Na ratunek moim włosom !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 16:08   #1
Toudiunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90

Na ratunek moim włosom !!!


Mam taki dylemat...Co tu zrobić z włosami? mam długie, proste, cienkie i rzadkie włosy, w kolorze chyba takiego myszowatego popielatego blondu (brzmi kiepsko). Sięgają za łopatki i sprawiają wrażenie wiecznie oklapniętych (jeszcze gorzej). Do tego mam problem z grzywką chciałam ją zapuścić ale teraz to już sama nie wiem czy to dobry pomysł. A jak by tego było mało to od kilku miesięcy włosy straszliwie mi wypadają. Myślę że mogło to być spowodowane moim intensywnym a nawet trochę op sesyjnym odchudzaniem. Wydaje mi się że moja sytuacja jest beznadziejna. Lubie długie włosy i szkoda było by mi ścinać ale jeśli ma to dać korzystny efekt to jestem na to gotowa a ha no i co z grzywką? Jestem otwarta na wszystkie wasze propozycje.

Ps wiecie co tak ogółem to podobają mi się takie cienkie warkoczyki przy skórze ale zawsze wydawało mi się że to nie jest opcja dla mnie. A pyzatym to musiała bym zmienić trochę styl a nie wiem czy jestem gotowa na taki krok.


A może macie pomysł jak jak je uczesać żebym była piękna? xD

HELP ME...
Toudiunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:39   #2
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

Masz piękne długie włosy i faktycznie rozumiem że nie chcesz drastycznie zmieniać ich długości. Ja porządnie bym je pocieniowała i zrobiła miodowe pasemka by dodać włosom blasku i je ożywić. Co do grzywki zostawiłabym ją na boku ale skróciła żeby włosy nie zlewały się ze sobą co może pogłębić optycznie efekt oklapnięcia.

Pozdrawiam serdecznie.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:55   #3
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

Z preperatow,ktore naprawde goraco polecam to sa to:

-Radical mgielka jak rowniez szampon ta kuracja swietna poprawia kondycje wlosow,wlosy lsnia,super sie ukladaja,pomaga takze na wypadanie wlosow
-Wax maska ktora zostawiasz na 15-30 min trzymasz na glowie w cieple(smarujesz nim rowniez skalp) poprawia on wspaniale kondycje wlosow,sa miekkie,lsniace,mocniejsz e i pomaga rowniez na wypadanie wlosow
-maseczki:nafta,zoltko jaja,oliwa z oliwek- lub natfa, zoltko,cytryna,olej rycynowy

Co do oklapnietych wlosow to proponowalabym Ci wycieniowanie ich od nasady,ale pozostanie przy tej dlugosci i rozjasnienie ich o 2 tony,lub jakis fajny baleage
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:38   #4
Alecia Knowles
Raczkowanie
 
Avatar Alecia Knowles
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 39
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

Zgadzam się z Natek89, do tego jeszcze trochę pianki zwiększającej obiętość i będzie cudnie
Alecia Knowles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:43   #5
syllunia_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

Doskonale Cie rozumiem, że nie chcesz ścinać włosów, sama mam dość długie i mimo, że powinnam z 10 cm ściąć, aby wzmocnić to się nie odważę chyba nigdy
Wydaje mi się, że masz trochę za bardzo z lewej strony przedziałek, przez co po jednej stronie jest za dużo włosów, a po drugiej za mało i wydają się dość ulizane.
A może zmień kolor? Balejaż w 3 odcieniach cieplejszych, dodaj ciemniejszy brąz?
Ja jak chciałam zmiany to obcięłam sobie grzywkę - to jak dla mnie już była spora zmiana
syllunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:42   #6
Toudiunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

Oh dzięki wam dziewczyny musze to jeszcze wszystko przemyśleć. Powiem szczerze że nie rozważałam zmiany koloru ale wezmę to pod uwagę. A co do grzywki to nie wiem bo przez dwa lata miałam taką na bok i chyba nie było brzydko ale wiecznie nosić taką samą fryzurę to troszkę nudne. Chętnie wysłucham innych pomysłów.
Toudiunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:55   #7
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

nie będę oryginalna i się powtórzę ja bym podcięła ale tak malutko z 5cm i porządnie wycieniowała. Co do koloru to ja bym zostawiła
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 15:04   #8
ada_85
Raczkowanie
 
Avatar ada_85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 121
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

jeśli zdecydujesz się na zmianę koloru to wydaje mi się, że będzie do Ciebie pasował kolor czekoladowy jest ciepły i zdecydowany Ja też miałam długie mysie blond przez wiele, wiele lat Od około roku dużo eksperymentuje i obecnie mam włosy do ramion w ciemnym odcieniu (Twoje włosy są w lepszym stanie niż były moje, kiedy je obcinałam, także wystarczyłoby, żebyś je podcięła lekko dla wzmocnienia)
ada_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 00:36   #9
Toudiunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

chyba nie zdecyduje się na zmianę koloru. Może ewentualnie skusze się na pasemka

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Wiecie co ja się na co dzień nie maluje ale chciała bym zacząć. Może mi ktoś podpowie w jakich kolorach będzie mi dobrze. Chodzi mi tu przeważnie o cienie do powiek, kredkę czy pomadkę/błyszczyk. Różu nie używam bo mam cere naczyniową i naturalne rumieńce. A pozatym to mam od niedawna jeszcze jeden problem trądzik ;( i kompletnie się podłamałam bo nie wiem jak mam pielęgnować wrażliwą skórę z wielkimi krostami. chyba będe musiała znaleźć jakiegoś dermatologa.
Toudiunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 19:53   #10
dirty_diana58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 50
Dot.: Na ratunek moim włosom !!!

moze jakies nablyszczajace odzywki w sprayu?
albo ziolowa kuracja
dirty_diana58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.