nie wiem co myśleć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 19:23   #1
olenka.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ger
Wiadomości: 24

nie wiem co myśleć


Hej. Liczę bardzo na wasze opinie, bo ja pogubiłam się w sytuacji.

Spotykam się z chłopakiem od 5 lat, oboje jesteśmy na 4 roku studiów. Ostatni rok miałam bardzo pracowity i przyznaję szczerze, że nie "popisałam się" w związku. On wspierał mnie przez cały czas. Natomiast On w ciągu całego roku chodził na jedne ćwiczenia i miał zdać 4 egzaminy (ostatnie na studiach, w następnym roku tylko pracę ma napisać) w sesji letniej: jeden zdał, na drugi się nie uczył i nie zdał, na trzeci nie podchodził w ogóle, na kolejny się uczył ale nie zdał. Przez cały rok nigdzie nie wyjechaliśmy, bo nawet w weekendy musiałam pracować. W planach mieliśmy dwumiesięczny wyjazd, taką przygodę życia w dalekich krajach. Uznaliśmy, że ze względu na Jego sesję poprawkową, zrezygnujemy z wyjazdu - zaznaczyłam wyraźnie, że chciałabym spędzić ten czas z Nim.

Przed wakacjami powiedział, że idzie na praktyki na całe wakacje do swojej rodzinnej miejscowości. Mieszka z rodzicami, ja natomiast mieszkam w miejscowości oddalonej o 600 km. I nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby nie to, że nawet nie próbował składać aplikacji w mieście w którym oboje studiujemy i moglibyśmy spędzić czas razem.

Szczerze, to jestem na niego zła. Tylko, czy mam powód?
olenka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:36   #2
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: nie wiem co myśleć

Szczerze, to też byłabym trochę zła.

Nie pytał cię o zdanie w kwestii praktyk, nie zapytał czy nie chcesz jechać z nim etc. ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:37   #3
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: nie wiem co myśleć

Pytałaś go, dlaczego tak postanowił?
600km to sporo, weekendowe spotkania pewnie odpadają.

Mnie by to trochę zdziwiło. Jak mi z kimś dobrze i go kocham, to chcę być blisko niego, spędzać z nim czas. Nie mówię, że 24 h/dobę i 7 dni w tygodniu, ale choćby te weekendy. Zwłaszcza, że z tego co piszesz w czasie roku akademickiego też nie mieliście zbyt wiele czasu dla siebie ...

Te praktyki rozumiem, że niepłatne, więc odpada argument finansowy. Może ktoś mu je tam załatwił, a w mieście, w którym studiujecie byłoby mu ciężko sie na takowe załapać?

Ja bym pewnie pomyslała, że coś między nami nie tak i on chce odpocząć. Albo, że chce mi zrobić na złość, że ja przez cały rok nie miałam dla niego czasu - ale to już chyba ekstremalna sytuacja.
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:40   #4
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nie wiem co myśleć

Ty pozałatwiałaś swoje sprawy i teraz chcesz odpocząć... Ale on nie. Może te praktyki są mu potrzebne?

Ja się nie dziwię, że facet nie ma ochoty na dwumiesięczne zabawy po zawalonym roku.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:41   #5
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: nie wiem co myśleć

ja bym była wqurwiona
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 21:19   #6
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: nie wiem co myśleć

Ja też bym była zła. Oczywiście,że masz powód ;|
__________________

` Per Aspera Ad Astra


` Pilot samolotu bojowego naddźwiękowego !
(spełniam marzenia i kontynuuję rodzinną tradycję)


<- w F-35


Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 21:25   #7
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: nie wiem co myśleć

Faktycznie poleciał po bandziePowinnas się go zapytać jak on widzi wasz związek na taką odległość
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 21:30   #8
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: nie wiem co myśleć

Jak dla mnie to dziwne, że nie porozmawiał z Tobą tylko sam podjął taką decyzję też bym była zła na Twoim miejscu.
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 21:44   #9
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: nie wiem co myśleć

Jeśli facet nie kosultuje sie z Toba co do tak ważnej decyzji...i nagle oznajmia ,że jedzie daleko gdzieś bez Ciebie,to nie wróży nic dobrego.Myślę,że po prostu chce się od Ciebie oddalić.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:07   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: nie wiem co myśleć

owszem - Ty sobie życie poukładaś a jemu trochę się na głowę zwaliło ale mimo to uważam, że jednak powinien ciebie uwzględnić w swoich planach

bo coś czuję, że dopóki on wolnego nie dostanie to nix z widzenia nie bedzię - bo co będzie jechał na jednen dzień żeby w poniedziałek iść zaspanym do pracy ?! wątpie...


eh.. może tak zareagował na to, że go nie wspierałaś i chciał pokazac jaki to jest samodzielny czy inny męski przejaw dumy ? No ja bym była zła..
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 06:14   #11
agamemnonn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 78
Dot.: nie wiem co myśleć

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
ja bym była wqurwiona
agamemnonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 08:00   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: nie wiem co myśleć

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Jeśli facet nie kosultuje sie z Toba co do tak ważnej decyzji...i nagle oznajmia ,że jedzie daleko gdzieś bez Ciebie,to nie wróży nic dobrego.Myślę,że po prostu chce się od Ciebie oddalić.
Wielce prawdopodobne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:06   #13
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: nie wiem co myśleć

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Jeśli facet nie kosultuje sie z Toba co do tak ważnej decyzji...i nagle oznajmia ,że jedzie daleko gdzieś bez Ciebie,to nie wróży nic dobrego.Myślę,że po prostu chce się od Ciebie oddalić.


niestety, uważam tak samo.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:26   #14
olenka.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ger
Wiadomości: 24
Dot.: nie wiem co myśleć

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Szczerze, to też byłabym trochę zła.

Nie pytał cię o zdanie w kwestii praktyk, nie zapytał czy nie chcesz jechać z nim etc. ?
nie

Cytat:
Napisane przez conslusion
Pytałaś go, dlaczego tak postanowił?
Oczywiście, że pytałam. Stwierdził, "bo nie zdałem egzaminu i nie miałbym radości z wyprawy, a jedynie perspektywę powtarzania roku...". To akurat rozumiem, nie rozumiem tych praktyk :/

Cytat:
Napisane przez conslusion
600km to sporo, weekendowe spotkania pewnie odpadają.
Moglibyśmy się spotykać w połowie drogi, na razie On nie ma czasu, bo wykańcza mieszkanie rodzicom.

Cytat:
Napisane przez conslusion
Te praktyki rozumiem, że niepłatne, więc odpada argument finansowy. Może ktoś mu je tam załatwił, a w mieście, w którym studiujecie byłoby mu ciężko sie na takowe załapać?
Praktyki ma rzeczywiście załatwione przez znajomych. Rozumiem, że w mieście w którym studiujemy może być ciężko się dostać ale on nawet nie próbował. Gdyby próbował ale się nie dostał to nie miałabym pretensji. Przecież starałby się, a tak...

Cytat:
Napisane przez conslusion
Ja bym pewnie pomyslała, że coś między nami nie tak i on chce odpocząć. Albo, że chce mi zrobić na złość, że ja przez cały rok nie miałam dla niego czasu - ale to już chyba ekstremalna sytuacja.
Nawet tak nie myślę...

Cytat:
Napisane przez kropka75
Ty pozałatwiałaś swoje sprawy i teraz chcesz odpocząć... Ale on nie. Może te praktyki są mu potrzebne?

Ja się nie dziwię, że facet nie ma ochoty na dwumiesięczne zabawy po zawalonym roku.
Ja też się się nie dziwię Sposobów na wspólny czas jest wiele. Mógłby zacząć te praktyki np. tydzień później i ten czas spędzić ze mną - to by wystarczyło mi w zupełności. Moglibyśmy się gdzieś spotkać na weekend. Ja nie mam jakiś wielkich wymagań. Trochę inwencji z jego strony..

Cytat:
Napisane przez Niezmienna
Jeśli facet nie kosultuje sie z Toba co do tak ważnej decyzji...i nagle oznajmia ,że jedzie daleko gdzieś bez Ciebie,to nie wróży nic dobrego.Myślę,że po prostu chce się od Ciebie oddalić.
Mogę być pewna, że On mnie kocha. Poza tym, mi na tym głuptoku zależy.. Ostatnio stwierdził, że rzeczywiście przesadził, czyli jakiś progres jest

Jego głównym argumentem jest to, że myśli o przyszłości. Natomiast dla mnie sprawa jest dziwna, bo jak można planować przyszłość jeśli się nie chce spędzać razem teraźniejszości?
olenka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.