po jakim czasie "KOCHAM CIĘ" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 21:51   #1
Aleksandra12312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 83

po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"


po jakim czasie usłyszałyście od swoich tż slowa"kocham Cię" Co myślicie o facecie, który po np. tygodniu bycia razem mówi, że kocha ( nawet gdyby długo o Was walczył i wreszcie się udało) czy nie uważacie, że to za wcześnie na takie wyznania?...
Aleksandra12312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:57   #2
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Wszystko zależy od danego przypadku... Pytaniem powinno być, co Cię skłoniło do założenia takiego wątku?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 22:01   #3
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

moim zdaniem, jeśli znasz kolesia x lat, podkochuje się w Tobie, w koncu jesteście razem, to akceputje KOCHAM CIE, natomiast jesli znasz kolesia 2 tygodnie, jestes z nim tydzien, a on takie wyznania, to jest to dla mnie zalosne i śmieszne.

ja uslyszalam po 5 miesiacach bycia razem i po prawie roku znajomosci
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 22:03   #4
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez Aleksandra12312 Pokaż wiadomość
po jakim czasie usłyszałyście od swoich tż slowa"kocham Cię" Co myślicie o facecie, który po np. tygodniu bycia razem mówi, że kocha ( nawet gdyby długo o Was walczył i wreszcie się udało) czy nie uważacie, że to za wcześnie na takie wyznania?...
Uważam, że taki koleś zbyt lekko traktuje słowa 'Kocham Cię'. Niektórzy mylą miłość z silnym zauroczeniem, pożądaniem.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 22:15   #5
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

dla jednych czas będzie tutaj względny, a dla innych czymś naturalnym (jak dziewczyny wyżej pisały)

Natomiast W ZŁYM ŚWIETLE jest pytanie "kochasz mnie?" albo wymuszanie jakoś tego wyznania.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 23:05   #6
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

bez sensu.. Moja mama ma znajomą, której po 2tygodniach znajomości się facet oświadczył!!! i są małżeństwem do dzisiaj, mają już dorosłą córkę. I co powiecie? że to było nieprawdziwe, śmieszne i żałosne? Różnie w życiu bywa i róznie ludzie odczuwają uczucia. Nie można generalizowac.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 00:28   #7
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Równie dobrze jakiś facet może podejść do nieznanej kobiety na ulicy i się oświadczyć, wziąć zaraz ślub. Tez istnieje pewien procent szansy że akurat się dogadają i będą tak dopasowani, że będą żyli długo i szczęśliwie Jak ktoś chce ryzykować, to niech ryzykuje, każdy może decydować o swoim życiu...

PS: To że się od razu po 2 tygodniach oświadczył, nie musi też oznaczać, że po 2 tygodniach kochał. Albo myślał, że kochał a dopiero potem zrozumiał, że to jeszcze nie była prawdziwa dojrzala miłość. Ja w moim związku już po iluś tam miesiącach wiedziałam, że kocham. Ale teraz po iluś latach wiem, że teraz kocham naprawdę, a tamta "młoda" miłość w porównania z tą obecną była jeszcze młodzieńcza i niedojrzała (mówię o jednym i tym samym facecie)

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2012-04-02 o 00:31
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 09:46   #8
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Ja usłyszałam po niecałych 2 miesiącach bycia razem. Znaczyło to mniej więcej tyle: jeszcze cię nie kocham, ale jestem zdecydowany, że chcę ciebie pokochać i będę się bardzo starać. Z mojej strony padło to dużo później, kilka miesięcy, teraz jak patrzę to i tak trochę za wcześnie.
Zależy; ile się znacie, jakie macie relacje, jak długo i o czym rozmawiacie, jakie macie wartości, jak jesteście dojrzali, co oznacza słowo kocham itp
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 10:14   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez Aleksandra12312 Pokaż wiadomość
po jakim czasie usłyszałyście od swoich tż slowa"kocham Cię" Co myślicie o facecie, który po np. tygodniu bycia razem mówi, że kocha ( nawet gdyby długo o Was walczył i wreszcie się udało) czy nie uważacie, że to za wcześnie na takie wyznania?...
jesli tak powie facet poznany tydzien temu to jest to niepowazne.
ale jesli znacie sie dlugo i juz wczesniej wyraznie sie interesowal a sam zwiazek jest krotki to jak najbardziej brzmi to realnie a widocznie skoro jestescie razem to uznal ze ma juz prawo powiedziec co czuje. Ile jeszcze chcesz by walczyl i co znosil bys byla zadowolona? Moze to Ty oczekujesz zbyt wiele i bawisz sie cudzymi uczuciami?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 10:21   #10
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Ja miałam taki przypadek (swoją drogą niezły desperat z niego), że koleś po tygodniu pisania ze mną tylko i wyłącznie smsów narobił sobie takich nadziei, że dostałam od niego obskok, żebym nigdy nikogo więcej tak nie krzywdziła, kiedy mu powiedziałam, żeby zwolnił
Zaznaczam, że ów chłopak nie widział mnie nawet na zdjęciu numer dostał po prostu od kolegi


Co do wyznania miłości - jeden człowiek potrzebuje dużo czasu by się o tym przekonać czy kocha, inny mniej... Myślę, że ludzie tak na prawde przekonują się o tym co do siebie czują wtedy, gdy pojawiają się jakieś przeszkody na ich drodze, jakieś problemy...

Ja swojemu obecnemu chłopakowi powiedziałam, że go kocham po 4 miesiącach znajomości, on mi po 6...
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 10:26   #11
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Kiedyś się spotykałam z takim czarnoskórym, spotkaliśmy się ze 2 razy, a on do mnie wydzwaniał po 10 razy na dzień, a po kilku dniach zaczął mi wypisywać, ze mnie kocha.
paranoja.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 10:38   #12
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
bez sensu.. Moja mama ma znajomą, której po 2tygodniach znajomości się facet oświadczył!!! i są małżeństwem do dzisiaj, mają już dorosłą córkę. I co powiecie? że to było nieprawdziwe, śmieszne i żałosne? Różnie w życiu bywa i róznie ludzie odczuwają uczucia. Nie można generalizowac.

A mojej matce facet oświadczył się również po 2 tygodniach znajomości, po miesiącu był slub, małżeństwem byli 2 lata, a potem był rozwód - bo okazało się, że kazdemu z nich wydawało się , że to drugie jest inne Więc nie masz co się bulwersować, bo wg mnie przypadek koleżanki Twojej mamy jest wyjątkiem potwierdzającym regułę


Co do tematu: wg mnie wyznawanie miłości po tygodniu jest co najmniej śmieszne.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:51   #13
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Ja usłyszałam to po... czterech, pięciu dniach? Sama powiedziałam mu to chyba po dwóch, zresztą nawet nie wiem, czy byliśmy już wtedy razem. A poza tym on zakochał się we mnie jak tylko mnie poznał, zresztą dość mocno już wtedy z wzajemnością.
Również bardzo polubił mojego pierwszego chronologicznie chłopaka. A on z kolei powiedział mi to jakoś po dwóch tygodniach chyba. Zresztą to nie jest wazne kiedy, ważne by wiedzieć, że się kocha
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:00   #14
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez Aleksandra12312 Pokaż wiadomość
po jakim czasie usłyszałyście od swoich tż slowa"kocham Cię" Co myślicie o facecie, który po np. tygodniu bycia razem mówi, że kocha ( nawet gdyby długo o Was walczył i wreszcie się udało) czy nie uważacie, że to za wcześnie na takie wyznania?...

Troche za wczesnie...
Ja usłyszałam po dwoch miesiacach, ale on sie podkochiwal we mnie juz od pol roku... skrycie, a ja nie wiedzialam o jego istnieniu

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
dla jednych czas będzie tutaj względny, a dla innych czymś naturalnym (jak dziewczyny wyżej pisały)

Natomiast W ZŁYM ŚWIETLE jest pytanie "kochasz mnie?" albo wymuszanie jakoś tego wyznania.
zalezy kiedy

U nas po jakims czasie stalo sie normalne mowienie "a kochasz mnie jeszcze?" "kochasz mnie?". Po prostu czasem jest taka chwila, ze potrzebujesz to uslyszec "ku pokrzepieniu serca" i nie wazne, ze mowil/mówiła to tydzień temu.

Natomiast jojczenie na poczatku zwiazku o wyznania jest niskie i dziecinne...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:18   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Ja usłyszałam to po... czterech, pięciu dniach? Sama powiedziałam mu to chyba po dwóch, zresztą nawet nie wiem, czy byliśmy już wtedy razem. A poza tym on zakochał się we mnie jak tylko mnie poznał, zresztą dość mocno już wtedy z wzajemnością.
Również bardzo polubił mojego pierwszego chronologicznie chłopaka. A on z kolei powiedział mi to jakoś po dwóch tygodniach chyba. Zresztą to nie jest wazne kiedy, ważne by wiedzieć, że się kocha

Co innego zakochanie czy zauroczenie, a co innego miłość
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:34   #16
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Od mojego ex przez 2,5 r związku nie usłyszałam słów kocham Cię,
na początku z góry powiedział, że on takich słów nie mówi, że woli pokazywać, cóż przyzwyczaiłam się do braku okazywania w ten sposób miłości.
Obecnie z Tż jeszcze nie usłyszałam tych słów, ale też wcale nie bulwersuje mnie ich brak, czekam cierpliwie, zresztą nie potrzebne mi jest do szczęścia je usłyszeć, wystarczy, że je widzę i chcę widzieć dalej.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2012-04-02 o 13:38
Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:48   #17
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Mój ex powiedział mi, że mnie kocha po tygodniu codziennego spotykania się na blisko 10 godzin (ah te wakacje po gimnazjum, to były piękne czasy )

Natomiast mój TŻ wyznał mi miłość po miesiącu związku, ja trochę później

Ale już z kolei rodzice mojego TŻ poznali się w okolicznościach jak z filmu i po 8 miesiącach spotykania się wzięli ślub. Dalej są razem i bardzo widać, że się mocno kochają

Podobna sytuacja przytrafiła się mojej przyjaciółce- poznała faceta i twierdzi, że gdy tylko się jej przedstawił w głowie od razu pojawiła się jej myśl "o boże to ten jedyny" i rzeczywiście, po miesiącu związku razem zamieszkali, a po pół roku wzięli ślub teraz leci im już bodajże 8 rok wspólnego życia, mają synka i są przeszczęśliwi, w życiu nie widziałam tak zgodnej i kochającej się pary

Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2012-04-02 o 13:51
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:48   #18
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
moim zdaniem, jeśli znasz kolesia x lat, podkochuje się w Tobie, w koncu jesteście razem, to akceputje KOCHAM CIE, natomiast jesli znasz kolesia 2 tygodnie, jestes z nim tydzien, a on takie wyznania, to jest to dla mnie zalosne i śmieszne.

Cytat:
Podobna sytuacja przytrafiła się mojej przyjaciółce- poznała faceta i twierdzi, że gdy tylko się jej przedstawił w głowie od razu pojawiła się jej myśl "o boże to ten jedyny" i rzeczywiście, po miesiącu związku razem zamieszkali, a po pół roku wzięli ślub teraz leci im już bodajże 8 rok wspólnego życia, mają synka i są przeszczęśliwi, w życiu nie widziałam tak zgodnej i kochającej się pary
też znam takie przypadki
Rok temu zapoznałam współlokatorkę z moim kolegą, po tygodniu spotkań zostali parą, po jakiś dwóch tygodniach poleciały miłosne wyznania, po dwóch miesiącach związku były zaręczyny i równo rok od zaręczyn będzie ślub (w lipcu). Trochę krzywo się patrzyłam na ich związek, bo dla mnie to niewyobrażalne, ale już mi przeszło i chyba uwierzyłam, że taka miłość jest możliwa
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:06   #19
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Co innego zakochanie czy zauroczenie, a co innego miłość
Dzisiaj jestem już pewna, że to miłość, więc cokolwiek było to wtedy, to na pewno nie uległo zmianie
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 22:55   #20
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Ja od mojego tż usłyszałam to po dwóch miesiącach, on po trzech. Mimo, że kochałam go już od roku to nie było w stanie mi to przejść przez gardło nawet jak byliśmy razem
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 07:16   #21
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

pierwsza miłość- ciężko mu to przechodziło przez gardło, ale jakoś pół roku z tym zwlekał. I wymuszał na mnie, żebym mu też miłość wyznała no cóż, poczekał troche, zanim to usłyszał.

ex- mój faworyt, miłość wyznał mi po niecałym miesiącu ode mnie żadne 'kocham' nie padło.

obecny TŻ- tutaj mam wrażenie, ze troche sie zamotaliśmy i prowadziliśmy jakiś dziecinny konkurs, kto pierwszy pęknie i wyzna drugiemu miłość koniec końców on powiedział po ponad 7 miesiącach, ja pare chwil później. I dopiero teraz mam pewność, ze nie użyłam słowa 'kocham' na wyrost.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:27   #22
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Mój ex powiedział mi, że mnie kocha po tygodniu codziennego spotykania się na blisko 10 godzin (ah te wakacje po gimnazjum, to były piękne czasy )
A co nastolatek, który właśnie skończył gimnazjum może wiedzieć o miłości w związku? Moim zdaniem nic. Chyba bardziej chodziło wam wtedy o "miłość" i o "kocham Cię" - w cudzysłowie. Takie młodzieńcze kochanie może znaczyć bo ja wiem, ze się ktoś komuś podoba i fajnie się bawicie ale nie uwierzę, że coś więcej... Nastolatek nie ma pojęcia o życiu a co dopiero o prawdziwej miłości.

Uważam, że mówienie sobie w związku kocham Cię w tych pierwszych miesiącach, 1,2,3 czy nawet pół roku, to nie jest to jeszcze taka prawdziwa miłość, ale chce się być razem i czuje się coś poważniejszego niż zwykła przygoda i chce się to wyrazić. Pozniej np po paru latach już się wie co to jest miłość i ze zdecydowanie czujemy coś wiecej niz wtedy gdy pierwszy razm mowilismy ze kochamy po miesiacu.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:27   #23
tobiaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;33334439]A co nastolatek, który właśnie skończył gimnazjum może wiedzieć o miłości w związku? Moim zdaniem nic. Chyba bardziej chodziło wam wtedy o "miłość" i o "kocham Cię" - w cudzysłowie. Takie młodzieńcze kochanie może znaczyć bo ja wiem, ze się ktoś komuś podoba i fajnie się bawicie ale nie uwierzę, że coś więcej... Nastolatek nie ma pojęcia o życiu a co dopiero o prawdziwej miłości.

Uważam, że mówienie sobie w związku kocham Cię w tych pierwszych miesiącach, 1,2,3 czy nawet pół roku, to nie jest to jeszcze taka prawdziwa miłość, ale chce się być razem i czuje się coś poważniejszego niż zwykła przygoda i chce się to wyrazić. Pozniej np po paru latach już się wie co to jest miłość i ze zdecydowanie czujemy coś wiecej niz wtedy gdy pierwszy razm mowilismy ze kochamy po miesiacu.[/QUOTE]

a kiedy człowiek jest na tyle dorosły by szczerze powiedzieć kocham wg. Ciebie... młodzież w wieku gimnazjalnym nie może tego czuć?? uczucia są dziwne i niestety widzę że z wiekiem się komplikują...

Sam mówiłem kocham w momencie kiedy naprawdę to czułem... byłem naprawdę oszczędny w słowach... niestety, ktoś tego do dziś nie usłyszał... i obawiam się, że jest już dużo za późno na takie wyznania, poza tym obawiam się, że nie wiele one już mogą zmienić...
T
tobiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:36   #24
la_firynda
Raczkowanie
 
Avatar la_firynda
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 123
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez Aleksandra12312 Pokaż wiadomość
po jakim czasie usłyszałyście od swoich tż slowa"kocham Cię" Co myślicie o facecie, który po np. tygodniu bycia razem mówi, że kocha ( nawet gdyby długo o Was walczył i wreszcie się udało) czy nie uważacie, że to za wcześnie na takie wyznania?...
Od obecnego po 1,5 miesiąca. Po kilku dniach oficjalnego bycia ze sobą usłyszałam od jednego z moich chłopaków... Mówił mi to codziennie przez ponad miesiąc, traktował jak księżniczkę, po czym (sorry za wyrażenie) bzyknął i zrobił wszystko, bym to skończyła...
la_firynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 00:11   #25
moniam92
Raczkowanie
 
Avatar moniam92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 35
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

A mi mój mówi, że mnie ,,lubi" ewentualnie, że za mną ,,szaleje" - że kocha powiedział mi raz tylko w sylwestra i było to właściwie po jakimś półtora miesiąca ,,bycia razem"
moniam92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 09:23   #26
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Wink Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

od mojegoi Tżta Sama musiałam wyciagnąć co tak Naprawde do Mnie czuje ale to po paru miesiacach.... chyba bardzo sie bał tego wyznania Faceci czasem zachowuja sie jak dzieciaczki... mówiac po tygodniu takie wyznania...ja jak takie cos usłyszałam... od goscia to wiedzialam ze juz nic z tego nie bedzie.... i uciekalam gdzie pieprz rośnie:P
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:36   #27
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

różne są w życiu sytuację i nie można generalizować. Wiele zależy (jak już było pisane) od wcześniejszej sytuacji.
Ja np. znam mojego TŻta z 10 lat jak nie lepiej. i jak zaczęliśmy być ze sobą to powiedział mi kocham bardzo szybko (chyba po tygodniu właśnie). Nie wzięłam tego wtedy na poważnie Ja powiedziałam mu kocham po chyba 6-7 miesiącach.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:23   #28
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;33334439]A co nastolatek, który właśnie skończył gimnazjum może wiedzieć o miłości w związku? Moim zdaniem nic. Chyba bardziej chodziło wam wtedy o "miłość" i o "kocham Cię" - w cudzysłowie. Takie młodzieńcze kochanie może znaczyć bo ja wiem, ze się ktoś komuś podoba i fajnie się bawicie ale nie uwierzę, że coś więcej... Nastolatek nie ma pojęcia o życiu a co dopiero o prawdziwej miłości.[/QUOTE]

Jednak miał pojęcie
Ja też Go kochałam.
Dlaczego niby nastoletnia miłość jest gorsza? Znam masę par, które poznały się "za dzieciaka" i dalej są razem. A słowa "kocham cię" padły równie prędko jak w moim pierwszym związku. I nie oznaczały wcale "ale świetnie się z tobą bawie!"

I wierze mi, niejeden nastolatek ma więcej pojęcia o życiu niż osobnik dorosły.

Cytat:
Uważam, że mówienie sobie w związku kocham Cię w tych pierwszych miesiącach, 1,2,3 czy nawet pół roku, to nie jest to jeszcze taka prawdziwa miłość, ale chce się być razem i czuje się coś poważniejszego niż zwykła przygoda i chce się to wyrazić. Pozniej np po paru latach już się wie co to jest miłość i ze zdecydowanie czujemy coś wiecej niz wtedy gdy pierwszy razm mowilismy ze kochamy po miesiacu.
Widocznie dla Ciebie miłość jest jedna, ja uważam, że przechodzi przez różne etapy,ale dalej to ta sama miłość
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:30   #29
Kasiarzynka0
Raczkowanie
 
Avatar Kasiarzynka0
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Miłość powinno wyznawać się, gdy jest się w 100% pewnym swojego uczucia.
Śmieszą mnie osoby które 'kochają' już po 2 tygodniach znajomości
Kasiarzynka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 09:08   #30
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: po jakim czasie "KOCHAM CIĘ"

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynka0 Pokaż wiadomość
Miłość powinno wyznawać się, gdy jest się w 100% pewnym swojego uczucia.
Śmieszą mnie osoby które 'kochają' już po 2 tygodniach znajomości
Mnie mój TŻ wyznał miłość właśnie po dwóch tygodniach i jesteśmy razem do dziś, co więcej, za tydzień nasz ślub, więc nie ma reguły
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-30 08:06:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.