jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 11:31   #1
nie wiem juz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2

jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy


dzięki za odpowiedzi, już wiem co mam zrobić

tak naprawdę mam 14 lat a w załączniku moje zdjęcie (dzięki za podsunięcie pomysłu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mona_Lisa_Duckface-259x300.jpg (24,7 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez nie wiem juz
Czas edycji: 2012-08-12 o 22:36
nie wiem juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:49   #2
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Cytat:
Napisane przez nie wiem juz Pokaż wiadomość
dobra, ok, wiem, jestem głupiutką nastolatką, która sama nie wie czego chce, ale też która boi się okazywać uczuć.
to będzie trochę pogmatwana historia, wiem

rok temu poznałam faceta, niech to będzie XYZ. ok, znałam go już wcześniej, byliśmy na siema siema, ale pewnego pięknego popołudnia kiedy go ujrzałam coś mnie strzeliło (szczała amora), że kurczę, chyba jesteś fajny. PIERWSZY RAZ zagadałam do faceta! tak sama z siebie, wiedząc, że podoba mi się! zawsze się czaiłam, jestem raczej nieśmiała, nie lubię zagadywać do facetów, nie potrafię podrywać. dzień wcześniej bawiliśmy się razem na imprezie, ale że byłam lekko wstawiona to tak średnio to pamiętam, non stop tańczyliśmy, trochę pogadaliśmy, ja byłam 'świeżo' po zakończonym związku z facetem. ok, zagadałam do niego na fejsie ale to też się liczy. zaczęliśmy pisać, gadać, widywaliśmy się co tydzień na imprezach, na towarzyskich spotkankach, byłam z nim jako osoba towarzysząca na imprezie, świetnie się dogadywaliśmy, słuchaliśmy tej samej muzy, jak ze sobą gadaliśmy nawet przez gg to mieliśmy banany na japkach, no wszystko było fajnie, po prostu bratnia dusza. ja trochę jestem dygacz o sprawy sercowe, boję się zakochać, boję się miłości, ale nie ukrywam, że chciałabym się zakochać. trochę trzymalam wszystko na dystans, ale w końcu zaczęliśmy się spotykać już tak bardziej na poważnie. w październiku ja poszłam na studia więc już rzadziej się widywaliśmy, dodam, że nie miał prawka (rok młodszy ode mnie) więc też trochę był problem jak tu się spotykać. potem odwaliłam.
zapoznałam się z jego 'kumplem', mieszkają w jednej miejscowości, zaczęłam się spotykać z tym kolesiem, to mały epizodzik więc nazwijmy go QQ. odrazu stwierdziłam, że wolę żebyśmy byli kumplami, no ale wiadomo jak się wypije to włącza się opcja love i było buzi buzi na imprezie, ale wspominamy to z uśmiechem na ustach i robimy sobie w sumie z tego żarty. ale fama poszła, że 'kręcę' z QQ. QQ wiedział o tym, że widywałam się z XYZ i sam stwierdził, że mam do niego sentyment, ale po prostu facet nie umiał się zabrać żeby coś z tego wyszło. odwaliłam kolejny raz na imprezie.
byłam z paczką ziomków, w której był też QQ. na imprezie był też XYZ, podszedł do mnie i chciał pogadać (wtedy kontakt nam się urwał tak jakby), ja powiedziałam, że mam tylko 5 minut i w sumie nie pogadałam z nim. powiedzmy szczerze - zachowałam się jak cham i burak i go olałam. wkurzył się, był trochę zły.
kontakt był coraz gorszy z XYZ, ja próbowałam to nieśmiało odbudować, ale było ciężko. jak zagadałam to nagle jest gadka szmatka a tu bum, nie odpisuje. na Wielkanoc spotkaliśmy się na imprezie, byliśmy trzeźwi, próbował mnie pocałować ja się odsunęłam, nie wiem dlaczego to zrobiłam, może dlatego, że pijani znajomi spali z tyłu samochodu i jakoś tak niezręcznie mi było. przepraszał mnie za to następnego dnia, że próbował mnie kissiać, bla bla, mały flircik poszedł, bla bla
potem znowu jakoś tak było źle. miałam wrażenie, że mnie olewa. więc stwierdziłam - aha, okej, to ja CIebie też oleję. zazwyczaj od momentu kiedy już go 'olałam' dla QQ to ja zagadywałam. potem zaparłam się i nie pisałam chociaż miałam ogromnaą ochotę z nim pogadać, uwielbiałam to. napisał może po 3 tygodniach, co u mnie i dlaczego się nie odzywam. pogadaliśmy, potem to samo, olewka. gasz, ja się czułam jak idiotka, jakby nie chciał ze mną gadać więc stwierdziłam, że nie będę się narzucać. dobra, nadeszły wakacje, długo wyczekiwane, bo będzie większa możliwość spotkania się. ale spotkałam go z 2 tygodnie temu. kiedy stwierdziłam, że nic z tego nie pyknie i zaczęłam się niewinnie spotykać z jego bratem ciotecznym.
jak go spotkałam z 2 tygodnie temu pojechałam po niego na imprezę razem z tym bratem (ABC), pogadalismy 5 minut, był przytulasek na powitanie. on nie wiedział, że się spotykam z ABC, ABC też mu nie powiedział. jego znajomi mu powiedzieli. zapytał sie tylko ABC dlaczego mu o tym nie powiedział i że spoko, nic do tego nie ma.
wczoraj była impreza na której był XYZ (ale ABC nie było). gadaliśmy, tańczyliśmy. ja cały czas coś do niego czuję. chciałabym to naprawić, ale nie wiem jak. boję się. + zawaliłam, bo spotykam się z ABC <- on jest fajny, jakaś tam chemia między nami jest, może coś by z tego wyszło, zwłaszcza że idzie na studia tam gdzie ja, więc fajnie, dba o mnie, sypie komplementami, cały czas chce się spotykać, całuje po rączkach, traktuje mnie bardzo poważnie. jestem złą kobietą, bo ja go chyba nie. ja wolę XYZ.


nie wiem co teraz zrobić. czy odbudować to co było pomiędzy mną a XYZ? czy może jednak zapomnieć? <- nie wiem czy będę potrafiła.

dobra, nie wiem czy opisałam wszystko, na pewno o czymś zapomniałam, więc jak coś pytajcie. powiedzcie coś. możecie mówić, że jestem głupia, niedojrzała, smarkata.

nie wiem co mam z nimi zrobić.

Nie trzeba. To aż bije z tego postu. Mało co z niego zrozumiałam...

A! I co za Amora tam szczała? Nie ładnie tak w miejscu publicznym...
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:51   #3
nie wiem juz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

oczywiście 'szczała' napisane specjalnie, po prostu mam taki styl pisania jak coś opowiadam, bardzo kolokwialny
nie wiem juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:05   #4
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

rozpoczęłaś studia masz 20lat wkraczasz w dorosłość, jesteś kobietą pełnoletnia, a zachowujesz się jakbyś pozamieniała się na głowy z gimnazjalistką, to cos z tobą nie tak a nie z chłopakami, powinnaś sobie odpuścić wszystkich trzech i wziąć się za naukę... co ci po tym ze bedziesz z abc qq xyz czy inny fgh yyy www czy cokolwiek jak zaraz ci sie znudzi olejesz go znajdziesz fajniejszego PPP uczucia to nie zabawki i a miłośc to nie "przytulaski" słodkie słówka i"kisski"
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:05   #5
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Jakbym była którymkolwiek z tych facetów (zwłaszcza tym pierwszym) to by mnie szlag trafił. Pomyślałaś chociaż raz co oni trzej czują?
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:07   #6
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Heh

może odpuść ,co?
Pewnie za jakiś czas będziesz miała na celowniku kogoś innego.

A jeżeli stwierdzisz że na 100 % zależy Ci na XYZ ( to chyba ten był ) to staraj się ale bez przerw na kogoś innego...
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:41   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Na żadnym z tych facetów Ci nie zależy, więc po co mieszać im w głowach? Poczekaj aż znajdziesz jakiegoś WWW, który tak Ci zawróci w głowie, że będziesz miała gdzieś SSS, LLL i wszystkich innych.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 13:39   #8
HolaChica
Raczkowanie
 
Avatar HolaChica
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 126
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Jak dla mnie cała Twoja wypowiedź jest żenująca, tak jak w ogóle Twój problem Przypuszczam, że jesteśmy w tym samym wieku, a czytając to miałam wrażenie, że masz 15 lat.
Tak ogółem, to odpuść sobie tych kolesi. Szukasz ich na siłę czy co? :/ Przeraża mnie takie zachowanie... Trochę szacunku do siebie
__________________
Motylem jestem,
na na na na, motylem jestem.
Pofrunę, gdzie nie byłam jeszcze.
Zatrzymaj, bo nie wrócę więcej..
HolaChica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:17   #9
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Bardzo trafny tytuł wątku.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:54   #10
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Cytat:
Napisane przez nie wiem juz Pokaż wiadomość
oczywiście 'szczała' napisane specjalnie, po prostu mam taki styl pisania jak coś opowiadam, bardzo kolokwialny

To chyba nie wiesz, co to kolokwializm.

Dziękuję, dobranoc.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:55   #11
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Cytat:
Napisane przez HolaChica Pokaż wiadomość
Jak dla mnie cała Twoja wypowiedź jest żenująca, tak jak w ogóle Twój problem Przypuszczam, że jesteśmy w tym samym wieku, a czytając to miałam wrażenie, że masz 15 lat.
Tak ogółem, to odpuść sobie tych kolesi. Szukasz ich na siłę czy co? :/ Przeraża mnie takie zachowanie... Trochę szacunku do siebie




"Kissiać", "przytulasek" , WTF?? W tym wieku i takie zachowanie, styl pisania - masakra jakaś... Weź się lepiej za naukę, a chłopaków sobie odpuść.
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 15:13   #12
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 509
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Odpuść sobie XYZ. Po co zawracasz głowę jemu i sobie, skoro i tak kręcisz z innymi?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:13   #13
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Pokaż wiadomość



"Kissiać", "przytulasek" , WTF?? W tym wieku i takie zachowanie, styl pisania - masakra jakaś... Weź się lepiej za naukę, a chłopaków sobie odpuść.
Z ust mi to wyjęłaś.
Tak jak pisały poprzedniczki - uczucia to nie zabawki. Przestań się bawić chłopakami i szukać dreszczyków emocji.
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:31   #14
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: jestem dziecinna i niedojrzała a mój problem jest błahy

Jakbym miała obiektywnie oszacować wiek założycielki wątku, to nie dam więcej niż 14lat. Jeszcze mogłaby dorzucić słitaśną fotkę z duckface'm, obowiązkowe długie włosy z gęstą grzywą na pół twarzy...tak to widzę.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.