Targi Amberif - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 13:54   #1
skladsznurowadel
Raczkowanie
 
Avatar skladsznurowadel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120

Targi Amberif


ktoś był ? jakieś wrażenia? fajnie było?
ja niestety nie byłam a jestem ciekawa jak wypadły
__________________
moje prace na wizażu
Agnieszka Hopkowicz
skladsznurowadel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:26   #2
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Targi Amberif

Bylam w tym roku tylko jeden dzien - popatrzec, poznac nowe trendy. Byly 3 hale wystawiennicze:
1. Bursztynowa - ciekawostka byly inkluzje w bursztynie, laboratorium paleontologiczne, wyniki konkursu na bizuterie z kapsli - bardzo ciekawe i oryginalne projekty [
Wystawa „ Zaprojektuj Biżuterię z Kapsli” – konkurs portalu sophisti.pl i Galerii Ambermoda, hala 5.G08 ] oraz jak dla mnie niespotykane polaczenia bursztynu z kamieniami takim jak np. turkus. Mozna bylo rowniez zakupic polfabrykaty bursztynowe oraz srebrne (Jubilex z bardziej znanych sprzedawcow sie wystawial)
2. Zlota - ta hala byla chyba przeznaczona wylacznie dla hurtownikow oraz milosnikow diamentow oraz Swarovskiego [zachwycily mnie nowe formy krysztalow oraz polaczenia Swarkow z bursztynem]
3. Bursztynowo-Srebrna - tutaj wychwycilam ciekawe koncepcje na bransoletki typu charms

A tutaj mozesz zobaczyc krotka fotorelacje:
http://www.mtgsa.pl/x.php/3,pl,3874/...wiennicze.html

troche zaluje, ze nie starczylo mi czasu na kolejna wizyte, ale przynajmniej 'zlowilam' troche nowych inspiracji...no i czekam teraz na AmberMart
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.

Edytowane przez magdaka13
Czas edycji: 2010-03-15 o 15:31
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:33   #3
plastusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 44
Dot.: Targi Amberif

Ja byłam, jak co roku, jak od wielu lat. Skład sznurowadeł, widziałam na targach dwie twoje prace i miałam taką refleksję - nie lubię artclaya, ponieważ wyroby z niego zrobione za bardzo przypominają mi ulepione z plasteliny. Ale twoje podejście do tego materiału jest inne i upewniłam się w tym, oglądając twoje prace na żywo. Tym bardziej szkoda, że nie byłaś, bo miło jest zobaczyć na prestiżowych w sumie targach własne prace. Gratuluję!
A tak z ogólnych refleksji... Mało było nowych rzeczy, nowych wzorów, czegoś co by mnie zaskoczyło. Nowością była dla mnie biżuteria z lnu projektantki mody Zuzanny Barteckiej-Tłuścik.
Wystawa biżuterii z kapsli wywołała mój niesmak. Kompletnie nie w moim guście. No bo jak się ustosunkować na przykład do kawałka kartonu połączonego ze zgiętym w pół kapslem...??

Edytowane przez plastusia1
Czas edycji: 2010-03-15 o 20:36
plastusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 12:57   #4
lysonka
Raczkowanie
 
Avatar lysonka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 32
Dot.: Targi Amberif

Ciekawie, bo znalazłam dwie twoje prace, -ośmiorniczkę i bransoletę
.No i pare kilo kamieni- tylko ciągle czasu brak żeby się tym zająć.
Ja jestem co roku, nie było mnie dwa lata temu, bo własnie rodziłam najmłodsza córkę. Kiedyś zazdrość mnie brała, jak przechodziłam koło projektantów, że ja też chce takie cuda robić ( tym bardziej że wykształcenie niejako mam jak najbardziej ku temu- tylko warsztatu i czasu brakowało. ) Ale dzis robię to co robie i jestem coraz bardziej zadowolona, choć warsztatu dalej brakuje, a art clay tak szybko schnie, ze chyba nigdy go nie okiełznam.
lysonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:19   #5
skarbynatury
Przyczajenie
 
Avatar skarbynatury
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 25
GG do skarbynatury
Dot.: Targi Amberif

Ja byłam i PODZIWIAŁAM Twoją Bransoletkę. W rzeczywistości jest o wiele ładniejsza niż na zdjęciach.
Ogólne wrażenia - było bombowo ! Ja się wybawiłam, nie rozmawiałam ze wszystkimi bo nie było czasu. Ale już nie mogę doczekać się następnej imprezy.
skarbynatury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:33   #6
kocuria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 617
GG do kocuria
Dot.: Targi Amberif

żesz kurczę, a ja stwierdziłam, że mi się nie chce iść, bo mam mało czasu i i tak pewnie nic ani nikt ciekawy nie będzie...


ghosh. to gdzie się umawiamy na spotkanie, dziewczynki? jest jakiś event w tricity jeszcze w tym roku?
kocuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 03:41   #7
skarbynatury
Przyczajenie
 
Avatar skarbynatury
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 25
GG do skarbynatury
Dot.: Targi Amberif

Cytat:
Napisane przez kocuria Pokaż wiadomość
żesz kurczę, a ja stwierdziłam, że mi się nie chce iść, bo mam mało czasu i i tak pewnie nic ani nikt ciekawy nie będzie...


ghosh. to gdzie się umawiamy na spotkanie, dziewczynki? jest jakiś event w tricity jeszcze w tym roku?

Umawiałam się wcześniej z dziewczynami. W piątek nie było tłumów i odnalezienie kogokolwiek nie było trudne. Uważam, że targi od strony zwiedzających były udane. Czytałam komentarze na www.polskabizuteria.pl, że od strony sprzedających nie za bardzo. ... W Gdańsku odbędzie się jeszcze Ambermart (?). Nigdy na nim nie byłam, ale może w tym roku się wybiorę. pozdrawiam
skarbynatury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 09:05   #8
justa7811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: 60km od Szczecina
Wiadomości: 35
Dot.: Targi Amberif

Czy w tym roku ktoś się wybiera na targi Amberif? Ja mam zamiar ale nie wiem za bardzo czego się spodziewać?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Może jest coś co powinnam w pierwszej kolejności zobaczyć? Czasu trochę będę miała bo aż 3 dni
justa7811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.