zmienil sie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 21:40   #1
eviljellybaby
Przyczajenie
 
Avatar eviljellybaby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20

zmienil sie


postaram się napisać jak najkrócej
poznalam go w marcu, po paru dniach od poznania odezwal sie, zaprosil na kawe, nie mialam czasu, odmowilam, spotkalismy sie dopiero na pocztaku kwietnia
pozniej zaczely sie wspolne spotkania? tak srednio 3/4 razy w tygodniu, do niczego nie dochodzilo, po prostu gadalismy godzinami, wiedzialam ze ma dziewczyne i troche mnie to dziwilo ale niby wszystko bylo ok
pod koniec maja nie wytrzymal i pocalowal mnie, spytalam sie o jego laske, powiedzial ze jej nie ma, pozniej dowiedzialam sie ze zerwali na krotko przed naszym pocalunkiem
ostatnio zmienil sie a ja nie wiem co o tym sadzic
widujemy sie moze z dwa razy na tydzien a jak juz to konczy sie to...
kiedys zapraszal mnie wszedzie codziennie a teraz ma milion wymowek zeby sie nie spotkac
do tego przypominam sobie rozne sytuacje i mam nadzieje ze sie myle, pamietam jak jego laska dzwonila i w podobny sposob ja zbywal, pamietam jak mnie prosil zebysmy lepiej trzymali to w tajemnicy ze mamy sie ku sobie, i pamietam jego zapewnienia ze zerwali definitywnie, ze licze sie tylko ja i ze zawsze moge na nim polegac i ze nigdy nie zlamie danej obietnicy, teraz lamie jedna po drugiej, lapie go na klamstwach, kiedy mu to mowie to slysze ze przesadzam, oraz zapewnienia ze on nie chce zniszyc tego co jeste miedzy nami, slysze ze jestem niesprawiedliwa, ze wyolbrzymiam, i ciagnace sie wyjasnienia dlaczego nie mogl tego albo tamtego
powiedzcie mi prosze czy przesadzam czy tez mam powody zeby sie obawiac
boje sie zlamanego serca
eviljellybaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 21:57   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez eviljellybaby Pokaż wiadomość
postaram się napisać jak najkrócej
poznalam go w marcu, po paru dniach od poznania odezwal sie, zaprosil na kawe, nie mialam czasu, odmowilam, spotkalismy sie dopiero na pocztaku kwietnia
pozniej zaczely sie wspolne spotkania? tak srednio 3/4 razy w tygodniu, do niczego nie dochodzilo, po prostu gadalismy godzinami, wiedzialam ze ma dziewczyne i troche mnie to dziwilo ale niby wszystko bylo ok
pod koniec maja nie wytrzymal i pocalowal mnie, spytalam sie o jego laske, powiedzial ze jej nie ma, pozniej dowiedzialam sie ze zerwali na krotko przed naszym pocalunkiem
ostatnio zmienil sie a ja nie wiem co o tym sadzic
widujemy sie moze z dwa razy na tydzien a jak juz to konczy sie to...
kiedys zapraszal mnie wszedzie codziennie a teraz ma milion wymowek zeby sie nie spotkac
do tego przypominam sobie rozne sytuacje i mam nadzieje ze sie myle, pamietam jak jego laska dzwonila i w podobny sposob ja zbywal, pamietam jak mnie prosil zebysmy lepiej trzymali to w tajemnicy ze mamy sie ku sobie, i pamietam jego zapewnienia ze zerwali definitywnie, ze licze sie tylko ja i ze zawsze moge na nim polegac i ze nigdy nie zlamie danej obietnicy, teraz lamie jedna po drugiej, lapie go na klamstwach, kiedy mu to mowie to slysze ze przesadzam, oraz zapewnienia ze on nie chce zniszyc tego co jeste miedzy nami, slysze ze jestem niesprawiedliwa, ze wyolbrzymiam, i ciagnace sie wyjasnienia dlaczego nie mogl tego albo tamtego
powiedzcie mi prosze czy przesadzam czy tez mam powody zeby sie obawiac
boje sie zlamanego serca
Zapewne kręciło go, że ma dziewczynę a na boku ciebie.
Teraz dziewczyny nie ma, więc nie ma tej całej zabawy, żeby ona się nie dowiedziała... nuda
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:04   #3
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: zmienil sie

jak na mój gust, skończ to sama;/
bo Cię może zranić;/
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:07   #4
moodygirl
Raczkowanie
 
Avatar moodygirl
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 250
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zapewne kręciło go, że ma dziewczynę a na boku ciebie.
Teraz dziewczyny nie ma, więc nie ma tej całej zabawy, żeby ona się nie dowiedziała... nuda
niestety, chyba coś w tym jest.
od takich kolesi najlepiej trzymać się z daleka..
__________________
what is love?
moodygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:08   #5
eviljellybaby
Przyczajenie
 
Avatar eviljellybaby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zapewne kręciło go, że ma dziewczynę a na boku ciebie.
Teraz dziewczyny nie ma, więc nie ma tej całej zabawy, żeby ona się nie dowiedziała... nuda
tylko że kiedy jeszzce z nią był nie pozwalał sobie na tkie zachowania, byłam po prostu koleżanką

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
jak na mój gust, skończ to sama;/
bo Cię może zranić;/
napisałam mu wiadomość jakis czas temu że mam dosyć, mam nadzieje ze zrozumie i ze bedzie tak jak dawniej
eviljellybaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:25   #6
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: zmienil sie

a odpisał coś?;>
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:29   #7
eviljellybaby
Przyczajenie
 
Avatar eviljellybaby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: zmienil sie

tak, ze jestem jedyna osoba dzieki ktorej sie usmiecha, ze moje podejrzenia sa idiotyczne i ze przyjedzie do mnie za chwile i mi wszystko wyjasni
eviljellybaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 22:30   #8
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: zmienil sie

teraz idzie do Ciebie?;>
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:35   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez eviljellybaby Pokaż wiadomość
tak, ze jestem jedyna osoba dzieki ktorej sie usmiecha, ze moje podejrzenia sa idiotyczne i ze przyjedzie do mnie za chwile i mi wszystko wyjasni

Przecież spotykaliście się za jej plecami 3/4 razy w tygodniu
(jeśli nie pamiętasz, to wróć do pierwszego posta )
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:38   #10
eviljellybaby
Przyczajenie
 
Avatar eviljellybaby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: zmienil sie

nie wiem jak to mam rozumiec, wtedy po prostu gadalismy albo szlismy na piwo, nic wiecej
eviljellybaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:46   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez eviljellybaby Pokaż wiadomość
nie wiem jak to mam rozumiec, wtedy po prostu gadalismy albo szlismy na piwo, nic wiecej
To mógł swoją dziewczynę też zabierać , skoro szliście jako znajomi i nic więcej.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 22:55   #12
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: zmienil sie

facetów jest cięzko zrozumieć;/
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 07:12   #13
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: zmienil sie

wiedziałaś, ze ma dziewczynę... czy ty byś chciała, żeby twój potencjalny TŻ spotykał się na piwo i godzinami gadał z kimś innym, tylko jako znajomy?? ja rozumiem, mozna wyjsc raz na jakis czas z dobrym kolegą... ale 3-4 razy w tygodniu? heeeeeloł, coś nie tak, co więcej sam ci mówił - trzymajmy to w tajemnicy ze mamy sie 'ku sobie', co w sumie przeczy, ze byly to spotkania wyłącznie koleżeńskie... tak mi się przynajmniej wydaje...

jak na moj gust, to typ chłopaka, który musi miec wiele "bodźców"... bardzo prawdopodobne, ze teraz też się spotyka z kimś innym, moze się tobą znudzil jak swoją poprzednią dziewczyną... przeciez potraktowal ją jak potraktował - a teraz myslisz, ze będzie Tobie wierny??? Wg mnie tacy ludzie się nie zmieniają ot tak...
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 07:48   #14
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: zmienil sie

dać sobie z nim spokój
chyba że chce sie podbić grono nieszczęśliwych wiecznie zaniepokojonych
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 07:58   #15
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: zmienil sie

Może poprostu to co do Ciebie czuje to tylko jednorazowe, chwilowe zauroczenie i czuje że powoli zanika dlatego nie ma potrzeby tak częstych kontaktów z Tobą? Sama widzisz, że jakoś normalnie zostawił tamtą swoją dziewczynę, a Ciebie za długo nie zna, więc myślę, że Ty też nie masz zadnych taryf ulgowych u niego.
Co zrobisz, taki typ faceta co skacze z kwiatka na kwiatek itp też znam takich i nawet miałam raz z takim stycznośc... powiem Ci że dno i bąbelki. Zero uczuc głębszych
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 08:31   #16
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: zmienil sie

A sam przy okazji z jakas inna na boku nie kreci?Napewo mozesz mu wierzyć?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 08:35   #17
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: zmienil sie

Ale przecież miał przyjść i Co to wytłumaczyć, przyszedł??
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:04   #18
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez mmmadzia88 Pokaż wiadomość
wiedziałaś, ze ma dziewczynę... czy ty byś chciała, żeby twój potencjalny TŻ spotykał się na piwo i godzinami gadał z kimś innym, tylko jako znajomy?? ja rozumiem, mozna wyjsc raz na jakis czas z dobrym kolegą... ale 3-4 razy w tygodniu? heeeeeloł, coś nie tak, co więcej sam ci mówił - trzymajmy to w tajemnicy ze mamy sie 'ku sobie', co w sumie przeczy, ze byly to spotkania wyłącznie koleżeńskie... tak mi się przynajmniej wydaje...

jak na moj gust, to typ chłopaka, który musi miec wiele "bodźców"... bardzo prawdopodobne, ze teraz też się spotyka z kimś innym, moze się tobą znudzil jak swoją poprzednią dziewczyną... przeciez potraktowal ją jak potraktował - a teraz myslisz, ze będzie Tobie wierny??? Wg mnie tacy ludzie się nie zmieniają ot tak...
Nic dodać, nic ująć!


Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
A sam przy okazji z jakas inna na boku nie kreci?Napewo mozesz mu wierzyć?
Jak mówi przysłowie
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta

Była dziewczyna, była autorka wątku - to już dwie, no i się skończyło, bo pojawiła się jakaś trzecia.

__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:27   #19
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 190
Dot.: zmienil sie

Lepiej go sobie daruj, jesli nie chcesz miec zlamanego serca. Postaw sprawe jasno i powiedz, ze wiesz czego chcesz, a takiego zachowania jak jego na pewno nie chcesz, wiec albo sie dowiesz co on kombinuje albo sie zegnamy.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 09:49   #20
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: zmienil sie

Oczywiście że lepiej zakończyć tą znajomość! Chyba nie chcesz żeby będąc z Tobą, za Twoimi plecami spotykał się z jaką innś i to nie koleżanką, tylko kimś mu bliższym?
Jak dla mnie kręci facet oj kręci...
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:53   #21
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zmienil sie

Zapewne jakaś inna zajęła Twoje miejsce, a Ty idziesz w odstawkę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 10:51   #22
Nenusia3108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 35
Dot.: zmienil sie

Zakończ to póki jeszcze nie złamał Ci serca. Skoro już na samym początku jest coś nie halo, to lepiej nie zagłębiać się w ten związek. Pamiętaj, że nie warto jest kochać za dwoje (wiem z własnego doświadczenia).
Nenusia3108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:23   #23
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez Nenusia3108 Pokaż wiadomość
. Pamiętaj, że nie warto jest kochać za dwoje (wiem z własnego doświadczenia).
ja też pod koniec związku z ex tak było, ja się starałam a on miał wyrąbane
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:24   #24
eviljellybaby
Przyczajenie
 
Avatar eviljellybaby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: zmienil sie

przyszedł, tłumaczył, zapytałam się o to co sugerowałyście - że jakaś nowa panna się pojawiła - wkurzył się a potem mnie wyśmiał
powiedziałam mu że ja za nim płakac nie bedę i ze wolę to teraz skończyć bo nie podoba mi się jego zachowanie i oczywiście jak zawsze usłyszałam zapewnienia, tłumaczenia - ok prawdziwe, ale co z tego jak to tylko słowa i odkrywam rzeczy które mi się w nim coraz mniej podobają, na przykład to że jest mnie zbyt pewien, wczoraj na odchodne powiedział to przyjadę do Ciebie jutro, albo to że w poniedziałek, kiedy miałam naprawdę kiepski dzień powiedział że nie da rady się spotkać bo ma masę roboty na uniwerku a później musi pomóc kumplowi, kumpel okazał się naszą wspólną koleżanką która kończy studia w tym roku i którą to zaprosił na obiad ze swoim współlokatorem tuż przed jej wyjazdem, właśnie w ten poniedziałek, dno
nie wiem czy jest sens trwać w takim zawieszeniu czy też skończyć to od razu, wiem tylko ze już tak długo nie pociągnę, mam dosyć, ale nie mam odwagi tego zakończyć :S

Edytowane przez eviljellybaby
Czas edycji: 2009-06-18 o 13:27
eviljellybaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:16   #25
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez eviljellybaby Pokaż wiadomość
przyszedł, tłumaczył, zapytałam się o to co sugerowałyście - że jakaś nowa panna się pojawiła - wkurzył się a potem mnie wyśmiał
powiedziałam mu że ja za nim płakac nie bedę i ze wolę to teraz skończyć bo nie podoba mi się jego zachowanie i oczywiście jak zawsze usłyszałam zapewnienia, tłumaczenia - ok prawdziwe, ale co z tego jak to tylko słowa i odkrywam rzeczy które mi się w nim coraz mniej podobają, na przykład to że jest mnie zbyt pewien, wczoraj na odchodne powiedział to przyjadę do Ciebie jutro, albo to że w poniedziałek, kiedy miałam naprawdę kiepski dzień powiedział że nie da rady się spotkać bo ma masę roboty na uniwerku a później musi pomóc kumplowi, kumpel okazał się naszą wspólną koleżanką która kończy studia w tym roku i którą to zaprosił na obiad ze swoim współlokatorem tuż przed jej wyjazdem, właśnie w ten poniedziałek, dno
nie wiem czy jest sens trwać w takim zawieszeniu czy też skończyć to od razu, wiem tylko ze już tak długo nie pociągnę, mam dosyć, ale nie mam odwagi tego zakończyć :S
Jak tak powiedziałaś, to może się teraz tego trzymaj? Tylko musisz być zdecydowana i konsekwentna w działaniu Na moje oko, to on Cię zwodzi - boi się, że Cię straci, no bo lepszy rydz niż nic, więc rzuca Ci takim tekstem, że po Ciebie wpadnie itd. Jakby Cię poważnie traktował, to nie umawiałby się za Twoimi plecami z koleżanką i byłby z Tobą, gdy tego potrzebujesz, bo masz kiepski dzień. Mina mu zrzędnie, jak zobaczy, że serio masz go dość i już taki kozak z niego nie będzie. Przepraszam, ale naprawdę według mnie tutaj w ogóle nie ma szans na coś poważnego i wasza relacja też normalnego związku nie przypomina. Zakończ to sama, zanim on Ciebie zostawi i będziesz rozmyślać, dlaczego to zrobił... Wiej
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-06-18 o 21:51
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:45   #26
eviljellybaby
Przyczajenie
 
Avatar eviljellybaby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Jak tak powiedziałaś, to może się teraz tego trzymaj? Tylko musisz być zdecydowana i konsekwentna w działaniu Na moje oko, to on Cię zwodzi - boi się, że Cię straci, no bo lepszy rydz niż nic, więc rzuca Ci takim tekstem, że po Ciebie wpadnie itd. Jakby Cię poważnie traktował, to nie umawiałby się za Twoimi plecami z koleżanką i byłby z Tobą, gdy tego potrzebujesz, bo masz kiepski dzień. Mina mu zrzędnie, jak zobaczy, że serio masz go dość i już taki kozak z niego nie będzie. Przepraszam, ale naprawdę według mnie tutaj w ogóle nie ma sznas na coś poważnego i wasza relacja też normalnego związku nie przypomina. Zakończ to sama, zanim on Ciebie zostawi i będziesz rozmyślać, dlaczego to zrobił... Wiej
tego się najbardziej boję, mieliśmy się dzisiaj spotkać a otrzymałam tylko smsa że jego zajęcia są nudne i cisza
a rozmowa nie ma sensu bo tylko się wkurza i mówi mi że przesadzam i że wygaduję głupoty
napiszę jeszcze że ta sytuacja trwa dopiero od tygodnia/10 dni ale kiedyś to on szturmował na wszystkie możliwe sposoby...
a na spotkanie z tą jego koleżanką która wyjeżdżała poszedł z kumplem, była tam też jej psiapsiuła ale co to zmienia... najgorsze jest to ze sie ciesze ze ona wyjechala zamiast przejrzec na oczy ze on nie jest wart tych wszystkich nerwow
eviljellybaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:10   #27
nAyu
Raczkowanie
 
Avatar nAyu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 177
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez eviljellybaby Pokaż wiadomość
przyszedł, tłumaczył, zapytałam się o to co sugerowałyście - że jakaś nowa panna się pojawiła - wkurzył się a potem mnie wyśmiał
powiedziałam mu że ja za nim płakac nie bedę i ze wolę to teraz skończyć bo nie podoba mi się jego zachowanie i oczywiście jak zawsze usłyszałam zapewnienia, tłumaczenia - ok prawdziwe, ale co z tego jak to tylko słowa i odkrywam rzeczy które mi się w nim coraz mniej podobają, na przykład to że jest mnie zbyt pewien, wczoraj na odchodne powiedział to przyjadę do Ciebie jutro, albo to że w poniedziałek, kiedy miałam naprawdę kiepski dzień powiedział że nie da rady się spotkać bo ma masę roboty na uniwerku a później musi pomóc kumplowi, kumpel okazał się naszą wspólną koleżanką która kończy studia w tym roku i którą to zaprosił na obiad ze swoim współlokatorem tuż przed jej wyjazdem, właśnie w ten poniedziałek, dno
nie wiem czy jest sens trwać w takim zawieszeniu czy też skończyć to od razu, wiem tylko ze już tak długo nie pociągnę, mam dosyć, ale nie mam odwagi tego zakończyć :S
no jak dla mnie to ewidentnie coś tu nie gra. miał być kumpel, jest koleżanka, może niedługo zacznie się z nią na boku spotykać, jak to robił z Tobą? a jak nie z nią, to może z jakąś inną? :/
jak już pisały dziewczyny wyżej, sama widziałaś rozwój sytuacji z perspektywy koleżanki, więc nie zdziwiłoby mnie zbytnio, gdyby zaczął smalić cholewki do jakiejś innej panny.
nie wiem, co Ci radzić. możesz poczekać jak się to wszystko potoczy, ale jeśli nasze czarne scenariusze się sprawdzą (tfu tfu) to złamane serce gwarantowane. wiem, że zerwać nie jest łatwo, zwłaszcza, jeśli coś się czuje, ale chyba lepiej pocierpieć teraz mniej niż poźniej o wiele gorzej.
__________________
There is only one person who could ever make you happy, and that person is you.
nAyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 01:11   #28
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
jak na mój gust, skończ to sama;/
bo Cię może zranić;/
Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
dać sobie z nim spokój
chyba że chce sie podbić grono nieszczęśliwych wiecznie zaniepokojonych
Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Lepiej go sobie daruj, jesli nie chcesz miec zlamanego serca. Postaw sprawe jasno i powiedz, ze wiesz czego chcesz, a takiego zachowania jak jego na pewno nie chcesz, wiec albo sie dowiesz co on kombinuje albo sie zegnamy.

Czy na prawdę widzisz sens ciągnąć dalej ten związek??

Podejrzane, przedtem tyle czasu miał dla ciebie, a teraz nagle już nie.Teraz pewnie poświęca czas innej.
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 12:43   #29
000kwiatuszek000
Raczkowanie
 
Avatar 000kwiatuszek000
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z nieba:)
Wiadomości: 73
Dot.: zmienil sie

Zostaw go... Poboli i przestanie, a Ty trafisz z pewnością na kogoś kto będzie wart twojej miłości...
000kwiatuszek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 14:14   #30
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: zmienil sie

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
facetów jest cięzko zrozumieć;/
Chyba raczej kobiety..
eviljellybaby - Sprawa pewnie wygląda tak, jak widać. Jeśli facetowi zależy, to mu ZALEŻY i nie ma się co do tego wątpliwości.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.