Farbowanie w³osów - pare pytañ - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-22, 12:12   #1
Angelika20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 8
Question

farbowanie w³osów


nie wiem co mam robiæ. ¶rednio co piêæ miesiêcy chodzê do fryzjera i robiê sobie balejage blond. ale bardzo szybko mam odrosty. kupi³am sobie farbê z welli safira "blask ksiê¿yca" i chcia³abym sobie zafarbowaæ sama ca³e w³osy i nie wiem czy mi wyjdzie. proszê mi co¶ doradziæ
Angelika20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-22, 13:22   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: farbowanie w³osów

Jesli nie masz wprawy, doradza³abym pododbny zabieg wykonac u fryzjera. Blask ksiêzyca owszem rozja¶nia, ale nie tak bardzo ( ok 2-3 tony) . Wszystko wiêc zalezy jaki masz kolor w³osów odrostów. Jesli w miarê jasny( np do ¶redniego blondu) powinnas najpierw zafarbowaæ odrosty , na ok 30 min ( mo¿e d³u¿ej, moze mniej, musisz kntrolowac odcieñ jaki siê wytworzy) a nastêpnie przeci±gn±c farbê na ca³e w³osy na ok 5-10 minut. Ale musisz pamiêtac, ¿e prawdopodobnie odrosty i tak bêda nieco ciemniejsze, bo an rozja¶nianych w³osach blask ksiêzyca nawet po 5 minutach wytworzy odcieñ niemal bia³y ( z w³asnego do¶wiadczenia). Musisz tez pamiêtac, ze w³osy na których nie by³o pasemek nie rozjasnia siê tak jak te juz rozjasnione wiêc uzyskasz efekt blond pasemek na blond w³osach ( jednak on niweluje siê po kilku farbowaniach, kiedy ciemniejsze w³osy wymyja siê z pigmentu w tym samym stopniu co wczesniej rozjasnione).
Wiêc tak - sama koncepcja dobra, tez tak robi³am, tyle, ¿e nie uzy³abym do tego blasku ksiêzyca, chyba, ¿e jak pisa³am , masz swoje dosc jasne w³osy. Inaczej odrosty bêd± ¿ó³te poprostu. Jesli masz w³osy od ¶redniego do ciemnego blodu uzy³abym czegos co rozja¶nia co najmniej o 4 tony ( np wella wellaton odcienie rozja¶niaj±ce) na odrosty ( ok 30 minut) a dopiero po tym na ca³e w³osy na ok 5- 10 minut safirê. Jesli natomiast masz w³osy od ciemnego blondu w górê, powinnas u¿yc rozja¶niacza ( od 6 tonów) na odrosty .
Jednym zdaniem jest z tym troche zabawy, jesli nie masz wprawy polecam fryzjera.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-22, 13:25   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: farbowanie w³osów

teraz widze , ¿e napisa³as balayage a nie pasemka. Ale procedura jest ta sama, tyle, ¿e pamiêtaj, tam gdzie masz jasniejszy blond on przez kilka farbowañ tego typu bêdzie jasniejszy niz tam gdzie masz ciemniejszy blond ( bo zak³adam, ¿e pisz±c balayage blond masz na my¶li balayage w³asnie z róznych odcieni blondu
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-22, 14:09   #4
Efu¶
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: farbowanie w³osów

ja tam nie polecam safiry.. mialam podobny problem do ciebie w zasadzie bylam w identycznej sytuacji.. tez mnie meczylo ciagle chodzenie do fryzjera i kupilam safire te najjasniejsza... nie mapietam moze nawet te sama co Ty... zachêcona obrazkiem polozylam na moje wlosy i tam gdzie mialam odrost wyszly takie... hmm blond pomaranczowe tam gdzie byl ciemniejszy blond takie zoltawo blond a tam gdzie byly bardzo jasne dopiero bylo cos takiego jak na opakowaniu... generalnie skonczylo sie na placzu i farbowaniu na ciemniejszy kolor... Nie polecam ale moze ty masz jasniejsze wlosy ode mnie... ja mam tzw mysi blond jak wiekszosc...
Efu¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-22, 17:18   #5
Angelika20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: farbowanie w³osów

dziêki wielkie za pomoc. ja swoje w³osy mam ¶redni blond. zrobiê tak jak mówicie i pójdê do fryzjera. nie chcê p³akaæ z powodu w³osów.
Angelika20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-29, 14:23   #6
Karolina-135
Raczkowanie
 
Avatar Karolina-135
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 45
Farbowanie w³osów

Witam, hmm jaki¶ czas temu pofarbowa³am sobie w³osy farb± z garniera 102 ultrajasny opalizuj±cy blond (mój naturalny kolor to ciemny blond). Nie za bardzo podoba mi siê ten kolor, wyszed³ trochê inny ni¿ jaki ma modelka na opakowaniu. Teraz brzmi moje pytanie: czy mogê przefarbowaæ moje w³osy na jaki¶ inny ja¶niejszy blond od tego jaki mam? Zastanawiam siê nad popielatym. Z góry dziêkujê za odpowiedzi
__________________
*Jeste¶ dla mnie ca³ym ¶wiatem,
S³oñcem, wiatrem, wod±, latem,
A gdy patrzê sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.*
Karolina-135 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-30, 07:43   #7
playmax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Farbowanie w³osów

zachowaj miesiêczny odstêp pomiêdzy kolejnymi farbowaniami, ¿eby nie poniszczyæ w³osów
byæ mo¿e co¶ z tego wyjdzie, jak na ten jasny blond po³o¿ysz ten popielaty
ta farba dobrze dzia³a tylko na jasnych w³osach, wiem po sobie
playmax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 10:15   #8
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 660
Dot.: Farbowanie w³osów

okolo 2 tygodni po farbowaniu mozna ponownie sprobowac...wydaje mi sie ze wyjdzie teraz znaczaco lepszy efekt i bedziesz zadowolona...jesli beda nadal zoltawe refleksy to kup sobie szampon do wlosow blond i siwych..
http://allegro.pl/item301712215_1_lo...h_siwych.htmll
lub odzywke
http://allegro.pl/item300894057_faro...cien_350m.html
__________________
agulek124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-30, 10:17   #9
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 660
Dot.: Farbowanie w³osów

one pomoga Ci zeliminowac ten niechciany odcien
sama tego uzywalam i moge szczerze polecic...
__________________
agulek124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-30, 12:58   #10
Karolina-135
Raczkowanie
 
Avatar Karolina-135
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Farbowanie w³osów

Bardzo wam dziêkuje dziewczyny Nied³ugo wybiorê siê po farbê
__________________
*Jeste¶ dla mnie ca³ym ¶wiatem,
S³oñcem, wiatrem, wod±, latem,
A gdy patrzê sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.*
Karolina-135 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-10, 07:17   #11
BWWT
Raczkowanie
 
Avatar BWWT
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 38
farbowanie w³osów

Witam

Nie mam do¶wiadczenia w farbowaniu i dlatego zwracam siê z kolejnym pytaniem w tej kwestii
Jak d³ugo trzeba odczekaæ miêdzy jednym a drugim farbowaniem?
Przyznam szczerze, ¿e mam niewypa³ na g³owie i chcia³abym jak najszybciej to zmieniæ Bojê siê, ¿e je¿eli w krótkim czasie drugi raz potraktujê w³osy farb±, bêdzie jeszcze gorzej.
Proszê o poradê.
BWWT jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 08:34   #12
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: farbowanie w³osów

a co sie dokladnie stalo? jaki mialas kolor wyjsciowy i co wyszlo po farbowaniu?
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-10, 10:03   #13
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 129
GG do siusan89
Dot.: farbowanie w³osów

no wlasnie daj wiecej popdpowiedzi, jesli chodzi o ciemne farby to ja wczesniej farbowalam dzien po dniu i nic sie nie dzialo ;p pare razy juz tak bylo albo w ten sam dzien. tylko rozjasniacza na rozjasniacz nie mozna bo sie wykrusza ;p
siusan89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-10, 10:11   #14
BWWT
Raczkowanie
 
Avatar BWWT
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: farbowanie w³osów

Ja mam problem z ciemn± farb±. Jestem szatynk±. Chcia³am uzyskaæ kolor mlecznej czekolady, a wyszed³ kasztanowy (miejscami rudy) i to jest ten niewypa³ Zastanawiam siê, czy mogê spróbowaæ na³o¿yæ inny br±z. Bojê siê, ¿e zniszczê w³osy, i ¿e ten rudy mo¿e przebijaæ.
BWWT jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-10, 11:35   #15
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieñka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomo¶ci: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: farbowanie w³osów

A fryzjer? Z pewno¶cia nalo¿y³by tak± farbê, która uzyska³aby¶ wymarzony kolor
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-10, 12:06   #16
paatrycjaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: farbowanie w³osów

chcialam zrobic sobie jasny braz..a wyszed³ mi kolor czarny!! jak myslicie jaka farbne nalozyc teraz alby kolor by³ jasneisjzy ??
paatrycjaa90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-10, 13:52   #17
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: farbowanie w³osów

HEJ DZIEWCZYNY
Mam male pytanko otoz bede jutro robic kolezance wlosy,
zakupilysmy profesjonane farby Szedzki Blond i rozjasniacz, bo ona chce miec koniecznie rozjasnione pasemka na czubku glowy.
Do tego kupilysmy fioletowy szampon z Matrixa, dzieki ktoremu nie bedzie zoltych odcieni dodam, ze owa kolezanka ma juz na glowie robione pasemka rozjasniaczem.
A moje pytanko jest takie czy wyjdzie jej jasny blond jesli naloze pasmka na gore i farbe na reszte wlosow i na koncu umyjemy tym szamponem.
Jak myslicie jaki kolor wyjdzie??
Chodzi o to zeby nie byl rudawy ani zoltawy, ja jej mowie ze nie wyjdzie ale uparla sie zebym sie jeszcze poradziala, wiec postanowilam zapytac was o zdanie
karolka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 22:24   #18
branZoleta
Przyczajenie
 
Avatar branZoleta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: farbowanie w³osów

Witam. W zasadzie naturalne w³osy mam czarne. Nie s± super ciemne, ale nikt mi nie powie ¿e bli¿ej mi do ciemnego br±zu. Mniej wiêcej 5 miesiêcy temu nak³ada³am trwa³± farbê o jakim¶ kasztanowych, czy miedzianym odcieniu. Efekt by³ oczywi¶cie taki, ¿e tylko pod s³oñce widaæ by³o ja¶niejszy kolor(ma³e przeb³yski). Moje w³osy troszkê siê rozja¶ni³y. Teraz chcia³abym zmieniæ kolor w³osów na rudy. Tym razem z rozja¶nianiem, ¿eby uzyskaæ intensywny ognisty kolor. Fryzjerka, u której by³am powiedzia³a "widzê u pani odrosty, farbowanie nie wyjdzie równomiernie". Czy naprawdê po 5 miesi±cach farba nadal jest przeszkod± na farbowanie? Czy nie mo¿na rozja¶niæ farbowanych tak dawno w³osów? A mo¿e wszystko da siê zrobiæ, ale zniszczenia bêd± tak wielkie, ¿e w³osy mog± nadawaæ siê tylko do zgolenia? A mo¿e to tylko kwestia pój¶cia do dobrego fryzjera? Czy mo¿liwe jest to, ¿e moje w³osy nie maj± ju¿ farby a to co zosta³o to tylko delikatne rozja¶nienie, które pozosta³o po poprzedniej farbie? Nie znam siê na farbowaniu, ale takie rzeczy da siê ju¿ robiæ z w³osami a nie da siê z ciemnych w³osów farbowanych tak dawno zrobiæ rudych? Bardzo proszê o odpowied¼. I dobre wie¶ci nie chcia³abym czekaæ a¿ mi nowe w³osy odrosn± "nieskalane" farbami koloryzuj±cymi.
__________________
kliknij raz dziennie --> www.pajacyk.pl
branZoleta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 20:56   #19
branZoleta
Przyczajenie
 
Avatar branZoleta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: farbowanie w³osów

i jak, kto umie mi pomoc?
__________________
kliknij raz dziennie --> www.pajacyk.pl
branZoleta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 17:17   #20
Iwa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 3
Farbowanie w³osów

Witam,mo¿e kto¶ doradzi mi w jaki sposób nak³adaæ farbe na w³osy.Do tej pory farbowa³am szamponem koloryzj±cym,ale s³ysza³am,¿e farbe nak³ada siê w inny sposób.
Iwa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-07, 18:10   #21
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: Farbowanie w³osów

Przejrzyj forum
iustitia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-09, 16:15   #22
gosiaczek828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 9
farbowanie w³osów

Witam niedawno robi³am sobie w³osy szamponem wczesniej mia³am kolor ¶redni blond a po farbowaniu wyszedl mi lekko rudawy nie jest zle ale wolalabym raczej blond czy jezeli zrobie sobie teraz jeszcze raz szamponem wlosy czy ten kolor rudy bardziej mi sie poglebi a moze raczej uzyc rozjasniacza? Prosze podpowiedzcie mi.
gosiaczek828 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-09, 19:43   #23
gosiaczek828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 9
Farbowanie w³osów

Witam niedawno robi³am sobie w³osy szamponem wczesniej mia³am kolor ¶redni blond a po farbowaniu wyszedl mi lekko rudawy nie jest zle ale wolalabym raczej blond czy jezeli zrobie sobie teraz jeszcze raz szamponem wlosy czy ten kolor rudy bardziej mi sie poglebi a moze raczej uzyc rozjasniacza? Prosze podpowiedzcie mi.
gosiaczek828 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-10, 16:23   #24
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 171
Dot.: Farbowanie w³osów

A mo¿e najlepiej wybraæ siê do profesjonalisty??........
A nie potem p³akaæ i wo³aæ o pomoc ,,Kolor nie wyszed³.Pomó¿cie''
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Blogujê sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj te¿ proszê tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 14:20   #25
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomo¶ci: 397
GG do alutka0
Dot.: farbowanie w³osów

Lepiej nie kombinuj sama ; udaj siê lepiej do fryzjera.
__________________
Zapuszczam naturalne w³osy.

Sierpieñ 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 14:28   #26
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: Farbowanie w³osów

Szampon koloryzuj±cy nie rozja¶nia w³osów Jedyne wyj¶cie to rozja¶nienie u fryzjera lub ufarbowanie na ciemniejszy kolor
Jak po³±czysz dwa ró¿ne blondy to mo¿esz mieæ zielon± po¶wiatê
Je¿eli Ciê to pocieszy to kolor zrobiony szamponem zmywa siê szybko. Pomaga u¿ywanie szamponu przeciw³upie¿owego
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 09:36   #27
atina1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2
Farbowanie w³osów

Witam serdecznie. Od pewnego czasu mêczy mnie pewne pytanie. Ok 5 miesiêcy temu zrobi³am sobie pasemka platynowy blond+cappucino,wysz³y super ale zamarzy³y mi sie jasne w³osy w jednolitym kolorze. znalaz³am w sklepie farbê Joanna Naturia 210 naturalny blond. Kupi³am sobie lecz obawiam siê czy w³osy gdzie mia³am jasne pasemka,gdzie by³a nak³adana ta "niebieska farba" czy te pasemka nie wyjd± mi jakie¶ zielone lub ró¿owe? Bardzo siê bojê takiego efektu,czy to moze mi groziæ? pozdrawiam
atina1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 10:22   #28
pyzolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: p³ock
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Farbowanie w³osów

zielone Ci nie wyjd±, na pewno
mog± jedynie troszkê podchodziæ pod rudy na pasemkach cappuccino. tak mi siê wydaje.
pyzolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 11:47   #29
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Farbowanie w³osów

nic Ci nie grozi...sama uzywalam naturii naturalny blond
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-18, 20:03   #30
A7XMega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 8
Farbowanie w³osów

Witam , chcia³bym zafarbowaæ w³osy , mam teraz takie dosyæ krótkie i stawiam je na lakier ale nie ukrywam ¿e bêdê zapuszcza³ jakby co i tutaj moje pytanie :
Chcia³bym zafarbowaæ w³osy na czarno tylko jak wiadomo szybko pojawi± siê odrosty których chcia³bym siê od razu pozbywaæ tylko nie wiem jak.
Farbowanie czêste ca³ych w³osów raczej odpada bo bym je zniszczy³ a kremami koloryzuj±cymi raczej nie chce farbowaæ bo to ma trwa³o¶æ 6 myæ a ja myjê g³owy praktycznie codziennie (bo stawiam na lakier).
Farbowanie odrostów to musi byæ zabieg bardzo szybki i prosty który wykonam sobie w domu , s± jakie¶ sposoby na to ?
Ja siê nie znam dlatego piszê tutaj a chcia³bym mieæ czarne w³osy i od razu pozbywaæ siê odrostów ¿eby wygl±da³o to naturalnie a zarazem ¿eby nie niszczy³o w³osów a najlepiej jeszcze je wzmacnia³o o ile to mo¿liwe hehe
Z góry dziêki i czekam na pomoc
A7XMega jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.