Ładny odcień brązu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-27, 11:32   #1
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka

Ładny odcień brązu


Szukam szamponu koloryzującego... Chodzi mi o ładny, zimny odcień brązu... Może coś czekoladowego...?
Proszę o pomoc - Szukam odpowiedniej firmy i odcienia
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 12:21   #2
Malfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 32
GG do Malfina
Re: Ładny odcień brązu

Całkiem niedawno sama takowego poszukiwałam Moj wybór padł wkońcu na szampon Palette- odcień czekoladowy brąz.Wyszedł całkiem łądny, dość ciemny brązikWadą jest niestety to że dośc szybko się wypłukuje.Dlatego radzę uzywać szamponów i odzywek do farbowanych włosków, wtedy włoski ladnie błyszczą, nie zamieniają się w sianko i kolorek przez to nawet nieco sprany łądniej wygląda Pozdrawiam


okretka napisał(a):
> Szukam szamponu koloryzującego... Chodzi mi o ładny, zimny odcień brązu... Może coś czekoladowego...?
> Proszę o pomoc - Szukam odpowiedniej firmy i odcienia
Malfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 19:58   #3
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: Ładny odcień brązu

Gorąco polecam Casting z L'Oreal w kolorze nr 24: Noyer. To jest chłodny brąz, bez tonów kasztanowych, złotych czy rudych, naturalny i jednocześnie głęboki. Ciemniejszy odcień nr 14: Creole byłby w porównaniu z nim prawie czarny, ale wybór oczywiście zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.