Kosmetyczka nastolatki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 23:12   #1
balbinka98
Raczkowanie
 
Avatar balbinka98
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ligowo, okolice Płocka (Mazowieckie)
Wiadomości: 66

Kosmetyczka nastolatki.


Właśnie. Co powinno się w niej znajdować.? I jakie wybierać firmy.?
Zacznijmy od kosmetyków do pielęgnacji. Postanowiłam postawić na flos-lek anti acne i ziaja nuno. Czy to dobry wybór.?
Znalazłam stronę flos-lek'u, na której można zamawiać ich produkty. Myślę, że wybiorę tonik i żel myjący. No i korektor antybakteryjny...
Szukam też jakiegoś dobrego pudru, mineralnego albo antybakteryjnego, najlepiej transparentnego. Mam też pytanie. Czy istnieje jakaś strona w internecie gdzie można zamawiać kosmetyki ziai .? Widziałam już kilka, ale nie ma tam serii Ziaja Nuno. Interesuje mnie peeling enzymatyczny oraz krem tonujący antybakteryjny. Na wypadek gdyby nie było potrzeby obciążać cery pudrem. Nie chcę wyglądać sztucznie, więc używam tylko tuszu i błyszczyka. Chcę znaleźć jakiś dobry puder, ponieważ mam trądzik. Nie chcę żeby był aż tak widoczny, ale też by kosmetyki przeze mnie używane nie zaszkodziły mojej skórze. Słyszałam o pudrze mineralnym Clinique. Jest dobry .?
Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
__________________
♫ 
balbinka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 01:29   #2
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Kosmetyczka nastolatki.

kosmetyki ziaji możesz kupić np na stronie ✂✂✂✂✂✂✂ - to apteka internetowa
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 11:05   #3
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Kosmetyczka nastolatki.

Nie wiem czego od nas oczekujesz. Na jakiej podstawie mamy Ci powiedzieć co powinno znaleźć się w twojej kosmetyczce? To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i twojej cery, a dopasowanie odpowiednich kosmetyków, zarówno pielęgnacyjnych jak i kolorowych to próbowanie, próbowanie i jeszcze raz próbowanie. Nie możesz powiedziec, że stawiasz na Ziaję i Floslek, bo jeszcze ich nie spróbowałaś. Skąd pewność, że będą Ci odpowiadać?

Kosmetyki Ziaji dostępne są w wybranych drogeriach i aptekach.

Popieram wybór minerałów, na pewno nie zaszkodzą trądzikowej cerze. Opinie znajdziesz w KWC i na wątku minerałowym. Tam dziewczyny, specjalistki od minerałów na pewno Ci doradzą
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:46   #4
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Kosmetyczka nastolatki.

Myślę, że Ziaja i Flos-lek to dobry wybór, bo to delikatne kosmetyki.
A dlaczego chcesz zamawiać przez internet? Te kosmetyki są w każdej aptece, a Ziaja dodatkowo w marketach i drogeriach
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:35   #5
balbinka98
Raczkowanie
 
Avatar balbinka98
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ligowo, okolice Płocka (Mazowieckie)
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyczka nastolatki.

No właśnie nie. :/
Też tak myślałam, ale za ziają musiałam się nieźle nachodzić, a teraz nie było w tej co poprzednio. W dużym mieście, które jest jakoś tak 30 km od mojej miejscowości bywam nawet dość często, ale nie miałam na tyle wolnego czasu, by szukać apteki.

Do dominiczkab : nie wyświetlił mi się link do tej strony. Możesz napisać jeszcze raz .?
__________________
♫ 
balbinka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 16:20   #6
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyczka nastolatki.

Zadajesz bardzo trudne pytanie... Sama powinnaś zdecydować jakie kosmetyki są odpowiednie konkretnie dla ciebie. Osobiście odradzam ci całkowicie to, byś przesadzała. Nie kupuj wszystkiego. Taka pierwsza sugestia - Ikos Egyptische Erde - Zestaw Róży do policzków. To na pewno ci się przyda, a pozostałe kosmetyki już musisz wybrać sama.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:52   #7
Jollcia13
Przyczajenie
 
Avatar Jollcia13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 20
Post Dot.: Kosmetyczka nastolatki.

dopasowanie kosmetyków do twojej skóry może trwać latami, ja sama sporo sie naszukałam odpowiednich kosmetyków dla siebie, jestem z tego samego rocznika, wygląda na to, że wcześniej zaczęłam, ja polecam Ci firmę Eva Natura for Teens, kocham zapach ich brzoskwiniowych kosmetyków, ale troche trudno mi je znaleźć, no nic, ja polecam żel Synergenu czy jakoś podobnie, na toniku oszczędzam- przemywam wieczorem tylko skórę spirytusem salicylowym ale musisz wtedy systematycznie ją nawilżać, polecam Ci puder w kremie Manhattanu, ja używam jako pudru i zamiast korektora, take czarne opakowanie, ale nie to jakby przechylone tylko to rozszerzające się delikatnie ku górze, wcale nie uważam że trzeba używać kosmetyków jednej firmy, to dziwny zabobon, że tak powiem
Jollcia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.