Którego wybrać ; ( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 20:01   #1
Nataljaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884

Którego wybrać ; (


Witam Wszystkie Wizażanki

Borykam się z bardzoo trudnym pytaniem otóż zaczne od początku:


Mój były chłopak z którym byłam ponad rok trafił do więzienia ( nie chce pisać za co więc prosze nie pytajcie) no a ja przy Nim byłam jeszcze nastepny prawie pełny rok bardzo Go Kocham i Strasznie Za Nim Tęsknie Chce Go wspierac Bo jest w bardzo cięzkiej sytuacji niestety nie wiem jeszcze ile bedzie siedział bo rozprawa sie nie skonczyła w sumie to był to juz Moj Narzeczony gdyz mi sie odwiadczył i po za tym mielismy wielkie plany na wspólną przyszłość niestety miałam chwile zwatpienia i zaczęłam sie umawiac z innym chłopakiem no i zaczęlismy byc parą oczywiscie On wiedzial o tym pierwszym a ten wiedział ze mam innego wiec nikogo nie oszukiwałam jestem z Nim 4 miesiace a zaczynam miec watpliwosci gdyz ciezko mi strasznie bez tego pierwszego dopiero bedac z kims innym zrozumialam ile dla mnie znaczy delikatnie daje temu drugiemu do zrozumienia ze chcialabym wrocic do tego pierwszego troszke mi głupio ze tak sie Nimi bawie ale to sa niestety uczucia mysle ze jakbym wrocila do tego byłego Narzeczonego to juz nigdy nie popełniłabym takiego błędu no tylko ze jest mały problem gdy zerwałam z tym drugim to zaczął grozic ze popełni samobojstwo nie wiem co mam robic nie chce zeby stała mu sie jakakolwiek krzywda z mojego powodu nie myslałam ze tak bardzo sie zaangazuje chociaz widział ze nieraz miałam chwile załamania z powodu tęsknoty za tym pierwszym. Prosze Was doradzcie co mam robic chciałabym aby nikt z Nas z tego powodu nie cierpiał ; (


PS.Jest cięzej gdyz z tym drugim chodze do klasy no i bedzie nie miła atmosfera ; (

Edytowane przez Nataljaaaa
Czas edycji: 2009-12-06 o 20:02
Nataljaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:09   #2
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Którego wybrać ; (

Dobrze ci radzę, odpuść sobie obu.
Skończ szkołę i wtedy zajmij się chłopakami, bo widzę że masz skłonność do "wybierania" trudnych przypadków (albo dzisiejsza młodzież taka niestabilna...).

Powodzenia.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:13   #3
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Którego wybrać ; (

Otóż kogo masz wybrać to chyba się sama dobrze musisz zastanowić, kogo bardziej Kochasz. Jeżeli tego który obecnie przebywa w więzieniu to zrezygnuj tego z którym teraz jesteś..a co do nie miłej atmosfery to po prostu musisz być stanowcza powiedzieć temu nie i kropka. Co do jego myśli samobójczych to wielu nastolatków tak mówi.. oczywiście nie można brać pod uwagę , że tego nie zrobi , bo może i do tego dojść.. więc powinnaś z nim szczerze porozmawiać i wyjaśnić mu dlaczego postępujesz tak a nie inaczej, powiedzieć mu , że kierujesz swoją intuicją, miłością do tamtego chłopaka i nie możesz być z obecnym kiedy nic do niego nie czujesz. Bycie z kimś i nie kochanie tej osoby jest o wiele gorsze niż powiedzenie szczerej prawdy , że się nie Kocha.
W ogóle to czemu zwątpiłaś i znalazłaś sobie nowego chłopaka? jakiś powód ku temu musi być.
W ogóle zastanowiłabym się na Twoim miejscu czy chłopak który trafił do więzienia jest Ciebie wart i nie chce być tylko dlatego z Tobą , bo po więzieniu nie znajdzie innej , być może tak dobrej jak ty i miłosiernej? Nie chciałaś by pytać o powód jego przebywania tam to nie pytam, ale chyba powinnaś się nad tym zastanowić? Chłopak po więzieniu, już w tak młodym wieku? To chyba nie najlepsza przyszłość.
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:15   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Którego wybrać ; (

Tak strasznie go kochasz i tęsknisz, to rozumiem, że z nadmiaru uczuć spotykasz się z innym?

Moja rada: odpuść obu i nieco wydoroślej.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:23   #5
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Którego wybrać ; (

Mysle ze daj sobie kilka dni na zastanowienie bez kontaktowania sie z ktorymkolwiek.... chociaz nie wiem w sumie piszesz ze bardzo CI zalezy na tym w wiezieniu... musisz zrozumiec ze faceci tez maja swoje uczucia i nigdy nie mozna postepowac w ten sposob... nie baw sie uczuciami innych bo inni sie zabawią Twoimi! pamietaj to co wychodzi od CIebie do CIebie wraca! a co do szantazu emocjonalnego to ten drugi chyba powinien sie skonsultowac z psychologiem ....
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:06   #6
Nataljaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Którego wybrać ; (

Jeszcze zdąze wydoroslec mam dopiero 16 lat ale jak to Pani Psycholog stwierdziła jestem jak na swoj wiek powazniejsza od innych nastolatkow to przez te wszystkie przezycia...

Ale Dziękuje za obecne odpowiedzi przemyslke wszystko dobrze
Nataljaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:19   #7
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Którego wybrać ; (

a ile masz lat?


wg mnie zareczanie sie jeszcze w szkole to glupota i objaw nadzwyczajnej nieodpowiedzialnosci.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 21:26   #8
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Którego wybrać ; (

Cytat:
Napisane przez Nataljaaaa Pokaż wiadomość
Jeszcze zdąze wydoroslec mam dopiero 16 lat ale jak to Pani Psycholog stwierdziła jestem jak na swoj wiek powazniejsza od innych nastolatkow to przez te wszystkie przezycia...

Ale Dziękuje za obecne odpowiedzi przemyslke wszystko dobrze
Prowokacja?

Jaki narzeczony w wieku 16 lat? Skończ gimnazjum, zdaj maturę, bo skończy się tak ze zaliczy Cie kilkunastu już facetów a Ty do 10 nie będziesz umiała zliczyć.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:33   #9
Nataljaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Którego wybrać ; (

Nie On ma 17 moze i to głupota w tym wieku ale czasem tak bywa
Nataljaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:45   #10
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Którego wybrać ; (

Cytat:
Napisane przez Nataljaaaa Pokaż wiadomość
Jeszcze zdąze wydoroslec mam dopiero 16 lat ale jak to Pani Psycholog stwierdziła jestem jak na swoj wiek powazniejsza od innych nastolatkow to przez te wszystkie przezycia...

Ale Dziękuje za obecne odpowiedzi przemyslke wszystko dobrze
Przeczytaj swojego posta jeszcze raz i zastanów się nad tym co piszesz.
Dojrzała to Ty raczej nie jesteś.
Daruj sobie chłopaków na razie- może zacznij się więcej uczyć.

A tak w ogóle to Twoi rodzice wiedzą, że spotykasz się z kryminalistą i macie "plany na przyszłość"?
Bo nie chcę wiedzieć co zrobił Twój były(obecny?) facet że w wieku 17 lat już siedzi w więzieniu.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:46   #11
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Którego wybrać ; (

OMmg,niedość że jej tż siedział,jest z nim 4 miechy,ma dziewcze 16 lat i już się z nim zaręczyła.OMG
Prowokacja?

Jak nie odpusc sobie ich obu dziecko i zajmij się czymś pożyteczniejszym.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 21:52   #12
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Którego wybrać ; (

Cytat:
Napisane przez Nataljaaaa Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Wizażanki

Borykam się z bardzoo trudnym pytaniem otóż zaczne od początku:


Mój były chłopak z którym byłam ponad rok trafił do więzienia ( nie chce pisać za co więc prosze nie pytajcie) no a ja przy Nim byłam jeszcze nastepny prawie pełny rok bardzo Go Kocham i Strasznie Za Nim Tęsknie Chce Go wspierac Bo jest w bardzo cięzkiej sytuacji niestety nie wiem jeszcze ile bedzie siedział bo rozprawa sie nie skonczyła w sumie to był to juz Moj Narzeczony gdyz mi sie odwiadczył i po za tym mielismy wielkie plany na wspólną przyszłość niestety miałam chwile zwatpienia i zaczęłam sie umawiac z innym chłopakiem no i zaczęlismy byc parą oczywiscie On wiedzial o tym pierwszym a ten wiedział ze mam innego wiec nikogo nie oszukiwałam jestem z Nim 4 miesiace a zaczynam miec watpliwosci gdyz ciezko mi strasznie bez tego pierwszego dopiero bedac z kims innym zrozumialam ile dla mnie znaczy delikatnie daje temu drugiemu do zrozumienia ze chcialabym wrocic do tego pierwszego troszke mi głupio ze tak sie Nimi bawie ale to sa niestety uczucia mysle ze jakbym wrocila do tego byłego Narzeczonego to juz nigdy nie popełniłabym takiego błędu no tylko ze jest mały problem gdy zerwałam z tym drugim to zaczął grozic ze popełni samobojstwo nie wiem co mam robic nie chce zeby stała mu sie jakakolwiek krzywda z mojego powodu nie myslałam ze tak bardzo sie zaangazuje chociaz widział ze nieraz miałam chwile załamania z powodu tęsknoty za tym pierwszym. Prosze Was doradzcie co mam robic chciałabym aby nikt z Nas z tego powodu nie cierpiał ; (


PS.Jest cięzej gdyz z tym drugim chodze do klasy no i bedzie nie miła atmosfera ; (
Wiesz co to znaki interpunkcyjne?

To jest jakaś kaszana, a najpewniej prowokacja.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:59   #13
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Którego wybrać ; (

1. używaj znaków interpunkcyjnych (zostały wymyślone w jakimś celu)
2. daj sobie spokój z oboma (naprawdę masz jeszcze czas na poważne związki, nie mówiąc o narzeczeństwie )
3. co Twoi rodzice na to wszystko?
4. kwestia "za co" siedzi Twój eks jest istotna, jeśli pytasz którego wybrać, nie sądzisz?
5. on ma 17 lat i siedzi w WIĘZIENIU? nie w poprawczaku?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 22:23   #14
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Którego wybrać ; (

Też mi się wydaje, że to prowokacja..Jeśli nie, mam kilka istotnych przemyśleń do sprawy.

1. Nie chcesz zdradzić dlaczego Twój Pierwszy jest w więzieniu. Nie orientuję się w KK, ale jeśli w wieku 17 lat trafił do więzienia dla dorosłych to z tego co wiem, musiał nieźle "narozrabiać", bo gdyby to było byle co, chyba trafiłby jeszcze do poprawczaka/dostał kuratora, a nie od razu wyrok odsiadki? W takim razie, jeśli jest to taki przestępca, radziłabym się bardzo bardzo dogłębnie zastanowić, jaka przyszłość/jaki związek (raczej czarne perspektywy tu się rysują..) cię z nim czeka.
2. Zaręczanie się i planowanie małżeństwa pary 16 i 17latków to, jak dla mnie, albo zabawa,albo przejaw takiego infantylnego romantyzmu. Natomiast jeśli biorą to na poważnie to już jest głupota.
3. Co do rozterek sercowych, to akurat jedyna typowa dla nastolatki rzecz w Twoim poście. Moim zdaniem powinnaś albo zostać z Twoim Drugim i odpuścić sobie kryminalistę, albo odciąć się od obydwu jeśli tego drugiego w ogóle nie kochasz.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 23:29   #15
Eper
Raczkowanie
 
Avatar Eper
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: Którego wybrać ; (

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Co do rozterek sercowych, to akurat jedyna typowa dla nastolatki rzecz w Twoim poście. Moim zdaniem powinnaś albo zostać z Twoim Drugim i odpuścić sobie kryminalistę, albo odciąć się od obydwu jeśli tego drugiego w ogóle nie kochasz.
Kpisz sobie? Radziłabyś jakiejkolwiek dziewczynie być z facetem, który straszy, że jak od niego odejdzie to się zabije?

Uważam, że to prowokacja.
A jeśli to prawda... Dziewczyno, pomyśl choć przez chwilę o sobie i swojej przyszłości
__________________
Czy takim mnie chcesz, jakim ja jestem sam, czy chcesz mnie takim jakim Ty byś chciał?
Eper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 23:54   #16
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Którego wybrać ; (

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;15707899]1. używaj znaków interpunkcyjnych (zostały wymyślone w jakimś celu)
2. daj sobie spokój z oboma (naprawdę masz jeszcze czas na poważne związki, nie mówiąc o narzeczeństwie )
3. co Twoi rodzice na to wszystko?
4. kwestia "za co" siedzi Twój eks jest istotna, jeśli pytasz którego wybrać, nie sądzisz?
5. on ma 17 lat i siedzi w WIĘZIENIU? nie w poprawczaku?[/QUOTE]

ad. 5 W prawie karnym obowiazuja troche inne zasady niz w cywilnym i odpowiada sie za wszystko jak dorosly od 17 roku zycia.

Do autorki:
Wszystko to jakies podejrzane dla mnie... Rozprawa sie jeszcze sie nie skonczyla, wyrok nie zapadl, wiec nie moze siedziec w wiezieniu w areszcie co najwyzej, a to jest srodek zapobiegawczy stosowany tylko w sytuacji, kiedy inne (np. dozor) nie wystarczaja. Generalnie nie powinien trwac wiecej niz 3 miesiace, co prawda moze zostac przedluzony, ale co to musialoby byc za przestepstwo zeby siedzial juz rok?? Poza tym jak sie dowiedzial ze masz kogos innego?? Nawet jezeli to wszystko prawda to lepiej sie dziewczynko zajmij nauka, a nie snujesz plany matrymonialne z (o zgrozo!) kryminalista.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 01:36   #17
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Którego wybrać ; (

Jeden siedzi w więzieniu, drugi grozi ze się zabije, dziewczyno Ty masz dopiero 16 lat a problemy jak bohaterki w telenowelach...ja bym się chyba odcięła od jednego i drugiego, z żadnym nie wróżę długiej przyszłości...
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:29   #18
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Którego wybrać ; (



lepiej niż w beverly hills
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 13:11   #19
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Którego wybrać ; (

Dziecko..... masz 16 lat i uważasz się za poważną? jakbyś taka była to być mądrzej myślała i nie musiała korzystać z porad Pani psycholog. A tak w ogóle to jak można myśleć w tym wieku o narzeczeństwie??? w ogóle co to ma znaczyć "plany na przyszłość" z kim? z kryminalista, który w wieku 17 lat już idzie siedzieć za kratki.... Kolorowej przyszłości ci nie wróżę.
Ciemnośc widze. Ciemność.
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 17:55   #20
brazowookaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 90
Dot.: Którego wybrać ; (

masz j16 lat i bylas zareczona? a twoj chlopak jest w wiezieniu??? wiesz co, zajmij sie lepiej szkola a nie chlopakami.
brazowookaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 21:15   #21
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Którego wybrać ; (

n-nika Czy Twoim zdaniem ludzie co tylko ``nie madrze myślą` i są `niedojrzali. ` musza korzystać z porad psychologa.? ... nie bądź śmieszna ;/
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!




Edytowane przez ekscentryczna
Czas edycji: 2009-12-07 o 21:23
ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 21:21   #22
suzyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 248
Dot.: Którego wybrać ; (

Boże, patrzysz i nie grzmisz... 16-latka zareczona z 17-letnim chłopakiem siedzacym w wiezieniu.... brak mi słow wiec nic wiecej nie napisze.
suzyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 21:36   #23
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Którego wybrać ; (

Cytat:
Napisane przez Nataljaaaa Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Wizażanki

Borykam się z bardzoo trudnym pytaniem otóż zaczne od początku:


Mój były chłopak z którym byłam ponad rok trafił do więzienia ( nie chce pisać za co więc prosze nie pytajcie) no a ja przy Nim byłam jeszcze nastepny prawie pełny rok bardzo Go Kocham i Strasznie Za Nim Tęsknie Chce Go wspierac Bo jest w bardzo cięzkiej sytuacji niestety nie wiem jeszcze ile bedzie siedział bo rozprawa sie nie skonczyła w sumie to był to juz Moj Narzeczony gdyz mi sie odwiadczył i po za tym mielismy wielkie plany na wspólną przyszłość niestety miałam chwile zwatpienia i zaczęłam sie umawiac z innym chłopakiem no i zaczęlismy byc parą oczywiscie On wiedzial o tym pierwszym a ten wiedział ze mam innego wiec nikogo nie oszukiwałam jestem z Nim 4 miesiace a zaczynam miec watpliwosci gdyz ciezko mi strasznie bez tego pierwszego dopiero bedac z kims innym zrozumialam ile dla mnie znaczy delikatnie daje temu drugiemu do zrozumienia ze chcialabym wrocic do tego pierwszego troszke mi głupio ze tak sie Nimi bawie ale to sa niestety uczucia mysle ze jakbym wrocila do tego byłego Narzeczonego to juz nigdy nie popełniłabym takiego błędu no tylko ze jest mały problem gdy zerwałam z tym drugim to zaczął grozic ze popełni samobojstwo nie wiem co mam robic nie chce zeby stała mu sie jakakolwiek krzywda z mojego powodu nie myslałam ze tak bardzo sie zaangazuje chociaz widział ze nieraz miałam chwile załamania z powodu tęsknoty za tym pierwszym. Prosze Was doradzcie co mam robic chciałabym aby nikt z Nas z tego powodu nie cierpiał ; (


PS.Jest cięzej gdyz z tym drugim chodze do klasy no i bedzie nie miła atmosfera ; (
Zostaw obu.
Bez urazy, ale wg mnie nie jesteś jeszcze wystarczająco dojrzała, żeby tworzyć jakikolwiek związek.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 00:40   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Którego wybrać ; (

Dać dzieciom Internet...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 18:52   #25
charlie13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 43
Dot.: Którego wybrać ; (

No niestety, niemila atmosfera w klasie bedzie i tak i tak. Wybierz tego 1, a tego 2 mozesz ewentualnie obsmiac jak ci mowi ze popelni samobojstwo, pokaz , ze ci kompletnie nie zalezy to tez pewnie sobie odpusci takie groźby ;P
charlie13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 19:07   #26
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Którego wybrać ; (

To już trzeci wątek dziś, który czytam o temacie 'którego wybrać'... Wiadomo, że to wy same musicie podjąć decyzję. To jest kwestia własnych uczuć, ewentualnie rozumu... masz 16 lat i takie problemy ? Nie chcesz pisać za co twój były siedzi w więzieniu ok, ale zastanów sie czy Tobie to nie przeszkadza? Zwłaszcza, że jesteś jeszcze taka młoda. A kolege z klasy zostaw, tylko tak po ludzku, wyjaśnij mu wszystko na spokojniei nie rób więcej nadzieji ! Ale interesuj się jego losem, aby faktycznie czegoś sobie nie zrobił.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 20:14   #27
kinghah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 442
Dot.: Którego wybrać ; (

Cytat:
Napisane przez charlie13 Pokaż wiadomość
No niestety, niemila atmosfera w klasie bedzie i tak i tak. Wybierz tego 1, a tego 2 mozesz ewentualnie obsmiac jak ci mowi ze popelni samobojstwo, pokaz , ze ci kompletnie nie zalezy to tez pewnie sobie odpusci takie groźby ;P
Poradziła dojrzała dojrzałej...
kinghah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 10:51   #28
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Którego wybrać ; (

Cytat:
Napisane przez kinghah Pokaż wiadomość
Poradziła dojrzała dojrzałej...

He he też na to zwróciłam uwagę, ale już nie chciałam komentować... za to Ty świetnie to ujęłaś
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.