A o czym Wy marzycie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 14:07   #1
NanaGoplana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Smile

A o czym Wy marzycie?


Nie znalazłam podobnego wątku, mam nadzieję, że nie przeoczyłam.

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
No właśnie. A podobno o marzeniach się nie mówi, żeby nie zapeszać. Ja jednak sądzę, że jak je ukrywamy to pozostaja one tylko marzeniami. Powiedzmy głośno o tym czego pragniemy i zacznijmy działać!
Możecie napisać też coś o Waszych wielkich spełnionych marzeniach, pochwalcie się


Dając przykład zaczne od siebie.
Jestem młoda, nie mam niczego swojego. Marzę o tym, aby usamodzielnić się, założyć rodzinę z moim ukochanym TŻ i... wybudować dom. Nie będzie to proste, ale marze o włanym kącie.

Poza tym chcę wrócić do szkoły muzycznej, na którą mnie chwilowo nie stać, więc zakasam rękawy i szukam pracy, bo nie wybaczę sobię, jeśli tam nie wrócę!
__________________
Albo jakoś tak...
NanaGoplana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 14:28   #2
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Moje nie tyle marzenia co plany na najbliższą przyszłość:
- kupić wymarzonego Opla Corsę (serio to mój wymarzony samochód)
- wynieść się z domu i zacząć żyć na własny rachunek.

A jeśli chodzi o marzenie - chciałabym, spotkać tego jedynego. Mam już dość jego marnych imitacji
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 14:39   #3
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: A o czym Wy marzycie?

poza standardowymi planami na przyszlosc(rodzina, dom itp), to marze by spedzic czas na olbrzymim polu tulipanow i zalozyc hodowle malych pieskow np pomeranianow
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 14:53   #4
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Ja mam przyziemne marzenia.
Marzę, żeby moja rodzina była zawsze zdrowa i żeby wszystko układało się jej pomyślnie. Marzę też, żeby zawsze wszystko się dobrze układało pomiędzy mną, a moim przyszłym mężem.
Co do reszty, to nie marzenia, ale bardziej plany, czyli: planuję skończyć w terminie aplikację, kupić samochód dla siebie, za 2 - 3 lata mieć dziecko, wyjeżdżać na wakacje - jak co roku, zmienić kiedyś mieszkanie na większe, opanować w stopniu perfekcyjnym języki, których się uczę.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 14:56   #5
secret_admirer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Marzę żeby pewnego dnia okazało się, że moje teraźniejsze życie jest tylko wielkim koszmarem, a po przebudzeniu będzie jak dawniej.
secret_admirer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:03   #6
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: A o czym Wy marzycie?

moje marzenia to:
-wyjechać w lato do Chorwacji
-laserowo zredukować pajączki na udach
na te 2 cele nawet założyłam sobie konto i wpłacam comiesiąc 100zł,wiec na 95% się zrealizują

a takie na które nie mam wpływu:
-żeby mój dziadziuś i babcia żyli 100 lat i dłużej i żeby moja ciocia poradziła sobie z kolejnym rakiem

Edytowane przez ricca166
Czas edycji: 2010-09-19 o 15:06
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:07   #7
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Ja to jeszcze za wcześnie- 20 lat ale myślę też o wlasnym kącie i samochodzie.. chyba każdy mniej więcej tak marzy :P
no i żebym jako trenująca miała coraz lepsze rezultaty :P i oczywiście żebym miała zdrowe dzieci i męża i pracę ciekawą i wsio :P
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 15:09   #8
czarownica13_01
Raczkowanie
 
Avatar czarownica13_01
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Ja mam też bardziej plany niż marzenia. Chciałabym się obronić na przełomie lutego/marca, usamodzielnić się, wyprowadzić z domu, znaleźć fajną pracę i jeszcze bym chciała mieć z kim dzielić smutki i radości.
A marzę o wakacjach na bezludnej wyspie- piasek, woda i zero ludzi. Czas tylko dla siebie.
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i zacząć nowy dzień.
czarownica13_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:29   #9
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Marzę ,żeby niedługo spotkać tego jedynego
...żeby życie na studiach mi się spodobało i żebym dała radę, marzę o zdaniu prawka i własnym autku jakiejś Toyotce może Yaris,
marzę ,by mieć wszystko i już nie marzyć...
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:33   #10
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: A o czym Wy marzycie?

No poza takimi oczywistymi jak zbudować duży dom, by mnie było stać na dziecko, mieć pieska kotka, żeby wszyscy byli zdrowi itp, to z takich bardziej przyziemnych
*kupić porządne buty na zimę i kurtkę bo 2 lata z rzędu chodziłam w jesiennej...
*ogarnąć może toaletkę do makijażu...
*wyleczyć wszystkie zęby
*zebrać kasę na wymianę szyby w samochodzie żeby przeszedł przegląd
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:38   #11
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: A o czym Wy marzycie?

A ja w sumie marzę aby w końcu kupić jakiś obiektyw, bo póki co to tylko się smakiem obchodzę...dlatego chcę znaleźć pracę by to zrealizować
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 17:08   #12
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: A o czym Wy marzycie?

a ja marzę by znaleźć fajną pracę w kancelarii, by skończyć studia w terminie, by zaliczyć ten ostatni egzamin <wyniki 24 września>, by zawsze mieć wokół siebie tylu fajnych i wspierających mnie ludzi, bym miała siłę stawiać czoła tym wszystkim przeciwnościom losu, bym doceniała i pamiętała te chwile szczęścia i by gdzieś kiedyś u mojego boku pojawił się wartościowy mężczyzna


autorko o marzeniach nie wolno milczeć, o nich warto KRZYCZEĆ
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 17:21   #13
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Ja marzę o tym, żeby skończyć studia i dostać dobrą pracę w zawodzie oprócz tego znaleźć miłość swojego życia, założyć kiedyś rodzinę, mieć mieszkanko, samochód i co roku jakieś porządne wakacje.
Podobnie jak wika82 opanować jeszcze 2 języki obce

Jeżeli uda mi się z językami a całą reszte szlag trafi, wyjeżdżam do Dubaju. Zostane stewardessą lini lotniczych Emirates, nie będę mieć faceta, dziecka, samochodu ale przyanajmniej zwiedzę połowę świata marzenie awaryjne (2 lata temu to było moje pierwsze, najważniejsze marzenie, ale potem zachciało mi się miłości).
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:06   #14
Panna_Prym_
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Prym_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Hm, a ja marzę o tym, żebym po moich studiach nie miała problemów ze znalezieniem pracy. Żebym mogła kiedyś odwdzięczyć się mamie za to co dla mnie robi.
Chciałabym kiedyś zobaczyć Grecję i Barcelonę Najlepiej razem z moim facetem No i chciałabym zarabiać na swoje utrzymanie, lub przynajmniej na własne potrzeby (od października zaczynam studia).

Mam jeszcze milion innych marzeń, mniej lub bardziej osobistych, długo by wymieniać..
__________________
Krew leci mi z nosa, na mój nienaganny makijaż. Na mojej pięknie wytapetowanej, delikatnej twarzy krew, która nie miesza się z winem, jak to zapowiedział Jezus Chrystus.
Panna_Prym_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:21   #15
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: A o czym Wy marzycie?

nie mówiąc o PLANACH, typowych, jak u każdego, które wierzę że się spełnią bo czemu miałabym nie dać rady, marzy mi się, też całkiem tradycyjnie - miłość.
po prostu mieć obok siebie kogoś, i naprawdę, wtedy wcale nie muszę mieć wszelkich innych, nic nieznaczących pragnień.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:24   #16
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Marzenie nr 2, ogarnięcie toaletki się ziściło ;p mogę wykreślić ;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:27   #17
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Marzę o tym, żeby nigdy nie zabrakło mi siły. Żebym zawsze miała ochotę na życie, na chęć spełniania marzeń.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:32   #18
anabell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 9
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Moim największym marzeniem jest założyć salon fryzjerski w swoim mieście Potem rozbudowałabym go tworząc studio urody Stworzyłabym kilka kolejnych salonów a następnie rozbudowałabym się na całą Polskę, kończąc swoje biznesowe plany na Ośrodku Odnowy Biologicznej i Metamorfoz w naszych polskich górach

a z bliższych marzeń to:
* zostać fryzjerką- w trakcie realizacji zaczynam w październiku;D
* kupić opla tigrę <3
* urządzić swoje mieszkanie
* sprawić sobie współlokatora - kota rasy ragdoll
* zrzucić kilka kilogramów;D - zaczynam w październiku
__________________
75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

start: 28.09.2010
17.01.2011 - 63kg
anabell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:37   #19
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: A o czym Wy marzycie?

* być już zawsze przy moim Ukochanym TŻ.
* pojechać do Paryża
* założyć własną firmę (?)
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 18:40   #20
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Moje nie tyle marzenia co plany na najbliższą przyszłość:
- kupić wymarzonego Opla Corsę (serio to mój wymarzony samochód)
- wynieść się z domu i zacząć żyć na własny rachunek.

A jeśli chodzi o marzenie - chciałabym, spotkać tego jedynego. Mam już dość jego marnych imitacji
ja się nie dziwię,bo jak na nauce jazdy nim jeździłam bardzo mi pasował
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:49   #21
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Oprócz marzeń mam też cele ale teraz o tych pierwszych mowa (też w trakcie realizacji):

~Zwiedzić Indie... Od północy do południa, ze wschodu na zachód oraz odnaleźć siebie w nowej religii.

~Zrobić certyfikat językowy i pójść w przyszłym roku na wymarzone studia w UK. (bardziej cel ale dość ciężki do zrealizowania więc podciągam pod marzenie)

~Dostać po studiach dobrze płatną pracę (uwaga:P) w Polsce i wrócić do mojego kraju! (chyba największe )
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:53   #22
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Oprócz takich zwyczajnych marzen typu: usamodzielnić się, znalezc dobrze platna prace, nauczyc się jezyków bardzo chciałabym podróżowac po świecie. Zwiedzić calą Europę, potem przerzucić się na Azję, Amerykę, afrykę itd.. Poznac ludzkie zwyczaje, kuchnie, ponurkowac w rafach koralowych, przejechac się na słoniu, mieszkac w szałasach i co tam się nawinie typowego w zależnosci od kraju, czy kontynentu. I wszystko to chciałabym robić z facetem, który również będzie kochał podróże. Zadnych dzieci, zadnego ograniczenia.
Marzenie raczej mało realne, no może da się je zrealizowac w małym stopniu. Brak kasy(takie wysypy Bora-Bora, to sama wycieczka 15 tysiaków, gdzie tu miec pieniądze na wszystko? Moze uda mi się chociaz Europę i okolicę zwiedzić. A no i rzecz jasna brak faceta, szczególnie takiego.

Marzy mi się tez wyprowadzka z Polski i zamieszkanie w nieco cieplejszym klimacie. No ale języki... porzadnie się za nie zabieram.

Pomarzyć dobra rzecz...
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:01   #23
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Jedno wielkie marzenie się kilka lat temu spełniło, także wiem, że jeśli się mocno chce, czasem nawet przypadkiem marzenia się spełniają W tej chwili marzę o tym, żeby z tym kimś coś wyszło, jak nie z nim to z innym.. Chciałabym też wiedzieć, co chcę w życiu robić i zacząć to robić. Chcę robić w życiu to, co będzie mi sprawiało przyjemność, a także zabrać w jedno moje szczególne miejsce kiedyś osobę bliską sercu
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:15   #24
calineczka87
Raczkowanie
 
Avatar calineczka87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 127
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Najpiękniejsze są w życiu marzenia,
kolorowy, bajkowy świat...
Najpiękniejsze jest to, czego nie ma,
o czym marzysz i tęsknisz od lat...
Gdy doczekasz się marzeń spełnienia,
będą one mniej piękne niż w śnie,
najpiękniejsze jest to, czego nie ma,
co ma dopiero spełnić się...
__________________
tatuaż z emocji wypalany...
calineczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:18   #25
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Cytat:
Napisane przez NanaGoplana Pokaż wiadomość
Nie znalazłam podobnego wątku, mam nadzieję, że nie przeoczyłam.

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
No właśnie. A podobno o marzeniach się nie mówi, żeby nie zapeszać. Ja jednak sądzę, że jak je ukrywamy to pozostaja one tylko marzeniami. Powiedzmy głośno o tym czego pragniemy i zacznijmy działać!
Możecie napisać też coś o Waszych wielkich spełnionych marzeniach, pochwalcie się


Dając przykład zaczne od siebie.
Jestem młoda, nie mam niczego swojego. Marzę o tym, aby usamodzielnić się, założyć rodzinę z moim ukochanym TŻ i... wybudować dom. Nie będzie to proste, ale marze o włanym kącie.

Poza tym chcę wrócić do szkoły muzycznej, na którą mnie chwilowo nie stać, więc zakasam rękawy i szukam pracy, bo nie wybaczę sobię, jeśli tam nie wrócę!
serio chcesz wrocic do szkoly muzycznej? ja chodze do zwyklego LO i do szk. muzycznej, ale coraz czesciej mysle o rezygnacji bo nie daje juz rady....zreszta kasy z tego zawodu nie ma, a i szczescia brak mi...nie wiem co moze byc fajnego w szk. muzczynej?
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:25   #26
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Znaleźć pracę (pracuję nad tym ), robić to co lubię i jednocześnie zarabiać pieniądze, uniezależnić się od rodziców. Zwiedzić pół świata, a na pierwszym miejscu Hiszpanię i Indie. Znaleźć miłość swojego życia. To tak w skrócie
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:48   #27
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: A o czym Wy marzycie?

wszystko co chce mam, jedyne czego brakuje mi do szczescia to pewnosc, ze Ten, okaze sie tym jedynym... a ja jego jedyna - poza tym niczego wiecej do szczescia mi nie potrzeba...
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:10   #28
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
serio chcesz wrocic do szkoly muzycznej? ja chodze do zwyklego LO i do szk. muzycznej, ale coraz czesciej mysle o rezygnacji bo nie daje juz rady....zreszta kasy z tego zawodu nie ma, a i szczescia brak mi...nie wiem co moze byc fajnego w szk. muzczynej?

Co może być fajnego? to że można robic to co się kocha, i to co Ci daje największą satysfakcje. Studiuje na Akademii Muzycznej i jakoś nie wyobrażam sobie siebie na innym kierunku. Z pracą cieżko, ale nie bujam w obłokach....mi się posada nauczyciela w szkole muzycznej marzy
A co jeszcze?.....Największym moim marzeniem jest mieć kochającego męża, dzieci i po prostu być szczęśliwą. Myślę że rodzina jest dla mne największym marzeniem

Edytowane przez triolka
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:12
triolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:16   #29
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: A o czym Wy marzycie?

Jej, to ja jakaś dziwna jestem chyba, bo nie marzę ani o domu, ani o samochodzie, ani o dzieciach, a już najmniej o facecie. Starczy mi wynajmowany pokój nad morzem. Za to marzę o doktoracie i posadzie na Universidad de la Republica w Montevideo (Urugwaj).
Chciałbym też znać języki indiańskie (trzy najważniejsze, pierwszego zaczynam się już uczyć), zwiedzić świat, pracując w zawodzie etnologa. Marzą mi się takie prawdziwe podróże, z plecakiem, a nie zwiedzanie i spanie tylko w hotelach. I przede wszystkim zajmować się tym co uwielbiam, czyli literaturą. Może nawet kiedyś napisać książkę.
I nie żyć za długo, żeby nie być starą i schorowaną.

I robić większe postępy w hiszpańskim, bo na razie ciągle nie jestem z siebie wystarczająco zadowolona
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:33   #30
Niesprecyzowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: A o czym Wy marzycie?

* Usłyszeć słowa: "Jesteś miłością mojego życia"...
* Dostać się na drugi kierunek - psychologię;
* Najważniejsze: umieć żyć sama ze sobą i czerpać z tego radość.
__________________
"Mężczyzna nie pyta o drogę. Mężczyzna to cisza, a potem oklaski. Mężczyzna to pudełko, do którego kobiety bezmyślnie wrzucają swoje marzenia. A potem mają pretensje, że później wyjmują coś nieco innego niż to, co włożyły do środka. I tłuką na oślep: miałeś być inny!"

A. Drotkiewicz, Teraz
Niesprecyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.