czy jest sposób by bez szkodzenia rozjaśnić włosy?Bardzo prosze pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 21:22   #1
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556

czy jest sposób by bez szkodzenia rozjaśnić włosy?Bardzo prosze pomóżcie!


Mój naturalny kolor to szatynkowaty Lepiej jest mi w blondzie, kiedyś farbowałam włosy na blond, wszyscy mówili, że wyglądam lepiej, ale musiałam wrócić do naturalnych włosów, gdyż przez to zniszczyłam włosy. Teraz mam włosy pofarbowane odżywką henną w proszku na brąz. Nie znam się za bardzo na rozjaśnianiu. Nauka posuwa się do przodu, też w dziedzinie kosmetyki, może są jakieś nowe farby mniej inwazyjne dla włosów?Pomóżcie kochaneAha i tu pytanko, czy jeśli rozjaśnię włosy na których jest jeszcze ta henna, czy nie wyjdą rude?
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:52   #2
Vanessa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: czy jest sposób by bez szkodzenia rozjaśnić włosy?Bardzo prosze pomóżcie!

Ja chciałam ost. robić sobie ciemny brąz ..jeszcze bardzie niż mam ..ale mi to wybito z głowy i chyba dobrze xD a pasemka mam naturalne ..^^ wystarczy ,że w lato często chodzisz w warkoczu (ja mam lepiej bo nie musze bo mam kręcone ..więc jak słońce mi rozjaśnia włosy to tak jakbym miałam takie lekkie pasemka ..)
Vanessa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.