Prezent do którego macie największy sentyment - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 21:20   #1
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758

Prezent do którego macie największy sentyment


Nosiłam się z rozpoczęciem tego wątku już jakiś czas - temat prezentów w różnej formie - dość często się tutaj przewija.
Chciałam Was zapytać jaki prezent ma dla Was największą wartość ? Nie chodzi mi o materialną, chociaż przecież jedno drugiemu nie przeszkadza.
Jaka wiąże się z nim historia ? Od kogo dostałyście ? W jakich okolicznościach ? Dlaczego właśnie ten ?

Może zacznę od siebie : Mnie najbardziej zaskoczył i mam do niego szczególny sentyment prezent od teraźniejszego TŻ-a. Wtedy dopiero co się poznaliśmy, a ja krótki czas później miałam urodziny. Przyjechał do mnie na rowerze i rozmawialiśmy, a jak już odjeżdżał to wręczył mi : Karmannyj rusko kitajskij slowar czyli Kieszonkowy słownik rosyjsko - chiński. W środku były życzenia, i narysowana tuszem grafika Banksy`ego ze szczurem trzymającym aparat i napis : ,,Pozdrowienia z Krzakuffff ".
Zaskoczył mnie tak, bo nie znaliśmy się nawet miesiąca. Widzieliśmy się może ze 3 razy w ciągu tego czasu i pisaliśmy często wieczorem na gg. Gdzieś między wierszami musiałam mu wspomnieć, że uwielbiam szczury i kiedyś takowe miałam i lubie fotografię ( stąd szczur Banksy`ego ). Z krzakami chodziło o to, że się nabijaliśmy, że on tak naprawdę nie pisze do mnie z domu, tylko siedzi w krzakach na przeciwko żeby mieć mnie na oku. A geneza ww. dzieła w postaci słownika jest taka, że dużo wcześniej napisałam na fb.że moje niespełnione marzenie to posiadanie ,, rosyjsko - chińskiego słownika terminologii naftowej ". Niestety tak zacną pozycja to biały kruk, więc musiał ograniczyć sie do słownika kieszonkowego
Powiem Wam, że jak to zobaczyłam to beret mi zwiało. Chyba dlatego, że nikt nigdy nie dowiedział się o mnie tyle w tak krótkim czasie. Prezent był w 100% robiony z myślą o mnie, no i wręczenie go wymagało pewnej odwagi.

A jak było u Was ?
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:38   #2
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Kiedyś dostałam wisiorek srebrny od chłopaka na 17 urodziny. Bardzo chciałam to dostać on o tym wiedział i choć mówił że mi go nie kupi, bo będzie zwracać uwagę chłopaków (był bardzo zazdrosny) dostałam go. Dał mi prezent w czasie naszej kolejnej kłótni właśnie jego zazdrość. Potem bardzo często go nosiłam i chłopak naprawdę musiał uzbroić się w cierpliwość do tego wisiorka .

Kiedy zerwaliśmy parę lat później oddałam jemu prezent, on wyrzucił go do rzeki. I choć potem wróciliśmy do siebie, ja wisiorka nie mogłam odzyskać. Kupił mi za to nowy ale ten już traktuje jak zwykłą biżuterię nie ma takiej samej wartości emocjonalnej.

Myślę, że ten prezent dlatego tak wspominam, ponieważ to był mój pierwszy chłopak, miłość która trwała parę dobrych lat, całe nastoletnie życie i wkraczanie w dorosłość.
__________________
Nie trzeba słów żeby bolało wystarczy widzieć jak patrzy na inną....
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:44   #3
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Prezent na urodziny od koleżanki z gimnazjum - zeszyt-kalendarz. Każdy dzień miesiąca zdobił rysunek i cytaty z jakichś śmiesznych sytuacji w szkole. Miło się do tego wraca po kilku latach
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 22:01   #4
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

zwykle, wrecz tandetne serduszko z tworzywa szklano podobnegoz jakims czyms w srodku ( przezroczyste).
jest dla mnie superwazne, pomimo, ze lezy juz jakis czas w szkatułce

początki mojego związki były troche ZNO, tzn nie trochę, Tz wyemigrowal do Uk na 3 miesiące.
Przywiózł mi ten wisior, bo powiedzialam mu przez telefon, zeby kupil cokolwiek co mu w łapki wpadnie. ( chcial mi koniecznie coś kupic ).
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2012-11-01 o 22:03
Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 22:01   #5
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Naszyjnik od mojego chłopaka na naszą pierwszą rocznicę, który noszę codziennie, nieważne czy tego dnia wychodzę z domu czy też nie Nawet, gdy jestem chora to go noszę :3 Rano zakładanie go jest dla mnie tak oczywiste jak umycie zębów Noszę go nieprzerwanie już 1,5 roku No i pierścionek, również od chłopaka Tutaj już go męczyłam lekko, tzn. co przechodziliśmy obok sklepów z biżuterią to zachwycałam się pierścionkami na wystawie. No i dostałam swój w ostatnią wigilię, noszę wraz z naszyjnikiem codziennie Bez niego jak bez ręki się czuję

Dostałam też rysunek również od chłopaka, gdzie pięknie namalował pewną postać z gry (oboje lubimy pograć, choć ja to tak sporadycznie :3) którą uwielbiam Mam go oprawionego w ramkę.

Edytowane przez Tygri
Czas edycji: 2012-11-01 o 22:06
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 23:06   #6
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Kasztan, który dostałam na pierwszym spotkaniu od ważnej dla mnie osoby. Przebity agrafką był przeze mnie długo noszony na rzemyku na szyi. Gdzieś jeszcze jest, choć nie mogę go odnaleźć (miałam kilka 'przeprowadzek', możliwe, że tam się zagubił), ale dostałam tej jesieni nowy kasztan, którego noszę cały czas przy sobie.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 23:13   #7
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Basnie ktore dostalam na swoje pierwsZe urodziny z dedykacja od mamy. Teraz niestety opuszczone w Polsce ale jak juz kiedys kupie swoje miesZkanko to je przywioze.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 23:15   #8
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Pierwsze rysunki od córci. Wszystkie przechowywane jak relikwie W gorszych chwilach lubię sobie do nich powracać..
Przepiękny zabytkowy stolik.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 23:33   #9
magda5712
Raczkowanie
 
Avatar magda5712
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 240
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Naszyjnik ,który dostałam parę lat temu od mojego chłopaka. Nigdy go nie zdejmuję i często na niego zerkam , a mam tam napisane Jego imię co zawsze poprawia mi nastrój
magda5712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 08:11   #10
LatteLady
Raczkowanie
 
Avatar LatteLady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 276
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Przepiękna wykonana ręcznie szkatułka na bizu z drewna (wygląda jak mała komódka)
Gdy ja otwieram ukazuję mi się wypalony w drewnie cytat z "naszej" ulubionej piosenki...
Kocham tę szatułkę
__________________
A na imię dali mi Ironia...
LatteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 08:17   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Termofor-hipopotam, który dostałam od TŻ.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 08:34   #12
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Plastikowy pierścionek z automatu, który dostałam od mojego męża na naszych pierwszych wspólnych wakacjach, jeszcze sprzed czasów narzeczeństwa Wtedy na plaży wśród ludzi tłumu, zapytał czy zostanę jego żoną i zgodziłam się
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:45   #13
LatteLady
Raczkowanie
 
Avatar LatteLady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 276
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Cytat:
Napisane przez Ziaja89 Pokaż wiadomość
Plastikowy pierścionek z automatu, który dostałam od mojego męża na naszych pierwszych wspólnych wakacjach, jeszcze sprzed czasów narzeczeństwa Wtedy na plaży wśród ludzi tłumu, zapytał czy zostanę jego żoną i zgodziłam się

ojaa jak słodkooo też mi się marzy taki spontaniczny gest
__________________
A na imię dali mi Ironia...
LatteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:51   #14
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Cytat:
Napisane przez LatteLady Pokaż wiadomość
ojaa jak słodkooo też mi się marzy taki spontaniczny gest
Dziękuję a mój mąż do tej pory uważa, że nie ma duszy romantyka. Może i nie, ale wtedy przeszedł samego siebie
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:00   #15
LatteLady
Raczkowanie
 
Avatar LatteLady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 276
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Cytat:
Napisane przez Ziaja89 Pokaż wiadomość
Dziękuję a mój mąż do tej pory uważa, że nie ma duszy romantyka. Może i nie, ale wtedy przeszedł samego siebie
bo to takie proste i piekne za razem..jak na filmach no
pełen spontan...myslę ze ja osobiście bym bardziej doceniła takie zaręczyny spontaniczne niz sztywne wyszykowane w nudnej knajpie ale nie wiadomo co mi los przyniesie:P
__________________
A na imię dali mi Ironia...
LatteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:08   #16
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Cytat:
Napisane przez LatteLady Pokaż wiadomość
bo to takie proste i piekne za razem..jak na filmach no
pełen spontan...myslę ze ja osobiście bym bardziej doceniła takie zaręczyny spontaniczne niz sztywne wyszykowane w nudnej knajpie ale nie wiadomo co mi los przyniesie:P
Wszystko przed Tobą jedyne co wiem na pewno, to nie można sobie za dużo wyobrażać przed faktem, bo można się rozczarować, jak to miało kilka z moich znajomych. Ale to nie ten wątek
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:23   #17
LatteLady
Raczkowanie
 
Avatar LatteLady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 276
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

no nie racja faktycznie moze jednak nie bede nad tym rozmyslac
__________________
A na imię dali mi Ironia...
LatteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 12:18   #18
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

moim ulubionym filemem jest Waleczne serce i zawsze sie wzruszam, gdy mala Murron daje oset Williamowi a on go potem zawsze przy sobie nosi.

Na moje pierwsze urodziny , w kartce urodzinowej , znalazlam taki oset ( ktory notabene jest nie tal latwo znalezc w Londynie)- to chyba do tej pory najpieknieszy prezent. Nic nie kosztowal, a znaczy wiecej niz miliony!
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 13:36   #19
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Wyjazd do mojego wymarzonego Lwowa na tydzień, jaki dostałam na urodziny od mojego byłego chłopaka... Wiedział że marzę by zobaczyć to miasto więc mnie tam zabrał ... to był na tamtą chwilę mój najlepszy tydzień w życiu
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 13:49   #20
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Wyjazd do mojego wymarzonego Lwowa na tydzień, jaki dostałam na urodziny od mojego byłego chłopaka... Wiedział że marzę by zobaczyć to miasto więc mnie tam zabrał ... to był na tamtą chwilę mój najlepszy tydzień w życiu
świetny pomysł!
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 21:27
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 20:30   #21
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

nie ma chyba niczego takiego :<
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:38   #22
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Mój eks był mistrzem spontanicznych prezentów

Ogólnie wszystkie prezenty spontaniczne od niego wiele dla mnie znaczyły. Potrafił np. zadzwonić do mnie w środku nocy, powiedzieć Karoo pakuj się (gdzie ja zaspana pakując rzeczy budziłam rodziców) i zabierał mnie nad morze. Wiedział też, że kocham mazury i zabrał mnie na małą wycieczkę na kilka dni. Raz też w środku nocy wyciągnął mnie na wyścigi na 1/4 (obydwoje kochamy motosport), a po wszystkim zabrał mnie na najwyższą górę w jego mieście, skąd było widać piękne uśpione miasto i milion świateł... Spełnił mnóstwo moich marzeń

Od mojego przyszłego męża najwiekszym i najbardziej sentymentalnym prezentem był pierścionek zaręczynowy. Upatrzyłam go jakieś 7-8 lat temu i kiedyś mu pokazałam, wiedział, ze bardzo mi się podoba i kupił właśnie ten.

Najważniejszy jest też prezent od mojej mamy-jej pierścionek zaręczynowy. Jestem mocno związana z rodzicami i byłam w szoku jak mama mi go dała. Zawsze jak na niego patrze lub go noszę to marzę o tym, by stworzyć taki zwiazek jak moi rodzice
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 11:20   #23
Lubie Milke
Wtajemniczenie
 
Avatar Lubie Milke
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 2 510
Dot.: Prezent do którego macie największy sentyment

Swój najlepszy prezent otrzymałam na 20 urodziny Moja przyjaciółka namówiła naszych wspólnych znajomych do nagrania życzeń dla mnie. Dostałam je 10 min przed zakończeniem mojego dnia gdzie już byłam zrezygnowana, że nikt nie pamięta o mnie (a zwłaszcza ta przyjaciółka). Ponad 5 minut cudownych życzeń od wspaniałych ludzi. Teraz jak mam doła to tylko włączam to nagranie i słucham, banan sam na usta się pcha
Lubie Milke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.