opalanie na czarnucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 20:02   #1
magnolise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5

opalanie na czarnucha


Hej Kochane !!!
za pare dni jadę na urlop do ciepłych krajów i chciałabym opalić ciało na piekny ciemny brązowy kolor. Nie chce się poparzyć w pierwszym dniu a pózniej unikać słonca przez cala resztę urlopu.. Czy mozecie mi doradzic jakich kosmetykow uzywac, jak się opalac itp?? I jeszcze jedno czy przed wyjazdem iść na solarium aby przyzwyczaić ciało???
magnolise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:52   #2
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: opalanie na czarnucha

ja na solarium nigdt nie chodze bo nie lubie. Jak pierwszy raz pojechalam na zagraniczne wakacje, pierwszego dnia uzywalam filtr chyba 30, ale bylam "niezadowolona" wiec drugiego dnia pomyslalam sobie co tam, poopalam sie bez filtra! to byl blad. reszte urlopu unikalam slonca i filtr 50, bo wsyztsko bolalo.
Takze pamietaj o filtrze. Koniecznie nawilzaj skore juz teraz aby nie byla sucha, wez ze soba jakis kojacy zel do ciala np aloesowy, radze zabrac tez rozne filtry i koniecznie 50+ bo moze sie przydac
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 19:15   #3
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: opalanie na czarnucha

Cytat:
Napisane przez magnolise Pokaż wiadomość
Hej Kochane !!!
za pare dni jadę na urlop do ciepłych krajów i chciałabym opalić ciało na piekny ciemny brązowy kolor. Nie chce się poparzyć w pierwszym dniu a pózniej unikać słonca przez cala resztę urlopu.. Czy mozecie mi doradzic jakich kosmetykow uzywac, jak się opalac itp?? I jeszcze jedno czy przed wyjazdem iść na solarium aby przyzwyczaić ciało???
Wszystko zależy od tego, jaką masz karnację i jak Twoja skóra reaguje na słońce. Przede wszystkim musisz wziąć kilka filtrów i opalanie zacząć z użyciem tego największego. Odradzam też leżenie plackiem na słońcu przez pierwszy dzień, bo wtedy nawet filtr może nie dać rady Stopniowo zwiększasz czas opalania się, a potem już mniejszy filtr i powinnaś ładnie się opalić. I dobrze byłoby też nawilżać skórę po opalaniu.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 05:45   #4
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: opalanie na czarnucha

Cytat:
Napisane przez magnolise Pokaż wiadomość
Hej Kochane !!!
za pare dni jadę na urlop do ciepłych krajów i chciałabym opalić ciało na piekny ciemny brązowy kolor. Nie chce się poparzyć w pierwszym dniu a pózniej unikać słonca przez cala resztę urlopu.. Czy mozecie mi doradzic jakich kosmetykow uzywac, jak się opalac itp?? I jeszcze jedno czy przed wyjazdem iść na solarium aby przyzwyczaić ciało???
Jesli nie masz przeciwskazań do solarium to chyba najszybszy sposob na opalenie się. Słyszałam również, że chcąc się opalić szybko i na brązowo trzeba polewać ciało wodą, wtedy szybciej się opalisz. Także opalanie w ruchu przyspiesza efekty, wylegiwanie daje opóźniony efekt.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:26   #5
greentulip
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 31
Dot.: opalanie na czarnucha

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
ja na solarium nigdt nie chodze bo nie lubie. Jak pierwszy raz pojechalam na zagraniczne wakacje, pierwszego dnia uzywalam filtr chyba 30, ale bylam "niezadowolona" wiec drugiego dnia pomyslalam sobie co tam, poopalam sie bez filtra! to byl blad. reszte urlopu unikalam slonca i filtr 50, bo wsyztsko bolalo.
Takze pamietaj o filtrze. Koniecznie nawilzaj skore juz teraz aby nie byla sucha, wez ze soba jakis kojacy zel do ciala np aloesowy, radze zabrac tez rozne filtry i koniecznie 50+ bo moze sie przydac

Nie ma konieczności żebyś przed wyjazdem szła na solarium, wystarczy tak jak radzi reszta zacząć się opalać przy użyciu jak największego filtra . Miłego leniuchowania
greentulip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 08:19   #6
7tomas7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: opalanie na czarnucha

Jak ciało jest brązowe, to ładnie wygląda, tak sexownie. Tylko z początku używać kremów i powoli się opalać. Aby nie przesadzić.
__________________
tutaj była nieopłacona reklama
7tomas7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.