stosowałyście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 13:01   #1
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Exclamation

stosowałyście?


stosowalyscie moze farbe GARNIER 100% COLOR nr. 823 jasny opalizujacy blond?

prosze o wszelkie opinie
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 20:06   #2
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: stosowałyście?

Osobiście nigdy nie miałam na włosach tego koloru ale swojeo czasu systematycznie nakładałam go przyjaciółce. Kolor był ciekawy, atrakcyjny i oryginalny... jednak do czasu. Później przeistoczył się w trzy kolory na głowie, inny odrost, inny środek i inne końcówki. Tak po roku stosowania farby. Dodatkowo wadą tego koloru była różowo-fioletowa poświata po farbowaniu, która trzymała się do około dwóch tygodni. Dodam tylko, że przyjaciółka ma zdrowe i zadbane włosy. Pozdrawiam.
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:35   #3
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: stosowałyście?

plusem farby jest to ze nie niszczy wlosow (az tak bardzo) tego koloru nie mialam...ale co postu powyzej....rozowofioletow y odcien moze byc jesli kolezanka stasowala szampoony do blond wlosow..ktore rozjasniaja blond. likwiduja zolty odcien itp. a jesli chodzi o 3 rozne odcienie na glowie to logiczne jest ze z blondem nie lma latwo odrost chwyta inaczej niz wlosy juz farbowane i ihnaczej niz konce ktore sa juz przepalone blond farbami bo sa poprostu wiecej razy rozjasniane..i wlasnie zeby to wyrownac 3ba stosowac te szampony i od czasu do czasu te partie wlosow gdzie jest ciemniejszy blond zrovbic np raz na 3 miesiace rozjasniaczem pozniej farba i pozneij szpamonem moja rada;] mialam blond i tak wlansie rionilam zeby miec 1 kolor blondu a nie 3 powodzenia
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:25   #4
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: stosowałyście?

Nadal obstaje przy tym, że trzy kolory były winą powyższej farby. Wiele lat nosiłam na głowie różnego odcieniu blondy, od najjaśniejszych do rudych, miodowych po ciemny blond. Włosy farbowałam i sama i u fryzjera. I nigdy nie zdarzylo mi się, że miałam rózne odrosty i różne końce, włosy zawsze były jednolite. Obyło się bez podwójengo rozjaśniania, płukanek itd. Być może zależy to od włosa ale osobiście wydaje mi się, że różowe odcienie i trzy kolory to mankament farb opalizujących. Pozdrawiam
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:55   #5
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Dot.: stosowałyście?

wczoraj w rossie dowiedziala sie ze ja wycofuja ze sprzedazy ;|
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.