Uwaga!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 08:04   #1
sharlota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26

Uwaga!!!


Dziewczyny chciałam Was uczulić na pewną bardzo ważną kwestię, Ja wiem że tu są same włosomaniaczki święcie wierzące w moc natury, kosmetyków, wcierek, maseczek, masażu głowy itd Ja przez pół roku zachowywałam się jak rasowa włosomaniaczka. Włosy mi się osłabiły po ciąży więc przypuściłam zmasowany atak - od wewnątrz revalid i skrzyp z pokrzywą - przez 3 mies, do tego najpierw wtarłam butelkę radicala, potem neril, potem seboradin niger, potem 2 opakowania ampułek radical, do tego dwa razy w tyg polski Wax,do tego na stałe szampon kerastase i na co dzień dwufazowa odżywka quick wax. Teoretycznie powinnam mieć włosy co najmniej jak Salma Hayek Otóż moje drogie NIC Z TEGO!!! I to nie jest kwestia choroby czy złego dobrania kosmetyków. One po prostu nie działają! Byłam kilka razy u dermatolog. Ucieszyłam się że w końcu mam te wyczekane antenki, że wreszcie włos mi się puścił... a pani dermatolog powiedziała mi że to są po prostu wykruszone włosy!!! Dziewczyny od wcierania nie rosną Wam nowe włosy! Wam się kruszą te co macie!!!!
Od tych kosmetyków co najwyżej może być chwilowa poprawa włosów, znaczy do następnego mycia, włos jako taki za nic się nie zmieni.
Chciałam Was ostrzec bo ja grube pieniądze władowałam we włosy a różnicę widać głównie w portfelu. I jeżeli Wam coś działa to wyłącznie za sprawą Waszej wiary a nie skuteczności kosmetyku. Niestety taka jest brutalna prawda, tak mi powiedziała pani dermatolog. Nie dawajcie się oszukiwać producentom kosmetyków, nawet te profesjonalne i apteczne - to tylko marketing.....
sharlota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:30   #2
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Uwaga!!!

Hahahahaha dawno sie tak nie uśmiaławm! w przeciwieństwie do ciebie koleżanko wiemy co to jest podcinanie końcówek! Poza tym jakbyś faktycznie była taka oczytana jak twierdzisz to byś wiedziała ze wcierki typu sebo czy radical stosuje sie na skalp bo włosy mogą sie przesuszyć a w efekcie kruszyc przez co nie widać porostu. Poprostu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:37   #3
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Uwaga!!!

zmień dermatologa - ten kłamie
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:58   #4
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Uwaga!!!

Wypadanie włosów po porodzie jest, niestety, całkiem normalne i ma to podłoże hormonalne. Ciężko, żeby w takim przypadku podziałały jakieś wcierki. A ukruszone włosy u nasady... może za dużo było wcierek a za mało nawilżania włosów u nasady? Ja po nałożeniu np. Seboradinu, staram się nałożyć na skórę głowy i włosy coś nawilżającego, bo od wcierek mocno mi się wysuszają włosy. Inna rzecz, że ja wcierek używam raczej profilaktycznie. To, że Tobie te moetody nie pomogły, nie oznacza, że nie pomogły one nikomu- niektóre osoby dzięki wcierkom zaczęły widzieć włoski tam, gdzie miały już łyse miejsca.

Aha, że się jeszcze zapytam: a co Ci w końcu poradziła pani dermatolog?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:05   #5
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Uwaga!!!

to co ta dermatolog poleca na wypadanie włosów skoro nie wcierki?
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:39   #6
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
[...]

I jeżeli Wam coś działa to wyłącznie za sprawą Waszej wiary a nie skuteczności kosmetyku. Niestety taka jest brutalna prawda, tak mi powiedziała pani dermatolog. Nie dawajcie się oszukiwać producentom kosmetyków, nawet te profesjonalne i apteczne - to tylko marketing.....
Lepiej sprawdź, czy ta dermatolog w ogóle ma jakiekolwiek kwalifikacje... tyle się słyszy teraz o takich sprawach, szewc - który został dentystą, pani adwokat co wcześniej była sprzątaczką... kto wie, z jakiej specjalności dyplom ma osoba o której piszesz
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 10:00   #7
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Uwaga!!!

Sharlota, wystarczy pocztyać recenzje na KWC czy na forum, żeby się przekonać, że u innych jednak działają sama zaliczam się do grupy, której WAX, nafta kosmetyczna, olejki pielęgnacyjne i inne różnego typu specyfiki pomagają regularnie zregenerowac włosy zniszczone intensywnymi zabiegami typu rozjasnianie czy farbowanie Po prostu kosmetyków trzeba używać umiejętnie - jak napisała koleżanka wyżej, niektóre nadają się do stosowania tylko na skórę głowy, bo przesuszają włosy, inne obciążają, więc nie nalezy używać ich w nadmiarze itp. Działanie poszczególnych produktów zalezy też od włosa - to, co dla jednych będzie najlepsze, niekoniecznie musi dawac super efekty u innych. Grunt to znaleźć idealny dla siebie produkt pielęgnacyjny. Często przyczyna złej kondycji włosów i skóry głowy tkwi gdzieś indziej i trzeba ją wyeliminować, inaczej żadna pielęgnacja nie przyniesie zadowalających efektów. Zrób odpowiednie badania, w razie potrzeby nawet zmien lekarza.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 10:42   #8
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Uwaga!!!

kocham te wizażowe porady!
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 10:45   #9
sharlota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Uwaga!!!

Może Was to bawi ale Wasza naiwność zapewne wielce bawi firmy kosmetyczne. Końcówki podcinam, włosów nie farbuję, nie suszę, nie prostuję, nie kręcę... nawet nie czeszę na mokro. Wcierki wmasowuję (a nie wcieram!!! - więc nie trę włosów) w samą skórę głowy ( w miarę możliwości) , do tego zawsze po myciu odzywka czasem też jedwab. Nawet ten quick wax używam też na skórę głowy a nie na same włosy żeby ją nawilżyć po wcierkach. Moje drogie, co nie co w temacie wiem. Nie chciałam tu siać zamętu ale cieszy mnie odzew. Sama długo liczyłam na to że coś zadziała. Ale owszem włosy mi nie wypadają, teraz to jak zobaczę 3 włosy po umyciu to wpadam w panikę Ale nic poza tym. A dermatolog jest z polecenia i jest naprawdę świetnym fachowcem, ufam jej. Powiedziała że jeśli coś może pomóc to jedynie masaż skalpu na pobudzenie krążenia i to wszystko ale też nie u każdego zadziała. Geny to podstawa. Przecież same na pewno znacie dziewczyny z przepięknymi grubymi włosami które je wciaż męczą zabiegami a inne z kolei robią cuda i mają słabiutkie piórka.
A KWC... cóż może to w 80% pracownicy firm piszą :P a poważnie możecie mieć efekty ale czysto wizualne.
sharlota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:04   #10
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Uwaga!!!

Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą”
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:09   #11
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Uwaga!!!

Sharlota, ale ja już nie rozumiem- czy Ty liczyłaś na to, że dzięki kosmetykom poprawią Ci się włosy po porodzie? Tak sugerował pierwszy Twój post. Cudów nie ma, hormony robią swoje. Piszesz o genach- to jest sprawa oczywista dla większości Wizażanek, że z cienkich piórek nie wyczarują żadnym Seboradinem bujnej czupryny Każda z nas stara się sprawić, żeby to, co dostały od natury wyglądało najlepiej, jak to jest możliwe.

Piszesz o naiwności- większość z nas próbuje różnych produktów, sprawdza, które się nadają do ich włosów czy skóry głowy. Jeśli ktoś ma nadzieję na coś, co nie jest możliwe, to jasne, że się rozczaruje. W końcu kosmetyki, naturalne czy nie, to nie są jakieś magiczne eliksiry.

No i powtórzę pytanie: co poradziła Ci pani dermatolog? Jak to się stało, że włosy Ci przestały wypadać? Kiedy urodziłaś dziecko i czy długo trwało wypadanie włosów po porodzie?

EDIT: CO do KWC to można przecież sprawdzić profil recenzentki, zobaczyć czy udziela się na forum, przeczytać różne recenzje kosmetyków. Marketing szeptany jest niestety strasznie rozpowszechniony, ale przy odrobinie zdrowego rozsądku można się nie dać na niego złapać.

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2010-02-03 o 11:14
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 11:11   #12
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Uwaga!!!

Na każdego może działać co innego, tylko nie zaprzeczaj Nam, że coś nie działa, jeśli zauważyłyśmy poprawę. Czy w miejscu gdzie nie ma włosków, a teraz jest pełno to sądzisz, że to kwestia wizualna? Halucynacji nie mam, dobrze widzę.
Ja np. ostatnio mam bardzo kruche włosy, mimo, że dbam o nie. Może to być na tle nerwowym, może za dużo mrozów, za mało witamin, przez tarcie...
Możliwe, odnoście do recenzji na KWC, ale ja jakoś wierzę i źle na tym nie wyszłam, również piszę recenzje... A nie prowadzę firmy z kosmetykami
P.S. Może Nas oczkują firmy... Może Ciebie oszukuje dermatolog?

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-02-03 o 11:14
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:24   #13
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Uwaga!!!

Większość osób widzi efekty prawidłowej pielęgnacji. Na każdego działa co innego, ale jak w końcu metodą prób i błędów, znajdzie sie odpowiednie preparaty to efekty są widoczne. Przykro mi sharolta że oprócz zaprzestania wypadania nie masz żadnych efektów, ale to nie znaczy że wszyscy ich nie mają...
I tak tak weegirl pisała: nie można oczekiwać cudów a jedynie wyciągnąć z naszych włosów piękno na tyle ile to możliwe. Jak ktoś ma cienkie i rzadkie włosy to może poprawić ich stan, ale nie będzie miał pięknych, bujnych loków-choćby nie wiem co.

Edytowane przez Kucyk_Truskawkowy
Czas edycji: 2010-02-03 o 11:29
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:41   #14
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
Ale owszem włosy mi nie wypadają, teraz to jak zobaczę 3 włosy po umyciu to wpadam w panikę
no wiec o co Ci chodzi? wizażowe sposoby zadziałały jak tylko uspokoiła sie burza hormonalna po ciąży...
Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Na każdego może działać co innego, tylko nie zaprzeczaj Nam, że coś nie działa, jeśli zauważyłyśmy poprawę. Czy w miejscu gdzie nie ma włosków, a teraz jest pełno to sądzisz, że to kwestia wizualna? Halucynacji nie mam, dobrze widzę.
dokładnie ja miałam wypalone rozjaśniaczem włosy w okolicach zakoli wiec jak mi sie mogło się ukruszyć skoro wcześniej tam nie miałam włosów a teraz ładnie odrastają...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:47   #15
sharlota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Uwaga!!!

Nie zadziałały metody tylko ustabilizowały się hormony i włosy same z siebie przestały wypadać.
Też bym bardzo chciała zobaczyć nowe włosy w okolicach zakol ale póki co wciaż są gołe zakola Dokładnie wam napisałam co stosowałam, chyba nie możliwe żeby akurat nic z tych rzeczy na mnie nie działało. Po prostu nie działa w ogóle nic
sharlota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:52   #16
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Uwaga!!!

kosmetykami nie zwalczysz hormonów, one i tak zrobią swoje
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:57   #17
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
Nie zadziałały metody tylko ustabilizowały się hormony i włosy same z siebie przestały wypadać.
Też bym bardzo chciała zobaczyć nowe włosy w okolicach zakol ale póki co wciaż są gołe zakola Dokładnie wam napisałam co stosowałam, chyba nie możliwe żeby akurat nic z tych rzeczy na mnie nie działało. Po prostu nie działa w ogóle nic
no wiesz, na każdego działa coś innego u mnie to nie było tak ze nagle sie zrobił busz na tych zakolach tylko stopniowo odrastały... może spróbuj np. używać żelu Palomy po myciu na te miejsca albo używać na noc na skórę głowy olejku Vatika?

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
kosmetykami nie zwalczysz hormonów, one i tak zrobią swoje
no własnie też mi sie wydaje ze mogło wtedy nie zadziałać ze względu na hormony... może teraz zadziała skoro sie uspokoiło wszystko?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:58   #18
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Uwaga!!!

Sharlota, efektem wizualnym może być opotyczne wygładzenie włosów, nadanie im połysku różnymi nabłyszczaczami, lakierami itp. Ale zaprzestanie wypadania, szybszy porost nowych włosów, zaprzestanie kruszenia się i łamania włosów to nie są efekty jedynie wizualne i świadczą o realnej regeneracji struktury włosa i pobudzeniu porostu nowych włosów. Dla każdego, kto zna budowę ludzkiego włosa, możliwość jego zregenerowania w pewnym stopniu (zależnym od zniszczeń) nie wydaje się jakims nieosiągalnym cudem. Tojest możliwe i dobry kosmetyk, bogaty w odpowiednie składniki (a także zwykła maseczka domowej roboty z serii "babcine przepisy" ) potrafi to zdziałać. Nie ma w tym żadnej magii. Kwestia doboru odpowiedniej dla włosów strategii pielęgnacyjnej. Dobre produkty regeneracyjne wcale nie musza być drogię - np. świetna nafta kosmetyczna czy olejek rycynowy kosztują grosze w aptece, a są naprawde bardzo wydajne i skuteczne. I nie ma co dopatrywac się we wszystkim podstępu typu "recenzje na KWC pisane są przez firmy produkujące kosmetyki". To tak, jakby stwierdzić, że każda negatywna recenzja jest napisana przez nieuczciwą konkurencję, a dostępne powszechnie w internecie i bardzo zachwalane przepisy na babcine maseczki np. z jajek i miodu są pisane przez hodowców kur i pszczelarzy . Jak wspomniały koleżanki - wciąż poszukujemy, testujemy nowości i szukamy tej najlepszej dla siebie. Na samych oszustwach firmy kosmetyczne nie zaszły by za daleko. Gdyby każdy zauważył, że ich produkty w ogóle nie działają, mało kto by je jeszcze kupował
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-02-03 o 12:00
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:59   #19
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
Nie zadziałały metody tylko ustabilizowały się hormony i włosy same z siebie przestały wypadać.
Też bym bardzo chciała zobaczyć nowe włosy w okolicach zakol ale póki co wciaż są gołe zakola Dokładnie wam napisałam co stosowałam, chyba nie możliwe żeby akurat nic z tych rzeczy na mnie nie działało. Po prostu nie działa w ogóle nic
Mój TŻ miał kompletnie łyse zakola, w ciąży z tego co wiem nigdy nie był, więc hormony nie musiały mu się stabilizować, a po ampułkach radical w połączeniu z szamponem na jego łysych plackach pojawia się coraz więcej włosów. Czy to fatamorgana???
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 17:25   #20
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
A dermatolog jest z polecenia i jest naprawdę świetnym fachowcem, ufam jej.
I chyba właśnie dlatego nie dopuszczasz do Siebie myśli, że może nie mieć racji

Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
A KWC... cóż może to w 80% pracownicy firm piszą :P a poważnie możecie mieć efekty ale czysto wizualne.
Pleeeaaaaseeee, nie ośmieszaj się.
Co jak co, ale marketing szeptany na taką skalę - to nie na tym forum
Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
Nie zadziałały metody tylko ustabilizowały się hormony i włosy same z siebie przestały wypadać.
Też bym bardzo chciała zobaczyć nowe włosy w okolicach zakol ale póki co wciaż są gołe zakola
I ten post dobitnie pokazuje to, o czym dziewczyny już pisały.
Miałaś źle dobraną pielęgnację, bo wymienione specyfiki nie są odpowiednie do walki z wypadaniem na tle hormonalnym.
Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
Dokładnie wam napisałam co stosowałam, chyba nie możliwe żeby akurat nic z tych rzeczy na mnie nie działało. Po prostu nie działa w ogóle nic
Możliwe. I nie jest to nic niezwykłego. Wizaż widział już niejeden taki przypadek
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:52   #21
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mój TŻ miał kompletnie łyse zakola, w ciąży z tego co wiem nigdy nie był, więc hormony nie musiały mu się stabilizować, a po ampułkach radical w połączeniu z szamponem na jego łysych plackach pojawia się coraz więcej włosów. Czy to fatamorgana???
był w ciąży, ale to skutecznie ukrył
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 11:40   #22
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Uwaga!!!

Po takim męczeniu włosów, wcale się nie dziwię, że nie wytrzymały... a wątrobę badałaś? Dwa suplementy na raz?? Po prostu za świadome niszczenie organizmu...
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:29   #23
sharlota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Uwaga!!!

MĘCZENIU????? Jak sobie poczytałam różne fora na wizazu to aż się zastanawiałam kiedy dziewczyny mają czas na to wszystko! ja to mały pikuś jestem. A tabletki... cóż to nie antybiotyki. W tym zakresie też się naczytałam co dziewczyny jedzą, piją i łykają na poprawę stanu włosów a niektóre jeszcze i na zmarszczki, odchudzanie, przeciw cellulitowi i na poprawę wzroku na raz.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Poza tym mam wrażenie że albo tu króluje wtórny analfabetyzm albo to skutki takiej formy przekazu jaką jest net. Ja wiem dlaczego włosy po ciąży wypadają i napisałam tez wyżej że przestały wypadać jak się hormony ustatkowały. A mi chodzi o wzmocnienie włosów i tu wszystkie te specyfiki są właśnie wskazane.
Dobrze że Wam coś pomaga, nawet jeśli to tylko wiara. Ja czekałam na nowe włoski, na to żeby obecne zrobiły się mięsiste - wszystko to co wyczytałam na wizazu. Ale mnie nic z tego nie przypadło w udziale.
Wcale nie prosiłam żeby jakoś specjalnie naskakiwac na moje teorie. Nauczona doświadczeniem po prostu przekonałam się, że takich cudów nie ma. Nie wiem skąd u Was te antenki. Ale gratuluję.
sharlota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:44   #24
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Dobrze że Wam coś pomaga, nawet jeśli to tylko wiara.
Myślisz, że ktoś Cie będzie na siłę przekonywał, że to działa ? Dziewczyny wklejają swoje zdjęcia przed i po kuracjach i na gołe oko widać, że czasem efekty są wręcz spektakularne.
Cytat:
Ja czekałam na nowe włoski, na to żeby obecne zrobiły się mięsiste - wszystko to co wyczytałam na wizazu. Ale mnie nic z tego nie przypadło w udziale.
No to współczujemy Ci bardzo.
Cytat:
Nauczona doświadczeniem po prostu przekonałam się, że takich cudów nie ma. Nie wiem skąd u Was te antenki. Ale gratuluję.
Jedna osoba, która nie widziała wyników, nie przekona setki, która o wynikach przekonała się na własnej skórze.
Cytat:
wtarłam butelkę radicala, potem neril, potem seboradin niger, potem 2 opakowania ampułek radical,
Ja po takiej kuracji w zeszłym roku (zamiast ampułek radical wcierałam Rzepę Joanny), miałam burzę nowych włosów, rosły mi jak głupie (co było widać po odroście) i nie musiałam w to wierzyć, tylko to po prostu było widać.

I nie wiem, kto tu cierpi na wtórny analfabetyzm - każda z dziewczyn napisała Ci, że to, ze na Ciebie coś nie działa, nie znaczy że nie działa u innych, a Ty tu co chwilę wpadasz i z manierą prawdy objawionej wmawiasz wszystkim, że na pewno jesteśmy nawiedzone i mamy zwidy, że nam włosy rosną. Zadziwiające po prostu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:45   #25
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Uwaga!!!

Najpierw piszesz, że bierzesz przykład z innych kobiet, które stosują miliony tabletek jednocześnie, kładą na głowę tony przeróżnych kosmetyków itp. itd. a później piszesz, że "mam wrażenie że albo tu króluje wtórny analfabetyzm albo to skutki takiej formy przekazu jaką jest net"? Poza tym nikt tutaj nie ubliżył Tobie, więc skąd te określenia? Łączenie tak silnych suplementów może doprowadzić do odwrotnego skutku niż oczekiwany. Postaw na kilka sposobów, a nie na kilkanaście- poczekaj co najmniej 3 miesiące i możliwe, że zauważysz efekt. Każdy jest inny, a cierpliwość popłaca.
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:46   #26
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Uwaga!!!

Ja niemal całkowicie wyłysiałam, a na zagęszczenie mnie akurat tylko wcierki pomagają. Używam jednej wcierki, raz dziennie, szampon + odżywka, ale też nie zawsze. Ja od dermatolożki w Akademii Medycznej w Gdańsku dowiedziałam się, że samodzielnie wykonywane wcierki i/lub tzw. wcierki - gotowce dobrze jest stosować i zmieniać co jakiś czas.
Łykam witaminy i piję pokrzywę, a włosów coraz więcej. Mnie te sposoby bardzo pomagają, ale każdy jest inny i różne przypadki się zdarzają, także cudowne uzdrowienia
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:57   #27
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Uwaga!!!

Cytat:
Napisane przez sharlota Pokaż wiadomość
Poza tym mam wrażenie że albo tu króluje wtórny analfabetyzm albo to skutki takiej formy przekazu jaką jest net. Ja wiem dlaczego włosy po ciąży wypadają i napisałam tez wyżej że przestały wypadać jak się hormony ustatkowały. A mi chodzi o wzmocnienie włosów i tu wszystkie te specyfiki są właśnie wskazane.
Dobrze że Wam coś pomaga, nawet jeśli to tylko wiara. Ja czekałam na nowe włoski, na to żeby obecne zrobiły się mięsiste - wszystko to co wyczytałam na wizazu. Ale mnie nic z tego nie przypadło w udziale.
Wcale nie prosiłam żeby jakoś specjalnie naskakiwac na moje teorie. Nauczona doświadczeniem po prostu przekonałam się, że takich cudów nie ma. Nie wiem skąd u Was te antenki. Ale gratuluję.
Jeśli nie potrafisz konkretnie napisać, to co się dziwisz, że nie każdy jest Cię w stanie zrozumieć Z pierwszego postu nie wynika, czy jesteś dopiero co po porodzie, czy był on już jakiś czas temu, ani czy stan Twoich włosów poprawił się i kiedy stosowałaś te wszystkie wcierki- po porodzie czy później.

Jeśli spodziewałas się, że jakiekolwiek wizażowe wcierki itp. pomogą Ci w czasie burzy hormonalnej, to TY byłaś naiwna- większość dziewczyn, które wcierająróżne specyfiki, nie miała Twojego problemu.

A mnie to irytuje, przychodzi jakaś nowa Wizażanka, która nawet regulaminu forum nie przeczytała (patrz: tytuł wątku) i się skarży, że jej nic nie pomogło. A jak jej nie pomogło, to jak mogłoby komuś innemu pomóc. I wielki lament i przestroga. Jeśli uważasz, że wiara wizażanek w to, że od seboradinów i innych mogą im przestać wypadać włosy, to taki sam efekt powinien być w przypadku problemów hormonalnych, skoro wg Ciebie wiara czyni cuda
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 14:18   #28
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Uwaga!!!

Hmm... Sharlota, spokojnie, mam wrażenie, że zaczynasz desperacko wykręcać, jakbyś sama się w tym gubiła, a nie możesz znieść myśli, że nikt tu się z Tobą nie zgadza. Piszesz o naiwności, tymczasem sama się zachowałaś naiwnie
Nie wydaje mi się, żebyś Nam wmówiła swoją teorię.
P.S. Widać, że nie znasz tu tutejszych reguł.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 21:19   #29
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Uwaga!!!

No i ja także nie zgodzę się z tym że te specyfiki nie działają. Miałam bardzo zniszcone włosy farbowaniem, prostowaniem i basenowym chlorem. nie rosły praktycznie w ogóle, ale nie miałam problemu z wypadaniem. Weszłam na to forum, zmieniłam kosmetyki z drogeryjenych na ziołowe - szampon ziołowy z farmony, joanna apteczka babuni, maska gloria i wax i ampułki z radicala i moje włosy juz po miesiącu ożyły. Są nawilzone gładkie i błyszczące. Od kilku lat nie miałam takich włosów, nawet moja mama bardzo sceptycznie nastawiona do kosmetyków stwierdziła ze mam ładne zadbane włosy i sama sie przerzuciła na te kosmetyki. Co prawda przyspieszenia wzrostu jeszcze nie zauwazyła, ale kapsułki stosuje dopiero od kilku dni. Także to nie jest złudzenie optyczne wizualne czy moje różowe okulary. A Wam wizażowe włosomaniaczki serdecznie dzieukuje za rady. Takich włosów dawno nie miałam i to dzieki Wam
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:48   #30
sharlota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Uwaga!!!

OK, można poprawić włosy zniszczone, w to nie wątpię. Jak ktoś miał niezłe włosy i je osłabił mechanicznie czy chemicznie to oczywiste że przy odpowiedniej pielęgnacji wróci do stanu pierwotnego. Ale ja bardzo dbam o włosy a one wiecznie się elektryzują, każda fryzjerka narzeka że za nic się nie dają ułożyć a w dotyku jak dla mnie przypominają spaloną zapałkę - strach dotknąć bo się rozkruszą na popiół. I są przeraźliwie cieniutkie i delikatne. Chciałam je odżywić, nawilżyć, wzmocnić no i jeszcze miło gdyby jakieś nowe się pojawiły -ale w tym zakresie kompletne ZERO
sharlota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.