alkohol+sex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 15:42   #1
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101

alkohol+sex


Cześć
Tak chciałam zapytać was z ciekawości czy wam się zdarzyla sytuacja gdzie pod wpływem alkoholu uprawialyscie sex z bliską osobą (mam tu na myśli dobrego kolege, ex, przyjaciela - NIE CHODZI MI O TŻ) gdy byłyście wolne ?
Jeśli tak , to czy na drugi dzień miałyście jakiekolwiek wyrzuty ?
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:59   #2
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Pokaż wiadomość
Cześć
Tak chciałam zapytać was z ciekawości czy wam się zdarzyla sytuacja gdzie pod wpływem alkoholu uprawialyscie sex z bliską osobą (mam tu na myśli dobrego kolege, ex, przyjaciela - NIE CHODZI MI O TŻ) gdy byłyście wolne ?
Jeśli tak , to czy na drugi dzień miałyście jakiekolwiek wyrzuty ?
Zdarzyło się, nie miałam wyrzutów bo byłam wolna i nie była to jakaś przypadkowa osoba. Zazwyczaj ex, jakoś nie mogliśmy zabić chemii, która między nami była W sumie raz miałam wyrzuty, ale tylko minimalne jak okazało się, że mój sex-przyjaciel od picia whisky in the rocks (spotykaliśmy się prawie 2 lata) ma żonę i dziecko. Kawał drania, szkoda mi się babki zrobiło.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:45   #3
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: alkohol+sex

Może zmień temat, bo spodziewałam się czegoś innego... Na pewno otrzymasz więcej wypowiedzi, jeśli będzie wiadomo o co chodzi od razu.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:31   #4
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Zdarzyło się, nie miałam wyrzutów bo byłam wolna i nie była to jakaś przypadkowa osoba. Zazwyczaj ex, jakoś nie mogliśmy zabić chemii, która między nami była W sumie raz miałam wyrzuty, ale tylko minimalne jak okazało się, że mój sex-przyjaciel od picia whisky in the rocks (spotykaliśmy się prawie 2 lata) ma żonę i dziecko. Kawał drania, szkoda mi się babki zrobiło.
Fajnie, że masz przyjaciela od picia, ale po co nam informacja, że jest to akurat picie whisky na lodzie, po co jest ona podana w obcym języku i po co jest podana błędnie? (nie wiem, jak można napisać "in the rocks", przecież to wręcz przeczy wszelkiej logice)
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:03   #5
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Fajnie, że masz przyjaciela od picia, ale po co nam informacja, że jest to akurat picie whisky na lodzie, po co jest ona podana w obcym języku i po co jest podana błędnie? (nie wiem, jak można napisać "in the rocks", przecież to wręcz przeczy wszelkiej logice)
Jak to błędnie? Proszę, oto whisky in the rocks:
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:07   #6
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: alkohol+sex

Kłócicie się o coś, a nawet poprawnie napisać nie potraficie. --> Whisky on the rock(s)
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:49   #7
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez serenely Pokaż wiadomość
kłócicie się o coś, a nawet poprawnie napisać nie potraficie. --> whisky on the rock(s)
ac/dc
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 22:25   #8
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Fajnie, że masz przyjaciela od picia, ale po co nam informacja, że jest to akurat picie whisky na lodzie, po co jest ona podana w obcym języku i po co jest podana błędnie? (nie wiem, jak można napisać "in the rocks", przecież to wręcz przeczy wszelkiej logice)
Po to żebyś robił z tego problem spójrz na klawiaturę i zauważysz, ze "i" i "o" są obok siebie. Tak więc Mea Culpa!
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 01:55   #9
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Kłócicie się o coś, a nawet poprawnie napisać nie potraficie. --> Whisky on the rock(s)
Czasami wydaje mi się, że nigdy nie będę potrafił uwierzyć w ludzi...

Oto przychodzi Captain Obvious i stwierdza, że o coś się kłócimy (?), a nawet nie potrafimy poprawnie tego napisać. I w blasku glorii i chwały obwieszcza, że pisze się on the rocks. O RLY?!

Pozwól, że poruszę trochę Twoje zwoje mózgowe i wyjaśnię, co tu zaszło, czego skomplikowanego świadkiem byłaś przed chwilą i dlaczego nie musisz nam tłumaczyć, jak się co pisze poprawnie.

Otóż widzisz, ja zwróciłem uwagę na - UWAGA - ów właśnie błąd, tj. "whisky in the rocks", który popełniła użytkowniczka przeze mnie cytowana. Napisałem to tak, jak ona, podkreślając, iż jest to NIE-PO-PRAW-NE. Następnie, czego zrozumienie wymaga już większej wyobraźni i inteligencji, patiasym ironicznie wrzuciła obrazek będący żartem opartym na grze słownej, przedstawiającym whisky i kamienie. Kumasz? Napisała "whisky in the rocks" celowo.

Mam nadzieję, że nie zemdlałaś emotikonkowo z wrażenia i przestałaś być zażenowana naszym poziomem, a zaczęłaś być własnym.

A na wypadek, gdybyś nie zrozumiała - wchodzę w Twoją grę i dziękuję za poprawienie! Od tej pory nie będę walić byków!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaaraa Pokaż wiadomość
ac/dc
Z ciekawości, co to oznacza w slangu internetowym?

Edytowane przez InkluzjaOstateczna
Czas edycji: 2012-11-14 o 01:56
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 11:46   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Pokaż wiadomość
Cześć
Tak chciałam zapytać was z ciekawości czy wam się zdarzyla sytuacja gdzie pod wpływem alkoholu uprawialyscie sex z bliską osobą (mam tu na myśli dobrego kolege, ex, przyjaciela - NIE CHODZI MI O TŻ) gdy byłyście wolne ?
Jeśli tak , to czy na drugi dzień miałyście jakiekolwiek wyrzuty ?
Mnie się zdarzyło, byłam wtedy wolna, pijana i molestowałam przyjaciela (wtedy najlepszego), który ZUPEŁNIE nie jest w moim typie, na szczęście nie poszliśmy do samego końca Co ten alkohol robi z ludźmi...
Teraz przyjaciel ma niezły ubaw, jak gadamy o rumie, bo akurat po tym trunku zwariowałam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:01   #11
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość

Z ciekawości, co to oznacza w slangu internetowym?
nie nie,'whisky on the rock' to tytuł piosenki ac/dc

Edytowane przez Sztywniaaraa
Czas edycji: 2012-11-14 o 17:03
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 09:30   #12
Oh Stella_Stellah_huh
Raczkowanie
 
Avatar Oh Stella_Stellah_huh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Oh Stella_Stellah_huh
Dot.: alkohol+sex

Ten temat spowodował u mnie ciarki na plecach... Z tż-tem jesteśmy już 11 lat. Mam też bardzo bliskiego przyjaciela, z którym znam się około 4 lat. Odkąd rozstał się z żoną spędzamy mnóstwo czasu razem (syndrom pocieszycielki...), ale wiem, że jest mu to potrzebne bo przez stres wylądował na oddziale psychiatrycznym po próbie samobójczej. Czuję, że muszę przy nim być. Że jest to mój obowiązek. Nie ukrywam, że od dawna jest między nami chemia, jednak dopiero w zeszłym miesiącu stało się coś czego się bardzo wstydzę. Po wspólnym kinie, pojechaliśmy do niego pogadać, napić się wina itp... Po 3ciej butelce podszedł do mnie, rozpuścił mi włosy i stało się -.- mam koszmarne wyrzuty sumienia, ale prawda jest taka, że potajemnie go kocham. Właściwie kocham ich obydwu. Tylko miłości do tego "drugiego" nie umiem właściwie zdefiniować ani opisać. Może to pociąg fizyczny połączony z przyjaźnią... Nie umiem tego powiedzieć mojemu tż-towi. Czuję się z tym podle, dlatego wypieram to i na co dzień o tym nie myślę, bo bym zwariowała. Nigdy też nie powiem kumplowi, co do niego czuję, choć myślę, że się domyśla i czuje podobnie... Powiedziałam mu jedynie, że gdyby nie alkohol, nie doszłoby do tego, ale to kłamstwo... :<
__________________
And time is on your side
Its on your side now
Not pushing you down
And all around, no
It’s no cause for concern


Oh Stella_Stellah_huh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 09:38   #13
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: alkohol+sex

Nie zdarzyło mi się
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:13   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: alkohol+sex

stosunek nie, ale INNE rzeczy i owszem. Dużo razy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:55   #15
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość



Z ciekawości, co to oznacza w slangu internetowym?
Zespół taki. AC/DC
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:46   #16
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: alkohol+sex

Zdarzyło się. Wyrzuty sumienia wracają raz na jakiś czas, ale potem mijają.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 18:02   #17
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: alkohol+sex

Oh Stella_Stellah_huh, przeczytałam kiedyś słowa, mówiące o tym, że jeśli ktoś zdradzi i przyzna się do tego, co zrobił, podwójnie zrani swojego partnera. Dlaczego? Po pierwsze - zdrada (to oczywiste), a po drugie - przyznanie się do niej to obarczenie swoimi wyrzutami sumienia drugą osobę (jeśli jej o tym nie powiemy, męczy nas sumienie, ale jeśli przyznamy się do skoku w bok to ulży nam, ale partnerowi wręcz przeciwnie). Moim zdaniem, o ile mogę się wypowiedzieć w tej kwestii, dobrze robisz milcząc. Człowiek, który zdradza powinien sam uporać się z tym, co zrobił (bo on podjął decyzję o takim postępowaniu) lub odejść. Czasami wyrzuty sumienia są największą karą i chyba o tym wiesz...Trzymaj się ciepło!
__________________
"So hit me with music!"


Edytowane przez coffee_candy
Czas edycji: 2012-11-16 o 18:06
coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:07   #18
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez magda291 Pokaż wiadomość
Zgadzasię on the rocks wiem coś o tym bo jestem barmanką
Wow... super. Szczególnie, że żeby coś o tym wiedzieć (a nawet wszystko), wystarczy mieć internet, a zgaduję, że wszyscy piszący na forum nim dysponują.

Cytat:
Napisane przez Sztywniaaraa Pokaż wiadomość
nie nie,'whisky on the rock' to tytuł piosenki ac/dc
Spoko, nie sądziłem, że ktoś może normalne sformułowanie kojarzyć z tytułem utworu. Jak następnym razem zobaczę w internecie, że ktoś do kogoś pisze "son of a bitch", to skrobnę mu w komentarzu "Accept".
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:47   #19
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Pokaż wiadomość
Cześć
Tak chciałam zapytać was z ciekawości czy wam się zdarzyla sytuacja gdzie pod wpływem alkoholu uprawialyscie sex z bliską osobą (mam tu na myśli dobrego kolege, ex, przyjaciela - NIE CHODZI MI O TŻ) gdy byłyście wolne ?
Jeśli tak , to czy na drugi dzień miałyście jakiekolwiek wyrzuty ?
zdarzyło mi się kilkakrotnie uprawiać sex bez "przygotowania"psychiczne go,jednak rzadko miałam kaca moralnego.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 18:53   #20
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Wow... super. Szczególnie, że żeby coś o tym wiedzieć (a nawet wszystko), wystarczy mieć internet, a zgaduję, że wszyscy piszący na forum nim dysponują.



Spoko, nie sądziłem, że ktoś może normalne sformułowanie kojarzyć z tytułem utworu. Jak następnym razem zobaczę w internecie, że ktoś do kogoś pisze "son of a bitch", to skrobnę mu w komentarzu "Accept".
faza.
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:09   #21
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: alkohol+sex

Zdarzyło mi się dwukrotnie. Wrażenie po przebudzeniu - średnie, w obu przypadkach.
Wyrzuty sumienia? Raczej nie. Ja byłam wolna, oni też. Z jednym z nich próbowałam wejść w relację - nie udało się, ale teraz się z tego cieszę. Z drugim przez jakiś czas utrzymywaliśmy taki układ 'friends with benefits' (mam nadzieje ze dobrze napisałam hahaha), ale się rozeszło potem po kościach i bez żalu z żadnej ze stron. Teraz z oboma panami jestem w relacji 'znajoma' i tak jest dobrze. Tak jakbyśmy zapomnieli o sprawie.

Ale ogólnie nie polecam, jeśli nie prowadzi to dalej
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:11   #22
Oh Stella_Stellah_huh
Raczkowanie
 
Avatar Oh Stella_Stellah_huh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Oh Stella_Stellah_huh
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez coffee_candy Pokaż wiadomość
Oh Stella_Stellah_huh, przeczytałam kiedyś słowa, mówiące o tym, że jeśli ktoś zdradzi i przyzna się do tego, co zrobił, podwójnie zrani swojego partnera. Dlaczego? Po pierwsze - zdrada (to oczywiste), a po drugie - przyznanie się do niej to obarczenie swoimi wyrzutami sumienia drugą osobę (jeśli jej o tym nie powiemy, męczy nas sumienie, ale jeśli przyznamy się do skoku w bok to ulży nam, ale partnerowi wręcz przeciwnie). Moim zdaniem, o ile mogę się wypowiedzieć w tej kwestii, dobrze robisz milcząc. Człowiek, który zdradza powinien sam uporać się z tym, co zrobił (bo on podjął decyzję o takim postępowaniu) lub odejść. Czasami wyrzuty sumienia są największą karą i chyba o tym wiesz...Trzymaj się ciepło!
Dzięki i masz całkowitą rację... ja sama wolałabym nie wiedzieć, szczególnie, że tż kompletnie niczego się nie domyśla. To byłoby totalnie egoistyczne posunięcie, obarczać go taką wiedzą. Po prostu muszę zdusić to co rozpętałam i uciąć tego typu sytuacje raz na zawsze. I przede wszystkim mniej chlać, więcej myśleć -.-'
__________________
And time is on your side
Its on your side now
Not pushing you down
And all around, no
It’s no cause for concern


Oh Stella_Stellah_huh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 11:04   #23
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez Oh Stella_Stellah_huh Pokaż wiadomość
Dzięki i masz całkowitą rację... ja sama wolałabym nie wiedzieć, szczególnie, że tż kompletnie niczego się nie domyśla. To byłoby totalnie egoistyczne posunięcie, obarczać go taką wiedzą. Po prostu muszę zdusić to co rozpętałam i uciąć tego typu sytuacje raz na zawsze. I przede wszystkim mniej chlać, więcej myśleć -.-'
Myślę, że właśnie teraz w ten sposób pokutujesz i to już się nie powtórzy, więc jeszcze raz życzę powodzenia, mądrych wniosków (bo widać, że są) i szybkiego zduszenia! Trzymaj się ciepło!
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:29   #24
Bad_Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 148
Dot.: alkohol+sex

W wakacje na domówki do kumpla (około 300-400 osób) i później poszedłem się przespać do jego pokoju i w nocy coś mnie podszczypywało i rozbierało, okazało się, że to dziewczyna którą znałem z widzenia pijana w 3 kije , wtedy jeszcze byłem prawiczkiem i wyparłem się brakiem gumki ;d Poszła gdzieś a ja usnąłem, po jakimś czasie wróciła i nie miałem jak się wyprzeć xD a, że nie dość, że starsza to jeszcze niemiłosiernie ładna. Żałować może nie żałowałem ale bałem się, że się nie spisałem ponieważ wgl. niczego nie pamiętam.
Teraz jesteśmy seks-kumplami czy tam w luźnym związku, ciężko określić.
Bad_Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 14:40   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: alkohol+sex

O ty marzysz o dziewicy? Wstydź się
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:05   #26
Bad_Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 148
Dot.: alkohol+sex

Nie marzę o dziewicy, po prostu nie chcę kobiety o lekkich obyczajach. Przyjaźnimy się, kocham ją jak siostrę i nie pozwolę by coś jej się stało ale nic więcej nie jestem w stanie z nią...przynajmniej teraz. I myślę, że czujemy do siebie głębsze uczucie niż nie jedna para nastolatków a na pewno trwalsze. Przyjaźnimy się a do tego ona mnie uczy co i jak i czerpie z tego przyjemność.
Bad_Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:21   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: alkohol+sex

O, popatrz, a czemu nie mógłbyś z nią być?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:26   #28
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: alkohol+sex

Zdarzyło się raz tylko. Efekt? Staliśmy się parą, więc w sumie na dobre to wyszło, chociaż ja się nabijam, że związek zaczeliśmy od końca, czy od dupy strony

Nie miałam wyrzutów, bo było fajnie. Mogłam śmiało stwierdzić, że trafił mi się najlepszy partner seksualny, jakiego do tej pory miałam. Tak więc wyrzuty sumienia nie, nie żałowałam.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 17:09   #29
Bad_Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 148
Dot.: alkohol+sex

napisze ci na pw
Bad_Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:40   #30
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: alkohol+sex

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Zdarzyło się raz tylko. Efekt? Staliśmy się parą, więc w sumie na dobre to wyszło, chociaż ja się nabijam, że związek zaczeliśmy od końca, czy od dupy strony
Od dupy strony? Dwuznacznie zabrzmialo
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.