Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 12:49   #1
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Smile

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.


Witam wszystkie przyszłe oraz obecne studentki, a także absolwentki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu!

Oto wątek poświęcony tej grupie Pań. Można pytać, dowiadywać się i wymieniać się spostrzeżeniami. Serdecznie zapraszam!

Edytowane przez michachacha
Czas edycji: 2011-07-12 o 11:20
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 12:57   #2
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

to ja sie narazie tylko przywitam: dzien dobry
przyszla studentka GiK jestem.

no to do widzenia. pracowac trzeba
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:00   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

No i mam idealny temat
Witam, pierwszy rok gp się kłania
Póki co jestesmy wszystkie z tego samego wydziału
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-07-21 o 13:02
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:38   #4
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Witam Panie!

Jakieś obawy lub stresy przed nowymi wyzwaniami jakie postawi nam uczelnia?

Również dostałam się na gosp. przestzrenną, ale wybrałamw ostateczności IŚ
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 14:09   #5
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

O ty niedobra, a byłybyśmy razem

Ja się zastanawiam jak to jest z językami obcymi, póki co wiem że zaczynają się od II semestru...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 14:32   #6
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

O językach coś TUTAJ pisze

Ja jestem ciekawa po co ten wf

Ja najbardziej obawiam sie tego że nie trafię na te zajęcia co trzeba. Pogubię się w tym Wrocławiu w tych wszystkich budynkach tym bardziej, że niektóre miejsca są położone w zupełnie innych miejscach Wrocka.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 14:51   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Czytałam to własnie i jak dobrze rozumiem uczymy się jednego języka, tak?
I tu mam problem W liceum miałam rozszerzony niemiecki, jednak świadoma jestem że pracodawcy poszukują kogoś ze znajomością angielskiego, a ja go opanowałam póki co na poziomie gimnazjum. Oba języki lubię i jak mam wybrać jeden to mam dylemat

A co do rozmieszczenia budynków UP - one nie są wszystkie mniej więcej w jednym miejscu? Tzn na Placu Grunwaldzkim i na Norwida? Ktoś to mi mówił że nie trzeba się za bardzo nachodzić, ewentualnie będzie to kwestia przejścia przez ulicę żeby się dostać na następny wykład Chyba że ktoś wprowadził mnie w błąd.

Ja się boję że nie dam sobie rady. Po jakich profilach w liceum jesteście?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 15:20   #8
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Ja w sumie też będę miała problem z wyborem języka. Angielski umiem w miarę dobrze i chciałabym dalej go doskonalić z drugiej chciałabym też nauczyć się jakiegoś nowego języka. niemiecki u mnie odpada, bo z niemieckiego to ja 'nicht verstehen' (nawet nie wiem czy dobrze napisałam)

A co do tych budynków to są wydziały przy Placu grunwaldzkim, Norwida i jeszcze przy Chełmońskiego (tam są tez laboratoria i hala sportowa). Chełmińskiego jest dośc daleko tak gdzieś z 4 km od grunwaldu(nie wiem czy znasz troche wrocław ale to trzeba jechać jeszcze za Halą stulecia). Poza tym nawet budynek naszego wydziału mnie przerasta

Tez mam obawy że nie dam rady. Byłam na profilu językowo-informatycznym ale ta nazwa dużo ci nie powie informatyka to tyle co w icy towera pograłam, język tylko i wyłącznie mogłam się nauczyć angielskiego no i w tym profilu miałam rozszerzoną matme. Boję się że nie dam sobie rady z chemią której w 3 kl. w ogóle nie miałam:/

A czy UP ma jakies swoje forum bo nic takiego na stronie nie znalazłam?

Edytowane przez michachacha
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:32
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 15:56   #9
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
Tez mam obawy że nie dam rady. Byłam na profilu językowo-informatycznym ale ta nazwa dużo ci nie powie informatyka to tyle co w icy towera pograłam, język tylko i wyłącznie mogłam się nauczyć angielskiego no i w tym profilu miałam rozszerzoną matme. Boję się że nie dam sobie rady z chemią której w 3 kl. w ogóle nie miałam:/

A czy UP ma jakies swoje forum bo nic takiego na stronie nie znalazłam?
co do forum to tez już szukałam, nie znalazłam takiego zupełnego ale coś w rodzaju portalu, zaraz wkleję linka

na twoim miejscu z językiem bym się nie zastanawiała, brałabym póki co angielski ale gdy ja wybiorę ang to z pewnością trafię do tej grupy najmniej umiejących i trochę mi szkoda moich umiejętności z niemca... choć ang też chciałabym dobrze umieć i masz babo placek

o Chełmońskiego nie wiedziałam. no to na WF trzeba będzie się przejść w laboratorium to mnie raczej nie zobaczą, patrzyłam jakie będę mieć przedmioty i póki co wizyty w takim pomieszczeniu one nie wymagają, chyba żebym na następnych latach zdecydowała się na ukierunkowanie na ochronę środowiska, w co jednak bardzo wątpie
A budynek wydziału prędzej czy później da się poskromić

Zazdroszczę Ci tej rozszerzonej matmy w liceum. Mój profil w LO to była fatalna pomyłka Human wyobraź sobie. Dzieki temu nabyłam obrzydzenie do j. polskiego. Z matmy byłam jedną z najlepszych w klasie, sam matematyk powiedział że poradziłabym sobie z rozszerzonym programem, no ale nie wiem Fizykę na szczęście łapię szybko i ją lubię, śmiem stwierdzić że czasami szybciej zrobiłam zadanie niż nauczycielka A właśnie te dwa przedmioty będę mieć w I semestrze. Tylko tak jak u Ciebie z chemią, fizyki w 3 kl nie miałam już. Postanowiłam sobie że we wrześniu odświeżę choć tą licealną wiedzę z fiz i mat

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

www.student-up.pl - portal UP
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:45
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 23:39   #10
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
Witam Panie!

Jakieś obawy lub stresy przed nowymi wyzwaniami jakie postawi nam uczelnia?

Również dostałam się na gosp. przestzrenną, ale wybrałamw ostateczności IŚ
Ja sie boje calej geodezji. Z fizyka u mnie dosc srednio, a ogolnie ponoc to bardzo trudny kierunek. Boje sie ze poziom bedzie dosc podkrecony, bo strasznie wysoki prog byl na tym kierunku...

Co do angielskiego, planuje dodatkowo gdzies jeszcze pojsc, siedze teraz w UK i rece opadaja- tak slaba jestem ;(
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:11   #11
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Ile miałyście pkt przy rekrutacji i jaki przedmiot wzięli wam do podliczenia?

Ja miałam 308,7 i jako dodatkowy przedmiot wzięli mi matme (94%)

Edytowane przez michachacha
Czas edycji: 2010-07-22 o 07:14
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 09:17   #12
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

ja miałam 317,8, liczyli mi matme (92%) a i tak dostałam się dopiero z II tury...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:35   #13
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Witam Was, co prawda narazie tu nie pasuję, ponieważ wybieram się na UP w przyszłym roku. Mam nadzieję dostać się na GP. viva91 inf. na bieżąco o przedmiotach, wykładowcach, w końcu też jesteś na GP. W ogóle mogłabyś napisać co zdawałaś na maturze? Zdawałaś to pod kątem tylko GP?

Życzę Wam powodzenia. Na pewno będę Was śledziła.(Żeby być na bieżąco)
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:14   #14
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

mi tez matme (76%rozsz.) mialam 319,7 punktow i tez w drugiej turze sie zalapalam dopiero.
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:50   #15
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję dostać się na GP. viva91 inf. na bieżąco o przedmiotach, wykładowcach, w końcu też jesteś na GP. W ogóle mogłabyś napisać co zdawałaś na maturze? Zdawałaś to pod kątem tylko GP?
oczywiście będzie bardzo miło jak pójdziesz na GP, ale rok to jeszcze duzo czasu na zmianę decyzji. ja rok temu chciałam iść na... dziennikarstwo
I właśnie dlatego matury nie zdawałam w ogóle pod kątem GP. Całe szczęście że od tego roku była obowiązkowa matma, bo inaczej nie mogłabym startować na UP. Liczyli takie przedmioty: polski, język obcy i matma lub geografia - te z największym przelicznikiem. Więc wystarczyło zdawać same obowiązkowe żeby się dostać. Ja akurat miałam je na podstawie ale że napisałam wszystkie na 90% to się udało

Na UP są korzystne przeliczniki do podstaw - 0,7 a rozszerzenie -1. Dlatego dobrze napisana podstawa bardziej się opłacała niż przyzwoite rozszerzenie. Ale za rok mogą to zmienić, więc trzeba dmuchać na zimne.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:08   #16
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Witam Was, co prawda narazie tu nie pasuję, ponieważ wybieram się na UP w przyszłym roku. Mam nadzieję dostać się na GP. viva91 inf. na bieżąco o przedmiotach, wykładowcach, w końcu też jesteś na GP. W ogóle mogłabyś napisać co zdawałaś na maturze? Zdawałaś to pod kątem tylko GP?

Życzę Wam powodzenia. Na pewno będę Was śledziła.(Żeby być na bieżąco)
Pasujesz jak najbardziej bo to przecież też forum dla kandydatek Choć masz wiele jeszcze czasu to już życzę Ci powiedzenia na maturze, bo tego nigdy za wiele Na twoim miejscu stawiałabym bardziej na matme niż geografie(o ale w sumie się nie znam).

A co do reszty zdawanych przedmiotów podjął się ktoś fizyki?
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:34   #17
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu stawiałabym bardziej na matme niż geografie(o ale w sumie się nie znam).
i ja też, bo jesli chodzi o poziom podstawowy to bedzie łatwiutka, 80%, 90% do wyciągnięcia jak nic. a i 100% nie będzie rzadkością.
w tym roku matury z przedmiotów dodatkowych były trochę "nietypowe", wszyscy mi mówili że nie były podobne do wcześniejszych arkuszy. ale jak będzie za rok
Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
A co do reszty zdawanych przedmiotów podjął się ktoś fizyki?
ja po moim humanie i 2 latach fizyki rzecz jasna że nie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:11   #18
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

się melduję: IŚ 2 nabór (za pierwszym byłam na ZiIP, nawet papiery złożyłam na ZiIP ale je przeniosłam )

Widzę że mam już koleżankę z roku
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:15   #19
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
w tym roku matury z przedmiotów dodatkowych były trochę "nietypowe", wszyscy mi mówili że nie były podobne do wcześniejszych arkuszy. ale jak będzie za rok
No to fakt. Wprowadzając matme obowiązkową i wybór poziomu przedmiotu dodatkowego podnieśli poziom trudności arkuszy. Wiem to na własnym przykładzie, gdyż rozwiązywałam matury z lat poprzednich z matmy i fizyki i były one o wiele prostsze. Niepotrzebnie na tym bazowałam bo trochę się przez to przejechałam

A w ogóle matura za rok jest zdawana na takich samych zasadach bo nawet nie wiem?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
się melduję: IŚ 2 nabór (za pierwszym byłam na ZiIP, nawet papiery złożyłam na ZiIP ale je przeniosłam )

Widzę że mam już koleżankę z roku
Jajku nie zauważyłam wcześniej Twojego postu!
Bardzo się ciesze, że trafił tu ktoś z mojego roku
Masz jakies obawy co do tego kierunku?

A tak na marginesie to zdałam prawko 10 dni po Tobie
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 14:42   #20
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

byłam na biol-chemie w LO , chemii się nie obawiam, ale troche matmy i fizyki niby mialam 4 z obydwu przedmiotów, próbowałam zdawać rozszerzoną matmę ale mam pewne obawy a i AUTO CAD, czyli projekty

zdenerwowałam się jak przeczytałam post vivy91 że jest tylko jeden język obcy

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
No to fakt. Wprowadzając matme obowiązkową i wybór poziomu przedmiotu dodatkowego podnieśli poziom trudności arkuszy. Wiem to na własnym przykładzie, gdyż rozwiązywałam matury z lat poprzednich z matmy i fizyki i były one o wiele prostsze. Niepotrzebnie na tym bazowałam bo trochę się przez to przejechałam

A w ogóle matura za rok jest zdawana na takich samych zasadach bo nawet nie wiem?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Jajku nie zauważyłam wcześniej Twojego postu!
Bardzo się ciesze, że trafił tu ktoś z mojego roku
Masz jakies obawy co do tego kierunku?

A tak na marginesie to zdałam prawko 10 dni po Tobie

za którym razem?

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
No to fakt. Wprowadzając matme obowiązkową i wybór poziomu przedmiotu dodatkowego podnieśli poziom trudności arkuszy. Wiem to na własnym przykładzie, gdyż rozwiązywałam matury z lat poprzednich z matmy i fizyki i były one o wiele prostsze. Niepotrzebnie na tym bazowałam bo trochę się przez to przejechałam

A w ogóle matura za rok jest zdawana na takich samych zasadach bo nawet nie wiem?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Jajku nie zauważyłam wcześniej Twojego postu!
Bardzo się ciesze, że trafił tu ktoś z mojego roku
Masz jakies obawy co do tego kierunku?

A tak na marginesie to zdałam prawko 10 dni po Tobie

za którym razem?
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:57   #21
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
za którym razem?
za pierwszym oczywiście a ty?

co do tych języków to może dowiemy się czegoś więcej na tych Dniach wstępnych.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:32   #22
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

miejmy nadzieję no i jak ten w-f
a co do 1 pytania lepiej nie mówić
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:45   #23
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
A w ogóle matura za rok jest zdawana na takich samych zasadach bo nawet nie wiem?
chyba tak, nie słyszałam żeby mieli coś zmieniać
Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
zdenerwowałam się jak przeczytałam post vivy91 że jest tylko jeden język obcy
pseplasam może jest inaczej, po prostu tak to zrozumiałam po przeczytaniu tego co oni napisali na stronie...

A ja chce tu kogoś z GP! Nikt z moich znajomych na to nie idzie, baaa, nawet na UP nie

A co do dni wstępnych - IŚ ma tego samego dnia co GP
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:02   #24
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

To miło, że tego samego dnia
Te niektóre rzeczy w tym harmonogramie to bym wyrzuciła

Ogólnie coś mało wizażanek zgłosiło się do naszego wątku. Czyżby tylko tyle wybiera się na UP? Żadnej studentki nie ma albo absolwentki?

Edytowane przez michachacha
Czas edycji: 2010-07-22 o 17:04
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:10   #25
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Studentki pewnie za jakiś czas się zgłoszą
A kandydatek - same wiemy po ilości chętnych że jest wiele Ale może nie myślą o tym żeby poszukać forum na portalu innym niż strona UP
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:44   #26
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Witam Was serdecznie i melduję się jako studentka Budownictwa ale dopiero za niecałe 3 miesiące od października A składacie papiery na akademik? Bo "Labirynt" miał 5 miejsce wśród akademików z całej Polski A jak się zdziwiłam jak policzyłam ile się dostało dziewczyn na Budownictwo! Więcej niż facetów, skandal
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:05   #27
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
chyba tak, nie słyszałam żeby mieli coś zmieniać

pseplasam może jest inaczej, po prostu tak to zrozumiałam po przeczytaniu tego co oni napisali na stronie...

A ja chce tu kogoś z GP! Nikt z moich znajomych na to nie idzie, baaa, nawet na UP nie

A co do dni wstępnych - IŚ ma tego samego dnia co GP
viva 91 nie ma za co zdenerwowałam się na UP bo chyba jest tak jak pisałaś

a co do dni wsępnych , to może byśmy się razem wybrały ?
Nie macie znajomych, ja też nie(przyjaciółka na zootechnikę) a we 3 zawsze raźniej , co Wy na to?

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Studentki pewnie za jakiś czas się zgłoszą
A kandydatek - same wiemy po ilości chętnych że jest wiele Ale może nie myślą o tym żeby poszukać forum na portalu innym niż strona UP
Witamy i kto by pomyslał, budownictwo wydawałoby by się męskie zajęcie, kobiety górą
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 22:42   #28
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez kiss4u Pokaż wiadomość
A składacie papiery na akademik? Bo "Labirynt" miał 5 miejsce wśród akademików z całej Polski A jak się zdziwiłam jak policzyłam ile się dostało dziewczyn na Budownictwo! Więcej niż facetów, skandal
ja póki co będę kombinować z mieszkaniem. a "Labirynt" teraz remontują, także będzie chyba jeszcze lepiej
a wiadomo że dziewczyny też ciągnie architektura, także tyle niewiast na pokrewnych kierunkach mnie nie dziwi, sama jestem na podobnym
Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
a co do dni wsępnych , to może byśmy się razem wybrały ?
Nie macie znajomych, ja też nie(przyjaciółka na zootechnikę) a we 3 zawsze raźniej , co Wy na to?
ja bardzo chętnie bo nie mam nikogo znajomego na uczelni jako że jestem inny kierunek to pewnie i tak nas jakoś podzielą, ale choć ten poczatek
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-07-22 o 22:44
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 23:29   #29
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez kiss4u Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie i melduję się jako studentka Budownictwa ale dopiero za niecałe 3 miesiące od października A składacie papiery na akademik? Bo "Labirynt" miał 5 miejsce wśród akademików z całej Polski A jak się zdziwiłam jak policzyłam ile się dostało dziewczyn na Budownictwo! Więcej niż facetów, skandal
ja bardzo chcialam isc do 'Labiryntu', ale pan w dziekanacie uswiadomil mnie ze jest niedostepny dla pierwszorocznych :/ dziwne :/
i wybral za mnie 'Talizman' ... dlatego chce znalesc jednak jakas stancje :|
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 08:38   #30
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez kiss4u Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie i melduję się jako studentka Budownictwa ale dopiero za niecałe 3 miesiące od października A składacie papiery na akademik? Bo "Labirynt" miał 5 miejsce wśród akademików z całej Polski A jak się zdziwiłam jak policzyłam ile się dostało dziewczyn na Budownictwo! Więcej niż facetów, skandal
Ja również witam i gratuluję!
Też chciałam składać na budownictwo, ale myślałam, że się nie dostanę. Pomyliłam się,bo próg jednak był niższy niż myślałam, no ale trudno się mówi

Ja do akademika się nie wybieram(nawet o tym nie myślałam). Mam ekipe do mieszkania teraz tylko trzeba je znaleźć...

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
a co do dni wsępnych , to może byśmy się razem wybrały ?
Nie macie znajomych, ja też nie(przyjaciółka na zootechnikę) a we 3 zawsze raźniej , co Wy na to?
Czemu nie! Tylko jak to zorganizować?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Wymyśliłam jeszcze coś w rodzaju listy studentek

Chodzi mi o to, żeby w pierwszym poście wypisać na jaki kierunek uczęszczamy itp. żeby przypadkowe osoby które tu trafią pierwszy raz co chwile nie zadawały pytania co studiujesz lub na którym roku jesteś itd. Nam to też ułatwi sprawę, bo jeżeli nam się zapomni to zawsze można zerknąć

Będziemy pisać to wg wzoru:
nick - kierunek/specjalność/wydział(w skrócie)/rok/stopień/akademik

Wiem,że na studiach I stopnia raczej nie ma specjalności lub jest tylko jedna(bez możliwości wyboru) to tak dla szpanu można ją wpisać

Czyli ja:

michachacha - Inżynieria środowiska/specjalność: inżynieria sanitarna, wodna i melioracyjna/Wydział IKŚiG/I rok/I stopnia(inżynierskie)

Jeżeli coś jeszcze chciałybyście do tego dopisać to słucham propozycji

No więc jeżeli za rok wejdzie na to forum jakaś kandydatka i będzie się chciała zapytać o jakiś konkretny kierunek to będzie wiedziała do kogo ma pytania kierować

Edytowane przez michachacha
Czas edycji: 2010-07-23 o 08:20
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.