Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 16:11   #1
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Thumbs up

Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?


Witajcie
Razem z moim chłopakiem lubimy wyprawy na weekend. Do tej pory bywało różnie.. albo gdzieś jechaliśmy albo szliśmy Tak.. szliśmy Mieszkamy we Wrocławiu, cy ktoś mógłby podsunąć nam pomysły na spędzenie najbliższych weekendów w takie ciepłe dni?
Byliśmy już: na Pomorzu (stamtąd ja pochodzę), na Warmii i Mazurach (mój chłopak jest stamtąd), w Krakowie, Warszawie, Zakopanym, Toruniu, Karpaczu, Pradze, na Ślęży.. Chodzi o to aby było ciekawie i tanio.
W ten weekend planowałam Wiedeń, ale transport nam uciekł
Dajcie znać jak Wam coś przyjdzie do głowy.
Myśleliśmy aby pojechać do Szklarskiej Poręby i stamtąd przejść pieszo do Karpacza szczytami, z noclegiem w schronisku po drodze. Ale nie wiem czy teraz akurat to zrobimy.. A może pojechać do Zakopanego i tam gdzieś tanio znaleźć nocleg?
A może jest tutaj ktoś kto by nas przenocował za grosze u siebie? Jesteśmy spokojni, nie palimy i nie pijemy. W zamian odwdzięczylibyśmy się noclegiem u nas, we Wrocławiu.
Albo może ktoś jedzie gdzieś autem i może nas podrzucić?
Chodzi nam o weekendowy wypad jak najbardziej po kosztach.
Ja 24l, on 27.
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:51   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?

Jak chcecie nocowanie i podróżowanie po kosztach to polecam odwiedzanie stron gumtree.pl (zakładka bilety, ale i przejazdy) i allegro.pl, można wyszukać wiele tanich połączeń na polski bus, pociągi. Dziewczyny z forum polecają również couchsurfing, ja nie jestem do tego przekonana, ale może poczytaj o tej formie podróżowania w Internecie. Można sobie podróżować w różne miejsca, poznając przede wszystkim ciekawych ludzi, specyfikę życia w danej kulturze, miejscu itd. Nocujecie u kogoś, ale nie na takiej zasadzie, jak w hotelu - tylko tak, jakbyście nocowali u kogoś znajomego Mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi.

Od siebie polecam wycieczki śladem zamków - zdaje się, że w najbliższych okolicach - Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Małopolska - macie ich dosyć sporo.

Ja bym chciała się wybrać do Rzeszowa, widziałam tam tanie rowery, więc jak tylko znajdę czas to jadę w weekend PolskimBusem pojeździć po mieście i okolicach. Marzy mi się też dłuższy wypoczynek w górach, z własnym rowerem.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 11:24   #3
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?

Ostatnio szukałam, ale nic nie mogłam namierzyć jeśli chodzi o coś takiego jak polski couchsurfing...
My też lubimy podróżować, jeździć po Polsce. Gdybyście jechali do Wwy, bądź przez nią- mogę Was przenocować- mieszkam 10 minut pociągiem od Wwy.
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:11   #4
Violetta_Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?

Widzę, że nie wiele propozycji macie drogie forumowiczki na weekendowe wyjazdy To w takim razie ja polecę: Białowieża i długie spacery po Puszczy tropem żubra Świetne miejsce, naprawdę można wypocząć. A na nocleg polecam leśniczówkę usytuowaną w środku Puszczy. Klimat niesamowity - chyba jeszcze nigdy nie widziałam takiej ilości gwiazd na niebie ... Tu jest namiar gdyby ktoś potrzebował: http://www.ujasiaimalgosi.pl/
Violetta_Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 06:55   #5
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?

A może Kazimierz Dolny, Sandomierz? Wieliczka- tam teraz coś fajnego zrobili z kopalnią
Jeśli wybierzecie się do Zakopanego to mogę podesłać Wam fajny namiar (chociaż kawałek od centrum).
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 23:01   #6
tir10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?

Z tego co wiem, szykuje się z Poznania jakiś wyjazd do okolic Kotliny Kłozkiej weekendowy. Cena super, wiecie odnowa, kąpiele itp ciekawie
tir10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:17   #7
Sylwiax1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?

Moja siostra jeździ co roku do Sopotu bo już sobie wyrobiła kontakty i jak tylko przychodzi maj to bukuje kwatery na portalu [ciach] i tam leci. W tym roku jadę z nią zobaczyć o co kaman z tym Sopotem Polecacie coś ?

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-11-28 o 17:48
Sylwiax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 22:36   #8
olenkalejdi
Zadomowienie
 
Avatar olenkalejdi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Weekendowe wypady - propozycje, noclegi - wymiana?

[1=04e5a28c9aab521e8f90e54 6d970e31ba2591a44;3529248 7]Ostatnio szukałam, ale nic nie mogłam namierzyć jeśli chodzi o coś takiego jak polski couchsurfing...
My też lubimy podróżować, jeździć po Polsce. Gdybyście jechali do Wwy, bądź przez nią- mogę Was przenocować- mieszkam 10 minut pociągiem od Wwy.[/QUOTE]

Też bym się chętnie przyłączyła do czegoś takiego. Mieszkam 40 km od Szczecina

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Witajcie
Razem z moim chłopakiem lubimy wyprawy na weekend. Do tej pory bywało różnie.. albo gdzieś jechaliśmy albo szliśmy Tak.. szliśmy Mieszkamy we Wrocławiu, cy ktoś mógłby podsunąć nam pomysły na spędzenie najbliższych weekendów w takie ciepłe dni?
Byliśmy już: na Pomorzu (stamtąd ja pochodzę), na Warmii i Mazurach (mój chłopak jest stamtąd), w Krakowie, Warszawie, Zakopanym, Toruniu, Karpaczu, Pradze, na Ślęży.. Chodzi o to aby było ciekawie i tanio.
W ten weekend planowałam Wiedeń, ale transport nam uciekł
Dajcie znać jak Wam coś przyjdzie do głowy.
Myśleliśmy aby pojechać do Szklarskiej Poręby i stamtąd przejść pieszo do Karpacza szczytami, z noclegiem w schronisku po drodze. Ale nie wiem czy teraz akurat to zrobimy.. A może pojechać do Zakopanego i tam gdzieś tanio znaleźć nocleg?
A może jest tutaj ktoś kto by nas przenocował za grosze u siebie? Jesteśmy spokojni, nie palimy i nie pijemy. W zamian odwdzięczylibyśmy się noclegiem u nas, we Wrocławiu.
Albo może ktoś jedzie gdzieś autem i może nas podrzucić?
Chodzi nam o weekendowy wypad jak najbardziej po kosztach.
Ja 24l, on 27.
Mogę z chęcią was ugościć jeśli interesuje was pobyt na pomorzu zachodnim i Szczecin, mieszkam blisko niego. Wiadomośc na priv
olenkalejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.