wypowiedz się na ten temat!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 17:02   #1
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203

wypowiedz się na ten temat!!


Hej!
Ostatnio stwierdziłam, że czuję się samotnie. Mam rodzinę, przyjaciół, ale to nie to samo, ponieważ wszyscy z kim się trzymam mają kogoś. Mam 18 lat i jest ,i bardzo przykro z tego powodu, że ja jako jedna z nielicznych jestem sama, i chodząc np. na imprezki ja chodzę sama a moje qmpele ze swoimi TŻNa imprezach często bawię się z inymi kolesiami ale nic poza tym nie wynika... Co o tym sądzicie?
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:22   #2
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

ze nie powinnas czuc sie gorsza od innych, a to, zeby miec faceta nie powinno byc twoim priorytetem
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:01   #3
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Ciesz sie poki masz rodzine i prawdziwych przyjaciol !!! To wielki skarb niektorzy nie mają ani rodziców ani prawdziwych przyjaciół!
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:08   #4
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Ja miałam 17 lat kiedy poznałam mojego obecnego TŻta. Nie wiem, czy kiedykolwiek przestanę myśleć, że to za wcześnie uważaj, żebyś nie żałowała, że coś Cię w życiu minęło.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:09   #5
Fuksja
Raczkowanie
 
Avatar Fuksja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: home, sweet home
Wiadomości: 73
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Ciesz się życiem singielki, póki nie znajdziesz swojego TŻa
I pamiętaj, że nie ma co szukać miłości na siłę, bo taki związek może unieszczęśliwić i Ciebie i drugą połówkę.


Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Ja miałam 17 lat kiedy poznałam mojego obecnego TŻta. Nie wiem, czy kiedykolwiek przestanę myśleć, że to za wcześnie uważaj, żebyś nie żałowała, że coś Cię w życiu minęło.
Temat co prawda nie o Tobie..., ale z Twojej wypowiedzi wynika, że żałujesz. Po co w takim razie jesteś z TŻem...

Edytowane przez Fuksja
Czas edycji: 2009-06-13 o 18:13 Powód: dopisek
Fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:20   #6
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

zapraszam na Wizażowe Społeczności na wątek -> brak własnego TŻ.
tam jest więcej takich jak Ty .. między innymi ja też
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:22   #7
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Rozumiem, ze jest ci przykro...
ja mam tżta ale tez sie czuje samotna.. wiec to nie sztuka mieć faceta, wazny jaki on tak naprawde jest dla Ciebie
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 19:22   #8
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
zapraszam na Wizażowe Społeczności na wątek -> brak własnego TŻ.
tam jest więcej takich jak Ty .. między innymi ja też
podaj linka bo nie mogę odnaleźć tego wątku
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:37   #9
muchomorrr
Raczkowanie
 
Avatar muchomorrr
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 112
GG do muchomorrr
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Don't worry be happy Ciesz się z bycia singielką Nie szukaj miłości, sama Cię znajdzie
muchomorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:43   #10
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Jest mnóstwo dziewczyn bez Tż.
Ciesz się tym! Możesz flirtować na imprezach ;D
A miłość sama przyjdzie -korzystaj z życia Bycie singielką nie jest takie złe
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:53   #11
zawiedziona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 290
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez niebieskooka91 Pokaż wiadomość
Hej!
Ostatnio stwierdziłam, że czuję się samotnie. Mam rodzinę, przyjaciół, ale to nie to samo, ponieważ wszyscy z kim się trzymam mają kogoś. Mam 18 lat i jest ,i bardzo przykro z tego powodu, że ja jako jedna z nielicznych jestem sama, i chodząc np. na imprezki ja chodzę sama a moje qmpele ze swoimi TŻNa imprezach często bawię się z inymi kolesiami ale nic poza tym nie wynika... Co o tym sądzicie?
A ja doskonale Cię rozumiem. Mam 20 lat, ale też czuję się samotnie. Brakuje mi bliskiej osoby, z którą mogłabym porozmawiać, przytulić się. Dziewczyny napisały, że nie ma co na siłę szukać- owszem to prawda, ale ile można czekać....Sądzę, że bawiąc się na imprezach z jakimiś chłopakami, byli wśród nich tacy z którymi myślałaś że fajnie byłoby się spotykać a tu nic z tego...I może bycie singielką nie jest złe jeśli ma się dosyć związków a w Twoim przypadku tak nie jest...
zawiedziona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 20:08   #12
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez zawiedziona Pokaż wiadomość
A ja doskonale Cię rozumiem. Mam 20 lat, ale też czuję się samotnie. Brakuje mi bliskiej osoby, z którą mogłabym porozmawiać, przytulić się. Dziewczyny napisały, że nie ma co na siłę szukać- owszem to prawda, ale ile można czekać....Sądzę, że bawiąc się na imprezach z jakimiś chłopakami, byli wśród nich tacy z którymi myślałaś że fajnie byłoby się spotykać a tu nic z tego...I może bycie singielką nie jest złe jeśli ma się dosyć związków a w Twoim przypadku tak nie jest...
Rozumiem Cię doskonale. Ale jak sama napisałaś -nie warto przecież szukać na siłę. Tak więc nie bardzo jest co zrobić żeby zmienić sytuację.. Więc lepiej chyba skupić się na plusach bycia singielką.

Może warto poszukać jakichś koleżanek, które też nie mają Tż? I chociaż czasami "odpocząć" od towarzystwa samych par?
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:34   #13
zawiedziona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 290
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię doskonale. Ale jak sama napisałaś -nie warto przecież szukać na siłę. Tak więc nie bardzo jest co zrobić żeby zmienić sytuację.. Więc lepiej chyba skupić się na plusach bycia singielką.

Może warto poszukać jakichś koleżanek, które też nie mają Tż? I chociaż czasami "odpocząć" od towarzystwa samych par?

Hmm no właśnie nie bardzo jest jak zmienić sytuację. A ja osobiście prawie nie widzę plusów bycia singielką. Dziewczyny pisały, że można flirtować na imprezach, wychodzić bez ograniczeń. Tylko, że takie sposoby są dobre na chwilę i kiedy mija fajny wieczór to samotność znowu wraca i co z tego, że super się bawiłam z jakimś chłopakiem jak nadal nie ma przy mnie nikogo bliskiego. Wiem, że moje podejście jest pesymistyczne, ale to chyba tylko dlatego, że miałam bliską osobę przez bardzo krótki czas i pomimo, że świetnie się dogadywaliśmy to nie możemy być razem. I właśnie dlatego napisałam, że doskonale rozumiem autorkę wątku bo znajomi nie zastąpią jej partnera.
zawiedziona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:30   #14
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Nie szuaj nikogo tylko dlatego, że nie chcesz być sama podczas gdy Twoje koleżanki sa z chłopakami na impreziejestes jeszcze bardzo młodziutka, taki stan rzeczy jest moim zdaniem czyms normalnym.

Nie wierze, ze każda jedna Twoja koleżanka ma chłopaka.
Moze następnym razem zabierz ze sobą na impreze jakas znajoma, sasiadkę, siostre...która jest wolna i "potowarzyszy " Ci abyś nie czuła się źle w towarzystwe samych par.
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 03:02   #15
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Co sądzę? Jesteś młoda, całe życie przed Tobą, więc korzystaj z imprezek i totalnego luzu, niebrania nikogo pod uwagę i totalnego egoizmu, w związku nieco pewne aspekty życia się zmieniają, aczkolwiek ja nie mówię, że na gorsze, zależy dla kogo
Ale wyszumieć się - dobra sprawa
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:20   #16
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

To że się nie ma chłopaka to nie znaczy,że jest się gorszym. W ogóle co to za wyznacznik?
Zamist biadolic ciesz się życiem, poznawaj ludzi a na chłopaka przyjdzie jeszcze czas
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:07   #17
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

.

Edytowane przez lady1717
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:28
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:28   #18
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez lady1717 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię...
Również mam 18 lat, koleżanki z którymi dotychczas spędzalam np weekendy są wiecznie zajęte, spotykają się ze swoimi chlopakami i teraz mnie już zwyczajnie mają gdzieś... Jest mi przykro z tego powodu, ale co mogę zrobić...
Ja to nawet nie mam z kim wychodzić na imprezy...
skąd ja to znam? mam tak samo.

Ciesz się, że masz rodzinę i przyjaciół, bo to prawdziwy skarb. Skoro wychodzisz ze znajomymi na imprezy to pewnie poznajesz też nowych ludzi, więc napewno niedlugo trafi Ci się ktoś, kto ci się spodoba a moze nawet się zakochasz. Narazie nie myśl o tym, że nie masz nikogo tylko ciesz sie życiem, badz uśmiechnięta a napewno wtedy kogoś do siebie przyciągniesz
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:06   #19
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ze nie powinnas czuc sie gorsza od innych, a to, zeby miec faceta nie powinno byc twoim priorytetem
To się powinnam normalnie rzucić z mostu. Mam dwadzieścia parę latek, na chwilę obecna jestem singielką. Chodzę na imprezy ze znajomymi, którzy maja swoja druga połówkę i świetnie się z Nimi bawię.

Wkurza mnie takie podejście, najważniejsze żebyś była szczęśliwa sama z sobą. Reszta przyjdzie z czasem
Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 13:26   #20
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Ja mam 18 lat. Kiedyś już się wypowiadałam na wizażu na ten temat, tylko wtedy, jak już ktoś pisał, uwałżałam się za gorszą nie mając chłopaka, ale dzieki wizażowi i wypowiedziom Dziewczyn zrozumiałam że to nie jest najważniejsze. Teraz chodze na imprezy bawie się z chłopakami Oni coś chcą, a Ja nie. Nie szukam na siłe i nie zamierzam miec chłopaka o tak żeby mieć ;p

Ps: Jakaś dziewczyna pisała tu że najwazniejsze to czuć się dobrze z sama sobą i Ja się w 100% procentach z Nia zgadzam. Wczesniej byłam zakompleksiona, zbywałam chłopaków nawet z nimi się nie bawiłam, a teraz bawie się i korzystam z zycia i uroków młodzieńczych lat.

Już prawie wakacje Imprezy się zaczynają, idz się bawić .
Pozdrawiam.
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.

mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:38   #21
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez lady1717 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię...
Również mam 18 lat, koleżanki z którymi dotychczas spędzalam np weekendy są wiecznie zajęte, spotykają się ze swoimi chlopakami i teraz mnie już zwyczajnie mają gdzieś... Jest mi przykro z tego powodu, ale co mogę zrobić...
Ja to nawet nie mam z kim wychodzić na imprezy...
doskonale to rozumiem ;-(
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:52   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez niebieskooka91 Pokaż wiadomość
Hej!
Ostatnio stwierdziłam, że czuję się samotnie. Mam rodzinę, przyjaciół, ale to nie to samo, ponieważ wszyscy z kim się trzymam mają kogoś. Mam 18 lat i jest ,i bardzo przykro z tego powodu, że ja jako jedna z nielicznych jestem sama, i chodząc np. na imprezki ja chodzę sama a moje qmpele ze swoimi TŻNa imprezach często bawię się z inymi kolesiami ale nic poza tym nie wynika... Co o tym sądzicie?
ja sądze,że jeszcze nie przyszedł na ciebie czas.
czasem tak jest,że nie ma nikogo bliskiego,a potem nie można sie opędzić od facetów.

kiedyś czytałam o tym,dlaczego tak jest i okazuje się,że kobieta zakochana i szczęśliwa przyciąga innych mężczyzn.
samotna-odpycha swoim pesymizmem.
coś w tym musi być.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:00   #23
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

myśle, ze najgorsze w tej sytuacji jest to, ze zamiast chodzić na imprezy gdzie jest duzo wolnych osób, to ty się dołączasz do kolezanek, które przychodzą ze swoimi facetami, a wtedy rzeczywiśie mozna sie czuc nieswojo i jak 5te koło u wozu.
Mysle, że lepiej byś sie bawiła w gronie osób wolnych, mogłabyś nawiązywać więcej flirtów, w związku z czym większe by były szanse, ze poznasz kogoś na dłuzej.

i zmień podejśie bo jeśli jesteś tak negatywnie nastawiona "jak mi źle, jak niedobrze" to ludzie to wyczuwają i mozesz być odbierana negatywnie, jako jakiś smutas albo wiecznie niezadowolona kobieta.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:53   #24
daredevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 179
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, ale w moim otoczeniu jest wiele 18latek singielek. Mimo to tez czuje sie samotna, ale mysle ze w koncu przyjdzie i na nas pora...Trzymaj sie=)
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Mark Twain


07.09.2010-oficjalnie kierowca
daredevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:47   #25
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czasem tak jest,że nie ma nikogo bliskiego,a potem nie można sie opędzić od facetów.

kiedyś czytałam o tym,dlaczego tak jest i okazuje się,że kobieta zakochana i szczęśliwa przyciąga innych mężczyzn.
samotna-odpycha swoim pesymizmem.
coś w tym musi być.
Dokładnie tak.
Wcześniej byłam negatywnie do wszystkiego nastawiona i od razu na starcie mówiłam że nikt mnie nie zechce. Teraz dałam sobie na wstrzymanie z tym pesymizmem i gledzeniem. Wychodze ze znajomymi, pokazuje się ludziom i jest naprawde fajnie. Poznaje nowych ludzi i sie bawie.

__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.


Edytowane przez mitaLpQ
Czas edycji: 2009-06-14 o 22:48
mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:58   #26
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Ja mojego TZta poznałam na 18tce koleżanki. On w ogóle był jakiś taki nieswój, bo nie miał najmniejszej ochoty iśc na tą imprezkę i z początku nie zrobił na mnie dobrego wrażenia (od kiedy to dziewczyna podaje rękę na powitanie pierwsza, do tego sporo młodsza od faceta? i nie chciał mojego dmowego wina spróbować,a to w ogóle już było karygodne). Teraz jak na to patrzymy i wspominamy to chyba żałowałby do końca zycia jakby zdecydował się nie przyjść. No cóż, jakbym go nie poznała to też nadal byłabym sama ^^
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:24   #27
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

Nie warto się załamywać. Jak przyjdzie czas to się zakochasz i jeszcze zdążysz nacieszyć się "drugą połówką". Poki co jesteś jeszcze młoda i nie powinnaś źle czuć się spędzając czas z koleżankami. A idąc na imprezy możesz bawić się z kim chesz, zdobywać nowych znajomych, flirtować. Rozumiem że czasem brakuje Ci bliskiej osoby do wspolnego spaceru we dwoje itp. ale lepiej być sama niż na siłę się z kimś wiązać. Głowa do góry
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:45   #28
upojona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Brytyjskie Wyspy Dziewicze =P
Wiadomości: 145
Dot.: wypowiedz się na ten temat!!

no ja równiez jestem w podobnej sytuacji.. jakiś czas temu rozstałam sie z chłopakiem i wtedy jak na zlosc wiekszosc znajomych znalazła sobie swoje drugie połowki wiec teraz na imprezy też chodzę z samymi parami.. jest fajnie, nie narzekam ale czasem faktycznie czuje sie głupio, jak przysłowiowe 5te koło u wozu.. ale głowa do góry powiedzenie, ze nic na siłe w stu % się sprawdza wiec tylko pozostaje nam czekać na swoją kolej twórczo wykorzystując czas woloności ;p
pozdrawiam
upojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.