swędzenie pmiejsc intymnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 20:16   #1
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86

swędzenie pmiejsc intymnych


witam od jakiegoś czasu swędzą mnie miejsca intymne. Chce isc do lekarza ale nie ma już w przychodni terminów do końca roku uwierzycie??? muszę więc iść prywatnie ale zaraz dostanę okres więc muszę czekać.
Dokładnie obejrzałam co i jak, zlokalizowałam miejsce gdzie mnie swędzi i zastosowałam maść clotrimazolum i powiem że przechodzi.
chce jeszcze wypróbować tantum rosa podobno pomaga
no i podjęłam decyzję o braniu probiotyku lacibos femina bo czytałam na forum, że zaleca się branie w celach zapobiegawczych i aby nie mieć problemów z grzybicą.

czy te produkty wpływają jakoś na tabletki? wiem że clotrimazolum może niszczyć prezerwatywy tak mówi ulotka
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:31   #2
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

prywatnie lekarze tez przyjmuja, poza tym chyba nie masz jedynego lekarza na fundusz?
na tabletki nie wplywaja takie produkty
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:40   #3
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

mam 2 w przychodni do którego jeszcze ciężej się zapisać...
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:38   #4
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
no i podjęłam decyzję o braniu probiotyku lacibos femina bo czytałam na forum, że zaleca się branie w celach zapobiegawczych i aby nie mieć problemów z grzybicą.
No właśnie, w celach zapobiegawczych, z tego co opisujesz Ty już masz początki grzybicy (swędzenie, które po maści ustępuje). Samą maścią się nie wyleczyłaś, ona tylko zamaskowała objawy, tym samym branie leku, który działa profilaktycznie jest bezsensu. Tylko wydasz na niego niepotrzebnie pieniądze.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:11   #5
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
mam 2 w przychodni do którego jeszcze ciężej się zapisać...

ale sa jeszcze inne przechodnie. zadzwon i sie dowiedz czy sa wolne miejsca
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:44   #6
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

W mojej przychodni w szczególnych przypadkach przyjmują pacjentki po prostu na końcu kolejki - po tych zarejestrowanych (zapisanych na dany dzień). A prywatnie to bez problemu powinni przyjąć. Ja bym nie czekała na miesiączkę tylko czym prędzej udała się do lekarza. Maść pomaga tylko zewnętrznie - a infekcja siedzi w środku!
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)

Edytowane przez Marika27
Czas edycji: 2010-11-24 o 11:51
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:53   #7
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Question Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

A czy jak ma sie bakterie to nie swedzi tez czasem ??
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 15:50   #8
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
No właśnie, w celach zapobiegawczych, z tego co opisujesz Ty już masz początki grzybicy (swędzenie, które po maści ustępuje). Samą maścią się nie wyleczyłaś, ona tylko zamaskowała objawy, tym samym branie leku, który działa profilaktycznie jest bezsensu. Tylko wydasz na niego niepotrzebnie pieniądze.
nie niepotrzebnie. jeżeli clotrimazolum, lacibios femina i tantum rosa łagodzą objawy, to warto ich uzywać do czasu pójścia do lekarza. grunt, żeby nie rezygnować z wizyty jesli będzie duża poprawa, bo wtedy rzeczywiście może by infekcja uśpiona a takie są niebezpieczne

Cytat:
Napisane przez nitkaO_o Pokaż wiadomość
A czy jak ma sie bakterie to nie swedzi tez czasem ??
też swędzi i piecze - nie jest powiedziane, że to grzybica, może też być infekcja mieszana. ale jak clotrimazolum pomaga, to trochę sugeruje grzybicę, choć oczywiście 100% pewności nie ma
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:53   #9
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
nie niepotrzebnie. jeżeli clotrimazolum, lacibios femina i tantum rosa łagodzą objawy, to warto ich uzywać do czasu pójścia do lekarza. grunt, żeby nie rezygnować z wizyty jesli będzie duża poprawa, bo wtedy rzeczywiście może by infekcja uśpiona a takie są niebezpieczne
Oczywiście, że branie LaciBios Femina jest niepotrzebne. Ja nie mówię o Tantum Rosa czy Clotrimazolum, bo one faktycznie łagodzą objawy.

Autorka nie napisała, że LaciBios łagodzi jej objawy, tylko, że podjęła decyzję o jego braniu.

A on ma działanie tylko i wyłącznie profilaktycznie, więc ta profilaktyka nic nie zdziała, gdy dziewczyna ma już grzybicę.

Po co ma wydawać na kapsułki, które jej chwilowo nie pomogą te 20 kilka złotych?
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:41   #10
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

raz: naprawdę warto pochodzić po innych przychodniach i popytać czy są terminy lub, jak wspomniała już Marika27, zapytać czy lekarz przyjmie Cię na końcu. to chyba spory dyskomfort jak "tam" ciągle swędzi...

dwa: nie radziłabym współżyć zanim nie wyleczysz tej infekcji. bo później oboje będziecie musieli się leczyć...
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:56   #11
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
raz: naprawdę warto pochodzić po innych przychodniach i popytać czy są terminy lub, jak wspomniała już Marika27, zapytać czy lekarz przyjmie Cię na końcu. to chyba spory dyskomfort jak "tam" ciągle swędzi...

dwa: nie radziłabym współżyć zanim nie wyleczysz tej infekcji. bo później oboje będziecie musieli się leczyć...
popieram
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 21:17   #12
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Mnie też swędziało... mój gin powiedział mi, że jeśli współżyjesz regularnie to może być to przyczyną jak również siedzący charakter pracy, zbyt obcisła bielizna, nieprzewiewne stroje, korzystanie z basenu, sauny itd mi przepisał Gynazol - taki długopisik u mnie kosztuje ok 30zł. Jest jeden minus tego "dziwactwa" nie należy go stosować przy stosowaniu prezerwatyw w ciągu 72h po zastosowaniu tego kremu ponieważ zawiera olej mineralny, który może je uszkodzić i zacząć się pienić w trakcie
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 01:11   #13
Paacyfa
Raczkowanie
 
Avatar Paacyfa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 51
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

dobrze,dobrze - po okresie ginekolog zawsze mówi mi żeby brać LF,więc ja uważam że powinnaś.Nie wpływa na tabletki antykoncepcyjne,ale maść może uszkodzić prezerwatywę.Pamiętaj też,że T.Rosa nie powinno się brać dłużej niż tydzień
Paacyfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:29   #14
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Paacyfa Pokaż wiadomość
dobrze,dobrze - po okresie ginekolog zawsze mówi mi żeby brać LF,więc ja uważam że powinnaś.Nie wpływa na tabletki antykoncepcyjne,ale maść może uszkodzić prezerwatywę.Pamiętaj też,że T.Rosa nie powinno się brać dłużej niż tydzień
Dziewczyny, ale ja nie rozumiem czemu Wy się upieracie przy tym LaciBios Femina. Wystarczy znaleźć w internecie ulotkę i poczytać wskazania:

  • systematyczna dbałość o zdrowie intymne
  • po kuracji antybiotykowej lekami przeciwgrzybiczymi, przeciwrzęsistkowymi dla odbudowania właściwej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego kobiety,
  • w celu odbudowania i utrzymania prawidłowej mikroflory i pH pochwy zaburzonych wystąpieniem czynników innych niż terapia antybiotykowa,
  • dla kobiet w ciąży i karmiących piersią,
  • dla kobiet stosujących antykoncepcję, w tym hormonalną
  • dla diabetyczek w celu uzupełnia prawidłowej mikroflory pochwy,
  • dla kobiet uczęszczających na basen, korzystających z jacuzzi, często podróżujących,
  • po zabiegach chirurgicznych w obrębie układu moczowo-płciowego,
  • dla kobiet w okresie menopauzy.

Najpierw musi wziąć leki (jeśli to grzybica), po co ma chwilowo wydawać na ten specyfik kasę, jak nie wiadomo czy pomoże? On nie usunie swędzenia, upławów i pieczenia...
To jest środek profilaktyczny, a nie leczniczy.

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-11-25 o 08:31
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 11:24   #15
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Oczywiście, że branie LaciBios Femina jest niepotrzebne. Ja nie mówię o Tantum Rosa czy Clotrimazolum, bo one faktycznie łagodzą objawy.

Autorka nie napisała, że LaciBios łagodzi jej objawy, tylko, że podjęła decyzję o jego braniu.

A on ma działanie tylko i wyłącznie profilaktycznie, więc ta profilaktyka nic nie zdziała, gdy dziewczyna ma już grzybicę.

Po co ma wydawać na kapsułki, które jej chwilowo nie pomogą te 20 kilka złotych?
lacibios służy do profilaktyki ale nie tylko - w przypadku leczenia też zaleca się jego stosowanie, aby wspomagać właściwą kurację. w czasie braku leków, będą dostarczane bakterie, produkujące substancje, które będą tworzyły niesprzyjające środowisko dla grzybów - więc trochę na pewno pomoże. ale oczywiście decyzja należy do danej osoby. najlepiej poradzic się lekarza
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:12   #16
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
lacibios służy do profilaktyki ale nie tylko - w przypadku leczenia też zaleca się jego stosowanie, aby wspomagać właściwą kurację. w czasie braku leków, będą dostarczane bakterie, produkujące substancje, które będą tworzyły niesprzyjające środowisko dla grzybów - więc trochę na pewno pomoże. ale oczywiście decyzja należy do danej osoby. najlepiej poradzic się lekarza
Właśnie w czasie brania leków wydaje mi się, że skoro leków autorka jeszcze nie bierze, to grzyby się nadal mnożą, tym samym albo LaciBios pomoże, albo nie. Ja po prostu jestem powściągliwa w wydawaniu pieniędzy, na coś co może nie zadziałać (tym bardziej, że dziewczynę czeka jeszcze leczenie, nie wiadomo co jej przepisze lekarz).

Biegłabym szybciej do lekarza, kupiła leki i wtedy razem z nimi stosowała probiotyki.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:55   #17
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

dzięki bardzo za odpowiedzi
naprawdę nie chce żeby z tego coś wyszło poważnego i jutro idę do lekarza
po maści i tantum rosa swedzenie w zasadzie ustało czasem jeszcze zaswedzi ale mam jeszcze troche upławy takie zielonkawe

chce zeby to dobrze bylo wyleczone wiec nie bede udawać ze nic mi nie jest
przede wszystkim tez nie chce zarazić partnera a taka uspiona chwilowo grzybica może się na niego przeniesc i dopiero beda klopoty
pozdrawiam
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:06   #18
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
dzięki bardzo za odpowiedzi
naprawdę nie chce żeby z tego coś wyszło poważnego i jutro idę do lekarza
po maści i tantum rosa swedzenie w zasadzie ustało czasem jeszcze zaswedzi ale mam jeszcze troche upławy takie zielonkawe

chce zeby to dobrze bylo wyleczone wiec nie bede udawać ze nic mi nie jest
przede wszystkim tez nie chce zarazić partnera a taka uspiona chwilowo grzybica może się na niego przeniesc i dopiero beda klopoty
pozdrawiam
Jeśli są zielonkawe, to możesz nie mieć grzybicy, ale rzęsistkowicę. Przenosi się ją drogą płciową.

Pamiętaj, żeby wziąć leki dla partnera.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:25   #19
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

upławy są zielonkawo białe i bezwonne więc nie wiem a jeśli to rzęsistkowica to skąd ona mogla się wziąć u mnie lub u partnera...

Edytowane przez konatala
Czas edycji: 2010-11-25 o 19:31
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 06:41   #20
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
mam jeszcze troche upławy takie zielonkawe

Jezusie nazarejski... ja bym miała histerie przy zielonych gilach z nosa a co dopiero takie upławy...

to paskudztwo jest przenoszone albo drogą płciową albo przez korzystanie ze wspólnych ręczników czy tam innych przyborów toaletowych (szczególnie te wszystkie gąbki, myjki itd.).

ja nawet sie nie załatwiam poza domem, bo sie boje złapać jakigoś grzyba. a co dopiero korzystać z tego samego ręcznika z innymi...
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 07:33   #21
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
upławy są zielonkawo białe i bezwonne więc nie wiem a jeśli to rzęsistkowica to skąd ona mogla się wziąć u mnie lub u partnera...
Jeśli to faktycznie rzęsistkowica (ale tak być przecież nie musi, na razie nie panikujmy), to przenoszona jest drogą płciową, albo przez wspólne używanie ręczników.

Jeśli więc zaraziłaś się od faceta, to znaczy, że on się skądś zaraził (być może przez kontakt seksualny z zarażoną osobą), a jeśli w domu, no to ktoś z domowników miał kontakt z chorą osobą (wnioskuję, że seksualny, bo rodzina chyba nie korzysta z ręczników sąsiadów/obcych).

Ale skoro jeszcze nic nie wiadomo, to póki co spokojnie. Może to być "tylko" grzybica
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:01   #22
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
ja nawet sie nie załatwiam poza domem, bo sie boje złapać jakigoś grzyba.
jak ty to robisz? u mnie to nie możliwe bo wychodze codziennie o 6.30 wracam koło 19 więc bym pękła chyba


a wracając do mojej choroby to byłam u lekarza i dostałam tabletki dla mnie i dla partnera i globulki dopochwowe i powiem ze dopiero 2 dzień jestem na kuracji a czuję się 100% lepiej. Więc myślę, że za parę dni wszystko będzie już ok

pozdrawiam
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:20   #23
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

mnie ciągle cos swedzi mimo stałej kontroli ginekologa i co ja mam z tym zrobić? noszenie stringów odrzuciłam i zmieniłam na figi,nie podmywam sie płynami do higieny intymnej bo lekarz mówił ze to ich przyczyna jedynie mydłem bambino wyniki w normie i nie wiem co robić?dodam,ze dośc długo prałam bielizne w specjalnym proszku i tez zmian nie było,nie swędzi mnie ciagle tylko czasem cos zaswedzi,ale to irytuje;/
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:01   #24
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

moze powodem jest suchość pochwy...?
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:20   #25
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

o o tym nie słyszałam można cos więcej na ten temat?
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:13   #26
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

tzn. to strzał, siostra mojej chrzestnej miała usuwaną macicę wraz z jajnikami. mniej więcej rok po operacji zaczęła odczuwać swędzenie w okolicach pochwy więc stwierdziła ze to jakaś infekcja i poszła do ginekologa. żadnego grzyba nie znalazł za to stwierdził że w powodu braku odpowiednich hormonów nie wydziela sie śluz i pochwa pozostaje sucha co sprzyja otarciom.

zakładam ze nie miałas takiego zabiegu, za to nie wykluczam powikłań o podłożu hormonalnym. bierzesz może tabletki anty? albo po prostu coś się z hormonami "pokićkało". zapytałabym o to lekarza.
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:52   #27
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

coś w tym moż ebyc będe w śr u gina znowu dam znac co mi powiedział kolejny raz p.s. dziekówka za trop
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:57   #28
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

A wy co wywróżyłyście z fusów jej tą grzybicę?? znachorki sie znalazłny no... kule dziewucho idz do ginekologa prywatnie po okresie najlepiej i nie stosuj rzadnych lekartw bez wiedzy gina kochana kto wie moze masz na cos uczulenie róznie to bywa, niekoniecznie masz zapalenie czy grzybice, idz do gina moja rada my ci tutaj nie powiemy co to jest mozemy na podstawie swoich doznan powiedziec coto moze byc tylko.

Powodzenie i pozdrawiam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:12   #29
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

Witam.
Od paru dni mam problem. Otóż swędzi mnie miejsce intymne. Generalnie to wargi sromowe. Nie wiem czym może to być spowodowane. Używam żelu do higieny intymnej, ale to już od dłuższego czasu więc to raczej mało prawdopodobne aby jakieś skutki uboczne pojawiły się dopiero teraz.
Zaczęło się w sobotę. Wtedy uprawiałam seks cztery razy i myślałam, że może po prostu podrażniłam się w tamtym miejscu. Wczoraj swędziało straszliwie, dziś już mniej. Dodam, że dbam o higienę.
Dziś podczas gry wstępnej byłam jakoś mało wilgotna, z reguły jest inaczej. No i mój chłopak nie mógł we mnie wejść, bo byłam zbyt sucha. Nie odczuwałam także takiej przyjemności z seksu jak zawsze, szczerze mówiąc prawie żadnej.
Nie mogłam dojść do orgazmu nawet poprzez lizanie i pieszczenie palcem.
Nie wiem co się dzieje, ale to chyba dziwne. O co może chodzić?

Aha no i wydzieliny prawie nie ma (na wkładkach) w ogóle nie jest płynna albo ciągnąca się, powstaje taki jakby serek. I nie śmierdzi.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2010-12-07 o 18:17
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:23   #30
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: swędzenie pmiejsc intymnych

mi to wygląda na infekcje i niestety nie ma innej rady - musisz iść do ginekologa.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.