Moja mama prosi o poradę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 14:41   #1
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684

Moja mama prosi o poradę.


Hej.Moja Mama od dłuższego czasu zastanawia się nad zmianą fryzurki i nie wie w czym jej bedzie dobrze.Chciałabym prosić w jej imieniu o jakieś zdjęcia,propozycje fryzur dla kobiet w jej wieku.Zależy nam by włoski dało się zebrać w kucyk,albo jakoś podpiąć.Mama myslala też o jakimś kolorze,ale w grę wchodzi tylko farbowanie szamponetką,jeśli ktoś ma jakąś propozycję konkretnego numeru szamponu-będę wdzięczna
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 08:42   #2
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Moja mama prosi o poradę.

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Hej.Moja Mama od dłuższego czasu zastanawia się nad zmianą fryzurki i nie wie w czym jej bedzie dobrze.Chciałabym prosić w jej imieniu o jakieś zdjęcia,propozycje fryzur dla kobiet w jej wieku.Zależy nam by włoski dało się zebrać w kucyk,albo jakoś podpiąć.Mama myslala też o jakimś kolorze,ale w grę wchodzi tylko farbowanie szamponetką,jeśli ktoś ma jakąś propozycję konkretnego numeru szamponu-będę wdzięczna
ja bym zaproponowala jakis blondzik (ja sie za bardzo nie znam na blondach bo tylko brazy dlatego nie powiem konkretnej nazwy), ale skoro Twoja mama generalnie farbuje na blond to tak jej tez bedzie pasowal, ciemniejszy by postarzyl wiec w gre wchodzi raczej tylko blond. co do dlugosci wlosow to zostawilabym taka tylko (bo krotszej nie daloby sie spiac) tylko postopniowac, z przodu i z tylu lekko wycieniowac.
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:47   #3
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Moja mama prosi o poradę.

Dzięki za odpowiedź Mama ma pasemka robione w domu dlatego taki blond widac,a te brązy to naturalne.Może ktoś jeszcze się wypowie albo jakbyście miały czas to jakas komputerowa metamorfoza?
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:14   #4
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Moja mama prosi o poradę.

Do komputerowej metamorfozy prosimy zdjęcie na wprost bez grzwyki wtedy można kombinować - to drugie jest za bardzo od góry i ma chyba zupełnie inny kształt twarzy niż w rzeczywistości. Ja widzę twoją mamę w blondzie, ciemny by ją postarzał.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 17:24   #5
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: Moja mama prosi o poradę.

Twojej mamie bardzo ladnie jest w tym blondzie ze zdjec
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.