepochamowaną sąsiadke ... Ma orgazm jakby obdzierali ja ze skory ! koszmar
__________________
Za 9 miesiecy przyjdzie na świat Miłoszek <3
wyimaginowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:35   #7
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Przyłapałam kiedyś rodziców w wannie.A właściwie te głośne odgłosy,które mnie obudziły.
Kiedy sie spytałam co robili w tej łazience powiedzieli,że ... kąpali psa Oo

Byłam niesamowicie zniesmaczona.nie wiem dlaczego ale po tym jakos straciłam szacunek dla matki...Takie jakies dziecinne przeżywanie
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 22:37   #8
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

na szczescie nikogo na tym nie złapałam, ani rodzicow ani dziadków.. nie wiem co byloby gorsze... nakryc rodziców, czy biednych dziadeczków korzystajacych z zycia póki jeszcze mogą :P
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:42   #9
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

ja ich przyłapałam jak miałam gdzieś z 11 lat jak z rana się kochali.Ale mnie raczej nie widzieli, tylko ja wszystko widziałam I teraz niedawno tylko ze widzieć ich nie widziałam bo byłam w łazience ale wszystko słyszałam, niestety Śmiałam się pózniej z tego
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:25   #10
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Ja słyszałam rodziców jako dziecko, do dziś pamiętam teksty mojego ojca do mojej matki - masakra. Kiedy siostra wróciła z imprezy do domu i zobaczyła mnie zapłakaną to zapytała o co chodzi - a ja jej na to, że tata robi coś mamie. Przytuliła mnie i poszła ze mną spać.
Wiem jedno, nie chcę żeby moje dziecko doświadczyło tego samego.

Kiedyś pracowałam w hotelu tam nie trudno kogoś przyłapać :P
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:49   #11
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Ja spałam kiedyś u babci, tam były takie dwa małe pokoje co to się między nimi drzwi nie domykały. Dziadek poszedł do babci i wlazł jej do łóżka, słyszałam tylko sapanie i jak babcia mówiła żeby dał spokój i był cicho. Trauma do dzis brrrr a dziadkowie już wtedy koło 80 tki byli
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 00:27   #12
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

niestety mam to niemiłe doświadczenie za sobą.
kiedy byłam jeszcze w podstawówce weszłam po coś wieczorem do pokoju rodziców (u mnie w domu nigdy nie było zwyczaju pukania) i niestety im przerwałam. ojciec zrobił mega awanturę (ja nie do końca wtedy wiedziałam o co chodzi), ja się oczywiście poryczałam, mama próbowała mnie bronić.
później przez kilka lat nie wchodziłam do tego pokoju. w zasadzie do tej pory nie wchodzę, jeśli np. nie przyjmujemy gości (to sypialnia rodziców i równocześnie salon) albo rodzice mnie nie zawołają.
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 03:05   #13
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

A wiec tak

Pojechalam na kilka dni do mojej kolezanki,ktoregos dnia rano ok. 07:00 ,wszystcy wyszli ,tzn. moja kolezanka,jej brat i siostra ...
jej mama myslala ,ze nikogo nie ma ,byla pewna ,ze wyszliszlismy wszystcy
Ja nie spalam.... po kilkunastu minutach przyszedl jej przyjaciel... i hej ho ! zabrali sie do dzialania w kuchni ...
nie widzialam ich ,ale slyszalam ... " ooooo jak dobrze ,boze jak dobrze! " ... ,"rob tak jeszcze .... tak tak oooo !! " ... wrzask,wrzask (przerazliwie glosny plus bardzo glosne sapanie ) ,po kilku minutach on .... "zlap go tak ....(i cos jej tam mowil ,nie slyszalam ) " ... a potem ... " tak tak...o boze !"...

to troche trwalo
potem jak juz sobie ow przyjaciel mamy mojej kolezanki poszedl ... ona weszla do pokoju,w ktorym spalam,zeby otworzyc okna ... jakie bylo jej zdziwienie jak mnie zobaczyla .. jej mina byla bezcenna !
Ona: "Och! to ty nie poszlas z nimi ?? " ....
Ja: Nie...
Ona: Slyszalas nas ?
Ja: To znaczy kogo ? ( )
Ona: No mnie i R. w kuchni ...
Ja: .... Nieeee spalam ,a co ?
Ona: Bo my sie kochalismy
Ja: nic nie slyszalam ...


__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:07   #14
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
A wiec tak

Pojechalam na kilka dni do mojej kolezanki,ktoregos dnia rano ok. 07:00 ,wszystcy wyszli ,tzn. moja kolezanka,jej brat i siostra ...
jej mama myslala ,ze nikogo nie ma ,byla pewna ,ze wyszliszlismy wszystcy
Ja nie spalam.... po kilkunastu minutach przyszedl jej przyjaciel... i hej ho ! zabrali sie do dzialania w kuchni ...
nie widzialam ich ,ale slyszalam ... " ooooo jak dobrze ,boze jak dobrze! " ... ,"rob tak jeszcze .... tak tak oooo !! " ... wrzask,wrzask (przerazliwie glosny plus bardzo glosne sapanie ) ,po kilku minutach on .... "zlap go tak ....(i cos jej tam mowil ,nie slyszalam ) " ... a potem ... " tak tak...o boze !"...

to troche trwalo
potem jak juz sobie ow przyjaciel mamy mojej kolezanki poszedl ... ona weszla do pokoju,w ktorym spalam,zeby otworzyc okna ... jakie bylo jej zdziwienie jak mnie zobaczyla .. jej mina byla bezcenna !
Ona: "Och! to ty nie poszlas z nimi ?? " ....
Ja: Nie...
Ona: Slyszalas nas ?
Ja: To znaczy kogo ? ( )
Ona: No mnie i R. w kuchni ...
Ja: .... Nieeee spalam ,a co ?
Ona: Bo my sie kochalismy
Ja: nic nie slyszalam ...


Bezpośrednia

Ja nie przyłapałam nigdy rodziców. Oglądałam kiedyś DDTVN i własnie mowili jak zachować się w sytuacji jak nas dziecko przyłapie. Nie mozna wymyslać jakiś niestworzonych historii o kąpaniu psa tylko spokojnie z dzieckiem porozmawiać, że rodzice się kochają itp.
Wierze, że to może być niezła trauma dla dziecka, któremu tego nie wytłumaczono odpowiednio.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:55   #15
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Niektore historie jak sie czyta wydaja sie smieszne, ale tylko jak sie je czyta...Wspolczuje wszystkim tym, ktorzy mieli ta 'przyjemnosc' przylapac swoich bliskich na takim czyms. Rodzice mojego kolegi np. robia to nawet przy otwartych drzwiach w ciagu dnia:| Mu to nie przeszkadza, ale wiele dzieci bardzo to przezywa. To bardzo nieodpowiedzialne ze strony doroslych, ze pozwalaja sobie na takie akcje. Inaczej sprawa ma sie, gdy wpadna przy dziecku nieswiadomie, gorzej, gdy nawet nie probuja tego robic w tajemnicy, tylko tak jak np. u mojego kolegi w ciagu dnia przy otwartych drzwiach. Ble, naprawde mozna stracic szacunek do rodzicow.
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:28   #16
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
To są chyba jedne z najgorszych sytuacji jakie mogą się przydarzyć dziecku:/ Jeszcze pół biedy jak dziecko jest bardzo małe i nic nie rozumie, gorzej jak już ma jakieś pojęcie o "tych sprawach".

Miałam jakieś 11-12 lat. Spałam w pokoju u rodziców na drugim łóżku. To było po jakiejś imprezce. Rodzice myśleli, że już dawno śpię więc zabrali się do roboty. Niestety akurat tej nocy cierpiałam na bezsenność:/
Słyszałam odgłosy poruszania, posapywania i jak mama powiedziała,że się cieszy bo łóżko nie trzeszczy( to była nowe kanapa). Matko... to trwało kilkanaście minut a ja miałam wrażenie że robią to pół nocy... Nie chciałam wstawać,żeby nie myśleli,że wszystko słyszałam i tak znosiłam tą sytuację do końca... Nigdy w życiu nie doprowadzę do sytuacji,że będę się kochać z mężem gdy obok będzie spało dziecko...
bo właśnie najgorzej, jak rodzice myślą, że już się śpi najgorsze co może być. niby temat śmieszny, kiedy wspominamy go jako dorośli. jednak dla dziecka to niemała trauma. nie przyłapałam nigdy moich rodziców tak dosłownie, ale przyznaję, że kiedyś co nie co słyszałam. wiedziałam już o co chodzi, jednak nie na tyle, żeby ułożyć to sobie w głowie w racjonalną całość. i tak jak już ktoś pisał zwyczajnie straciłam do nich szacunek (jakie to głupie...). unikałam ich i czułam się dziwnie w ich towarzystwie. oczywiście dbałam też o to, żeby nigdy, przenigdy nie MYŚLELI, ŻE ŚPIĘ, kiedy nie śpię. rozpoczeły sie bezsensowne wędrówki do kuchni/toalety. takie dziecięce gierki.

pomimo tego, że jestem dorosła i tak ciężko znosiłabym kochających się rodziców za ścianą. nie tylko rodziców, ale kogokolwiek w zasadzie. dla mnie to czynność intymna, sama nie lubię angażować w to osób trzecich... a już zupełnie nie do pomyślenia jest dla mnie uprawianie milosci na lozku, na ktorym ktos spi! jeju...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:56   #17
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Byłam kilka miesięcy temu na parapetówce u przyjaciółki. Kiedy już wszyscy byli naprawdę zmęczeni, moja przyjaciółka rozłożyła m.in. kanapę w salonie. No i dobra, położyła tam mnie, A. (drugą przyjaciółkę) i jakąś nieznaną mi i A. dziewczynę, nazwijmy ją X, i chłopaka, którego nikt poza gospodynią nie znał, powiedzmy Y. Ja sobie popiłam więc spałam twardo, natomiast A. miała okazję podziwiać nagłe wzajemne zainteresowanie X i Y. Kiedy zaczęli się rozbierać, powiedziała coś w stylu "czy możecie być ciszej" żeby ogarnęli, że nie śpi. Nie pomogło, niestety... Dopiero na sam "akt" () poszli do kibelka, ale cała gra wstępna odbyła się tuż obok A. Jeszcze podobno biedna cały czas próbowała mnie obudzić, bo ja bym zareagowała mniej dyskretnie, ale niestety, nie było opcji żeby mnie dobudzić (nie ukrywam, że nie ubolewam )
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:02   #18
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Jako kilkunastoletnie dziecko przyłapałam kiedyś rodziców w trakcie nocnych igraszek. Musiałam iść do toalety za potrzebą, mamy małe mieszkanie, musiałam przejść przez ich pokój, aby dostać się do łazienki. Przestraszyli się mnie i od razu wyrwali się z uścisku. A ja udawałam, że jestem na tyle śpiąca i nie wiem o co chodzi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:43   #19
pannamanna
Raczkowanie
 
Avatar pannamanna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Ja miałam około 15 lat jak przyłapałam swoich rodziców. Spaliśmy w jednym pokoju, oczywiście myśleli że śpie, niestety tak nie bylo. Jak wstałam rano to aż sie popłakałam i nie wyobrażałam sobie,że kiedykolwiek sie jeszcze do nich przytule Teraz wiem,że bede starała się nigdy nie doprowadzić do takiej sytuacji, w której moje dziecko bedzie świadkiem stosunku.
__________________

pannamanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 12:45   #20
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

ja kiedyś przyłapałam matke i ojca na stosunku . . hm oralnym .
spaliśmy na tym samym łóżku , a że było duże śmiało się mieściliśmy, i w nocy się przebudziłam , odwracam się patrze a tam matka ojcowi robi .., bleeh od razu się popłakałam ( nic nie słyszeli ) a potem się zerwałam z łóżka i powiedziałam że już się wyspałam (było nad ranem )

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Byłam niesamowicie zniesmaczona.nie wiem dlaczego ale po tym jakos straciłam szacunek dla matki...
to samo miałam .
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !

Edytowane przez Costynuuna
Czas edycji: 2009-05-31 o 12:46
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:57   #21
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

boze, czyli rodzice po sprawieniu sobie potomka maja zyc w celibacie bo seks jest "bleeee" i staja sie niegodni szacunku przez fakt, ze wciaz sie kochaja
rozumiem szok u dziecka kilkuletniego, ale czesc wypowiedzi tutaj swiadczy ze nastolatki DALEJ uwazaja ze seks ich rodzicow/dziadkow to cos niewlasciwego
ale w druga strone to rodzice maja piac z radosci na mysl, ze nastoletnia coreczka idzie na noc do chlopaka

malolaty, troche tolerancji dla wapniakow!

i zeby mnie inkwizycja wizazowa nie zjadla - nie, nie uwazam zabawiania sie w tym samym lozku w ktorym spi dziecko za godne pochwaly
choc rozne sa normy - zanm domy w ktorych np chodzenie nago wsrod domownikow jest zwyczajne, a znam i takie, gdzie przemkniece w bieliznie z lazienki do pokoju uwazane jest za "bezwstyd"
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:28   #22
xMisery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 240
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

a ja sie troche wyłamie. nie przyłapałam rodzicow ani dziadków. za to brata i jego wtedy jeszcze dziewczynę. :P roznica miedzy nami to 9 lat. wtedy ja mialam jakies 16 chyba. wparowałam do pokoju, bo potrzebowałam pilnie skorzystac z komputera, a oni radośnie na lozku uprawiali seks w pozycji klasycznej. na tyle ile widzialam uznałam ' o boze, w zyciu nie chce zeby seks z moim mężczyzna tak wygladał' [ ona lezy jak rozjechana żaba, on nad nią sie porusza. skarpetki na stopach itp.]

ale sie wkurzyli na mnie. ^^
xMisery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:30   #23
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
boze, czyli rodzice po sprawieniu sobie potomka maja zyc w celibacie bo seks jest "bleeee" i staja sie niegodni szacunku przez fakt, ze wciaz sie kochaja
rozumiem szok u dziecka kilkuletniego, ale czesc wypowiedzi tutaj swiadczy ze nastolatki DALEJ uwazaja ze seks ich rodzicow/dziadkow to cos niewlasciwego
ale w druga strone to rodzice maja piac z radosci na mysl, ze nastoletnia coreczka idzie na noc do chlopaka

malolaty, troche tolerancji dla wapniakow!

i zeby mnie inkwizycja wizazowa nie zjadla - nie, nie uwazam zabawiania sie w tym samym lozku w ktorym spi dziecko za godne pochwaly
choc rozne sa normy - zanm domy w ktorych np chodzenie nago wsrod domownikow jest zwyczajne, a znam i takie, gdzie przemkniece w bieliznie z lazienki do pokoju uwazane jest za "bezwstyd"
Przyznam Ci rację, że czytając niektóre wypowiedzi byłam zaskoczona. Kiedy nakryłam swoich rodziców miałam może 12 lat, przemknęłam trochę zawstydzona do łazienki, ale nie czułam zniesmaczenia. I na pewno nie straciłam do nich szacunku! W moim domu nie było tematów tabu, jeśli miałam pytania, rodzice zawsze udzielali mi odpowiedzi.
Co innego gdybym spała z nimi w łóżku i nakryłabym ich na oralu - to by mnie na pewno zniesmaczyło... i pewnie zaskoczyło, bo nie wiedziałabym czemu mama robi coś dziwnego.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:08   #24
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Przyznam Ci rację, że czytając niektóre wypowiedzi byłam zaskoczona. Kiedy nakryłam swoich rodziców miałam może 12 lat, przemknęłam trochę zawstydzona do łazienki, ale nie czułam zniesmaczenia. I na pewno nie straciłam do nich szacunku! W moim domu nie było tematów tabu, jeśli miałam pytania, rodzice zawsze udzielali mi odpowiedzi.
Co innego gdybym spała z nimi w łóżku i nakryłabym ich na oralu - to by mnie na pewno zniesmaczyło... i pewnie zaskoczyło, bo nie wiedziałabym czemu mama robi coś dziwnego.
zastanawiałam się nad tym i chyba znalazłam przynajmniej częściowe rozwiązanie wątpliwości. Rodzice rozmawiali z Tobą, tłumaczyli. dla moich seks jest tematem tabu. nigdy nie rozmawialiśmy o seksie, ani w aspekcie prokreacyjnym, ani przyjemnościowym. jestem raczej z tego domu, gdzie podczas scen erotycznych w telewizji wychodziło się do kuchni napić albo zmieniało nerwowo kanał w telewizji. dla mnie takie zachowanie było normalnym (co oczywiście dzisiaj neguję) i jak widać miało taki a nie inny wpływ na moją reakcję. jako dziecko nie myślałam o tym "kurcze, obrażę się na nich".. poprostu nie mogłam im jakoś spojrzeć w oczy i przeżyłam swojego rodzaju szok i rozczarowanie... a dzisiaj - może to dziecinne, ale moi rodzice praktycznie cały czas są sami w domu. całe dnie spędzam na uczelni, wieczory ze znajomymi. więc przysłowiowych okazji nie brakuje. oczywiście - argumentem może być fakt, że to przecież ich dom, że mogą robić na co mają ochotę. ja jednak wychodzę z założenia, że krępującym jest dla mnie kochać się, kiedy dom jest pełen ludzi, kiedy wszyscy mogą to usłyszeć. to jest dla mnie czynność intymna, zarezerwowana dla 2 zainteresowanych osób i nikogo poza nimi może to co piszę jest głupie, ale słuchanie jęków, stęków zza ściany do sympatycznych nie należy. nie dla mnie.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:19   #25
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
boze, czyli rodzice po sprawieniu sobie potomka maja zyc w celibacie bo seks jest "bleeee" i staja sie niegodni szacunku przez fakt, ze wciaz sie kochaja
rozumiem szok u dziecka kilkuletniego, ale czesc wypowiedzi tutaj swiadczy ze nastolatki DALEJ uwazaja ze seks ich rodzicow/dziadkow to cos niewlasciwego
ale w druga strone to rodzice maja piac z radosci na mysl, ze nastoletnia coreczka idzie na noc do chlopaka

malolaty, troche tolerancji dla wapniakow!

i zeby mnie inkwizycja wizazowa nie zjadla - nie, nie uwazam zabawiania sie w tym samym lozku w ktorym spi dziecko za godne pochwaly
choc rozne sa normy - zanm domy w ktorych np chodzenie nago wsrod domownikow jest zwyczajne, a znam i takie, gdzie przemkniece w bieliznie z lazienki do pokoju uwazane jest za "bezwstyd"
Zgadzam się. To dobrze, że rodzice po tylu latach wciąż są ze sobą tak blisko, jednak są na tyle dorośli, że powinni się powstrzymać w momencie gdy w tym samym łóżku bądź pokoju śpi ktoś jeszcze. Nigdy nie ma się pewności czy ta osoba na 100% śpi, i jak mocno śpi.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:35   #26
Phantom
Przyczajenie
 
Avatar Phantom
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Moja przyjaciółka opowiadała mi o tym jak się obudziła podczas... Stosunku swojej siostry z chłopakiem
To było w zeszłym roku, miałyśmy po 13 lat, teraz 14, w moim przypadku rocznikowo.
To nie jest miłe przeżycie dla nastolatki, zwłaszcza jak w domu sex jest tematem tabu (tak właśnie jest u mnie i u niej)
Już mam we krwi, że ja dochodzi do jakichś bliższych zbliżeń w TV robi mi się cholernie głupio i najchętniej bym wyłączyła telewizor...
Wtedy zajmuję się czymś innym, nie zwracam na to uwagi...
W każdym razie wracając do tematu...
Opowiadała mi o tym, że obudziła się w nocy, bo... coś trzęsło łóżkiem! O.o
W ich pokoju jest jedno duże łóżko i jedno piętrowe.
Na tym dużym spała jej młodsza siostra i młodszy brat, na górze na piętrowym ona, a na dole na piętrowym jej starsza siostra z chłopakiem...
Słyszała sapanie, jęki, i tego typu rzeczy...
Było jej głupio i nie wiedziała co robić...
Nie wiedziała jak im dać sygnał, że wcale nie śpi, a nie chciała tego słuchać.. :|
W czerwcu jej siostra urodzi dziecko, dziewczynkę, czyli niedługo... Ma 18 lat...

Sama również przyłapałam siostrę na tym...
Miałam wtedy ok. 6 lat ale pamiętam jak się wtedy okropnie głupio czułam.
Siostra wysłała mnie do pokoju rodziców, żebym oglądała telewizor.
Ale znudziło mi się to i poszłam do swojego pokoju (to nasz wspólny pokój.)
I otworzyłam kawałek drzwi, jednak były zatarasowane moim łóżkiem Oo
Więc ja głupia włożyłam główkę i... Siostra jak mnie zobaczyła to normalnie przeżyła szok, złapała kołdrę i zaczęła siebie i jego zakrywać.. >.<
Później mi jakieś dziwne rzeczy tłumaczyli, a no i najważniejsze..
"Nie mów mamusi..."
Phantom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:56   #27
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
To są chyba jedne z najgorszych sytuacji jakie mogą się przydarzyć dziecku:/ Jeszcze pół biedy jak dziecko jest bardzo małe i nic nie rozumie, gorzej jak już ma jakieś pojęcie o "tych sprawach".

Miałam jakieś 11-12 lat. Spałam w pokoju u rodziców na drugim łóżku. To było po jakiejś imprezce. Rodzice myśleli, że już dawno śpię więc zabrali się do roboty. Niestety akurat tej nocy cierpiałam na bezsenność:/
Słyszałam odgłosy poruszania, posapywania i jak mama powiedziała,że się cieszy bo łóżko nie trzeszczy( to była nowe kanapa). Matko... to trwało kilkanaście minut a ja miałam wrażenie że robią to pół nocy... Nie chciałam wstawać,żeby nie myśleli,że wszystko słyszałam i tak znosiłam tą sytuację do końca... Nigdy w życiu nie doprowadzę do sytuacji,że będę się kochać z mężem gdy obok będzie spało dziecko...
Byłam w identycznej sytuacji, miałam wtedy jakieś 9-10 lat. Koszmar przeżyłam

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
bo właśnie najgorzej, jak rodzice myślą, że już się śpi najgorsze co może być. niby temat śmieszny, kiedy wspominamy go jako dorośli. jednak dla dziecka to niemała trauma. nie przyłapałam nigdy moich rodziców tak dosłownie, ale przyznaję, że kiedyś co nie co słyszałam. wiedziałam już o co chodzi, jednak nie na tyle, żeby ułożyć to sobie w głowie w racjonalną całość. i tak jak już ktoś pisał zwyczajnie straciłam do nich szacunek (jakie to głupie...). unikałam ich i czułam się dziwnie w ich towarzystwie. oczywiście dbałam też o to, żeby nigdy, przenigdy nie MYŚLELI, ŻE ŚPIĘ, kiedy nie śpię. rozpoczeły sie bezsensowne wędrówki do kuchni/toalety. takie dziecięce gierki.

pomimo tego, że jestem dorosła i tak ciężko znosiłabym kochających się rodziców za ścianą. nie tylko rodziców, ale kogokolwiek w zasadzie. dla mnie to czynność intymna, sama nie lubię angażować w to osób trzecich... a już zupełnie nie do pomyślenia jest dla mnie uprawianie milosci na lozku, na ktorym ktos spi! jeju...
Też stosowałam takie praktyki
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:37   #28
Niebieski motylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Fajny wątek

U mnie nie było tak traumatycznie, bo mam 22lata i dopiero kilka miesięcy temu usłyszałam rodziców. Zeszłam sobie po herbatkę późnym wieczorem i usłyszałam dźwięki charakterystyczne dla dobrego seksu . Przyznam, że zrobiło mi się niedobrze...Jakoś sobie nikt nie wyobraża swoich rodziców, wiadomo...ale po namyśle uświadomiłam sobie, że to jest coś, że mając tyle lat jeszcze się seksem cieszą.

Za to z ciekawostek, jako dziecko przyłapałam brata na masturbacji
a parę lat później kolegę...przyszłam w odwiedziny, jego mama kazała mi iść na górę do niego, głośno grała muzyka i nie słyszał mojego pukania, to weszłam...a on rozwalony z interesem na wierzchu na swojej kanapie....Ręki mu nie podałam, haha
Niebieski motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:42   #29
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
boze, czyli rodzice po sprawieniu sobie potomka maja zyc w celibacie bo seks jest "bleeee" i staja sie niegodni szacunku przez fakt, ze wciaz sie kochaja
rozumiem szok u dziecka kilkuletniego, ale czesc wypowiedzi tutaj swiadczy ze nastolatki DALEJ uwazaja ze seks ich rodzicow/dziadkow to cos niewlasciwego
ale w druga strone to rodzice maja piac z radosci na mysl, ze nastoletnia coreczka idzie na noc do chlopaka

malolaty, troche tolerancji dla wapniakow!

i zeby mnie inkwizycja wizazowa nie zjadla - nie, nie uwazam zabawiania sie w tym samym lozku w ktorym spi dziecko za godne pochwaly
choc rozne sa normy - zanm domy w ktorych np chodzenie nago wsrod domownikow jest zwyczajne, a znam i takie, gdzie przemkniece w bieliznie z lazienki do pokoju uwazane jest za "bezwstyd"
A mnie to oburzenie wizażanek (nawet tych nastoletnich) nie dziwi. Dlaczego? Dlatego, że w pewien dziwny sposób ten rodzaj szoku zakorzeniony jest w naszej świadomości.

Słyszałam kiedyś wypowiedź seksuologa, że człowiek przeżywa w swoim życiu dwa razy taki szok, nazwijmy go... seksualnym? . Pierwszy raz jest wtedy, kiedy dowiaduje się na własne oczy, że jego rodzice rzeczywiście TO robią. I drugi raz, kiedy dowiaduje się, że jego dzieci też TO już robią.

Spodziewam się więc, że kiedy za 50 lat większość z nas będzie udzielać się na forum podobnym do wizażu, to powstanie tam wątek "Przyłapałam dzieci / wnuki itd. na seksie"

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2009-05-31 o 16:44
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:59   #30
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przyłapałam rodziców/dziadków itd. na sexie...

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość

Spodziewam się więc, że kiedy za 50 lat większość z nas będzie udzielać się na forum podobnym do wizażu, to powstanie tam wątek "Przyłapałam dzieci / wnuki itd. na seksie"
wolałabym jednak nie. Swoją drogą, kiedyś myślałam, że rodzice już tego nie robią. Pamiętam jak miałam 15 lat i szłam z koleżanką rozmawiając o naszej pani z matematyki"Zosieńce".
- koleżanka"Zosieńka to na bank ostro daje w łóżku ze swoim mężem"
-ja"No co ty, ona już za stara"(miała może 50 lat)
-koleżanka"Co ty myślisz, że twoi rodzice tego nie robią?"
-ja"no chyba już nie robią..."
Myślałam, że ludzie około 40 już tego nie robią. Może dlatego, że nigdy nie przyłapałam swoich rodziców(i oby tak zostało!). Z kolei u tej koleżanki sex na pewno nie był tematem tabu, płyty z pism pornograficznych leżały wszędzie na widoku...
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 14:42:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.