nienormalna siostra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 10:47   #1
ogien91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Angry

nienormalna siostra


Witam Was dziewczyny
Ja już po prostu wymiękam!
Zaczne od początku, moja siostra[A] ma 21 lat(studentka,bez chłopaka) ja 20.Mamy jeszcze brata który ma 17 lat.Ale czasem się czuje jakbym miała dwóch braci. Mieszkamy razem w jednym pokoju, ale to co ona wyprawia już mnie doprowadza do szału.
Pewnego dnia miał do mnie przyjść chłopak. Pokój wysprzatany, gotowy na jego przybycie..siostra leży na łóżku,(mamy jedno 3-osobowe i śpimy razem)myśle sobie jak on wejdzie do pokoju to ona sie zmyje.Otóż NIE!.
Wchodzi do pokoju M. a ona dalej leży na łóżku.Jeszcze jakby się przesuneła do ściany,ale..nie.. ona tak rozwaliła się na nim że nie było miejsca nawet na jeden półdupek, a gdzie dopiero na dwa,więc posadziłam chłopaka na stolik.[Mamy mieszkanie 3 pokojowe spokojnie gdzieś znalazła by sobie miejsce.]W miedzy czasie poszłam do mamy powiedzieć jej że jak zaraz ją nie wyciągnie z tego łóżka zrobię sajgon w domu.Po 15 minutach z wielkim fochem podniosła swoje 4litery i wyszła.
Jestem z chłopakiem 2 lata i on wie jaka ona jest,ale jak on musiał się poczuć szczególnie że nie odwiedza mnie często.
Podam drugi przykład.
Również czekałam na niego w domu,siostra siedziała w naszym pokoju,zrobiłam kawe i zaniosłam do pokoju na stolik. .[A]siedziała przy laptopie ale widząc to,że przyniosłam dwie kawy, szybko zaczeła z szafek wyciągać notesiki zeszyty zeszyciki skoroszyty, kartki i inne pierdoły, i w niecałą minutę wszystko rozrzuciła po całym łóżku,pokoju że wielce musi się uczyć.Pomyślałam,że nie będe się denerwować, gdy M przyszedł zaprosiłam go do kuchni mówiąc że dam jej 15 minut żeby sie pozbierała.
Mama do niej poszła i powiedziała że ma się nie wygłupiać.
po 15 minutach miałam pokój.

Nigdy z nią nie byłąm na zakupach.Ona ma swoje towarzystwo a ja swoje.
Ostatnio przebiła opone w samochodzie,tak mi się wydaje,(chciała perfidnie zrzucić wine na mnie) ponieważ od razu poprosiła mnie grzecznie żebym ją odwiozła na urodziny do koleżanki dwie ulice dalej.A na drugi dzień w oponie flak i wielkie pretensje że ja niby bym miała ją przebić na odcinku 500 m.

A dziś!
zamówiła wczoraj na allegro jakieś gó***.Dziś Kurier przyszedł i oznajmia mi ,że 55 zł się należy.Ja się na niego patrze a on na mnie.
Chciałam powiedzieć ,żeby jutro przyszedł,ale żal mi się go zrobiło.na drugie piętro taki zadyszany wszedł.
latam po domu, szukam pieniędzy nic, musiałam mu ze swoich wyłożyć,a po reszte lecieć pożyczyć od sąsiadki. Przeprosiłam za kłopot

Napisałam siostrze smsa
A ona na : ,że ma Wyje**** na to i mam do niej nie pisać.
Pytanie Czy mi odda? jasne,że nie..

Moja przyjaciółka pociesza mnie że [A] zmieni się jak będzie mieć chłopaka, a ja myślę,że to prędko nie nastąpi a nawet jeśli to szczerze mówiąc nikt z nią długo nie wytrzyma.
W domu jest bucem chodzi naburmuszona nic sie jej nie podoba.czepia się o wszystko. A jak widzi znajomego od razu sztuczny uśmiech 'hihihaha..'
Takiej fałszywej osoby to ja w życiu nie widziałam.


wiele takich 'akcji' mi robiła,nie będę się aż tak rozpisywać i tak nie wiele osób czyta długie wątki . Czy ktoś ma takie problemy z siostrą czy tylko ja mam takiego pecha?
Może macie jakieś rady jak z taką osobą postępować?
Przepraszam że tak chaotycznie napisałam,wciąż jestem wściekła!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-10-13 o 11:19 Powód: odtworzenie zniszczonej wiadomości
ogien91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 10:55   #2
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez ogien91 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
Ja już po prostu wymiękam!
Zaczne od początku, moja siostra[A] ma 21 lat(studentka,bez chłopaka) ja 20.Mamy jeszcze brata który ma 17 lat.Ale czasem się czuje jakbym miała dwóch braci. Mieszkamy razem w jednym pokoju, ale to co ona wyprawia już mnie doprowadza do szału.
Pewnego dnia miał do mnie przyjść chłopak. Pokój wysprzatany, gotowy na jego przybycie..siostra leży na łóżku,(mamy jedno 3-osobowe i śpimy razem)myśle sobie jak on wejdzie do pokoju to ona sie zmyje.Otóż NIE!.
Wchodzi do pokoju M. a ona dalej leży na łóżku.Jeszcze jakby się przesuneła do ściany,ale..nie.. ona tak rozwaliła się na nim że nie było miejsca nawet na jeden półdupek, a gdzie dopiero na dwa,więc posadziłam chłopaka na stolik.[Mamy mieszkanie 3 pokojowe spokojnie gdzieś znalazła by sobie miejsce.]W miedzy czasie poszłam do mamy powiedzieć jej że jak zaraz ją nie wyciągnie z tego łóżka zrobię sajgon w domu.Po 15 minutach z wielkim fochem podniosła swoje 4litery i wyszła.
Jestem z chłopakiem 2 lata i on wie jaka ona jest,ale jak on musiał się poczuć szczególnie że nie odwiedza mnie często.
Podam drugi przykład.
Również czekałam na niego w domu,siostra siedziała w naszym pokoju,zrobiłam kawe i zaniosłam do pokoju na stolik. .[A]siedziała przy laptopie ale widząc to,że przyniosłam dwie kawy, szybko zaczeła z szafek wyciągać notesiki zeszyty zeszyciki skoroszyty, kartki i inne pierdoły, i w niecałą minutę wszystko rozrzuciła po całym łóżku,pokoju że wielce musi się uczyć.Pomyślałam,że nie będe się denerwować, gdy M przyszedł zaprosiłam go do kuchni mówiąc że dam jej 15 minut żeby sie pozbierała.
Mama do niej poszła i powiedziała że ma się nie wygłupiać.
po 15 minutach miałam pokój.

Nigdy z nią nie byłąm na zakupach.Ona ma swoje towarzystwo a ja swoje.
Ostatnio przebiła opone w samochodzie,tak mi się wydaje,(chciała perfidnie zrzucić wine na mnie) ponieważ od razu poprosiła mnie grzecznie żebym ją odwiozła na urodziny do koleżanki dwie ulice dalej.A na drugi dzień w oponie flak i wielkie pretensje że ja niby bym miała ją przebić na odcinku 500 m.

A dziś!
zamówiła wczoraj na allegro jakieś gó***.Dziś Kurier przyszedł i oznajmia mi ,że 55 zł się należy.Ja się na niego patrze a on na mnie.
Chciałam powiedzieć ,żeby jutro przyszedł,ale żal mi się go zrobiło.na drugie piętro taki zadyszany wszedł.
latam po domu, szukam pieniędzy nic, musiałam mu ze swoich wyłożyć,a po reszte lecieć pożyczyć od sąsiadki. Przeprosiłam za kłopot

Napisałam siostrze smsa
A ona na : ,że ma Wyje**** na to i mam do niej nie pisać.
Pytanie Czy mi odda? jasne,że nie..

Moja przyjaciółka pociesza mnie że [A] zmieni się jak będzie mieć chłopaka, a ja myślę,że to prędko nie nastąpi a nawet jeśli to szczerze mówiąc nikt z nią długo nie wytrzyma.
W domu jest bucem chodzi naburmuszona nic sie jej nie podoba.czepia się o wszystko. A jak widzi znajomego od razu sztuczny uśmiech 'hihihaha..'
Takiej fałszywej osoby to ja w życiu nie widziałam.


wiele takich 'akcji' mi robiła,nie będę się aż tak rozpisywać i tak nie wiele osób czyta długie wątki . Czy ktoś ma takie problemy z siostrą czy tylko ja mam takiego pecha?
Może macie jakieś rady jak z taką osobą postępować?
Przepraszam że tak chaotycznie napisałam,wciąż jestem wściekła!


Cytuję ku pamięci potomnych.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 11:03   #3
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: nienormalna siostra

Piszesz że masz 20 lat, a jak czytam Twój post, to mam wrażenie że napisała go 15 latka. Wydaje mi się, że Twoja komunikacja z siostrą jest bardzo zaburzona.

Pierwsza sytuacja, jak chłopak przyszedł a ty poszłaś do mamy, żeby wyciągnęła siostrę z pokoju? To jest tak samo jej pokój jak twój, może nie miała ochoty siedzieć w kuchni, albo z rodzicami. Trzeba było się jej osobiście zapytać, poprosić żeby wyszła. A może czuje się samotna i chciała trochę pobyć z wami? Pogadać czy coś?

Czytając Twojego posta, mam wrażenie że jesteś typową rozpieszczoną, młodszą siostrą (skarżenie mamie że siostra nie chce wyjść z pokoju i groźby że jak mama jej nie wyciągnie to zrobisz "sajgon" ) i ja osobiście nie dziwię się, że być może siostra ma ciebie dość i być może robi ci trochę na złość. Bez obrazy, ale moim zdaniem obie jesteście siebie warte i chyba powinnyście dorosnąć.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 11:08   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: nienormalna siostra

Straszne.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 12:04   #5
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: nienormalna siostra

Czy ja dobrze zrozumiałam, że macie jedno łózko, na którym śpisz Ty, siostra i brat?
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:34   #6
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: nienormalna siostra

Obie się zachowujecie jak smarkule. Jedna lata skarżyć się na drugą mamie...NIe mogłaś iść z chłopakiem do innego pokoju? Przecież to też jej pokój, dlaczego ma być z niego wypraszana?
Kurierowi nie powinnaś płacić. Na paczce jest imię i nazwisko zamawiającego. Nie twoje.

Jakbyś bardzoej zlewała "akcje" swojej siostry, to może by się jej znudziły. Jak widzi twoje zdenerwowanie i emocje, na złość jeszcze bardziej Ci dokucza.

A na przyszłość uprzedź siostrę ,że będziesz miała gości i grzecznie spytaj czy może udostępnić pokój. Tak robią dorośli.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:53   #7
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez AnQś Pokaż wiadomość
Obie się zachowujecie jak smarkule. Jedna lata skarżyć się na drugą mamie...NIe mogłaś iść z chłopakiem do innego pokoju? Przecież to też jej pokój, dlaczego ma być z niego wypraszana?
Kurierowi nie powinnaś płacić. Na paczce jest imię i nazwisko zamawiającego. Nie twoje.

Jakbyś bardzoej zlewała "akcje" swojej siostry, to może by się jej znudziły. Jak widzi twoje zdenerwowanie i emocje, na złość jeszcze bardziej Ci dokucza.

A na przyszłość uprzedź siostrę ,że będziesz miała gości i grzecznie spytaj czy może udostępnić pokój. Tak robią dorośli.
dokładnie
to, że przychodzi do Ciebie chlopak nie oznacza, że cala rodzina na się ewakuować z pokoju bo Ty tak chcesz.....
poza tym inaczej by wyglądało gdybyś po prostu po ludzku z nią porozmawiała, że chcecie na przykład pobyć chwile sami w pokoju... a na dodatek bieganie do mamy na skargę w Twoim wieku masakra, gorzej niż dziecinne
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 14:05   #8
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: nienormalna siostra

Zachowujecie się jak dwie trzynastolatki. Chciałaś pobyć z chłopakiem sam na sam, mogłaś pójść z nim na spacer i nie płacić za przesyłkę, która nie była dla Ciebie. Jesteście siostrami, a nie umiecie się dogadać. Mieszkacie pod jednym dachem, w jednym pokoju i jedna drugiej robi jakieś głupie akcje.
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:14   #9
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: nienormalna siostra

Za co autorka watku zostala tymczasowo zablokowana

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze zrozumiałam, że macie jedno łózko, na którym śpisz Ty, siostra i brat?
No wlasnie. Jeszcze dwie siostry ok ale z bratem
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:17   #10
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: nienormalna siostra

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 15:53   #11
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: nienormalna siostra

Wy się tutaj śmiejecie, pouczacie dziewczynę i doradzacie 'grzeczne pytanie' siostry, czy aby łaskawie pozwoli przyjąć gościa, czy o inne sprawy zresztą też. Tymczasem ja naprawdę wierzę, że autorka może mieć dość takich zachowań swojej siostry, tym bardziej, że wygląda na to, że one całe czas się powtarzają. Jeśli ktoś całe życie robi nam pod górę, na złość, nie potrafi żyć jak normalny człowiek z normalnym człowiekiem, to jestem w stanie zrozumieć, że brakuje chęci do pokojowego, uprzejmego zapytania: mogę dziś mieć pokój dla siebie? Po wielu uprzednich próbach każdy by chyba się poddał.

Moja koleżanka ma niemal identyczną sytuację. Wiecznie naburmuszona siostra, wydzierająca się za każdą prośbę o jakąkolwiek pomoc, praktycznie jak obcy człowiek. Moja kumpela zrezygnowała z prób ocieplenia stosunków, bo jeśli ktoś sam nie chce siebie zmienić, to najbardziej uprzejme zachowanie drugiej strony nic nie da.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 16:01   #12
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: nienormalna siostra

a moze zglosic to do psychologa? wybaczcie ale takie zachowanie przechodzi wszelkie granice , kazdy chyba koty z rodzenstwem jak byl mlodszy, ale wiadomo z tego sie wyrasta, i teraz ubiloby sie kazdego ktoby podniosl na nich reke -_- , wiec moim zdaniem tutaj sprawa powinna isc nieco wyzej i ktos fachowy powienien sie zajac tym problemem...

Edytowane przez eternitymoment
Czas edycji: 2011-10-13 o 17:02 Powód: literowki
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:07   #13
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze zrozumiałam, że macie jedno łózko, na którym śpisz Ty, siostra i brat?
Też mnie to dziwi
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 19:27   #14
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Też mnie to dziwi
Z tego co ja zrozumiałam to łóżko ma 3 osobowe, ale pokój tylko z siostrą, a brat ma osobno. Dziewczyna chyba wspomniała o bracie żeby pokazać ze siostra przeszkadza a brat nie.
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:13   #15
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: nienormalna siostra

dziewczyna na jakieś ostrzeżenia ( nie wiem co oznacza ta 4 w nawiasie), została zablokowana po tym jednym poście ?
__________________


Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:34   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Za co autorka watku zostala tymczasowo zablokowana
Też jestem ciekawa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:35   #17
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
dziewczyna na jakieś ostrzeżenia ( nie wiem co oznacza ta 4 w nawiasie), została zablokowana po tym jednym poście ?
No wlasnie tez sie zdziwilam
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:43   #18
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: nienormalna siostra

Może za usunięcie swojego postu?
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:50   #19
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
Może za usunięcie swojego postu?
no racja
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 20:53   #20
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: nienormalna siostra

Dziewczyny, patrzcie na pierwszy post, a tam wszystko znajdziecie - czerwoną kartką za nieszczenie zawartości forum, a pod spodem informacja, że Złośliwiec, czyli administrator forum edytował post w celu jego przywrócenia, czyli autorka usunęła jego treść po drodze.
to nie jest tak, że ktoś potajemnie za nie wiadomo co zablokował niewinną dziewczynę - wszystko jest pokazane....
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 20:52   #21
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: nienormalna siostra

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Wy się tutaj śmiejecie, pouczacie dziewczynę i doradzacie 'grzeczne pytanie' siostry, czy aby łaskawie pozwoli przyjąć gościa, czy o inne sprawy zresztą też. Tymczasem ja naprawdę wierzę, że autorka może mieć dość takich zachowań swojej siostry, tym bardziej, że wygląda na to, że one całe czas się powtarzają. Jeśli ktoś całe życie robi nam pod górę, na złość, nie potrafi żyć jak normalny człowiek z normalnym człowiekiem, to jestem w stanie zrozumieć, że brakuje chęci do pokojowego, uprzejmego zapytania: mogę dziś mieć pokój dla siebie? Po wielu uprzednich próbach każdy by chyba się poddał.

Moja koleżanka ma niemal identyczną sytuację. Wiecznie naburmuszona siostra, wydzierająca się za każdą prośbę o jakąkolwiek pomoc, praktycznie jak obcy człowiek. Moja kumpela zrezygnowała z prób ocieplenia stosunków, bo jeśli ktoś sam nie chce siebie zmienić, to najbardziej uprzejme zachowanie drugiej strony nic nie da.
zgadzam się. nic nie dodam więcej. czas niedługo wyprowadzić się z domu po prostu i może wtedy stosunki z siostrą się polepszą.

co do zablokowania, nie znam motywów usunięcia wiadomości, ale być może po takiej krytyce Autorka po prostu się wycofała. Np. "Piszesz że masz 20 lat, a jak czytam Twój post, to mam wrażenie że napisała go 15 latka" albo "Czytając Twojego posta, mam wrażenie że jesteś typową rozpieszczoną, młodszą siostrą" - bez przesady - normalnie go napisała, jasno i zrozumiale. Widać z tego posta, że opisane sytuacje to przykłady powtarzających się już wielokrotnie zdarzeń. Kwestia zrozumienia.
Ogien91, czas się usamodzielnić
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.