Film rozpoczynający studniówkę - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 14:22   #1
lullaby1992
Raczkowanie
 
Avatar lullaby1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Lightbulb

Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!


Hej Dziewczyny,
nie miałam pojęcia gdzie napisać ten wątek, jeśli wybrałam zły dział to proszę o przeniesienie. Jestem w klasie maturalnej i za 2 tygodnie mam studniówkę, lecz mamy (moja klasa) problem z pomysłem na filmik klasowy, który zazwyczaj montuje się przed filmem z balu maturalnego... Była bym wdzięczna, gdybym uzyskała tu jakieś propozycje!
Z góry dziękuję.
__________________
http://www.karmimypsiaki.pl/ <-- KARMIMY PSIAKI ZE SCHRONISKA, TO NIC NIE KOSZTUJE, A BARDZO POMAGA!


Jillian Michaels 30 day shred level 2
Dbam o siebie!
Więcej ruchu!
lullaby1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:35   #2
doska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 104
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Jak ja miałam studniówkę to na wstępie mieliśmy "dojazd do szkoły". Czyli np. 2 osoby jada na rowerze i sie przewracaja, ktos jedzie na deskorolce, ktos na wrotkach, pare osob samochodem, ktos z tylu na sankach doczepiony, troche osob przyjechalo takim samochodem co sie żołnierzy przewozi, reszta na powozie i bryczkach . wszyscy byli smiesznie ubrani, uczesani i wymalowani, rower oczywiscie baaaardzo stary Wszystko to bylo pod piosenke z Benny Hilla (tą co zawsze uciekał)

Nie wiem moze teraz inaczej sie robi wstęp.. mam nadzieje ze chociaz troszke pomoglam
doska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:36   #3
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

U nas zrobiliśmy motyw z "prison break" biegaliśmy po szkole przebrani za więźniów i zbieraliśmy wszystich do ucieczki ;p Było kupę śmiechu. W końcu zostaliśmy złapani przez policjanta "wychowawce" i zamknięci za kratami ;d na koniec każdy miał zdjęcie w więziennym pasiaku z tabliczka z numerem w dzienniki ;p po montażu wyszło świetnie, odpowiednio dobrana muzyka też robi swoje.

Fajna może być czołówka pt: "my za kilka lat" ;d Inscenizujecie powrót na zjazd do szkoły po 20 lat, ktoś jest lekarzem, ktoś biznesmenem, ktoś kibolem a ktoś pijaczkiem. Fajne i z humorem

Często pod koniec czołówek wyświetla się zdjęcia np; z dzieciństwa. Fajna sprawa
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:59   #4
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

My mieliśmy czoolówkę w stylu american school - podzieliliśmy się nagrupki - cherliderki, mięsniaki, artyści, rastamani, inteligenci, szkolna gwiazda itd.

Jedna z koleżanek oprowadzała drugą jako nową uczennicę w szkole
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:11   #5
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

U nas była nagrana szkoła, jak kamerzysta zbliża się do drzwi i otwiera je jedna z naszych koleżanek. Reszta rozstawiła się po całej szkole (ktoś w bibliotece, na schodach udając że przepisuje pracę domową, kolega w wc Wyszło fajnie z podkładem, potem nagrał nas na próbie poloneza, jak baba na nas krzyczy że znowu pomyliliśmy kroki itp No i nagrał jedną lekcję z której zrobił świetny teledysk Kiedyś wydawał się za długi ale teraz po kilku latach bardzo fajnie się ogląda i wspomina tamte czasy Chyba dziś sobie obejrzę moją studniówkę
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:15   #6
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

ooo tak!! Są właśnie jakieś panie z super pomysłami ? Bo moja klasa też póki co nie ma tego filmiku :P
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:34   #7
MaDziA=]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 445
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

my mamy przedstawione jako reportaż z "uwaga" opowiadania z 4lat i różne śmieszne scenki :P
MaDziA=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 18:40   #8
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

my mieliśmy horror - gdzieś była krwawa mary, psychopatyczni lekarze operujący kogoś (tak, biolchem ), upiorny klaun, dziewczynka z ringu i inne takie. ja osobiście byłam upiorną panną młodą (nie gnijącą ) i fajnie wyszła scena z moim udziałem bo miałam ciągnąć za sobą nieszczęśnika którym jest mój obecny chłopak
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 18:55   #9
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

My podzieliliśmy się na grupki i odgrywaliśmy motywy z popularnych filmów - był Władca Pierścieni, Matrix, 4 pancerni i pies, jakaś komedia romantyczna, jakiś western - kupa przebieranek i kupa śmiechu.
Widziałam fajną czołówkę w konwencji talent-show - byli jurorzy ucharakteryzowani na Wojewódzkiego, Zapendowską, ktoś tańczył jakiś dyskotekowy taniec-połamaniec, śpiewał Biełyje Rozy, ale robili też bardziej jajcarskie rzeczy typu jedzenie pączków na czas, nieudolne próby szpagatów. No i ograny, ale zawsze śmieszny motyw z przebieraniem się facetów za kobiety. Wszystko opierało się na dystansie do siebie, więc jeśli jesteście wyluzowani i namówicie wszystkich na zbiorowe wygłupianie się, to takie coś się uda.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 19:03   #10
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

U mnie był mały harem, ponieważ w mojej klasie było 8 facetów, kolega zasnął i śniło mu się że razem z kolega są nad basenem, a my tańczymy w skąpych strojach i karmimy i wachlujemy. Potem wpadło wojsko i wtedy sen kolegi został przerwany... Taki mały koszmar ale był ubaw przy kręceniu
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 19:50   #11
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Cytat:
Napisane przez lullaby1992 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
nie miałam pojęcia gdzie napisać ten wątek, jeśli wybrałam zły dział to proszę o przeniesienie. Jestem w klasie maturalnej i za 2 tygodnie mam studniówkę, lecz mamy (moja klasa) problem z pomysłem na filmik klasowy, który zazwyczaj montuje się przed filmem z balu maturalnego... Była bym wdzięczna, gdybym uzyskała tu jakieś propozycje!
Z góry dziękuję.
Boże. To widzę, że mój filmik nudny był Po prostu kamerzysta wpadł jak pocisk do klasy, sfilmował od góry do dołu każdego i...poszedł sobie. z obietnicą wersji roboczej dnia następnego. co poniekąd okazało się dopiero KWARTAŁU NASTĘPNEGO, a nie dnia.

masakra.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 20:21   #12
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

u nas była czołówka typowo imprezowa.
siedzieliśmy w sali i były przebłyski dyskoteki (tańczyliśmy na stołach w dymie - to z reklamy crunchipsów)
a później każdy wychodził z klasy pojedynczo , chwile stał przy drzwiach i na koniec kamerzysta zrobił porównanie
po lewej stronie był nasz fragment z "na co dzień" a po prawej jak wyglądaliśmy na studniówce.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:38   #13
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

A my byliśmy w eldorado czy jak to się nazywa:P taki basen z kolorowymi kulkami ;D śmiesznie wyglądało, bo niby dorośli ludzie, a bawiliśmy się jak dzieci
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 22:15   #14
nadia_9o
Raczkowanie
 
Avatar nadia_9o
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 106
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

A my zrobiliśmy Familiadę. Były dwie rodziny, jedna mądra, uczona "Dżul-Newton", a druga "Cymbały Brzmiące" prosto ze wsi. Każdy, w zależności od rodziny, ubrał się albo elegancko, albo totalnie bez gustu. Zrobiliśmy kilka pytań, odpowiedzi były śmieszne i ubaw naprawdę na całego! Wszyscy wczuli się w swoje role Do dziś płaczę jak to oglądam
nadia_9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 22:55   #15
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Zazdroszcze Wam :O
U nas kamerzysta wszedl do kazej klasy na lekcji i tyle
Nawet nie widzialam ze takie cuda montuja
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 07:41   #16
chased93
Raczkowanie
 
Avatar chased93
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 81
GG do chased93
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

my 2 tygodnie temu nagrywalismy filmik w figloraju w mundurach policyjnych a pozniej w pampersach. ( liceum policyjne )
__________________
Dlaczego jestem na forum dla Kobiet ??
Hmmm... Ciężko mi na to odpowiedzieć
chased93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 07:50   #17
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

u mnie najpierw krecil w klasie, a potem bylismy w godpodarstwie z konmi- jezdzilismy bryczka, na koniach, a potem bylo ognisko
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:07   #18
lullaby1992
Raczkowanie
 
Avatar lullaby1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Z klasą zdecydowaliśmy się na pomysł doska1 Tyle że wymyśliłam jeszcze, że przebierzemy się za lata 70' :P
__________________
http://www.karmimypsiaki.pl/ <-- KARMIMY PSIAKI ZE SCHRONISKA, TO NIC NIE KOSZTUJE, A BARDZO POMAGA!


Jillian Michaels 30 day shred level 2
Dbam o siebie!
Więcej ruchu!
lullaby1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:17   #19
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Ojej ja taką czołówkę miałam już dawno,bo jestem już po studiach.
U nas było normalnie,w klasie,przed szkoła,lataliśmy po korytarzu ehhe już nie pamiętam.
A potem był filmik nasza klasa po szkole - byliśmy w barze,ale właściwie najdłuższy z tego był film niestety,niektórzy woleli pewne rzeczy wymazać,jak np. tańczenie na stole.Za to potem przy oglądaniu kasety było śmiechu co nie miara
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 13:17   #20
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Moja klasa (mat-ang) wbrew pozorom okazała się niesamowicie zgrana i kreatywna jeżeli chodzi o przedstawienia Udanym debiutem było przedstawienie na pożegnanie III klas (my byliśmy w II) gdzie zainscenizowaliśmy rozprawę w sądzie Anny Marii Wesołowskiej (oskarżonego grał nasz wychowawca! wyszło brawurowo) To w sumie też fajny pomysł na taki filmik studniówkowy Oskarżony był o porwanie/zabicie niezwykle ostrej polonistki, która, jak się okazało była przetrzymywana w szkolnej szafce jednego z uczniów

Na studniówkę zdecydowaliśmy się na inny kierunek - horror/science fiction. Nazwa filmu - The revenge of the mutated zombie panda bear chyba wiele wyjaśnia
Podczas budowy siłowni uwolniona zostaje nikczemna kreatura
Wkrótce w szkole zostaje zamordowana koleżanka - mordu dokonała zmutowana niezwykle groźna panda (kolega odegrał rolę życia jako panda). Klasa naradza się, kto może pomóc w takiej sytuacji, po castingu z wieloma śmiesznymi postaciami wybór pada na Ghost Bustersów (kostiumy były przekomiczne ) Dramatyczny koniec - wysadzenie szkoły w powietrze dla dobra ludzkości... Świetne wspomnienia!

Mam nadzieję, że wasz filmik wypadnie super
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:33   #21
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
U nas była nagrana szkoła, jak kamerzysta zbliża się do drzwi i otwiera je jedna z naszych koleżanek. Reszta rozstawiła się po całej szkole (ktoś w bibliotece, na schodach udając że przepisuje pracę domową, kolega w wc
U mnie to samo a później jeszcze w parku obok szkoły jakieś rzucanie się liściami itp. Ale czytając wasze opisy filmików, to mój się chowa
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:42   #22
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

ja mam za dwa tyg studniowke i nie mam zadnego takiego filmiku..
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:35   #23
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Boże. To widzę, że mój filmik nudny był Po prostu kamerzysta wpadł jak pocisk do klasy, sfilmował od góry do dołu każdego i...poszedł sobie. z obietnicą wersji roboczej dnia następnego. co poniekąd okazało się dopiero KWARTAŁU NASTĘPNEGO, a nie dnia.

masakra.
U Ciebie nie było tak źle, u mnie po prostu filmik zaczął sie studniówką. Ot tak bez żadnego wstępu no ale to było daaaaaaaaawno temu
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 23:35   #24
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

No dobra, dołączam! Mam przyczynić się w tym roku szkolnym do organizacji studniówki. Właśnie się dowiedziałam. Fakt, że liceum skończyłam już spory kawałek czasu temu wcale nie powoduje, że stresuję się mniej, tylko bardziej! Mam ogarnąć właśnie między innymi film... Posiedziałam trochę na youtubie pod kątemfilmów no i jak na razie myślę, że są troszkę tandetne :/ Chociaż może klasa świetnie się bawiła i to wystarczy? Tak czy inaczej, Wasze pomysły pomagają ruszyć się trochę moim skostnialym szarym komórkom! Jutro zaczynam poszukiwania na poważnie jakiejś firmy bez pana kameratora Zdziśka z wąsem
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:01   #25
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

dziewczyny, ale pomysły! super! aż miło sobie powspominać... u nas filmik był kręcony w skansenie, więc większość była przebrana za wieśniaków, ale np jeden kolega, który należał do bractwa rycerskiego był przebrany za rycerza właśnie stąd scena na mostku - kobiety stoją i omdlewają, bo on taki przystojny, faceci wkurzeni, rycerz przechodzi mostkiem, ale oczywiście potyka się na końcu, więc baby biegiem go ratować, czy się bidulkowi co nie stało, a panowie w śmiech i kilka innych scen - wykuwanie u kowala pierścienia (znany motyw filmowy ), rzucanie się mąką pod młynem, tańce hulańce czyli wiejska potupajka w knajpie, scena kradzieży w zagrodzie, którą udaremnia prawdziwy szeryf (nasz wychowawca) podstawiając rabusiowi nogę... wszystko w biało-czarnym filmie, stylizowanym na nieme kino, efekt starego nagrania... ależ wspomnienia!
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:40   #26
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 738
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Świetne mieliście filmiki.
U mnie było przedstawienie klasowych grupek.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:11   #27
doska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 104
Dot.: Film rozpoczynający studniówkę - pomocy!

Cytat:
Napisane przez lullaby1992 Pokaż wiadomość
Z klasą zdecydowaliśmy się na pomysł doska1 Tyle że wymyśliłam jeszcze, że przebierzemy się za lata 70' :P

Cieszę się bardzo u nas też każdy był jakoś śmiesznie przebrany, my z koleżanką ubrałyśmy się tak jak dzieci kiedyś, czyli wysokie białe skarpetki krótka spódniczka, 2 kitki i obowiązkowo biały kołnierzyk Wydaje mi się, że jak na ok 7 lat temu to było całkiem znośnie

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale pomysły! super! aż miło sobie powspominać... u nas filmik był kręcony w skansenie, więc większość była przebrana za wieśniaków, ale np jeden kolega, który należał do bractwa rycerskiego był przebrany za rycerza właśnie stąd scena na mostku - kobiety stoją i omdlewają, bo on taki przystojny, faceci wkurzeni, rycerz przechodzi mostkiem, ale oczywiście potyka się na końcu, więc baby biegiem go ratować, czy się bidulkowi co nie stało, a panowie w śmiech i kilka innych scen - wykuwanie u kowala pierścienia (znany motyw filmowy ), rzucanie się mąką pod młynem, tańce hulańce czyli wiejska potupajka w knajpie, scena kradzieży w zagrodzie, którą udaremnia prawdziwy szeryf (nasz wychowawca) podstawiając rabusiowi nogę... wszystko w biało-czarnym filmie, stylizowanym na nieme kino, efekt starego nagrania... ależ wspomnienia!

świetny pomysł, super !!
doska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.