Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 12:04   #1
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673

Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII


Pozwoliłam sobie założyć kontynuację wątku, jako, że poprzedni przekroczył 5000 postów, został zamknięty, a nowego tematu nikt nie założył Przynajmniej go nie znalazłam, korzystając ze wspaniałej wizażowej wyszukiwarki

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2013-03-08 o 12:06
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 12:58   #2
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Melduję sieu

Wysłałam dziś szanownego maużona do apteki po mielone nasionka kozieradki, cynk i witaminę B3. Mam nadzieję, że będą mieli coś z tego.
A teraz idę zaparzyc pokrzywę.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:05   #3
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

O fajnie, że tu zawitałaś, to może mi pomożesz

Dzisiaj jest promocja na helfy i zastanawiam się co stamtąd zamówić. Może coś stosowałaś i mi polecisz?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:20   #4
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
O fajnie, że tu zawitałaś, to może mi pomożesz

Dzisiaj jest promocja na helfy i zastanawiam się co stamtąd zamówić. Może coś stosowałaś i mi polecisz?
Zajrzałam ale z tych promocyjnych i wyprzedażowych kosmetyków nic nie znam :/ Ogólnie brałam od nich tylko cassję, hennę (polecam), miałam jeszcze Amlę Gold i Vatikę kokosową, obie fajne ale bez szału. Podobno fajny jest Olejek stymulujący wzrost włosów firmy Khadi ale oczywiście go nie przecenili
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:24   #5
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zajrzałam ale z tych promocyjnych i wyprzedażowych kosmetyków nic nie znam :/ Ogólnie brałam od nich tylko cassję, hennę (polecam), miałam jeszcze Amlę Gold i Vatikę kokosową, obie fajne ale bez szału. Podobno fajny jest Olejek stymulujący wzrost włosów firmy Khadi ale oczywiście go nie przecenili
Dzisiaj jest kod na -10%, więc nawet nieprzecenione rzeczy będą taniej

Khadi mam, właśnie mi się kończy, i będę próbowała czegoś innego (wzięłam olejek z gorczycą i kozieradką z tej firmy). Henny nie używam. A cassja to co to?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:30   #6
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Wskakuję do nowego wątku

Mój plan na najbliższy miesiąc to skrzypokrzywa + drożdże. Zobaczymy jakie to da efekty.

W lutym wcierałam Jantar po każdym myciu i moje włosy ruszyły 0 3 cm, co im się do tej pory nie zdarzało. Swoją drogą już się wczoraj tych dodatkowych cm pozbyłam u fryzjera, bo odświeżałam końcówki...

Potem myślę o przetestowaniu Seboradinu z żeń-szeniem i siemienia lnianego oraz powrotu do Vatiki kokosowej i Jantaru, ale są to plany bliżej niesprecyzowane.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:30   #7
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Khadi mam, właśnie mi się kończy, i będę próbowała czegoś innego (wzięłam olejek z gorczycą i kozieradką z tej firmy). Henny nie używam. A cassja to co to?
O, i jak się Khadi sprawował? Ten gorczycowo-kozieradkowy też brzmi fajnie.
Cassja to hennopodobne ziółko, niby-farba bez koloru (ale na jasnych włosach może wyjść zółto) i teoretycznie pogrubia, nadaje blasku, odżywia. Ja używałam do mieszania z henną żeby kolor nie wyszedł zbyt czerwony i powyższych zalet za bardzo nie zauważyłam.
BTW skończyła się akcja u Anwen, jak Twoje efekty? U mnie marne 2 cm po Jantarze.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 13:32   #8
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Solciuchna cassia to też ziołowy proszek, często nazywany "bezbarwną henną", mimo, że to zupełnie inna roślinka. Odżywia, nabłyszcza i pogrubia włosy, a u blondynek daje efekt złotych refleksów.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:35   #9
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O, i jak się Khadi sprawował? Ten gorczycowo-kozieradkowy też brzmi fajnie.
Cassja to hennopodobne ziółko, niby-farba bez koloru (ale na jasnych włosach może wyjść zółto) i teoretycznie pogrubia, nadaje blasku, odżywia. Ja używałam do mieszania z henną żeby kolor nie wyszedł zbyt czerwony i powyższych zalet za bardzo nie zauważyłam.
BTW skończyła się akcja u Anwen, jak Twoje efekty? U mnie marne 2 cm po Jantarze.
O, zapomniałam zupełnie o tej akcji. Muszę zrobić fotę i sprawdzić. Wreszcie będę mogła podciąć końcówki, bo aż się o to proszą

A z Helfy chyba jeszcze Sesę sobie wezmę, dużo pozytywnych opinii Szkoda, że ta o egzotycznym zapachu się wyprzedała, TŻ będzie marudził

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Solciuchna cassia to też ziołowy proszek, często nazywany "bezbarwną henną", mimo, że to zupełnie inna roślinka. Odżywia, nabłyszcza i pogrubia włosy, a u blondynek daje efekt złotych refleksów.
Dzięki!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:11   #10
unawena
Przyczajenie
 
Avatar unawena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Super, że jest nowy wątek! Poprzedni przeczytałam od pierwszej do ostatniej strony, chciałam zacząć się udzielać a tu co? ZAMKNIĘTE!

Dołączam do grona walczących o szybki porost włosów. Niestety z powodu farbowania na blond oraz przeproteinowania moje włosy skróciły się o ponad 10cm I teraz mam troszeczkę poniżej ramion. Dla mnie to koszmar, całe życie miałam do stanika lub dłuższe.

Doustnie stosuję od 5 dni vitapil, wcześniej stosowałam suplement z oriflame, ale nie zauważyłam żadnych rezultatów.

Zrobiłam sobie maskę z siemienia lnianego- dla mnie rewelacja- po jednym użyciu od razu zmniejszyła się ilość włosów na umywalce po czesaniu.

2 dni później nałożyłam również oliwę z oliwek na całą noc- i to samo. Mega efekt. Na zlewie 2 złamane włosy, a nie cała garść!

Za to zupełnie nie przypadła mi maska do włosów z jajka- cytryny- oliwy. Kompletnie poplątała mi włosy, stały się szorstkie i twarde Nigdy więcej! Na szczęście po myciu odżywka i płukanie w occie jakoś uratowały sytuację. Ale teraz już wiem, że moje włosy zdecydowanie potrzebują nawilżenia, a nie protein.

Zamówiłam sobie przez internet na razie Radical ampułki do wcierania w skalp, henna wax- ale nie wiem czy dobrze, radical kuracja s.o.s. do włosów łamliwych i aloes w żelu.

Zastanawiam się nad jakimś serum na końcówki, żeby je chronić i znalazłam coś takiego http://wizaz24.pl/ziaja-odzywka-inte...dwabiu-l-p2926 ale nie wiem, miał ktoś, stosował?
unawena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:17   #11
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez unawena Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jakimś serum na końcówki, żeby je chronić i znalazłam coś takiego http://wizaz24.pl/ziaja-odzywka-inte...dwabiu-l-p2926 ale nie wiem, miał ktoś, stosował?
To serum też jest z proteinami, a skoro twierdzisz, że przeproteinowałaś sobie włosy, to może nie jest to kosmetyk dla Ciebie.

Też mam przesuszające się końcówki, kupiłam sobie to serum :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-serum.html

Chyba najlepsze co do tej pory miałam Ale trzeba dawkować maleńko, o połowę mniej niż 1 naciśnięcie pompki, przynajmniej przy moich włosach Kosztuje około 20 zł w Hebe, i jest okropnie wydajne, starczy mi chyba na 2 lata

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2013-03-08 o 14:18
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 16:11   #12
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Hej cieszę się że ktoś założył w końcu ten wątek właśnie zakupiłam olejek łopianowy z czerwoną papryką i farbę do włosów wellaton sama nie wiem co o niej sądzić bo w czytaniu z zrozumieniem składu jestem słaba
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:45   #13
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Ufff witam, bo brakowało mi tego naszego gadania o zapuszczaniu ;D
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 18:33   #14
Shandy13
Raczkowanie
 
Avatar Shandy13
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 150
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

melduję się i ja!
cały czas trwam przy szamponie a po nim elseve-cement i ceramidy+maluśko waxa+siemię.
Standardowo wewnętrznie drożdze i HUMAVIT
wcierka-Jantar i przed myciem kuracja joanny na wypadajace wlosy.
Oj, chciałabym już coś nowego wypróbować ale muszę skończyć kurację. Wydaje mi się że włosy troszkę urosły i troszkę przestały się łamać. Jak zrzucę zdjęcia na kompa to wstawię.
Shandy13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 19:45   #15
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Co do jantara ile go wcieracie , oczywiście ostrzykuję głową strzykawką i dopiero wmasowuje ale mam wrażenie że moje włoski zaczęły się szybciej przetłuszczać po nim;/
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 20:40   #16
Shandy13
Raczkowanie
 
Avatar Shandy13
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 150
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

ja około 5 ml-czasem 5 a czasem 6
Shandy13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:15   #17
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

uff... już się bałam, że nie będzie kontynuacji a podczytuję prawie co dzień mimo, że może mało się udzielam ale na moje włosy nic nie działa i musiałabym tylko marudzić
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:18   #18
matkachrzestna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 334
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

W takim razie i ja się dołączam

wczoraj zaczełam wcierac jantar, mam tez olejek łopianowy tyle ze z pokrzywą, 3 razy w tygodniu stosuje tez maske kallos waniliową, plus termoaktywne mleczko na koncówki z loreala i olejek arganowy teraz szykuje się aby zacząć pić siemie lniane i pokrzywę znowu
matkachrzestna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:46   #19
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez matkachrzestna Pokaż wiadomość
W takim razie i ja się dołączam

wczoraj zaczełam wcierac jantar, mam tez olejek łopianowy tyle ze z pokrzywą, 3 razy w tygodniu stosuje tez maske kallos waniliową, plus termoaktywne mleczko na koncówki z loreala i olejek arganowy teraz szykuje się aby zacząć pić siemie lniane i pokrzywę znowu
jak się sprawuje?

witam Was z khadim na skalpie i masłem babassu na długości
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 22:10   #20
matkachrzestna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 334
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
jak się sprawuje?

póki co ciężko mi określić czy regeneruje końcówki bo używam go od jakiś 2 tygodni ale musze przyznać ze włosy po nim są bardzo fajne, miękkie, wygładzone
matkachrzestna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:11   #21
meridian91
Przyczajenie
 
Avatar meridian91
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Dołączam Jest tyle nowych kosmetyków, które chciałabym wypróbować, że żałuje, że czas nie płynie szybciej. Na razie używam maski biovax i olejku łopianowego, olejki kokosowy, rycynowy i z firmy Alterra, pije też drożdże i pokrzywę. A w kolejce na przyszły miesiąc czeka już maska kallos i sesa, które dostałam od przyjaciółk na urodziny, a sama zamierzam kupić jeszcze jantar
meridian91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 06:49   #22
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Shandy13 Pokaż wiadomość
ja około 5 ml-czasem 5 a czasem 6
ooo to ja grubo przesadzałam

Cytat:
Napisane przez meridian91 Pokaż wiadomość
Dołączam Jest tyle nowych kosmetyków, które chciałabym wypróbować, że żałuje, że czas nie płynie szybciej. Na razie używam maski biovax i olejku łopianowego, olejki kokosowy, rycynowy i z firmy Alterra, pije też drożdże i pokrzywę. A w kolejce na przyszły miesiąc czeka już maska kallos i sesa, które dostałam od przyjaciółk na urodziny, a sama zamierzam kupić jeszcze jantar



u mnie biowaxy obciążały włosy olejek rycynowy też ,za to z maski kallos latte jestem bardzo zadowolona. Olejek kokosowy vatika ubóstwiam nawet mój TŻ pokochał jego zapach
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 07:14   #23
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
u mnie biowaxy obciążały włosy olejek rycynowy też ,za to z maski kallos latte jestem bardzo zadowolona. Olejek kokosowy vatika ubóstwiam nawet mój TŻ pokochał jego zapach
Biowax do suchych mnie wysusza zamiast nawilżać, kallos w ogóle mi nie podchodził, a kokosowa vatika pachnie mi jak tania kostka do toalet
rycyna jest ok a najlepsze włosy mam po nafcie tylko szkoda, że nic na porost nie działa jedyne co zyskałam kombinując z różnymi specyfikami to mnóstwo bejbików po rzepowej kuracji...ale przyspieszenia wzrostu to NIC nie jest w stanie u mnie wywołać
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 08:59   #24
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez meridian91 Pokaż wiadomość
Dołączam Jest tyle nowych kosmetyków, które chciałabym wypróbować, że żałuje, że czas nie płynie szybciej.
Taa, znam to, na dodatek mam mnóstwo odlewek różnych masek z wymiany i nie nadążam z testami.

Kozieradki w aptece nie było, niacyny też nie, przynajmniej cynk mam :/
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 10:35   #25
karolajna0
Przyczajenie
 
Avatar karolajna0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Czytam, czytam i czytam. No dobra, to i ja się przyłączę! Mam do połowy pleców (może odrobinkę dłuższe) włosy. Zapuszczam i zapuszczam, a tu niestety zaczynają niszczyć mi się powoli końcówki. U fryzjera ostatnio byłam, ale widocznie muszę się wybrać ponownie na odświeżenie końcówek. Przy okazji wizyty, popytam o różne środki na przyśpieszenie porostu włosów, ale dziś się złożyło iż zawitam do Rossmana wypróbować pewną piankę do włosów za śmiesznie niską cenę, a bardzo dobrze recenzowaną. Pomyślałam że może byście mi poradziły jakiś fajny kosmetyk by te włosy szybciej rosły, ale także były chronione
karolajna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 10:49   #26
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Shandy13 Pokaż wiadomość
ja około 5 ml-czasem 5 a czasem 6
Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
ooo to ja grubo przesadzałam
Ja chyba daję ze 3 ml... Nalewam odrobinę na spodeczek, maczam w tym palce i czasami jeszcze mi zostaje.

Cytat:
Napisane przez karolajna0 Pokaż wiadomość
Przy okazji wizyty, popytam o różne środki na przyśpieszenie porostu włosów, ale dziś się złożyło iż zawitam do Rossmana wypróbować pewną piankę do włosów za śmiesznie niską cenę, a bardzo dobrze recenzowaną. Pomyślałam że może byście mi poradziły jakiś fajny kosmetyk by te włosy szybciej rosły, ale także były chronione
Hej! Która pianka? Nie ma aby alkoholu w składzie? Nie znam się na piankach ale zazwyczaj to nic dobrego
Na zabezpieczanie spróbuj olei i serum z jedwabiem
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 12:16   #27
karolajna0
Przyczajenie
 
Avatar karolajna0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja chyba daję ze 3 ml... Nalewam odrobinę na spodeczek, maczam w tym palce i czasami jeszcze mi zostaje.



Hej! Która pianka? Nie ma aby alkoholu w składzie? Nie znam się na piankach ale zazwyczaj to nic dobrego
Na zabezpieczanie spróbuj olei i serum z jedwabiem
Jest to pianka Dramers, Concertino, Super Hold
Bardzo dziękuję!
karolajna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:07   #28
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez unawena Pokaż wiadomość
Super, że jest nowy wątek! Poprzedni przeczytałam od pierwszej do ostatniej strony, chciałam zacząć się udzielać a tu co? ZAMKNIĘTE!

Dołączam do grona walczących o szybki porost włosów. Niestety z powodu farbowania na blond oraz przeproteinowania moje włosy skróciły się o ponad 10cm I teraz mam troszeczkę poniżej ramion. Dla mnie to koszmar, całe życie miałam do stanika lub dłuższe.

Doustnie stosuję od 5 dni vitapil, wcześniej stosowałam suplement z oriflame, ale nie zauważyłam żadnych rezultatów.

Zrobiłam sobie maskę z siemienia lnianego- dla mnie rewelacja- po jednym użyciu od razu zmniejszyła się ilość włosów na umywalce po czesaniu.

2 dni później nałożyłam również oliwę z oliwek na całą noc- i to samo. Mega efekt. Na zlewie 2 złamane włosy, a nie cała garść!

Za to zupełnie nie przypadła mi maska do włosów z jajka- cytryny- oliwy. Kompletnie poplątała mi włosy, stały się szorstkie i twarde Nigdy więcej! Na szczęście po myciu odżywka i płukanie w occie jakoś uratowały sytuację. Ale teraz już wiem, że moje włosy zdecydowanie potrzebują nawilżenia, a nie protein.

Zamówiłam sobie przez internet na razie Radical ampułki do wcierania w skalp, henna wax- ale nie wiem czy dobrze, radical kuracja s.o.s. do włosów łamliwych i aloes w żelu.

Zastanawiam się nad jakimś serum na końcówki, żeby je chronić i znalazłam coś takiego http://wizaz24.pl/ziaja-odzywka-inte...dwabiu-l-p2926 ale nie wiem, miał ktoś, stosował?
Maska z jajka Ci nie podpasowała pewnie temu, że to też proteiny Do produktów Radicala innych niż do wcierania w skalp mam mieszane uczucia.
Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Co do jantara ile go wcieracie , oczywiście ostrzykuję głową strzykawką i dopiero wmasowuje ale mam wrażenie że moje włoski zaczęły się szybciej przetłuszczać po nim;/
Nie jesteś sama
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:57   #29
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Hej dziewczyny
Pozwólcie, że do Was dołączę w tym naszym zapuszczaniu włosów. Mi włosy rosną meeega wolno i czasem mi sie wydaje, że w ogole ta miara stoi w miejscu :O Teraz od poniedziałku zaczynam kurację CP, a na dniach zakupuję kozieradkę. Zobaczymy czy da to efekty, bo po 3 miesiącach picia drożdży poprawiła mi sie tylko cera, a włosy nic kompletnie... Dostałam na Dzien Kobiet Seboradin, więc tez zaczne uzywać. Muszę szybko rozpocząć atak, żeby włosy były ładne na lato i wakacje
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 15:24   #30
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Jantar to jest jakiś tonik/wcierka?
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 16:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.