Fryzjerki w bikini.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 19:23   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871

Fryzjerki w bikini..


http://katowice.gazeta.pl/katowice/3...___wideo_.html

Dzis bylo to pokazywane w programie "Uwaga" na Tvn.
Co sadzicie?

Ja jestem zdecydowanie na nie..
Probuje sie postawic na miejscu tych Pan.. ich mezow i rodzin.

(chodz ponoc Panie szukaja do salonu mezczyzn ktorzy obcinali by kobiety w skapych strojach..)

A i pragne zapytac gdzie zachowane normy sanepidowskie-higieny itd?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:29   #2
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Dlaczego na nie? Coś istnieje, jeśli jest na to popyt - a skoro salon świetnie prosperuje, to tylko pogratulować pomysłu. Dziewczyn nikt nie zmusza do pracy tam, wiedziały jak będzie wyglądała ich robota. To nie są prostytutki, one po prostu pracują w specyficznych strojach, poza tym ich praca niczym innym się nie różni od pracy fryzjerek z innych salonów. One nie mają w cenniku "usług erotycznych" tylko strzyżenie.
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:30   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez Kapust Pokaż wiadomość
Dlaczego na nie? Coś istnieje, jeśli jest na to popyt - a skoro salon świetnie prosperuje, to tylko pogratulować pomysłu. Dziewczyn nikt nie zmusza do pracy tam, wiedziały jak będzie wyglądała ich robota. To nie są prostytutki, one po prostu pracują w specyficznych strojach, poza tym ich praca niczym innym się nie różni od pracy fryzjerek z innych salonów. One nie mają w cenniku "usług erotycznych" tylko strzyżenie.
Ja bym sie bardziej opierala o te wzgledy estetyczne.
Z tego co wiem fryzjerka powinna miec odziez ochronna-fartuch..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:30   #4
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://katowice.gazeta.pl/katowice/3...___wideo_.html

Dzis bylo to pokazywane w programie "Uwaga" na Tvn.
Co sadzicie?

Ja jestem zdecydowanie na nie..
Probuje sie postawic na miejscu tych Pan.. ich mezow i rodzin.

(chodz ponoc Panie szukaja do salonu mezczyzn ktorzy obcinali by kobiety w skapych strojach..)

A i pragne zapytac gdzie zachowane normy sanepidowskie-higieny itd?
Co kto lubi - ja bym sie czula skrepowana raczej. A co do pan - one sie na to zgodzily. Nie sadze, ze dnia pewnego pojawily sie pracy odziane w faruszek a szef odarl je z odzienia i szantazem zmusil do pracy w bikini.

Ja bym nie skorzystala - chyba, ze pani bylaby wibitna fryzjera i potrafila obcinac moje wlosy tak, bym byla zadowolona w 100%... W takim wypadku moglaby byc odziana jedynie w spodniczke z trawy.
No i byleby za te dodatkowe atrakcje nie zdzierali

Sa zapewne amatorzy takich wrazen
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:32   #5
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Jak fryzjer kiepski, to chociaż niech ma dobry wabik na klientów
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:36   #6
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://katowice.gazeta.pl/katowice/3...___wideo_.html


(chodz ponoc Panie szukaja do salonu mezczyzn ktorzy obcinali by kobiety w skapych strojach..)
Ja bym do takiego poszła (choć raz, z ciekawości )

Nie, nie sądze że te panie robią coś złego, zgadzam się z Kapust.
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:37   #7
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Ja bym do takiego poszła (choć raz, z ciekawości )

Nie, nie sądze że te panie robią coś złego, zgadzam się z Kapust.
Ja tez..ale na razie Panowie chetni sie nie zglaszaja(casting jest..)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 19:41   #8
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Pomysł zaczerpnięty zapewne z USA
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:47   #9
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez Kapust Pokaż wiadomość
Dlaczego na nie? Coś istnieje, jeśli jest na to popyt - a skoro salon świetnie prosperuje, to tylko pogratulować pomysłu. Dziewczyn nikt nie zmusza do pracy tam, wiedziały jak będzie wyglądała ich robota. To nie są prostytutki, one po prostu pracują w specyficznych strojach, poza tym ich praca niczym innym się nie różni od pracy fryzjerek z innych salonów. One nie mają w cenniku "usług erotycznych" tylko strzyżenie.
Niby nie mają tego w cenniku, ale wiadomo, o co chodzi.. Wg mnie to trochę uwłaczające dla kobiet, ale z drugiej strony fakt - nikt ich siłą tam nie zaciąga. Chcą świecić tyłkami - niech se świecą.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:51   #10
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Niby nie mają tego w cenniku, ale wiadomo, o co chodzi..
No wiesz - one swiadcza uslugi ale chyba to, ze sie porozbieraly by przyciagnac facetow ,nie jest rownoznaczne, ze ja skonczy takiego osobika czesac to mu zrobi dobrze na zapleczu za dodatkowa oplata.

Seks sie dobrze sprzedaje
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:03   #11
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
No wiesz - one swiadcza uslugi ale chyba to, ze sie porozbieraly by przyciagnac facetow ,nie jest rownoznaczne, ze ja skonczy takiego osobika czesac to mu zrobi dobrze na zapleczu za dodatkowa oplata.

Seks sie dobrze sprzedaje
Jezu, ale wiadomo, że nie ich sprawne rączki tudzież porywający intelekt czy poczucie humoru ma przyciągnąć klientów - sama napisałaś, co się dobrze sprzedaje..
Mój facet dostałby szału, gdyby dowiedział się, że Taką fryzjerką mam być. Dlaczego? Bo dobrze wie, jak odbieraliby mnie klienci płci męskiej.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 20:06   #12
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Fryzjerki w bikini..

mieszkam niedaleko i w ogloszeniu ( gdy szukali chetnych pan) bylo zaznaczone, ze poszukuja dziewczyn, ktore zgodza sie obcinac ludzi w bikini i musza operowac maszynka do strzyzenia....wiec wymagań wielkich nie bylo....
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:11   #13
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Mój facet dostałby szału, gdyby dowiedział się, że Taką fryzjerką mam być. Dlaczego? Bo dobrze wie, jak odbieraliby mnie klienci płci męskiej.
Oczywiscie z uslug takich fryzjerek tez by nie skorzystal bo szanuje kobiety i nie chcialby sie przyczyniac do tego uwlaczajacego prodeceru.

Oczywista sprawa jest, ze facet Twoj nie pialby z radosci gdybys to TY miala taka prace miec... Zazdrosc...
Wszystkie te napalone Mietki i Zenki po 50tce, te mlode cwaniaczki itp te rasie latajace, sprosne gadki, niekonczonce sie zaproszenia na kolacja ze sniadaniem.
Ja sie zaloze, ze tak bywa.

Ale powtorze sie, to ze one wystepuja w takim skapym stroju, nie znaczy, ze sie na zapleczu z klientami spouchwalaja
Ja mam wrazenie, ze ona jedyne co oferuja, to uslugi fryzjerskie z malym dodatkiem dla 'oczu' a nie ciala.
No chyba, ze sie myle to prosze mnie wyprowadzic z bledu, ze to regularny dom publiczny.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?

Edytowane przez hecate
Czas edycji: 2010-02-26 o 20:12
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:19   #14
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Oczywiscie z uslug takich fryzjerek tez by nie skorzystal bo szanuje kobiety i nie chcialby sie przyczyniac do tego uwlaczajacego prodeceru.

Oczywista sprawa jest, ze facet Twoj nie pialby z radosci gdybys to TY miala taka prace miec... Zazdrosc...
Wszystkie te napalone Mietki i Zenki po 50tce, te mlode cwaniaczki itp te rasie latajace, sprosne gadki, niekonczonce sie zaproszenia na kolacja ze sniadaniem.
Ja sie zaloze, ze tak bywa.

Ale powtorze sie, to ze one wystepuja w takim skapym stroju, nie znaczy, ze sie na zapleczu z klientami spouchwalaja
Ja mam wrazenie, ze ona jedyne co oferuja, to uslugi fryzjerskie z malym dodatkiem dla 'oczu' a nie ciala.
No chyba, ze sie myle to prosze mnie wyprowadzic z bledu, ze to regularny dom publiczny.
Zazdrość jak zazdrość - nie chciałby mnie narażać na te spocone łapki różnych Zenków i Mietków, niewybredne komentarze pod moim adresem,( ale też - nie czarujmy się - jego kolegów pod jego adresem, gdyby dowiedzieli się, jak zarabia jego kobieta), którzy do tego nie mieliby do mnie za grosz szacunku. Dla takiego faceta komunikat jest prosty - guzik umie, bo musi świecić tyłkiem, żeby zarobić. A że świeci za kasę, to kto wie, co jeszcze za nią zrobi?
Ja szacunek do takich kobiet mam, ale niech się nie łudzą, że panowie z osiedla też będą go mieć..
I jasne- nie twierdzę, że one oferują np. seks oralny za dopłatą. Faceci lubią sobie popatrzeć na zgrabne kobiety - też nie grzech, taka natura. No ale to nie zmienia faktu, że na obcą chętnie sobie popatrzą, ale swojej pracować tak by nie dali z bardzo oczywistych względów..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:19   #15
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Jeśli tylko jest na to popyt to dobrze robią. Przecież to tylko i wyłącznie ich sprawa, co robią. Ważne, że przynajmniej próbują zyskać klienta, a nie wyglądają przez szybę witryny. Pracownice też napewno mają prawo wyboru. Im widocznie tż nie zabraniają. Ja nie poszłabym, ale napewno jest wiele osób, które będą korzystać. Chociażby ze względu na to, że coś nowego, coś innego.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:20   #16
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Ciekawa jestem, ile płacą tym paniom za to
widziałam ich 'stroje', tandetne ...

a ta czarna babka ze skrzydłami a'la VS ... o jeżu
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-02-26 o 20:22
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:24   #17
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, ile płacą tym paniom za to
widziałam ich 'stroje', tandetne ...

a ta czarna babka ze skrzydłami a'la VS ... o jeżu
Włascicielka swoja droga
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:30   #18
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Fryzjerki w bikini..

tu jest fryzjer. a ja słyszałam nawet o myjniach samochodowych, gdzie panie w bikini myją auta. chyba nawet u siebie w mieście mam taką myjnie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:31   #19
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
Jeśli tylko jest na to popyt to dobrze robią. Przecież to tylko i wyłącznie ich sprawa, co robią. Ważne, że przynajmniej próbują zyskać klienta, a nie wyglądają przez szybę witryny. Pracownice też napewno mają prawo wyboru. Im widocznie tż nie zabraniają. Ja nie poszłabym, ale napewno jest wiele osób, które będą korzystać. Chociażby ze względu na to, że coś nowego, coś innego.
A ja już widzę te tematy i posty "O rety, rety! Mój TŻ był u prawie-nagiej fryzjerki! Czy to zdrada?!"
Mnie to naprawdę zwisa i na wietrze łopocze, co kto robi. Tyle, że sama do siebie szacunku bym nie miała, gdybym chciała zwiększyć obroty firmy eksponując prawie nagie ciało. Nawet TŻ nie musiałby mi tego pomysłu oprotestować. Moja kreatywność w przyciaganiu klientów wybiega jednak poza świcenie tyłkiem, sorry Gregory..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 20:36   #20
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Fryzjerki w bikini..

A do takich naoliwionych panow, z krateczka na brzuszku, slicznych chloptasiow poszlybyscie?
Takie polaczenie uslug fryzjerskich z wystepem 'czipendels' ?
I czy taki facio w slipkach prezacy sie to tez prawie meska prostatutka czy raczej 'uuu aaaaa' pisk i pasy na twarzy?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:43   #21
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A do takich naoliwionych panow, z krateczka na brzuszku, slicznych chloptasiow poszlybyscie?
Takie polaczenie uslug fryzjerskich z wystepem 'czipendels' ?
I czy taki facio w slipkach prezacy sie to tez prawie meska prostatutka czy raczej 'uuu aaaaa' pisk i pasy na twarzy?
Od fryzjera oczekuję dobrych umiejętności strzyżenia - naoliwiony facet z przyrodzeniem w obcisłych gatkach jakoś mnie nie przekonuje.. (pomijam fakt, że dla mnie typ "czipendels" jest mega nieatrakcyjny)
Czy tego chcemy czy nie - w Polsce inny status społeczny będzie miała prawie naga kobieta - fryzjerka, a inny prawie nagi facet - fryzjer. Niesłusznie, ale tak jest i warto mieć świadomość konsekwencji tego, zanim ktoś weźmie się za taką robotę..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:47   #22
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Ja bym nie poszła do takiej fryzjerki, moja ma zawsze biust na wierzchu i mi to zawsze przeszkadza - szczególnie jak stoi na przeciwko mnie (ale jest super więc jej nie zamienię! :P) A co dopiero jakby była w całym stroju kąpielowym/bieliźnie ;P
Ale pewnie panowie chętnie by się wybrali do takiej fryzjerki
Też jestem zdania, że te panie na pewno wiedzą czy wiedziały wcześniej jak ich praca ma wyglądać. Jeżeli ktoś chce tak pracować i go to nie krępuje proszę bardzo - ale wolałabym żeby ta moda nie rozprzestrzeniła się na większe salony fryzjerskie. Z prostego powodu - jak się chce oglądać facetke w bieliźnie/bikini i nie ma się `swojej` w domu to radzę się wybrać do jakiegoś baru ze striptizem etc. tam może sobie popatrzeć :P
a jeszcze z innej strony to wydaje mi się to dziwny pomysł - fryzjer w bikini? a co ma piernik do wiatraka ? :P Niedługo inne zawody skopiują ten pomysł i tak oto będziemy jeździć do mechanika w slipkach ...
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:49   #23
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Od fryzjera oczekuję dobrych umiejętności strzyżenia - naoliwiony facet z przyrodzeniem w obcisłych gatkach jakoś mnie nie przekonuje.. (pomijam fakt, że dla mnie typ "czipendels" jest mega nieatrakcyjny)
Czy tego chcemy czy nie - w Polsce inny status społeczny będzie miała prawie naga kobieta - fryzjerka, a inny prawie nagi facet - fryzjer. Niesłusznie, ale tak jest i warto mieć świadomość konsekwencji tego, zanim ktoś weźmie się za taką robotę..
Pomijajac preferencje dotyczace wygladu - zamiast czipendelsa wstawic wampirza Edwarda czy innych pieknych. Chodzi o idee sama - polnaga kobieta, polnagi facet w najmniej do tego odpowiednim miejscu, jako wabik na klienta.

Zgadzam, ze niestety w spoleczenstwie pokutuje poglad, ze kobieta sama sie prosi o pewne rzeczy, ze nie zasluguje na szacunek itp...
Z tym, ze ile fryzjerek odzianych w golfy i tak spotka sie z sytuacja, w ktorej Zenus bedzie podbijal w malo wysublimowany sposob. Wiadomo, ze wystawia sie niby mniej ale stroj - czy go wiecej czy mniej, nie powinnien uprawiniac i usprawiedliwiac pewnych zachowan.

Ja mysle, ze dziewczyny wiedziala na co sie pisza i z jakiegos powodu sie na to zdecydowaly. Moze dobra kasa a moze... poprostu lubia takie zainteresowanie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:00   #24
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jak fryzjer kiepski, to chociaż niech ma dobry wabik na klientów
to samo pomyslalam po ogladnieciu dzisiejszej Uwagi

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Niby nie mają tego w cenniku, ale wiadomo, o co chodzi.. Wg mnie to trochę uwłaczające dla kobiet, ale z drugiej strony fakt - nikt ich siłą tam nie zaciąga. Chcą świecić tyłkami - niech se świecą.
a no wlasnie, ich sprawa, chociaz dla mnie to troche zenada..

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Jezu, ale wiadomo, że nie ich sprawne rączki tudzież porywający intelekt czy poczucie humoru ma przyciągnąć klientów - sama napisałaś, co się dobrze sprzedaje..
Mój facet dostałby szału, gdyby dowiedział się, że Taką fryzjerką mam być. Dlaczego? Bo dobrze wie, jak odbieraliby mnie klienci płci męskiej.
moj tez dostalby szalu.
a ja dostalabym szalu, gdyby do takiej chodzil
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:12   #25
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://katowice.gazeta.pl/katowice/3...___wideo_.html

Dzis bylo to pokazywane w programie "Uwaga" na Tvn.
Co sadzicie?

Ja jestem zdecydowanie na nie..
Probuje sie postawic na miejscu tych Pan.. ich mezow i rodzin.

(chodz ponoc Panie szukaja do salonu mezczyzn ktorzy obcinali by kobiety w skapych strojach..)

A i pragne zapytac gdzie zachowane normy sanepidowskie-higieny itd?
gdyby PAN chodził w stringach chętnie odwiedziałabym taki salon ,ale kąpielówki?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:30   #26
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
Ja bym nie poszła do takiej fryzjerki, moja ma zawsze biust na wierzchu i mi to zawsze przeszkadza - szczególnie jak stoi na przeciwko mnie (ale jest super więc jej nie zamienię! :P) A co dopiero jakby była w całym stroju kąpielowym/bieliźnie ;P
Ale pewnie panowie chętnie by się wybrali do takiej fryzjerki
Też jestem zdania, że te panie na pewno wiedzą czy wiedziały wcześniej jak ich praca ma wyglądać. Jeżeli ktoś chce tak pracować i go to nie krępuje proszę bardzo - ale wolałabym żeby ta moda nie rozprzestrzeniła się na większe salony fryzjerskie. Z prostego powodu - jak się chce oglądać facetke w bieliźnie/bikini i nie ma się `swojej` w domu to radzę się wybrać do jakiegoś baru ze striptizem etc. tam może sobie popatrzeć :P
a jeszcze z innej strony to wydaje mi się to dziwny pomysł - fryzjer w bikini? a co ma piernik do wiatraka ? :P Niedługo inne zawody skopiują ten pomysł i tak oto będziemy jeździć do mechanika w slipkach ...
No więc może te fryzjerki są super i mają klientów, bo ci nie chcą fryzjerek wymieniać na inne i będą miały ich dzięki pomysłowi jeszcze więcej.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:53   #27
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Fryzjerki w bikini..


NIKT ich do tego nie zmuszał, robią to wyłącznie z własnej woli i mają pełną świadomość jakich klientów to przyciąga. Uwłaczające to jest donkey show i ping pong show, a nie robienie normalnych rzeczy w nietypowym ubraniu, które w innych okolicznościach też jest normalne.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:55   #28
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
No więc może te fryzjerki są super i mają klientów, bo ci nie chcą fryzjerek wymieniać na inne i będą miały ich dzięki pomysłowi jeszcze więcej.
Bardzo możliwe Oby nie miały takich wycofujących się klientów
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:18   #29
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fryzjerki w bikini..

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://katowice.gazeta.pl/katowice/3...___wideo_.html

Dzis bylo to pokazywane w programie "Uwaga" na Tvn.
Co sadzicie?

Ja jestem zdecydowanie na nie..
Probuje sie postawic na miejscu tych Pan.. ich mezow i rodzin.

(chodz ponoc Panie szukaja do salonu mezczyzn ktorzy obcinali by kobiety w skapych strojach..)

A i pragne zapytac gdzie zachowane normy sanepidowskie-higieny itd?
A czemu Ty jestes na nie ? Ktos komus kaze pracowac w takim salonie/korzystac z jego uslug?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:51   #30
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Fryzjerki w bikini..

też widziałam dzisiejszą uwage. jak dla mnie porycie. nie chciałabym żeby mój facet poszedł do takie zakładu i obcinały go takie panie. bez sensu to, naprawde ;/ zresztą też dziwne żeby tak paradować w pracy no ale jak wiadaomo nikt je do tego nie zmusza :P
__________________

28.09.2010



Edytowane przez krolowakiczu
Czas edycji: 2010-02-26 o 22:53
krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.