krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 20:42   #1
Ewa2480
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6

krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!


Witam wszystkich, którzy razem ze mną chcą podjąć wyzwanie- rozpocząć dietę i ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Mój cel? Chciałabym pozbyć się według mnie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i wysmuklić swoje ciało. Jeżeli chodzi o kilogramy to owszem, również chciałabym ich troszkę zrzucić.
Co robię?
Od kilku dni przeszłam na zdrowe odżywianie- odstawiłam pieczywo, makarony, słodycze itp.
Zatem: jem dużo warzyw, owoców, chudego nabiału, jadam również białe mięso (zwłaszcza filety z kurczaka).. generalnie zdrowo! I oczywiście piję duuuużo wody oraz czerwonej herbaty (podobno jest pożeraczem tłuszczu- na pewno nie zaszkodzi )
Ten plan odżywiania postanowiłam połączyć z ćwiczeniami. Długo zastanawiałam się, który program treningowy Ewy Chodakowskiej wybrać i wybrałam Killera. Było straaaasznie ciężko, ale po zakończeniu ćwiczeń byłam z siebie bardzo zadowolona Zamierzam powtarzać killera codziennie, dlatego tak bardzo będę potrzebowała motywacji innych osób

Na dzień dzisiejszy:
wzrost: 165 cm
waga: 63 kg ;(
1 dzień killera
9 dzień a6w

Zachęcam do przyłączenia się!
Ewa2480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 09:13   #2
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Hej, to ja się przyłączę, jesli można
Mam 170cm, waga 66kg i tez sobie postanowiłam walczyć z tluszczem szczególnie na brzuchu, który pięknie sobie sama wyhodowalam i udach, które są moim kompleksem nr 2

Z Ewą ćwiczę od tygodnia ale od wczoraj postanowiłam to robić przez 6 dni w tygodniu, dorzucę jeszcze MelB i Tiff.

Mogę Cię zapytac o wiek? I jak się odzywiasz? Co i jak jesz?
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 13:23   #3
Ewa2480
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

mam 20 lat co jadam... różnie. Mój przykładowy jadłospis:
śniadanie- serek wiejski i jakieś pieczywo chrupkie/ wafle ryżowe
obiad- grillowany filet z kurczaka z gotowanymi warzywami
kolacja- zazwyczaj jakiś odtłuszczony kefir
Pomiędzy posiłkami zjem jakieś jabłuszko, grejpfruta, jogurcik... Bez jakiegoś kalorycznego szału, ale nie chodzę głodna, a po ćwiczeniach wprost przeciwnie- jestem pełna energii
Ewa2480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 13:20   #4
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Cytat:
Napisane przez Ewa2480 Pokaż wiadomość
Mój przykładowy jadłospis:
śniadanie- serek wiejski i jakieś pieczywo chrupkie/ wafle ryżowe
obiad- grillowany filet z kurczaka z gotowanymi warzywami
kolacja- zazwyczaj jakiś odtłuszczony kefir
Pomiędzy posiłkami zjem jakieś jabłuszko, grejpfruta, jogurcik... Bez jakiegoś kalorycznego szału, ale nie chodzę głodna, a po ćwiczeniach wprost przeciwnie- jestem pełna energii
... ok....
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 13:52   #5
Jotemka49
Raczkowanie
 
Avatar Jotemka49
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 120
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
... ok....
to ile to będzie kcal? tak pytam z ciekawości, chciałabym sobie porównać
Jotemka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:35   #6
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Jestem już na jednym moim kochanym wątku, ale potrzebuję więcej i więcej Bardzo chciałabym się przyłączyć, bo wszystko mi bardzo odpowiada.
Również staram się jeść zdrowo, ćwiczę z Ewką, czasem coś innego no i biegam, szczególnie wtedy jak się wścieknę
Pojutrze kończę 22 lata, mam 170cm i 62 kg. Nie mam zamiaru zrzucać 10 kg. Po prostu chcę być zdrowa i by moje ciało wyglądało lepiej. Bo kiedyś wyglądało duuużo lepiej.
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 06:04   #7
e19c5719f6a7940d002dc7b15b591184dc08028e_5f8782f23d7b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 222
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Hej ja też odżywiam się... zdrowiej i ćwiczę od dwóch tygodni Total fitness z nowej płyty z shape'a. Super ćwiczenia na cellulit Polecam wam Killera chyba bym nie dała rady, no ale może czas spróbować Życze powodzenia
e19c5719f6a7940d002dc7b15b591184dc08028e_5f8782f23d7b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 11:53   #8
Ewa2480
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

szczerze to nie wiem ile to kalorii. Jakoś tego nie przeliczam
Super, że jest nas więcej!
Ewa2480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 09:08   #9
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Cytat:
Napisane przez Ewa2480 Pokaż wiadomość
mam 20 lat co jadam... różnie. Mój przykładowy jadłospis:
śniadanie- serek wiejski i jakieś pieczywo chrupkie/ wafle ryżowe
obiad- grillowany filet z kurczaka z gotowanymi warzywami
kolacja- zazwyczaj jakiś odtłuszczony kefir
Pomiędzy posiłkami zjem jakieś jabłuszko, grejpfruta, jogurcik... Bez jakiegoś kalorycznego szału, ale nie chodzę głodna, a po ćwiczeniach wprost przeciwnie- jestem pełna energii

Bardzo kiepski jadłospis i jeśli go nie zmienisz to mogę już pogratulować rozwalonego metabolizmu, spalonych mięśni (przez co jeszcze bardziej spowolni się metabolizm) i efektu jojo

1. Na redukcji nie powinno się jeść za dużo nabiału. Nie powinien on też być całkowicie odtłuszczony, bo są w nim witaminy, które rozpuszczają się w tłuszczach (np. wit. D bardzo ważna dla naszych kości). Jeśli produkt nie zawiera w ogóle tłuszczu to witaminy zostają na opakowaniu. Są stadia pośrednie między jogurtem 0% a jogurtem z 12% tłuszczu i warto po takie sięgać
2. Bardzo mało warzyw! Ogromny błąd, bo nie ma witamin, błonnika i mikroelementów, które utrzymują Cię w zdrowiu. W każdym posiłku powinno być warzywo, nie tylko na obiad.
3. Kolacja - Beznadziejna. Na kolację warto zjeść białko, ale nie z nabiału, tylko z kurczaka lub ryby. Dobry jest tuńczyk w puszce, makrela wędzona, jakaś pieczona ryba. I przede wszystkim kolację jemy 2-3 godziny przed snem, a nie o 18 (nie wiem jak Ty to robisz, ale profilaktycznie piszę ).
4. Śniadanie - serek wiejski z pieczywem chrupkim? Dokładamy do tego jakąś szynkę/jajko i przede wszystkim węglowodany, ale nie pochodzące z chrupek w płacie, tylko z pełnoziarnistego chleba albo owsianki. No i koniecznie warzywa.
5. Nie ma NNKT - muszą być. Orzechy, migdały, oliwa z oliwek - koniecznie, są niezbędne dla naszego zdrowia i muszą znaleźć się w zdrowej zbilansowanej diecie.
6. Przekąski też muszą być przemyślane. To są normalne posiłki, a nie zapychacze "byle do obiadu". Powinny tam się znaleźć warzywa, owoce, jajka, mięso i inne wartościowe rzeczy, a nie jogurciki, czy wafle ryżowe, które są napompowanym zbiorem bezwartościowych węgli Tak samo pamiętaj - sam owoc czy warzywo to nie posiłek.

Powodzenia!
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 08:09   #10
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

Bardzo kiepski jadłospis i jeśli go nie zmienisz to mogę już pogratulować rozwalonego metabolizmu, spalonych mięśni (przez co jeszcze bardziej spowolni się metabolizm) i efektu jojo

1. Na redukcji nie powinno się jeść za dużo nabiału. Nie powinien on też być całkowicie odtłuszczony, bo są w nim witaminy, które rozpuszczają się w tłuszczach (np. wit. D bardzo ważna dla naszych kości). Jeśli produkt nie zawiera w ogóle tłuszczu to witaminy zostają na opakowaniu. Są stadia pośrednie między jogurtem 0% a jogurtem z 12% tłuszczu i warto po takie sięgać
2. Bardzo mało warzyw! Ogromny błąd, bo nie ma witamin, błonnika i mikroelementów, które utrzymują Cię w zdrowiu. W każdym posiłku powinno być warzywo, nie tylko na obiad.
3. Kolacja - Beznadziejna. Na kolację warto zjeść białko, ale nie z nabiału, tylko z kurczaka lub ryby. Dobry jest tuńczyk w puszce, makrela wędzona, jakaś pieczona ryba. I przede wszystkim kolację jemy 2-3 godziny przed snem, a nie o 18 (nie wiem jak Ty to robisz, ale profilaktycznie piszę ).
4. Śniadanie - serek wiejski z pieczywem chrupkim? Dokładamy do tego jakąś szynkę/jajko i przede wszystkim węglowodany, ale nie pochodzące z chrupek w płacie, tylko z pełnoziarnistego chleba albo owsianki. No i koniecznie warzywa.
5. Nie ma NNKT - muszą być. Orzechy, migdały, oliwa z oliwek - koniecznie, są niezbędne dla naszego zdrowia i muszą znaleźć się w zdrowej zbilansowanej diecie.
6. Przekąski też muszą być przemyślane. To są normalne posiłki, a nie zapychacze "byle do obiadu". Powinny tam się znaleźć warzywa, owoce, jajka, mięso i inne wartościowe rzeczy, a nie jogurciki, czy wafle ryżowe, które są napompowanym zbiorem bezwartościowych węgli Tak samo pamiętaj - sam owoc czy warzywo to nie posiłek.

Powodzenia!
Dzięki, miałam nadzieję, że ktoś to zrobi, bo ja już hopla dostaję od pisanie w kółko tego samego ...
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 09:14   #11
Lisiczka1990
Raczkowanie
 
Avatar Lisiczka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 156
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Mogę się przyłączyć ?
Uwielbiam ćwiczyc z Ewą. Od stycznia do marca ćwiczyłam z nią i Mel B około 5-6 razy w tygodniu. Następnie przyszły święta i nieoczekiwana kontuzja Toteż od dwóch miesięcy jestem tylko na diecie. Od dziś znów bym chciała zacząć ćwiczyć Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie i będę mogła pochwalić się efektami ćwiczeń
__________________
Start 25.01.2012 fail
01.11.2012 nowy start
170cm/22 lat
Waga 73 kg
Cel 55 kg
73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60-59-58-57-56-55
Lisiczka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 17:47   #12
hereiseva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Witajcie dziewczyny!
Do tej pory nie miałam nic do czynienia z Ewą. Od wczoraj muszę przyznać, że mam! Właśnie zaczęłam SKALPEL. Także wspierajmy się i dzielmy rezultatami

PS> Dobrze, że was znalazłam, będzie mi raźniej
__________________
http://hereiseva.blogspot.com/
hereiseva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 18:14   #13
selfishlady
Przyczajenie
 
Avatar selfishlady
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Ćwiczę z Ewką od stycznia, efekty są, ale nie takie jakich oczekiwałam. Myślałam, że będą bardziej spektakularne :P Teraz przerzuciłam się na Mel B, może ćwiczenia z nią będą niosły bardziej zadowalające efekty. Mam wrażenie, że jest bardziej energiczna niż Chodakowska, z nią się już trochę nudziłam :P
selfishlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:36   #14
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Hej laseczki Dołączam się Zaczynam od jutra zdrowe odżywianie i cwiczenia z Ewką mimo że niektórzy jej nie cierpią, to jakoś ona najbardziej mnie motywuje za miesiąc idę na wesele i chciałabym poprawić swój wygląd. mam 20 lat, 164 cm wzrostu i ważę 53,2 kg. Chcę ważyć 49. przepraszam że piszę tak chaotycznie ale ide do pracy na nocną zmianę. trzymajcie kciuki za pierwszy dzień w robocie narka babeczki
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:54   #15
selfishlady
Przyczajenie
 
Avatar selfishlady
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
to jakoś ona najbardziej mnie motywuje
Fakt, chodząca motywacja, ale jej sposób ćwiczeń jest jakiś... flegmatyczny. A przynajmniej mi bardzo szybko się znudził.
selfishlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 18:07   #16
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

hej dziewczęta.
pragnę dołączyć - w kupie raźniej.
Dieta jako taka już jest i staram sie pilnowac dokładnie co i kiedy jem.
Skąd bierzecie te ćwiczenia z Ewą ???
próbowłam kiedys te cwiczenia z jej stronki ale w połowie wymiekłam ;/ wydaje sie prosta sprawa a ja siły nie miałam ehhh
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 20:13   #17
kkas
Raczkowanie
 
Avatar kkas
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 30
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Czesc, rowniez i ja chcialabym sie dolaczyc.Diete rozpoczelam trzy dni temu i jakos mi idzie,a cwiczonka mam zamiar zaczac od jutra.Przed miesiacem mialam jakby "przymiarke"do cwiczen Ewy.Robilam wowczas killera i bylo mi ciezko.Mam nadzieje ze tym razem pojdzie lepiej i dzieki Wam bede berdziej wytrwala.
kkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 21:22   #18
Tusia forte
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusia forte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 059
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Witam!
Mam 20 lat i niepożądane boczki i cellulit. :P
Cieszę się, że jest wątek opierający się na ćwiczeniach Ewy. Ćwiczę z nią już drugi miesiąc ( z malutkimi przerwami niepohamowanego lenistwa ;( ) i czuję się wyśmienicie. Moja kondycja jest o niebo lepsza, bez problemu wykonuję wszystkie zestawy.
Gorzej u mnie z przestrzeganiem diety. Odżywiam się w miarę zdrowo, ale wiadomo czasami czegoś sie zje za dużo, czegoś zupełnie pustego, bez wartości, za to z olbrzymią dawką kalorii. No nic, dołączam do Was i walczymy razem o idealne ciało
__________________
biegam, tańczę i pompuję od 14.03.14

noticemysoul

Is there a cure for this pain
Maybe I should have something to eat
But food wont take this emptiness away
Im hungry for you my love
Tusia forte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 10:44   #19
hereiseva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

jej zestawy ćwiczeń są dostępne na yt
__________________
http://hereiseva.blogspot.com/
hereiseva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 21:22   #20
EvelinaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 19
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Cześć, ja z Chodakowską ćwiczę już od miesiąca i oczywiście polecam, szybko widać efekty... ważna jest systematyczność. Na początek polecam zacząć od skalpel (ja za swoim pierwszym razem musiałam zrobić dwie przerwy) a potem killer - już nie jest taki straszny... obecnie dodałam jeszcze Mel B. Trzymam za was kciuki
wszystkie treningi dostępne są na yt
Buziaki
EvelinaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 02:41   #21
MrsKamla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Hej dziewczyny!

Chciałabym do Was dołączyć Mam 24 lata, 172 cm wzrostu, a ważę 74 kg. Stosuję zdrową dietę, a z Chodakowską ćwiczę od przełomu marca i kwietnia. Lubię też Mel B.

Życzę Wam wszystkim powodzenia. A samej sobie - motywacji
MrsKamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 23:26   #22
hereiseva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Jestem już po pierwszym tygodniu, w którym wykonywałam trening cztery razy. Mój mąż zauważył efekty, a najważniejsze, że widzę i czuję je ja Ćwiczenia nie są dla mnie już tak dużym wyzwaniem. Z coraz większą lekkością i precyzją je wykonuję i sprawia mi to nie dużą frajdę. A mój brzuszek zaczyna fajnie się rzeźbić. Oby tak dalej!

Mam nadzieję, że was nie pochłonęło lenistwo i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami
__________________
http://hereiseva.blogspot.com/
hereiseva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 18:38   #23
Tusia forte
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusia forte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 059
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Mnie lenistwo pochłonęło niestety, szczególnie dzisiaj ( ta pogoda ;(( ). Oczywiście ćwiczenia z Ewką odrobione jak należy . Wczoraj skalpel I, dzisiaj killer. Jedynie za dużo słodyczy i trochę tłustych dań się przewinęło. No nic, jutro się oczyszczam
__________________
biegam, tańczę i pompuję od 14.03.14

noticemysoul

Is there a cure for this pain
Maybe I should have something to eat
But food wont take this emptiness away
Im hungry for you my love
Tusia forte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:21   #24
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Dziewczyny a dla początkujących to najlepszy jest skalpel czy jaki zestaw? bo nie wiem od czego zacząć..
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:50   #25
Tusia forte
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusia forte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 059
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Ja zaczynałam od szok treningów. Na YT znajdziesz 8 częsci, każde po 6 min. Spokojnie możesz też spróbować skalpel. Killer i turbo spalanie zostawiłabym na później
__________________
biegam, tańczę i pompuję od 14.03.14

noticemysoul

Is there a cure for this pain
Maybe I should have something to eat
But food wont take this emptiness away
Im hungry for you my love
Tusia forte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:29   #26
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Cytat:
Napisane przez Tusia forte Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam od szok treningów. Na YT znajdziesz 8 częsci, każde po 6 min. Spokojnie możesz też spróbować skalpel. Killer i turbo spalanie zostawiłabym na później
Dzięki wziełam sie za skalpela ... i dałam rade tylko 17 min... jutro spróbuję więcej
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:55   #27
Tusia forte
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusia forte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 059
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Z dnia na dzień będzie ci coraz łatwiej
__________________
biegam, tańczę i pompuję od 14.03.14

noticemysoul

Is there a cure for this pain
Maybe I should have something to eat
But food wont take this emptiness away
Im hungry for you my love
Tusia forte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:53   #28
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

A dziś mam takie zakwasy, że ledwo chodze !!! boże drogi po 17 minutach :P yhmmm
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 09:22   #29
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Dziewczyny nie ćwiczycie???
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 16:04   #30
Tusia forte
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusia forte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 059
Dot.: krok do idealnej sylwetki- dieta i trening z Ewą Chodakowską!

Ja to dzisiaj poćwicze za dwóch albo i trzech, bo sobie nie mogłam odmówić dwóch duużych kawałków domowej szarlotki :P Wieczorkiem killer Ewy
__________________
biegam, tańczę i pompuję od 14.03.14

noticemysoul

Is there a cure for this pain
Maybe I should have something to eat
But food wont take this emptiness away
Im hungry for you my love
Tusia forte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-15 20:25:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.