Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 14:41   #1
czodina
Przyczajenie
 
Avatar czodina
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
GG do czodina

Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!


Witam
Ok około roku mam krótkie włosy. Jednak zaczynają mnie już nudzić. Nie potrafię wymyślić żadnego ciekawego uczesania, więc zawsze wyglądam tak samo. Zastanawiam się też nad przyciemnieniem koloru włosów. Jak Wam się wydaję? Zapuszczać włosy, przyciemnić, czy może zostawić je takie jak są teraz?
Prosiłabym także o porady w sprawie makijażu. Jak powinnam się malować, żeby podkreślić oczy, kości policzkowe i zamaskować za duży nos.
Jak według Was powinnam się ubierać? Jakie wybierać fasony i kolory, żeby wyglądać ładnie i zgrabnie?
Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam

P.S. Pierwsze zdjęcie jest sprzed roku, reszta jest aktualna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32700d83f9.jpg (31,8 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Top.BMP.jpg (12,7 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (175,0 KB, 480 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG115 - Kopia.jpg (112,2 KB, 260 załadowań)
czodina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:58   #2
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Moim zdaniem jesteś bardzo ładna!
Nie potrzeba Ci żadnych zmian, bo masz bardzo fajną fryzurkę i kolor, chociaż w dłuższych włosach też byłoby Ci ładnie. Chociaż na fryzurach się nie znam, może lepiej niech inne wizazanki Ci doradzą
Ja na Twoim miejscu trochę mocniej malowałabym oczy, tylko tusz i kredka (ja tak robię), a, naprawdę, oczy są wyraźniejsze

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Aha, i zakochałam się w Twoim piesku! Jest przesłodki
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:02   #3
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

a ja bym Cie widziala w tuniczkach do legginsow czy rajstop takie kobiece, dziewczece podkreslajace talie
co do wlosów sa ok mozesz zmienic na boba czy cos, jak źle sie czujesz
na reszte nie mam jakos pomysłu
chcialabym miec twoja figurke ehhh
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:29   #4
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Ale zapuść je na boba albo obetnij jak rihanna, bo ta fryzura jest bardzo nijaka. Grzywka Ci się ładnie układa więc ją zostaw ,ale te boki!
http://lula.pl/lula/1,97804,6069599,...ojem_roku.html
Kolor jest fajny, ja bym dodała jedynie jakieś brązowe refleksy
Chociaż tak też jest fajnie

Co do makijażu to przy takim kolorze włosów zrezygnuj z typowego różu bo to się będzie gryźć. Raczej stawiaj na brązer, nakładany na kości policzkowe odwróci uwagę od noska ( też mam takiego słodkiego kartofelka ).
Oczy masz blisko osadzone więc jasny cień w końciku i ciemniejszy na końcach. Naturalnie będziesz wyglądać w brązach, a jeśli będziesz chciała zaszaleć to oczywiście kombinuj z kolorami tylko nie zapomnij o tej zasadzie.

Kurde dziewczyno jesteś tak zgrabna, że pewnie wyglądasz we wszystkim dobrze a jak myślisz inaczej to..
Omijaj tylko workowate stroje i dodaj trochę biżu nawet jak wychodzisz tylko na spacer z pieskiem.
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:41   #5
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Jesteś bardzo ładna
Moim zdaniem ten rudawy kolor trochę Ci nie pasuje Jakoś tak sztucznie wygląda. Za to krótkie włoski jak najbardziej Ci pasują Mogłyby byc troszkę dłuższe W załączniku umieszczam moją wizję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (23,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2lsehom.jpg (30,7 KB, 15 załadowań)
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:17   #6
Yeila
Raczkowanie
 
Avatar Yeila
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: najczęściej Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

moim skromnym zdaniem ten "rudy" z drugiego zdjęcia bardziej w pada w czerwień, dlatego wygląda tak nienaturalnie.
proponowałabym nieco jaśniejszy odcień. i krótka postrzępioną fryzurkę, bo w krótkich włosach bardzo Ci ładnie
co do makijażu- niestety Ci nie pomogę, bo sama jestem w fazie "eksperymentów"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura76.jpg (9,0 KB, 7 załadowań)
Yeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:48   #7
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

ten rudy na zdjeciu z pieskiem jest ladny, pasuje ci. na 1szym zdjeciu tez wygladasz ladnie ale bardziej dziecinnie. wiec zostawilabym rude. W krotkich wlosach wygladasz korzystnie ale jak ci sie nudzi to zapusc, obciac zawsze mozna

co do makijazu..szarosci, zielenie, brazy, delikatne odcienie, fiolety, beze, kreski na gornej powiece. roz na policzkach delikatny stonowany zeby nie przesadzic bo bedzie smiesznie wygladac z rudymi wlosami: odcien powinien byc w kolorze naturalnego rumienca cos pomiedzy brzoskwinia a rozem. Gdy bedziesz miec opalenizne moze byc brązer. Pomadki to juz ciezko stwierdzic bo podobno w cieplych tonacjach pasuja do rudych wlosow, ale mi gdy mialam rude wlosy pasowaly rowniez zimne rozowe szminki podobaja mi sie czerwone usta + ogniste włosy ale tez nie kazdemu pasuja
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 11:54   #8
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

potwierdzam ze kolor koniecznie ten co masz na fotce z pieskiem - zabójczy!!
wydaje mi sie ze powinnaś odwazyc sie na zdecydowanie ściecie - nie mowie na chłopaka ale na takie ktore nada twoim włosom jakas fajną fryzurkę

o ubiorze pisalam
wrzuc jakiej propozycje bedziemy podpowidac
pozdrawiam Gabi
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 18:51   #9
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

To ja też coś od siebie dodam: używaj czarnej kredki do oczu - maluj nią kreskę na górnej powiece, tuż przy rzęsach - doda to im objętości i "otworzy" oko, podkreśli je. Masz niewyraźne brwi - podkreśl je brązowym matowym cieniem i skośnym pędzelkiem. Zainwestuj w bronzer, pędzle (ze sztucznego włosia, naturalne jest moim zdaniem za puchate i nie robi na twarzy tego co chcę) i przypatrz się co robi Lisa Eldridge na tym filmiku (cieniuje jednym kosmetykiem także powieki i koryguje nosek):

http://www.youtube.com/watch?v=xM9bq5YpC-A

Polecam pasiasty bronzer Inglot. To + błyszczyk + tusz i cały makijaż gotowy. Pozdrawiam ciepło!
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:57   #10
ZadzioRRRna28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Jesteś bardzo ładną dziewczyną Masz taką delikatną urodę ,pozazdrościć Zapuść troszkę włoski i w ogóle będzie bosssko Pozdrowionka
ZadzioRRRna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 08:20   #11
czodina
Przyczajenie
 
Avatar czodina
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
GG do czodina
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie miłe słowa Jesteście kochane, aż uśmiech nie chce zejść człowiekowi z twarzy jak czyta takie rzeczy
Postanowiłam, że zapuszczę trochę włosy, żeby były do ramion.
Próbowałam robić kreskę, nie wychodzi mi zbyt ładnie ale łatwo się nie poddam. Jak znajdę trochę czasu to porobię zdjęcia i się pochwalę. A bronzer będzie moim pierwszym, marcowym zakupem.
czodina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 11:30   #12
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Mnie też kreska nieczęsto wychodzi równo. Jak się śpieszę to biorę sztywny pędzelek (ze sztucznego włosia oczywiście) i rozmazuję delikatnie kredkę. A żeby było naturalniej na wiosnę to może spróbuj z brązową kredką? Pozdr
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:19   #13
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Jesteś ciepłym typem urody i kolory włosów, które Ci będą pasować to tylko ciepłe odcienie blondu, brązu i rudy ciepły też pasuje. Drugie zdjęcie i tamten kolor włosów moim zdaniem jest lepszy niż na pierwszym. Więc zrób co chcesz byle był to ciepły kolor, ja tutaj na Twoim miejscu postawiłabym na ciepły brąz. Jeżeli chodzi o długość moim zdaniem krótka, w nieładzie fryzurka nadałaby Ci fajnego charakteru, poza tym wydłuży jeszcze sylwetkę. Makijaż - z tego co widzę masz chyba jasnobrązowy kolor oczu, więc polecałabym fiolety, zarówno ciemne jak i jasne, wbrew pozorom niebieski też powinien pasować, jeśli chodzi o naturalny makijaż najlepiej tusz i to wszytsko Ktoś tu napisał, że kreska na górnej powiece otwiera oko to nieprawda, ona sprawia, że oko staje się cieższe i je zamyka. Kości policzkowe podkreślasz uśmiechając się ciągnąc różem od najbardziej wystającej części poziomo ku zewnętrznym krańcom twarzy. płasko nakładasz róż. Jeżeli chodzi o nos, kup dobry bronzer i przyciemniaj nim płatki nosa uzyskasz efekt wyszczuplenia swojego nosa
Jeżeli chodzi o ubrania zauważyłam, że większy masz dół niż gorę więc górę eksponujemy, poszerzamy a dół troszke zakrywamy i ukrywamy
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:24   #14
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Ktoś tu napisał, że kreska na górnej powiece otwiera oko to nieprawda, ona sprawia, że oko staje się cieższe i je zamyka.
Ha! Ośmielę się nie zgodzić z poprzedniczką. Ale też polecam (celem porównania) pomalować najpierw jedno oko i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Aha - tej kreski nie rób na całej długości, od samego początku wewnętrznego kącika, tylko tak od... 3/4 oka, albo nawet od połowy, przy zewn kąciku trochę grubiej. Pozdro
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:13   #15
czodina
Przyczajenie
 
Avatar czodina
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
GG do czodina
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o ubrania zauważyłam, że większy masz dół niż gorę więc górę eksponujemy, poszerzamy a dół troszke zakrywamy i ukrywamy
Z tym mam największy problem. Wiem, że jestem "gruszką" I wiem, że aby poszerzyć górę powinnam nosić bluzki z bufiastymi rękawami, z żabotami, kokardami itd. Gorzej jest z sukienkami i spódnicami, nie mam zielonego pojęcia jakie fasony wybierać I gdyby któraś doradziła mi w jakim płaszczu lub kurtce chuda gruszka wyglądałaby dobrze, byłabym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam
czodina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:26   #16
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Zmiana fryzury, makijażu i ubrań. Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładna
Moim zdaniem ten rudawy kolor trochę Ci nie pasuje Jakoś tak sztucznie wygląda. Za to krótkie włoski jak najbardziej Ci pasują Mogłyby byc troszkę dłuższe W załączniku umieszczam moją wizję
dobrze prawisz kochana,rudy w ogóle do Ciebie nie pasuje,masz za delikatna urodęja bym na blond stawiała
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.