poduszka dla ciezarnych/ do karmienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 15:55   #1
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932

poduszka dla ciezarnych/ do karmienia


hej dziewczynki, macie jakies doswiadczenia z tymi poduchami dla ciezarnych- chodzi mi o te dlugie rogale (160- 170cm dlugosci) , a konkretnie o to czy lepsze jest wypelnienie silikonowe czy granulat styropianowy ( a coz to w ogole jest???)
mialam dlA malej poduszeczke i kolderke silikonowa, byly mieciutkie i bardzo miekkie, a z tym granulatem to pojecia nie mam czy to sie np nie rozsuwa, nie ucieka na boki itd? bo ja to sobie wyobrazilam jako takie kuleczki styropianowe wsypane w powloke
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 18:42   #2
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

o, właśnie zadałam pytanie o kojec Motherhood na polecamy-odradzamy

w pierwszej ciąży i karmieniu radziłam sobie za pomocą zwykłych poduch, więc nie wiem, czy warto kupować taki kojec, zwłaszcza, że kosztuje koło 100zl
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 20:04   #3
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

jeśli chodzi o ten kojec z motherhood to ja śpię z nim praktycznie od 3 msc ciąży .... i już chyba nie potrafię bez niego .... jeśli chodzi o wypełnienie to ta poducha jest tak mocno ubita czymś że nie ma takiego zjawiska jak rozsuwanie czy uciekanie na boki wypełnienia ... po prostu nie ma takiej możliwości ona jest dość twarda
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 20:21   #4
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Ja też mam ten kojec Motherhood i jest rewelacyjny, służy mi już drugą ciążę, a w międzyczasie posłużył kuzynce i nic się w nim nie zbiło, nadal jest taki sam jak był.. nie wyobrażam sobie spania bez niego
Polecam
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 20:26   #5
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Ja też mam ten kojec Motherhood i jest rewelacyjny, służy mi już drugą ciążę, a w międzyczasie posłużył kuzynce i nic się w nim nie zbiło, nadal jest taki sam jak był.. nie wyobrażam sobie spania bez niego
Polecam
uuu, to może nabędę a wiecie może jak z jakością i funkcjonalnością otulaczka tej firmy?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 20:44   #6
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o ten kojec z motherhood to ja śpię z nim praktycznie od 3 msc ciąży .... i już chyba nie potrafię bez niego .... jeśli chodzi o wypełnienie to ta poducha jest tak mocno ubita czymś że nie ma takiego zjawiska jak rozsuwanie czy uciekanie na boki wypełnienia ... po prostu nie ma takiej możliwości ona jest dość twarda
potwierdzam śpi sie z ta poduchą bosko! moja starsza córka uwielbia sie w niej klaść.. jest dość wysoka na pewno będzie wygodna do karmienia
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 06:52   #7
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

super dziewczynki dzieki za wasze opinie na forumowa spolecznoscto zawsze mozna liczyc wlasnie o ten motherhood mi chodzilo i balam sie o ta twardosc i wysokosc- to juz jesli chodzi o karmienie, w poprzedniej ciazy mialam taka niewielka poduszke w ksztalcie L i do spania mi byla za krotka a do karmienia za plaska...
a teraz wstaje rano z lozka z bolacymi plecami a to dpoiero czwarty miesiac a jak jest taka duza to mam nadzieje ze i potem do karmienia moich twixow sie nada
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 07:09   #8
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, macie jakies doswiadczenia z tymi poduchami dla ciezarnych- chodzi mi o te dlugie rogale (160- 170cm dlugosci) , a konkretnie o to czy lepsze jest wypelnienie silikonowe czy granulat styropianowy ( a coz to w ogole jest???)
mialam dlA malej poduszeczke i kolderke silikonowa, byly mieciutkie i bardzo miekkie, a z tym granulatem to pojecia nie mam czy to sie np nie rozsuwa, nie ucieka na boki itd? bo ja to sobie wyobrazilam jako takie kuleczki styropianowe wsypane w powloke
Mam ten kojec (wąż go nazywam) i nie wyobrażam sobie spania bez niego. Mam z Motherhood, nie wiem czy z innej firmy jest jeszcze?

Natomiast do karmienia piersią nie był dla mnie dobry Miałam takie małe poduszki wypełniane takim groszkiem, super się układały. Moja mała przysypiała na nich całe dnie.


Tutaj zdjęcia moich poduszek, takie miałam, były super https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=22

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
uuu, to może nabędę a wiecie może jak z jakością i funkcjonalnością otulaczka tej firmy?
Miałam otulaczek z mh, ale nie byłam zadowolona Miły, flanelkowy, ale jakoś ciężko się wiązał, dziecko było w nim jak mumia: ani mi ani dziecku nie podobało się. Używałam jako flanelki do wytarcia buzi itp.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 07:22   #9
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Seona dzieki u mnie beda blizniaki i najchetniej to bym karmila jej jednoczesnie- wiec mam nadzieje ze jakos dam rade z tym wezem bo z 2 poduszkami to chyba jeszcze trudniej sie umoscic...zreszta nie wiem bo w ogole sobie takiego podwojnego karmienia nie wyobrazam...
a malutka rzeczywiscie uroczo wyglada na tej podusi i chyba jej sie podoba tak jak mowisz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 07:53   #10
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Seona dzieki u mnie beda blizniaki i najchetniej to bym karmila jej jednoczesnie- wiec mam nadzieje ze jakos dam rade z tym wezem bo z 2 poduszkami to chyba jeszcze trudniej sie umoscic...zreszta nie wiem bo w ogole sobie takiego podwojnego karmienia nie wyobrazam...
a malutka rzeczywiscie uroczo wyglada na tej podusi i chyba jej sie podoba tak jak mowisz
Gratulacje!!! To na dwoje ten duży wąż faktycznie może być dobry Też sobie nie wyobrażam karmienia bliźniaków Wiem, że kiedyś w gazetce "Rodzice" było wszystko o bliźniakach, karmieniu, kąpaniu itp. Poszukaj w google, na pewno coś znajdziesz!! Powodzenia

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Glamourous, znalazłam coś takiego: http://www.blizniaki.net/kacik_porad_4.html


I tu super: http://galeria.tipy.pl/577,3391,zdje...blizniaki.html

i tu super: http://galeria.tipy.pl/577,3391,zdje...blizniaki.html
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:18   #11
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

wiem wiem, ta stronke to dawno juz obczailam i przewertowalam wte i wewte- jak rowniez poradnik napisany przez zalozycielke tej strony...
teoretycznie to jestem przygotowana, praktyka pokaze... i tak powiem cale szczescie ze to nie moja pierwsza ciaza bo raz ze do wszystkiego znacznie spokojniej podchodze- a dwa ze w sumie takie rzeczy jak karmienie czy pielegnacja nie napelniaja mnie przerazeniem jak sobie poradze- a tak przy pierwszym dziecku wiele z nas ma ale dzieki bardzo za sprawdzenie

dobra zamawiam rogala czy tam weza czy kojec i zobaczymy jak sie sprawdzi, jesli juz nie do karmienia to przynajmniej mi ten brzuch- gigant bedzie podpieral
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 16:20   #12
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

ja jeszcze dumam choć chyba się nie oprę....
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 21:40   #13
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
o, właśnie zadałam pytanie o kojec Motherhood na polecamy-odradzamy

w pierwszej ciąży i karmieniu radziłam sobie za pomocą zwykłych poduch, więc nie wiem, czy warto kupować taki kojec, zwłaszcza, że kosztuje koło 100zl
Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, macie jakies doswiadczenia z tymi poduchami dla ciezarnych- chodzi mi o te dlugie rogale (160- 170cm dlugosci) , a konkretnie o to czy lepsze jest wypelnienie silikonowe czy granulat styropianowy ( a coz to w ogole jest???)
mialam dlA malej poduszeczke i kolderke silikonowa, byly mieciutkie i bardzo miekkie, a z tym granulatem to pojecia nie mam czy to sie np nie rozsuwa, nie ucieka na boki itd? bo ja to sobie wyobrazilam jako takie kuleczki styropianowe wsypane w powloke
Ja mam ten kojec i śpię z nim od ok 3 miesiąca i uważam, że jest niezastąpiony! Nie umiem się już bez niego ułożyć tylko polecam oryginalne, bo te podrabiane często nie mają odpowiedniego kształtu, a już na pewno odradzam te proste wałki ze sznurkami do związania. Oryginalny kojec jest tak wyprofilowany, że jest gdzie położyć głowę i najważniejsze dla mnie, jest takie przeszycie, że jak przełoży się pod nim rękę to poduszka jej nie ugniata i nie cierpnie a z tym sa niestety duże problemy. Można go fajnie zwijać żeby np było wyższe podparcie. Polecam z całego serca Używanego nie polecam, bo co tu dużo ukrywać, jak się puści bąka to leci wprost na niego a nigdy nie wiemy, po której stronie ktoś trzymał głowę a po której pupę

Dodam, że nie ma tam żadnych granulatów ani styropiany, chyaba by nie przeszedł, bo by uciekał i robiłoby się puste miejsce.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Mam ten kojec (wąż go nazywam) i nie wyobrażam sobie spania bez niego. Mam z Motherhood, nie wiem czy z innej firmy jest jeszcze?

Natomiast do karmienia piersią nie był dla mnie dobry Miałam takie małe poduszki wypełniane takim groszkiem, super się układały. Moja mała przysypiała na nich całe dnie.


Tutaj zdjęcia moich poduszek, takie miałam, były super https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=22

Miałam otulaczek z mh, ale nie byłam zadowolona Miły, flanelkowy, ale jakoś ciężko się wiązał, dziecko było w nim jak mumia: ani mi ani dziecku nie podobało się. Używałam jako flanelki do wytarcia buzi itp.
ale to chyba niezdrowe, żeby dziecko spało w takim czymś, wydaje mi się, że powinno na płaskim, nawet poduszki pod główkę nie wolno, ani kłaść na kołdrze puszystej
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2011-06-04 o 21:36
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:04   #14
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
ale to chyba niezdrowe, żeby dziecko spało w takim czymś, wydaje mi się, że powinno na płaskim, nawet poduszki pod główkę nie wolno, ani kłaść na kołdrze puszystej
Zdrowe i do karmienia i do leżenia Na poduszce też dziecko może leżeć Są specjalne trójkątne poduszki lub takie płaskie dla niemowląt, od pierwszego dnia życia
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 14:43   #15
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Polecam fasolkę z matherhood do karmienia. Nam się bardzo przydaje, a dodatkowo Mała lubi na niej leżeć Tego dużego rogala do spania nie posiadam,ale miałam tańszy z allegro, z granulatem i jakoś mi śmierdział ten granulat (pomimo wietrzenia)...nie spałam na nim z tego powodu. Poza tym ten granulat się przesuwa. Lepsze ze sztywnym wypełnieniem.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Zdrowe i do karmienia i do leżenia Na poduszce też dziecko może leżeć Są specjalne trójkątne poduszki lub takie płaskie dla niemowląt, od pierwszego dnia życia
Potwierdzam. Hania też lubi przysypiać na tej fasolce, pilnuje żeby miała pod pleckami równo i jest ok.
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:38   #16
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Zdrowe i do karmienia i do leżenia Na poduszce też dziecko może leżeć Są specjalne trójkątne poduszki lub takie płaskie dla niemowląt, od pierwszego dnia życia
No nie wiem, ja bym nie ryzykowała Może jestem zacofana, ale ja preferuję leżenie na płaskim
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:16   #17
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja bym nie ryzykowała Może jestem zacofana, ale ja preferuję leżenie na płaskim
Jak Ci dziecko będzie wyło na płaskim lub będzie ulewać to na płaskim nie położysz I co wtedy? Spokojnie, to wszystko zbadane i sprawdzone, krzywdy nie zrobi
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:31   #18
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja bym nie ryzykowała Może jestem zacofana, ale ja preferuję leżenie na płaskim
Może się nie rozumiemy Nie mam na myśli jaśka czy jakieś puchowej, ale taką poduszkę: http://www.nakina.pl/54-164-large/poduszka-klin.jpg
i tutaj: http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/i/c_big7766475.jpg

Wkłada się ją pod materac i dziecko ma odrobinę uniesioną głowę. Gdy cierpi na refluks, dużo ulewa to aby nie zakrztusiło się MUSI mieć wyżej głowę

Więc dziecko leży na płaskim materacyku jakby nie było

Są jeszcze poduszki, które mają dosłownie kilka cm szerokości, ale głowa jest trochę wyżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poduszka-klin.jpg (15,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c_big7766475.jpg (13,2 KB, 51 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:40   #19
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

słowem taki klin niemowlęcy p-ulewaniowy
u mnie był to ręcznik pod materacem - wersja eko
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 19:44   #20
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
słowem taki klin niemowlęcy p-ulewaniowy
u mnie był to ręcznik pod materacem - wersja eko
ja miałam koc pod materacem ..a u koleżanki widziałam patent z segregatorem..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:16   #21
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

stało się, tez zamówiłam kojec Motherhood, dodatkowo nie oparłam się i w koszyku wylądował otulaczek i ręczniczek tej firmy
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:44   #22
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
słowem taki klin niemowlęcy p-ulewaniowy
u mnie był to ręcznik pod materacem - wersja eko
Mi ręcznik też polecała położna, ale jakoś ten materac nie leżał na nim dobrze i kupiliśmy tą poduszkę-klin, do teraz na niej śpi

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
a u koleżanki widziałam patent z segregatorem..
Dobre, nigdy bym na to nie wpadła To dopiero wersja eko
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:39   #23
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

ja też polecam tą poduszkę, coprawda kupiłam innej firmy i już nie pamiętam z jakim granulatem, kupiłam na allegro jasnoróżową. bez niej, nie przespałabym żadnej nocy będąc w ciąży. można się do niej przytulić tak wzdłuż i jest bardzo wygodnie i przytulnie. poza tym służy też do karmienia, można na niej położyć maluszka , a potem jest dobra przy nauce siadania, bo maluch ma podparcie po bokach. poza tym często na niej odpoczywam na podłodze - nie będąc już w ciąży. naprawdę opłacalny zakup. tylko trzeba kupić taką ze zdejmowanym pokrowcem - ja mam pokrowiec welurowy, mięciutki. jak dziecku się uleje, można szybko wyprać. zapłaciłam ok. 100 zł. jeden z lepszych zakupów.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:39   #24
sylwia_87
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 95
GG do sylwia_87 Send a message via Skype™ to sylwia_87
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Ja jestem w końcu czwartego miesiąca. Do tej pory spałam z poduszką między nogami. Kupiłam sobie tą poduszkę-kojec w sklepie Kid za ok 100 zł, nie jest długa i pod głowę się nie mieści (dłuższych nie było).... Wypełniona kuleczkami, twarda, ubita. Dla mnie rewelacja! Poszewka jest ściągana i można ją wyprać. Fajnie, że ktoś wymyślił coś takiego. Szczerze polecam! Nogi mam wysoko i nie łapią mnie skurcze....
__________________
Nasz synek urodzi się w Walentynki 14.02.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/gann9jcgw8mxzmtn.png


sylwia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:24   #25
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Też mam kojec Motherhood i uważam go za najważniejszy zakup już w ciąży ;-) Spałam w nim, a teraz karmię i jest po prostu rewelacyjny. Jeszcze będąc w szpitalu po porodzie nie brałam jej ze sobą i kładłam małą na poduszce, ale to nie to samo.
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:31   #26
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

ja teraz karmię z tym kojcem i uważam że on jest właśnie teraz jeszcze bardziej genialny ...... owijam się nim w nocy małego kłądę na nim i sam sobie ssie a ja śpię przy tym i nie martwię sie że go upuszczę ... bo nie ma możliwości sam wylecieć .... POLECAM jeszcze raz
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:00   #27
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Ja na poczatku w ogole nie potrafilam z tym kojcem spac i bylam zdania ze raczej utrudnia wygodne ulozenie sie niz pomaga ale jak sie przezwyczailam to tez sobie bez niego nocy nie wyobrazam

Mam nadzieje ze sie sprawdzi przy karmieniu mojej dwojeczki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:27   #28
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ja na poczatku w ogole nie potrafilam z tym kojcem spac i bylam zdania ze raczej utrudnia wygodne ulozenie sie niz pomaga ale jak sie przezwyczailam to tez sobie bez niego nocy nie wyobrazam

Mam nadzieje ze sie sprawdzi przy karmieniu mojej dwojeczki
mi właściwie ten kojec i kołdra do szczęścia nocą wystarcza
bardzo udany zakup
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:32   #29
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

U nas to jest wojna o węża, bo każdy chce z nim spać Mała na nim zasypia w sekundę a później jej zabieram i ja się w niego okręcam, bo bez niego rano mega bolą mnie plecy. Jak mała jest u babci, to mąż czasem na nim leży
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 21:46   #30
monika_krk
Raczkowanie
 
Avatar monika_krk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: poduszka dla ciezarnych/ do karmienia

ja również z czystym sumieniem polecam. Mam kojec Moterhood w fioletowy wzory i jest super
monika_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 09:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.