Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-13, 19:42   #1
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662

Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno


No właśnie. Czy na forum są osoby, których gusta zapachowe pokrywają się z Waszymi w (niemal) 100 %? Kiedy przeczytacie opinie tej osoby o nieznanym Wam zapachu wiecie, że coś Wasza opinia będzie taka sama.
Ja "mam" 2 forumowiczki, których gusta są praktycznie takie same jak moje. Są to Pani Stettke i khy. Jeśli chce coś kupić w ciemno szukam na KWC w pierwszej kolejności opinii tych właśnie użytkowniczek o danym zapachu.
W czasach przypływu gotówki i chęci kupienia samaniewiemczego patrzę na zapachy, którym dały wysokie noty i staram się wybierać coś z tego ( i tak dzięki khy mam Pure Malt Muglera a dzięki Pani Stettke Messe de Minuit - dziękuję!).
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:18   #2
anahaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Zanim kupię coś szczególnie w ciemno zawsze czytam KWC, jeśli ktoś wydaje niepochlebne opinie to zaglądam na profil i patrzę czy gusta się pokrywają czy nie. Zwykle wyznacznikiem są złe recenzje bo jesli ktoś miesza z błotem zapach który chcę kupić a widzę że uwielbia zapachy których ja nie znoszę to już wiem co robić. Jest parę osób które mają podobny gust jak ja bardziej jednak kojarzę awatary niż nicki.
anahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:41   #3
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

W ogóle nie zwracam uwagi na recenzje perfum na KWC, ponieważ większość jest bezsensowna i nic nie wnosi, niestety. No, chyba, ze rzuci mi się w oczy nick perfumowej wizażanki z porządnym merytorycznym stażem. Wolę przejrzeć watek "Ostatnio testowałam". I wcale nie liczę na identyczność gustów. Chętnie rzucam się na rozbiórki z ciekawości. Spodoba się, albo i nie, ale wiem, że warto poznać. Na przykład rozbiórki aileenn. No, ale nie tylko.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:46   #4
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Nie kieruję się tym zbyt przy zakupie czegokolwiek, raczej korzystam z fragrantici, blogów Sabbath i innego bardzo niechlubnego (tak, tak, lubię jego recenzje, cóż począć ) oraz KWC ogólnie. Zawsze Cieszę się, jeśli podoba się to Wizażance, o której wiem, że ma różnorodny gust z naszego forum, wiem natomiast, że są Wizażanki z kategorii dziwacznej i bardzo mi zazwyczaj odległej i ich opinie zwykle czytam z ciekawością, ale pomijam
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:52   #5
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Nie kieruję się tym zbyt przy zakupie czegokolwiek, raczej korzystam z fragrantici, blogów Sabbath i innego bardzo niechlubnego (tak, tak, lubię jego recenzje, cóż począć ) oraz KWC ogólnie. Zawsze Cieszę się, jeśli podoba się to Wizażance, o której wiem, że ma różnorodny gust z naszego forum, wiem natomiast, że są Wizażanki z kategorii dziwacznej i bardzo mi zazwyczaj odległej i ich opinie zwykle czytam z ciekawością, ale pomijam
Zdradzisz nicki, kto jest z "kategorii dziwacznej" ?
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:58   #6
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Zdradzisz nicki, kto jest z "kategorii dziwacznej" ?
Ja bym może nicków nie zdradzała, bezpieczniej kategorie Też mnie zaintrygowały te dziwaczne
W temacie - zawsze ciekawie zerkam na wpisy Selyi (ostatnio pozbawia mnie tej przyjemności), Rywki, Dominikib i lorieny, a przed zakupami w ciemno obowiązkowo odwiedzam fragrantice, blog elve i ten, o którym wspominała Quinn Bardzo sobie cenię również opinię Kriss_de_valnor, bo jak nikt inny zna mój gust (nieco odmienny niż jej własny) i często podrzuca mi coś, co staje się później moją wielką miłością. Choćby Coromandel czy Patchouli Leaves .

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2013-03-13 o 21:13
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:00   #7
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
No właśnie. Czy na forum są osoby, których gusta zapachowe pokrywają się z Waszymi w (niemal) 100 %? Kiedy przeczytacie opinie tej osoby o nieznanym Wam zapachu wiecie, że coś Wasza opinia będzie taka sama.
Ja "mam" 2 forumowiczki, których gusta są praktycznie takie same jak moje. Są to Pani Stettke i khy. Jeśli chce coś kupić w ciemno szukam na KWC w pierwszej kolejności opinii tych właśnie użytkowniczek o danym zapachu.
W czasach przypływu gotówki i chęci kupienia samaniewiemczego patrzę na zapachy, którym dały wysokie noty i staram się wybierać coś z tego ( i tak dzięki khy mam Pure Malt Muglera a dzięki Pani Stettke Messe de Minuit - dziękuję!).
To ja dziękuję, Ssue Miło, że okazałam się przydatna.
Przed zakupem w ciemno zawsze czytam, co napisały Sabbath i Trzy_Ryby, również na ich blogach.
I szczerze podejrzewam, że to ja mogę należeć do kategorii dziwacznej wg Quinn
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 21:13   #8
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Dziwaczny co najmniej opis na wizażowym jednym takim wątku ostatnio bardzo skutecznie odrzucił mnie od prób poznania jednego zapachu.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:23   #9
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Dziwaczny co najmniej opis na wizażowym jednym takim wątku ostatnio bardzo skutecznie odrzucił mnie od prób poznania jednego zapachu.
dobbinko, czy to mój opis ? podejrzewam jeden, więc wolę się upewnić :p

Pani Stettke, mnie kojarzysz się raczej z kategorią kadzidlano-oudową, która jest mi dużo, dużo bliższa niż szyprowo-aldehydowo-fabryczna
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2013-03-13 o 21:53
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:30   #10
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
dobbinko, czy to mój opis ? podejrzewam jeden, więc wolę się upewnić :p

Pani Stettke, mnie kojarzysz się raczej z kategorią kadzilano-oudową, która jest mi dużo, dużo bliższa niż szyprowo-aldehydowo-fabryczna
Eee, Twoje to lubię, bo do rzeczy, krótko i wyraźnie. A tamten był jakimś bredzeniem - pardon - o niemytej miesiącami kobiecie bez majtek. no mniam, po prostu; od razu mam ochotę się tym zlać i iść do ludzi.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:39   #11
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Eee, Twoje to lubię, bo do rzeczy, krótko i wyraźnie. A tamten był jakimś bredzeniem - pardon - o niemytej miesiącami kobiecie bez majtek. no mniam, po prostu; od razu mam ochotę się tym zlać i iść do ludzi.
uff,

mi moja mama obrzydziła ostatnio jeden zapach, mówiąc z czym to obrzydliwym jej się kojarzy i musiałam go porzucić
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 21:55   #12
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
dobbinko, czy to mój opis ? podejrzewam jeden, więc wolę się upewnić :p

Pani Stettke, mnie kojarzysz się raczej z kategorią kadzilano-oudową, która jest mi dużo, dużo bliższa niż szyprowo-aldehydowo-fabryczna
Jak się cieszę, że nie uważasz jej za dziwaczną
Stronię od szyprów, a aldehydy to tylko w Cardinalu.

Przypomniała mi się jeszcze Lady Vader, której niezwykle syntetyczne minirecenzje w wątku "Ostatnio testowałam" bardzo lubię czytać, choć różnimy się, jeśli chodzi o preferencje zapachowe.

Cytat:
Napisane przez dobbinka
Dziwaczny co najmniej opis na wizażowym jednym takim wątku ostatnio bardzo skutecznie odrzucił mnie od prób poznania jednego zapachu.
Dobbinko, to chyba ten opis, który zgłosiłam do moderacji, i którego już nie ma, a który opiewał masturbowanie się przez kloszardkę
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:59   #13
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

w ciemno całe flakony kupuję baaardzo rzadko (zazwyczaj mniejsze ilości na rozbiórkach), przed zakupem oprócz Fragrantiki obowiązkowo podczytuję Elve i Sabb; z forumowych recenzentek i testerek lubię wpisy (i perfumowe wybory) Pani Stettke, Lady Vader, Trzech Ryb, Aileenn, Kriss, lorieny. I Justyny, nie zawsze się pokrywamy w gustach, ale tak OBRAZOWO pisze : ) A moją guru od szyprów jest Parabelka.

Edytowane przez melagu
Czas edycji: 2013-03-13 o 22:06
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 07:26   #14
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Ja kupuję w ciemno od lorieny , korozyki i maja_02 wiem , że one trafiają w mój gust
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:14   #15
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość

Pani Stettke, mnie kojarzysz się raczej z kategorią kadzidlano-oudową, która jest mi dużo, dużo bliższa niż szyprowo-aldehydowo-fabryczna

To o mnie!

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
I Justyny, nie zawsze się pokrywamy w gustach, ale tak OBRAZOWO pisze : )

Tak mi samo wychodzi


Ja niestety nie mam forumowiczki, z którą miałabym podobny gust. W niektórych kategoriach owszem, ale i tak jakoś się tak dzieje, że szukam czegoś innego - np. w udach. Jestem więc sama
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:41   #16
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam forumowiczki, z którą miałabym podobny gust. W niektórych kategoriach owszem, ale i tak jakoś się tak dzieje, że szukam czegoś innego - np. w udach. Jestem więc sama
Sama być może, ale z pewnością nie samotna - gdzie Ty znajdziesz drugą taką silną, zwartą i gotową grupę wsparcia
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 11:22   #17
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez edziakalitowa Pokaż wiadomość
Ja kupuję w ciemno od lorieny , korozyki i maja_02 wiem , że one trafiają w mój gust
ooo, siebie się tu nie spodziewałam, z moim małym stażem w porównaniu z innymi i brakiem recenzji ()

moje podstawowe źródło, to fragrantica (com) zawsze sprawdzam nuty ogólnie, nuty wg czytelników najintensywniejsze i czasami recenzje jeśli są jakieś sensowne. jeśli coś jest drogie () to dodatkowo sprawdzam KWC, czytam wtedy wszystkie recenzje osób które kojarzę z perfum i wyciągam sobie z tego średnią. jeśli są dla danego zapachu zawsze czytam recenzje Parabelki, Pani Stettke, Trzy_Ryby, Lady Vader, Sabbath, Khy i Ropuszki, ale traktuję je jako wskazówki, bo nie znalazłam nikogo o takim samym guście jak mój
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:02   #18
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Nie mam ściśle ugruntowanych preferencji zapachowych i jestem cały czas na etapie poszukiwań i póki co, najbardziej cieszy mnie etap poznawania. Często są to podróże w nieznane i często kończą się sromotnym fiaskiem, a często nieopisaną euforią. Lubię różne typy zapachów, w zależności od dnia, chwili, samopoczucia, nastawienia do świata itd. Ważne jest dla mnie w tym wszystkim słowo, które ma potężną moc oddziaływania, dlatego namiętnie czytam blogi Elve, Sabb, Trzech Ryb. Na forum nie mogę oprzeć się opisom Pani Stettke, a uwielbiam wręcz fantazję zapachowo- obrazowo- słowną naszej Ju. Podobają mi się wybory Kriss, lorieny, emiksia i wielu, wielu jeszcze osób. Szczególnie bliskie są mi preferencje i wybory Figarro, dzięki której dowiaduję się o wielu zapachach, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia. Wymyśliłam sobie, że chciałabym mieć kiedyś choć malutki ułamek procenta wiedzy i doświadczenia, które mają te wszystkie osoby Mogę napisać jeszcze jedno, chapeau bas
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:37   #19
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

oo super watek
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 13:02   #20
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość

Dobbinko, to chyba ten opis, który zgłosiłam do moderacji, i którego już nie ma, a który opiewał masturbowanie się przez kloszardkę
No ten, niestety. Zaczynam mieć awersję do literaturopodobnych recenzji. Tak łatwo sprzedać tu grafomanię.

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
w ciemno całe flakony kupuję baaardzo rzadko (zazwyczaj mniejsze ilości na rozbiórkach), przed zakupem oprócz Fragrantiki obowiązkowo podczytuję Elve i Sabb; z forumowych recenzentek i testerek lubię wpisy (i perfumowe wybory) Pani Stettke, Lady Vader, Trzech Ryb, Aileenn, Kriss, lorieny. I Justyny, nie zawsze się pokrywamy w gustach, ale tak OBRAZOWO pisze : ) A moją guru od szyprów jest Parabelka.
Zawsze warto poczytać!

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

To o mnie!



Tak mi samo wychodzi


Ja niestety nie mam forumowiczki, z którą miałabym podobny gust. W niektórych kategoriach owszem, ale i tak jakoś się tak dzieje, że szukam czegoś innego - np. w udach. Jestem więc sama
Oj, pani dziś świntuszkuje troszeczę, co?

Cytat:
Napisane przez JOAQUILE Pokaż wiadomość
oo super watek
noo ba!
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:56   #21
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Ja nie zwracam zbytnio uwagi na to czy jakaś wizażanka ma podobny gust do mnie czy też nie. Przy wyborze zapachu czy nawet kupnie w ciemno nie czytam opinii na KWC czy innych blogach bo często się tak zdaża, że 80% jest na nie, a mnie się akurat ten zapach podoba. Słucham głosu intuicji Mniej więcej po nutach zapachowych mogę wywnioskować czy dany zapchach przypadnie mi do gustu.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 17:02   #22
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Ja nie kieruję się niczyimi opiniami, za mało tu chuopów, raz chyba kupiłem flaszkę po przeczytaniu recki Rokiego i był to Rochas Lui, zakup bardzo udany zresztą. Ale ryzyka nie było, bo zarzekał się, że bierze na siebie jeśli zakup będzie chybiony

Dużo recenzji nie nadaje się kompletnie do niczego, ale kilka osób trzyma poziom i mile się je czyta. ale nicki zachowam w tajemnicy
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 19:29   #23
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

To o mnie!
to prawda Justyno, jesteś w mojej grupie wielbicielek dziwactw
Bardzo lubię czytać (i oglądać!) twoje poszukiwania zapachowe, ale same zapachy są mi bardzo dalekie w większości

Cytat:
Napisane przez dobbinka
No ten, niestety. Zaczynam mieć awersję do literaturopodobnych recenzji. Tak łatwo sprzedać tu grafomanię.
Całkowicie się z tym zgadzam. Prawdę mówiąc czasem poparskuję na KWC kiedy osoby z naprawdę miernym piórem piszą recenzje na A4 o tym jaki to jest zapach, po której przeczytaniu nawet nie mogłabym określić czy jest kwiatowy, szyprowy czy ki diabeł
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:56   #24
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Całkowicie się z tym zgadzam. Prawdę mówiąc czasem poparskuję na KWC kiedy osoby z naprawdę miernym piórem piszą recenzje na A4 o tym jaki to jest zapach, po której przeczytaniu nawet nie mogłabym określić czy jest kwiatowy, szyprowy czy ki diabeł
No, ale za to kojarzy się testującemu/-ej z małą wioską rybacką na południu Francji w mglisty poranek, gdy zaspana gospodyni w niedokładnie wywietrzonym swetrze z syczuańskich merynosów robionym przez najstarszą starowinkę zardzewiałym szydełkiem na stogu siana, wychodzi z obory z kadzią kipiąca owczym mlekiem, potyka się o kawałki bursztynu rozrzucone na betonowej drodze wraz z nadpalonymi patykami, i przewraca na rosnącą przy drodze kępkę mięty pieprzowej, której rozgniecione źdźbła krwawią sokami natury.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:07   #25
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
No, ale za to kojarzy się testującemu/-ej z małą wioską rybacką na południu Francji w mglisty poranek, gdy zaspana gospodyni w niedokładnie wywietrzonym swetrze z syczuańskich merynosów robionym przez najstarszą starowinkę zardzewiałym szydełkiem na stogu siana, wychodzi z obory z kadzią kipiąca owczym mlekiem, potyka się o kawałki bursztynu rozrzucone na betonowej drodze wraz z nadpalonymi patykami, i przewraca na rosnącą przy drodze kępkę mięty pieprzowej, której rozgniecione źdźbła krwawią sokami natury.
Nie no, to musi być Light Blue




btw, takie recenzje zbierają najwięcej pochwał zauważyłam
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2013-03-14 o 21:10
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:19   #26
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
No, ale za to kojarzy się testującemu/-ej z małą wioską rybacką na południu Francji w mglisty poranek, gdy zaspana gospodyni w niedokładnie wywietrzonym swetrze z syczuańskich merynosów robionym przez najstarszą starowinkę zardzewiałym szydełkiem na stogu siana, wychodzi z obory z kadzią kipiąca owczym mlekiem, potyka się o kawałki bursztynu rozrzucone na betonowej drodze wraz z nadpalonymi patykami, i przewraca na rosnącą przy drodze kępkę mięty pieprzowej, której rozgniecione źdźbła krwawią sokami natury.
Dobbinko, pozamiatałaś
Nie przepadam za długimi, na siłę poetyckimi impresjami, wolę konkrety - wyjątkiem są opisy Parabelki (o Ambre Russe i Habanicie, zapadły mi w pamięć), niektóre recenzje Sabbath i Trzech_Ryb (acz opisywane przez nie zapachy są z reguły dla mnie zbyt drogie, bym kupowała je w ciemno). Właściwie mogłabym się podpisać pod wypowiedzią Melagu odnośnie zbieżności "zapachowych wyborów". W wątku "Czym dziś pachniesz..." lubię wczesnoporanne wpisy Tharoona, cenię też wiedzę Marialisy.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:29   #27
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
Sama być może, ale z pewnością nie samotna - gdzie Ty znajdziesz drugą taką silną, zwartą i gotową grupę wsparcia
o, tak! Od tego zaczęłam i to trwa!

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość

Oj, pani dziś świntuszkuje troszeczę, co?
Ależ skąd. "W" to nie "między"

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
to prawda Justyno, jesteś w mojej grupie wielbicielek dziwactw
Bardzo lubię czytać (i oglądać!) twoje poszukiwania zapachowe, ale same zapachy są mi bardzo dalekie w większości
Dobrze, że w ogóle ktoś produkuje "moje" zapachy

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
No, ale za to kojarzy się testującemu/-ej z małą wioską rybacką na południu Francji w mglisty poranek, gdy zaspana gospodyni w niedokładnie wywietrzonym swetrze z syczuańskich merynosów robionym przez najstarszą starowinkę zardzewiałym szydełkiem na stogu siana, wychodzi z obory z kadzią kipiąca owczym mlekiem, potyka się o kawałki bursztynu rozrzucone na betonowej drodze wraz z nadpalonymi patykami, i przewraca na rosnącą przy drodze kępkę mięty pieprzowej, której rozgniecione źdźbła krwawią sokami natury.

Ale czad!
Chcę to mieć!
Idealne nuty!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:37   #28
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
No, ale za to kojarzy się testującemu/-ej z małą wioską rybacką na południu Francji w mglisty poranek, gdy zaspana gospodyni w niedokładnie wywietrzonym swetrze z syczuańskich merynosów robionym przez najstarszą starowinkę zardzewiałym szydełkiem na stogu siana, wychodzi z obory z kadzią kipiąca owczym mlekiem, potyka się o kawałki bursztynu rozrzucone na betonowej drodze wraz z nadpalonymi patykami, i przewraca na rosnącą przy drodze kępkę mięty pieprzowej, której rozgniecione źdźbła krwawią sokami natury.
Dobbinko, jesteś wielka
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 23:37   #29
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
No, ale za to kojarzy się testującemu/-ej z małą wioską rybacką na południu Francji w mglisty poranek, gdy zaspana gospodyni w niedokładnie wywietrzonym swetrze z syczuańskich merynosów robionym przez najstarszą starowinkę zardzewiałym szydełkiem na stogu siana, wychodzi z obory z kadzią kipiąca owczym mlekiem, potyka się o kawałki bursztynu rozrzucone na betonowej drodze wraz z nadpalonymi patykami, i przewraca na rosnącą przy drodze kępkę mięty pieprzowej, której rozgniecione źdźbła krwawią sokami natury.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 23:44   #30
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Forumowicz, którego opinie śledzę na forum/KWC zanim kupię w ciemno

Dobbinka przypomniała mi o pewnej dyskusji, owocem której była genialna recenzja Porzeczek... ;]

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-297375
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 00:09:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.