Czerwone policzki a krem prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 13:49   #1
TSDAMIAN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7

Czerwone policzki a krem prosze o pomoc


Mam czerwone policzki denerwuje mnie to bo czoło mam ok a policzki i nos czerwone a jak tylko umyję wodą buzię to zaraz czuje jak się sucha robi.A jakieś miesiąc temu jak byłem w szpitalu to tak gorące się robiły policzki,że łzy w oczach miałem i skóra na dłoniach popękana była ale tylko mi o policzki chodzi jaki krem zastosować,by to powiedzmy w większości zamaskować,albo coś zrobić z tym a tutaj 2 fotki jak to mniej więcej wygląda:


http://imageshack.us/photo/my-images/543/as222f.jpg/


Odnośnie jak to się stało powiem krotko celem usunięcia piegów nałożyłem cytrynę na policzki i zaczęło mnie piec i zostało tak to było 2 lata temu..A na dodatek w domu mnie wnerwiają bo mówią coś ty chciał być biały taa ja wiem jaką ludzie mają cere czoło np normalne to i policzki jak czoło a nie czoło ok a policzki czerwone i to normalne jasne.

Co ja mam robić? czuje się jak idiota jak gdzieś jestem.
TSDAMIAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:09   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Czerwone policzki a krem prosze o pomoc

Możliwe ,że masz cerę naczynkową. Szukaj kosmetyków do cery wrażliwej, naczynkowej- całą serię ma Dr Eris, w serii pharmaceris, w tym bardzo dobry krem z witaminą K. Unikaj wody, zainwestuj w dobry płyn micelarny. Kup sobie jakiś suplement wzmacniający naczynia krwionośne.
Od cytryny trzymaj się z dala i nie trzyj skóry. Od rozjaśniania są specjalne kremy wybielające np. Melacerin. Tych szukaj w aptece.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 22:47   #3
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Czerwone policzki a krem prosze o pomoc

ile masz lat? To moze być po prostu kwestia dojrzewania i stąd te zaczerwienienia
A co do suchej skory - rozejrzyj się za jakimiś nawilżającymi kosmetykami, są rózne serie także dla facetów. Albo najprościej, mydło biały jeleń do umycia twarzy i jakiś nawet zwykly krem, choćby nivea.
moze problem jest w tym co uzywasz, jakieś wysuszające kosmetyki do twarzy?
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:18   #4
Malfinka86
Raczkowanie
 
Avatar Malfinka86
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ZSZ
Wiadomości: 85
GG do Malfinka86 Send a message via Skype™ to Malfinka86
Dot.: Czerwone policzki a krem prosze o pomoc

Też mam problem z czerwonymi policzkami, nosem i brodą (teraz także z czołem, ale to kwestia uczulenia na żel do demakijażu). Z tym, że ja mam na 100% cerę naczynkową. Moje policzki przypominają trochę te Twoje ze zdjęcia, z tym, że nie sa takie czerwone, więc kupiłam krem do cery naczynkowej Soraya i powiem Ci, że po ok. 2 tygodniach stosowania zlazło mi to okropne uczulenie na żel + troche mi ten rumień pojaśniał.
Do niczego nie namawiam, bo nie wiemy czy rzeczywiście masz cerę naczynkową.
Co do tego wybielania piegów cytryna to tez kiedyś wpadłam na taki mądry pomysł i wyglądałam potem jakby mi ktoś deską przywalił dosłownie! To było wiele lat temu, więc nawilżałam po prostu kremem Nivea i na szczęście po jakimś czasie zeszło.
Malfinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:39   #5
agusiak31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone policzki a krem prosze o pomoc

z tego co piszesz mysle ze masz atopowe zapalenie skory(moge sie mylic),idz jak najpredzej do lekarza a przede wszystkim nawilzaj skore,powodzenia
agusiak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:41   #6
agusiak31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone policzki a krem prosze o pomoc

a i nie myj twarzy mydlem bo bardzo wysusza proponuje mleczko do twarzy mam nadzieje ze choc troche pomoge
agusiak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.