bez stanika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 16:27   #1
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119

bez stanika


Drogie Wizazanki! Otoz wakacje nastaly, zrobilo sie cieplo, upalnie, momentami nawet duszno tak, ze nie da sie wytrzymac. Na pewno czesc z Was zaklada w te gorace dni sukienki bez ramiaczek, bez plecow, topy. Czy chodzicie bez stanika w nich?Zeby uscislic: nie chodzi mi tutaj o przezroczyste materialy, w ktorych swiecimy sutkami!! Bron boze. Nie chodzi mi tez o sytuacje kiedy mamy biust mega duzy, ze wylewa sie wszedzie.Ani nie chodzi mi o sytuacje oficjalne typu egzaminy, jakies imprezy wielkie kiedy trzeba sie pokazac. Chodzi mi o zwykle noszenie sie np. na grilla, na wyjscie ze znajomymi w jakiejs fajnej kreacji bez plecow np. do klubu. Jednym slowem- dzien powszedni.
Pytam, poniewaz kiedys sie tego bardzo wstydzilam i za zadne skarby nie poszlabym bez stanika w topie czy w sukience, ktora nie nadaje sie zwyczajnie do ramiaczek. Teraz zmienilam jednak zdanie. DO bluzki bez plecow nie zakladam juz stanika, czuje sie z tym swietnie, biustu nie mam duzego wiec wyglada to smacznie. Jednak czasami wydaje mi sie, ze dziewczyny dziwnie sie na mnie patrza nie rozumiem czemu bo ani sutkow nie bylo widac, wiec nikt sie nie zgorszyl, a moje piersi maja rozmiar 75b wiec nic nie "dynda"
Dzisiaj natomiast widzialam dziewczyne w bluzce do ktorej stanik byl z cala pewnoscia niepotrzebny bo poprostu brzydko wygladal. Burzyl caly jej urok. Nie dosc, ze byl w innym kolorze to byl chamsko widoczny a bluzka byla bez plecow... wiec zupelnie niepotrzebnie!
Chodzac po ulicach zauwazylam wlasnie, ze u nas jest taka tendencja do tego, ze ZAWSZE ubiera sie staniki pod ciuchy- nawet do rzeczy, ktore tego nie wymagaja. Kiedys przypatrzylam sie Hiszpankom,Wloszkom i one wlasnie maja zupelnie inne podejscie do tego. Kiedy nie trzeba go ubierac to nie ubieraja i uwalniaja swoje piersi, a przy tym nie wyglada to chamsko tylko gustownie i smacznie.Np. do sukienek itp.

Edytowane przez aronia85
Czas edycji: 2012-06-30 o 16:32
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:32   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

Hehe wszystko pięknie ładnie ale dam sobie uciąć paluszka że 75b to ty nie masz.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:32   #3
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki! Otoz wakacje nastaly, zrobilo sie cieplo, upalnie, momentami nawet duszno tak, ze nie da sie wytrzymac. Na pewno czesc z Was zaklada w te gorace dni sukienki bez ramiaczek, bez plecow, topy. Czy chodzicie bez stanika w nich?Zeby uscislic: nie chodzi mi tutaj o przezroczyste materialy, w ktorych swiecimy sutkami!! Bron boze. Nie chodzi mi tez o sytuacje kiedy mamy biust mega duzy, ze wylewa sie wszedzie.Ani nie chodzi mi o sytuacje oficjalne typu egzaminy, jakies imprezy wielkie kiedy trzeba sie pokazac. Chodzi mi o zwykle noszenie sie np. na grilla, na wyjscie ze znajomymi w jakiejs fajnej kreacji bez plecow np. do klubu. Jednym slowem- dzien powszedni.
Pytam, poniewaz kiedys sie tego bardzo wstydzilam i za zadne skarby nie poszlabym bez stanika w topie czy w sukience, ktora nienadaje sie zwyczajnie do ramiaczek. Teraz zmienilam jednak zdanie. DO bluzki bez plecow nie zakladam juz stanika, czuje sie z tym swietnie, biustu nie mam duzego wiec wyglada to smacznie. Jednak czasami wydaje mi sie, ze dziewczyny dziwnie sie na mnie patrza nie rozumiem czemu bo ani sutkow nie bylo widac, wiec nikt sie nie zgorszyl, a moje piersi maja rozmiar 75b wiec nic nie "dynda"
Dzisiaj natomiast widzialam dziewczyne w bluzce do ktorej stanik byl z cala pewnoscia niepotrzebny bo poprostu brzydko wygladal. Burzyl caly jej urok. Nie dosc, ze byl w innym kolorze to byl chamsko widoczny a bluzka byla bez plecow... wiec zupelnie niepotrzebnie!
Chodzac po ulicach zauwazylam wlasnie, ze u nas jest taka tendencja do tego, ze ZAWSZE ubiera sie staniki pod ciuchy- nawet do rzeczy, ktore tego nie wymagaja. Kiedys przypatrzylam sie Hiszpankom,Wloszkom i one wlasnie maja zupelnie inne podejscie do tego. Kiedy nie trzeba go ubierac to nie ubieraja i uwalniaja swoje piersi, a przy tym nie wyglada to chamsko tylko gustownie i smacznie.Np. do sukienek itp.
Do sukienek,bluzek bez ramiączek zakładam stanik bez ramiączek.Nie lubię prześwitujących bluzek.
Bluzek bez pleców nie noszę,bo do pracy nie pasuje,a jak jestem po pracy to jest już za zimno wieczorem.

Za to ja widziałam z 3tygodnie temu (?) w każdym razie jak było ciepło,ale bez przesady dziewczynę bez stanika,której dosłownie sutki prześwitywały - była to studentka na miasteczku uniwersyteckim.Jestem w szoku do dzisiaj,że tak można się ubrać.I co z tego,że miała małe piersi i kształtne?


Cóż czasem bez gustu ktoś założy stanik,a czasem ktoś bez gustu nie założy stanika.

Chyba nerwowa dzisiaj jestem,ale wątek dziwny.
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2012-06-30 o 16:34
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:34   #4
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Wlasnie, ze mam.. 75 b albo 70 b.
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:35   #5
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: bez stanika

mi jest w staniku wygodniej niż bez, mimo, że biust mam mały. więc nie, nie chodzę bez. inna kwestia że nie mam ubrań które by stanik zbytnio odsłaniały.

i zgadzam się z drabineczką - w to 75b to nie wierzę
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:35   #6
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: bez stanika

Gustownie pod warunkiem, że ubranie też jest gustowne, a nie wyzywające i nie ma różnicy optycznej między piersiami w staniku, a bez (czyli muszą być naprawdę małe).

A patrzyły pewnie dlatego, że nie zauważyły u Ciebie ramiączek, zapięcia, ani nic od stanika - a rzadko, jak piszesz, Polki nie zakładają jakiegokolwiek stanika.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:38   #7
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bez stanika

U mnie z miseczką D po prostu nie wypada nie włożyć stanika i tyle
I w sumie do większości strojów da się założyć stanik, bo wersji staników jest naprawdę dużo. I nie, z moją wielkością miseczki niczego nie będę "uwalniać", no chyba że w sypialni
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 16:44   #8
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Do sukienek,bluzek bez ramiączek zakładam stanik bez ramiączek.Nie lubię prześwitujących bluzek.
Bluzek bez pleców nie noszę,bo do pracy nie pasuje,a jak jestem po pracy to jest już za zimno wieczorem.
Probowalam tez zakladac stanik bez ramiaczek jednal nie zawsze on daje rade.
Za to ja widziałam z 3tygodnie temu (?) w każdym razie jak było ciepło,ale bez przesady dziewczynę bez stanika,której dosłownie sutki prześwitywały - była to studentka na miasteczku uniwersyteckim.Jestem w szoku do dzisiaj,że tak można się ubrać.I co z tego,że miała małe piersi i kształtne?

Takich przeswitujacych to ja tez nie rozumiem i nie podoba mnie sie to.

Cóż czasem bez gustu ktoś założy stanik,a czasem ktoś bez gustu nie założy stanika.

Chyba nerwowa dzisiaj jestem,ale wątek dziwny.
Hmm..dziwny? Widzialam tu o wiele bardziej dziwniejsze Tak mnie cos naszlo..bo taka prawidlowosc ostatnio zauwazylam. Sama teraz po domu chodze w topie bez stanika i jest mi super luzno i chlodno- ba! nawet z psem bylamRozumiem.. ze 14latki moga sie wstydzic, dlatego nosza do wszystkiego te staniki. Strasznie malo estetycznie to wyglada u co poniektorych. Niech wkoncu uwolnia co niektore babeczki swoje piersi

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
U mnie z miseczką D po prostu nie wypada nie włożyć stanika i tyle
I w sumie do większości strojów da się założyć stanik, bo wersji staników jest naprawdę dużo. I nie, z moją wielkością miseczki niczego nie będę "uwalniać", no chyba że w sypialni

Madana - rozumiem Cie doskonale bo moja mama tez ma miseczke D i tez zawsze stanik zaklada bo to przeciez nie mozna inaczej. Wiec w jakims tam sensie Was rozumiem.
Tak..masz racje stanikow jest teraz pelno, wiec kazdy znajdzie cos milego dla siebie, ale jednak ja jestem za tym, ze skoro bluzka jest gola na plecach czy jakas sukienka elegancka z odslonietymi plecami to srednio te staniki wygladaja
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:44   #9
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: bez stanika

Nie pamiętam, kiedy ostatnio wyszłam bez stanika z domu. Chyba jakieś 10 lat temu
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:48   #10
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, kiedy ostatnio wyszłam bez stanika z domu. Chyba jakieś 10 lat temu
Hmm..ja generalnie tez zawsze w staniku, ale ostatnio jest mi tak goraco,ze normalnie pod sukienke wyszlam bez bo wszystko mi przeszkadza i wariuje, ze jeszcze te male moje musza byc "w zamknieciu". Niech maja cos teraz z tych wakacji, z tego weekendu Wolnosc i swoboda!
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:49   #11
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Hmm..ja generalnie tez zawsze w staniku, ale ostatnio jest mi tak goraco,ze normalnie pod sukienke wyszlam bez bo wszystko mi przeszkadza i wariuje, ze jeszcze te male moje musza byc "w zamknieciu". Niech maja cos teraz z tych wakacji, z tego weekendu Wolnosc i swoboda!
to tym bardziej zainteresuj się swoim rozmiarem, bo dobrze dobrany stanik jest mega wygodny
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 16:50   #12
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Hmm..dziwny? Widzialam tu o wiele bardziej dziwniejsze Tak mnie cos naszlo..bo taka prawidlowosc ostatnio zauwazylam. Sama teraz po domu chodze w topie bez stanika i jest mi super luzno i chlodno- ba! nawet z psem bylamRozumiem.. ze 14latki moga sie wstydzic, dlatego nosza do wszystkiego te staniki. Strasznie malo estetycznie to wyglada u co poniektorych. Niech wkoncu uwolnia co niektore babeczki swoje piersi--
Nie zgodzę się Ja właśnie w wieku 14 lat pomykałam bez stanika,jak było ciepło.
Uważam,że w pewnym wieku nie ma co się tak podniecać,żeby wyjść bez stanika.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:52   #13
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: bez stanika

Dziewczyny, a tak w ogóle to czemu nie wierzycie w te 75B?
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:53   #14
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
to tym bardziej zainteresuj się swoim rozmiarem, bo dobrze dobrany stanik jest mega wygodny
monius9, ale ja mam wygodny stanik. Sek w tym, ze nie widzi mi sie noszenie go teraz jak jest goraco do sukienek i moich topow. Nie to ze mnie uwiera..po prostu czuje sie lzej bez niego, lepiej, chlodniej mi i moim malym. Wiadomo, ze bez majtek nie wyjde, chociaz pewnie przy takiej duchocie o wiele lepiej byloby bez....
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:57   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

patrzacwniebo bo to najpopularniejszy rozmiar który jest źle noszony. Większość kobiet jakie znałam które myślały że mają 75B, nie miały go, więc jak widze takie rewelacje to podchodzę z dystansem.

No ja teraz mam z 60FF i żeby bez stanika latać to nie bardzo lubię. Wygodniej mi w dobrze dobranym bez ramiączek, nie widać go tak czy siak przy letnich bluzkach.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:57   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
monius9, ale ja mam wygodny stanik. Sek w tym, ze nie widzi mi sie noszenie go teraz jak jest goraco do sukienek i moich topow. Nie to ze mnie uwiera..po prostu czuje sie lzej bez niego, lepiej, chlodniej mi i moim malym. Wiadomo, ze bez majtek nie wyjde, chociaz pewnie przy takiej duchocie o wiele lepiej byloby bez....
- daaawno temu , gdy byłam nastolatką, nie założyłam stanika do sukienki bez ramiączek; a rozmiar miałam B- do dziś pamiętam, jak szłam ulicą, a naprzeciwko mnie szła grupka chłopaków i nagle jeden powiedział: "zobaczcie, ona nie ma stanika, cycki jej się kręcą"- serio: myślałam, ze pod ziemię się zapadnę; - bo miseczka B nie jest na tyle mała, aby bez zauważenia chodzić na ulicy, a nie lubię w ten sposób zwracać uwagi, a podniety szczyli mnie nie kręcą.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:59   #17
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
patrzacwniebo bo to najpopularniejszy rozmiar który jest źle noszony. Większość kobiet jakie znałam które myślały że mają 75B, nie miały go, więc jak widze takie rewelacje to podchodzę z dystansem.

No ja teraz mam z 60FF i żeby bez stanika latać to nie bardzo lubię. Wygodniej mi w dobrze dobranym bez ramiączek, nie widać go tak czy siak przy letnich bluzkach.
drabineczka, ale ja mam serio maly biust, wiec mozesz byc pewna ze C czy D nie mam nie jest wprawdzie to "ss" czyli same sutki no ale maly..
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:02   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

Coraz bardziej jestem przekonana że tego 75B nie masz. Rzucasz miseczkami że masz mały biust bo C czy D to na pewno nie ty, a sęk w tym że MISECZKA to tylko pół sukcesu. Ważny jest obwód. Jeżeli jesteś osobą szczupłą noszącą rozmiar M ewentualnie L to raczej trudno byś miała pod biustem obwód około 75-80 cm. Może tak z ciekawości zmierz się pod biustem?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:03   #19
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: bez stanika

ja mam 70d i to jest mały biust :P
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 17:04   #20
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- daaawno temu , gdy byłam nastolatką, nie założyłam stanika do sukienki bez ramiączek; a rozmiar miałam B- do dziś pamiętam, jak szłam ulicą, a naprzeciwko mnie szła grupka chłopaków i nagle jeden powiedział: "zobaczcie, ona nie ma stanika, cycki jej się kręcą"- serio: myślałam, ze pod ziemię się zapadnę; - bo miseczka B nie jest na tyle mała, aby bez zauważenia chodzić na ulicy, a nie lubię w ten sposób zwracać uwagi, a podniety szczyli mnie nie kręcą.
Jak chca to niech sie podniecaja. Jestem za stara aby sie tym przejmowac, chociaz majac 15 lat pewnie zestresowalabym sieTroche frajdy chociaz przyniose polskiej ulicy.
Nie wiem..wlasnie u nas to dalej ciemnogrod pod tym wzgledem.
We Wloszech i generalnie na poludniu mnostwo kobiet do niektorych ubran nie zaklada stanika i nikt z tego nie robi furrory, jest to normalnie postrzegane i jest ok
A u nas to czy cos zlego zalozysz, czy wlasnie NIE zalozysz to i tak bedzie wzbudzac sensacje No coz..taki chory kraj, chore spoleczenstwo.
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:06   #21
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
patrzacwniebo bo to najpopularniejszy rozmiar który jest źle noszony. Większość kobiet jakie znałam które myślały że mają 75B, nie miały go, więc jak widze takie rewelacje to podchodzę z dystansem.

No ja teraz mam z 60FF i żeby bez stanika latać to nie bardzo lubię. Wygodniej mi w dobrze dobranym bez ramiączek, nie widać go tak czy siak przy letnich bluzkach.
Haha ok, ciekawość zaspokojona Może i ja powinnam się bardziej tym tematem zainteresować. Przy wyborze stanika zawsze kierowałam się tymi radami, które wszędzie się tu czyta... A noszę mniej więcej 70C. Czasem mam tylko wrażenie, że niektóre moje staniki mogłyby być bardziej wygodne.

A żeby nie było, że całkiem odbiegam od głównego pytania to: nie, niemal nigdy nie chodzę bez stanika. Tak już przywykłam do noszenia go, że bez niego czułabym się nieubrana, jakby czegoś brakowało. Raz, ostatnio na szybko ubrałam bluzkę w domu nie zakładając stanika i o dziwo nie wyglądało to źle. Ale mimo wszystko nie umiem się przekonać do tego, by wyjść tak do ludzi
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:06   #22
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: bez stanika

Chyba trochę przesadzasz, że wszyscy na ulicy zaglądają Ci do stanika. Większości ludzi na ulicy w dużym mieście kompletnie nie interesuje, co masz na sobie.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:06   #23
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Jak chca to niech sie podniecaja. Jestem za stara aby sie tym przejmowac, chociaz majac 15 lat pewnie zestresowalabym sieTroche frajdy chociaz przyniose polskiej ulicy.
Nie wiem..wlasnie u nas to dalej ciemnogrod pod tym wzgledem.
We Wloszech i generalnie na poludniu mnostwo kobiet do niektorych ubran nie zaklada stanika i nikt z tego nie robi furrory, jest to normalnie postrzegane i jest ok
A u nas to czy cos zlego zalozysz, czy wlasnie NIE zalozysz to i tak bedzie wzbudzac sensacje No coz..taki chory kraj, chore spoleczenstwo.
-serio na jednym wydech mówisz "ciemnogród", "chory kraj, chore społeczeństwo" , bo normą nie jest chodzenie bez stanika???
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:09   #24
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Coraz bardziej jestem przekonana że tego 75B nie masz. Rzucasz miseczkami że masz mały biust bo C czy D to na pewno nie ty, a sęk w tym że MISECZKA to tylko pół sukcesu. Ważny jest obwód. Jeżeli jesteś osobą szczupłą noszącą rozmiar M ewentualnie L to raczej trudno byś miała pod biustem obwód około 75-80 cm. Może tak z ciekawości zmierz się pod biustem?
drabineczka - zmierzylam sie i wyszlo jakies niecale 75.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
-serio na jednym wydech mówisz "ciemnogród", "chory kraj, chore społeczeństwo" , bo normą nie jest chodzenie bez stanika???
Jak ma to kogos rajcowac, ze sobie stanika nie zaloze i wzbudzac sensacje to tak Swoja droga to jakos nigdy nie widzialam w tv zeby np. Steczkowska czy Kayah do sukienek bez plecow czy innych ciuchow odslaniajacych tyl zakladaly staniki..
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:09   #25
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
ja mam 70d i to jest mały biust :P
No ja 60FF i nie uważam żeby był wielki. Do sylwetki jest ewentualnie minimalnie większy ale tak sam z siebie to normalny, przeciętny.

Cytat:
Haha ok, ciekawość zaspokojona Może i ja powinnam się bardziej tym tematem zainteresować. Przy wyborze stanika zawsze kierowałam się tymi radami, które wszędzie się tu czyta... A noszę mniej więcej 70C. Czasem mam tylko wrażenie, że niektóre moje staniki mogłyby być bardziej wygodne.
Hehe No ale to stanik stanikowi nie równy. Np w swojej garderobie mam jeden jedyny 65G z esotiq który nosi mi się wspaniale, ale podejrzewam że oni mają jakąś siakąś inną rozmiarówkę niż freya czy coś.

Cytat:
A u nas to czy cos zlego zalozysz, czy wlasnie NIE zalozysz to i tak bedzie wzbudzac sensacje No coz..taki chory kraj, chore spoleczenstwo.
Bez przesady jakoś tego nie zauważyłam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:10   #26
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
drabineczka - zmierzylam sie i wyszlo jakies niecale 75.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



Jak ma to kogos rajcowac, ze sobie stanika nie zaloze i wzbudzac sensacje to tak Swoja droga to jakos nigdy nie widzialam w tv zeby np. Steczkowska czy Kayah do sukienek bez plecow czy innych ciuchow odslaniajacych tyl zakladaly staniki..
- bo źle patrzyłaś i pewnie nawet takich staników nie widziałaś, tak przemyślnie specjalnie do takich ubrań dobranych, tym bardziej,że obie panie mają biust na pewno większy niż miseczka B.
,

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:12
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:10   #27
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Chyba trochę przesadzasz, że wszyscy na ulicy zaglądają Ci do stanika. Większości ludzi na ulicy w dużym mieście kompletnie nie interesuje, co masz na sobie.
Ale nikt mi nie zaglada do stanika, nigdzie tego nie napisalam. I chwala im za to!Jakas jedna sie napatoczyla
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:11   #28
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: bez stanika

pod luźne sukienki nie zakładam stanika, ale w każdych innych ubraniach czuję się źle bez biustonosza, mimo, że mam dość mały biust.
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:44
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:11   #29
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: bez stanika

No to ja zazdroszczę, bo mam mniej więcej 80F( ewentualnie teraz trochę mniejsze, bo sie odchudzam) i nie mam jak chodzić bez, nie są zbyt jędrne nawet,no i nie ogromne, ale jednak za duże, by nosić się bez, no i w staniku wiadomo- w tym przypadku zawsze ładniej wyglądają, po prostu nie wulgarnie. Gdy mam coś, gdzie dziwnie wyglądałyby ramiączka, to mam gdzieś takie przezroczyste, niemal niewidoczne i już wygląda korzystniej.
P.S. Ja kiedyś myślałam, że mam miseczkę C i zawsze tak mówiłam, a na pewno miałam większą . No i wtedy nawet nie wiedziałam jaki mam obwód :P. Faceci zazwyczaj nie znają się na rozmiarach. Większość operuje tylko literkami . Myślą często w kategoriach A-małe, B,C- średnie, tylko te B,C to właśnie zazwyczaj większe rozmiary, o ile są dobrze dobrane :P.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:19
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:11   #30
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

Cytat:
drabineczka - zmierzylam sie i wyszlo jakies niecale 75.
No to jak niecałe 75 (powiedzmy że 73-74) to raczej jest to już obwód 70 (a jeśli 71) to szukałabym już pośród 65.
Obwody że tak powiem zaokrągla się w dół, bo biustonosze się rozciągają. Jeżeli masz te 73 czy ileś to faktycznie szukałabym biustonoszy z obwodem 70.

Nie chcę tutaj wyjść na nawiedzoną nawracaczkę która offtopuję ale tak tylko wyjaśniam dlaczego trudno mi było uwierzyć
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-19 17:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.