Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 14:26   #1
spiky22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20

Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?


Witam. Chciałabym się poradzić, otóż mam problem z byłym chłopakiem.
Rozstaliśmy się kilka miesięcy temu przez straszną bzdurę i w zasadzie, żadne z nas nie podjęło jakiejś próby rozmowy, czy wyjaśnienia. On po prostu uznał, że to koniec, a mi życie zaczęło się totalnie walić na niemal każdej płaszczyźnie (pobyt w szpitalu, poważna choroba, matura itd.) i poza kilkoma wiadomościami, w których starałam się mu wytłumaczyć całe zajście, to nawet nie miałam jak się z nim skontaktować.

Po około 3 miesiącach od rozstania spotkaliśmy się przypadkowo, jednak nasza krótka wymiana zdań zamieniła się w awanturę. Myślałam, że będziemy w stanie sobie spojrzeć w oczy i porozmawiać jak znajomi, on jednak zaczął wracać do tematu naszego rozstania. Zaproponowałam abyśmy umówili się na spokojnie i przedyskutowali ten temat, ponieważ jak się okazuje oczernia mnie on o rzeczy, których w ogóle nie zrobiłam. Wtedy usłyszałam od niego, że jemu już nie zależy, nasz związek jest zakończony i nie obchodzą go moje wyjaśnienia, bo i tak nie uwierzy, przecież przez 3 miesiące mogłam sobie ułożyć ładną bajeczkę, a on kłamstw nie będzie słuchać.

Nie kontaktowaliśmy się znów przez kilka tygodni jednak nadszedł dzień jego urodzin, wysłałam mu życzenia i dodałam, że mam nadzieję, że u niego wszystko w porządku. O dziwo udało nam się wymienić kilkoma smsami i było naprawdę miło. Żalił mi się w nich między innymi, że jestem kolejną kobietą, która go zraniła, że teraz się z nikim nie spotyka oraz, że prędko się z nikim nie zwiąże. Ja też powiedziałam, że ostatnio nie było mi łatwo przez te wszystkie problemy, ale powoli wychodzę na prostą. Możliwe, ze w którymś momencie mógł zrozumieć moją wiadomość, że mi nadal na nim zależy.

Po około 2 dniach od naszych smsów moja przyjaciółka powiedziała mi, że mój były do niej napisał. Niby zwykła rozmowa na stopniu koleżeńskim, jednak później zaczął pisać codziennie, proponować spotkania do restauracji, kawiarni, kina… Po jednym z takich spotkań bardzo nalegał, aby iść do niej do mieszkania, gdy ta odmówiła, to przez pół nocy dostawała smsy, czy jest jakaś szansa aby wysłała mu swoje „gorące zdjęcia”.

Zaskoczyła mnie jego postawa, bo jeśli miałabym mu coś do zarzucenia, to na pewno nie brak szacunku do kobiet. W naszym związku to on był tym, który wszystko tonował w sprawach łóżkowych, przeciągał, mówił, że nie chce się spieszyć, ja byłam dziewicą i wiem, że bardzo to było dla niego ważne. Wszystko to wyglądało jakbym ja była bardziej napalona od niego. Niejednokrotnie mówił mi „kochanie, po ślubie” choć sam nie był prawiczkiem. Ugiął się dopiero po około pół roku.

Kolejną rzeczą, którą mnie zaskoczyła, to to, ze wybrał akurat moją przyjaciółkę. Znali się oni od bardzo dawna i zawsze miał on o niej nie najlepszą opinie. Po prostu jest ona typową imprezowiczką, która chodzi na imprezy i całuję się z kilkoma mężczyznami jednego wieczoru, czasem akcja kończy się nawet w łóżku (lub dyskotekowej toalecie). Obecnie jest w ciąży z chłopakiem, który ją zostawił, planuje jednak ciężę tę usunąć, bo „nie wytrzyma 9 miesięcy bez imprezowania”. Mój były uwielbia dzieci, już od dawna marzy by zostać ojcem i na pewno tego rozwiązania też nie popiera.

Mojemu byłemu nigdy nie odpowiadał jej charakter, wiele razy prosił mnie, żebym zakończyła tę znajomość, bo nie podoba mu się ona. Co więcej mój były NIGDY nie pije alkoholu, nienawidzi imprez i tego typu kobiet.

Ale mimo to nadal do niej pisze. Jak on to bardzo ją kocha, jak mu zależy, jak bardzo jej potrzebuje, przy okazji wtrącając coś o seksie, czy nie zrobiłaby dla niego „lesbian show” itp. Jak wspomniałam w stosunku do mnie nigdy taki nie był, dopiero po pół roku nasz związek nabrał rumieńców, a tu widzę, że z moją przyjaciółką od razu ostro zaczyna.

Wczoraj umówiłam się z moją przyjaciółką, bo poprosiła mnie o pomoc w napisaniu kilku dokumentów. Nasze spotkanie wypadło dość nagle, a jak się okazało była umówiona z moim byłym już od kilku dni… więc przyszła na spotkanie z nim! Ona proponowała kilka razy przesunięcie spotkania na inny dzień, ale to on nalegał.

Oczywiście udawał, że mnie kompletnie nie zna. Nawet się nie przywitał. Siedział i nie odrywał wzroku od mojej przyjaciółki. Co chwile nam przeszkadzał, bo przecież musiał skomentować jej urodę, jak pięknie się dziś ubrała itd.

Moja przyjaciółka ma do niego stosunek dość chłodny. Stopuje go co chwile, nawet mówi mu, że wie, że spotyka się z nią tylko dlatego, żeby zrobić mi przykrość. Nie ukrywa, że nie jest zainteresowana związkiem, lubi go, ale co chwile powtarza że „możemy się tylko kolegować”, momentami jest wręcz bardzo chamska dla niego, komentuje to, że nie ma on jej nic do zaoferowania, nie jest bogaty itd., ale on nie daje za wygraną i mówi „Ale ja Cię chcę!!!”, „Naprawdę mi na Tobie zależy!”. Wczoraj byłam świadkiem takiej rozmowy między nimi.

O co mu może chodzić? Może dodam jeszcze, że przed tym naszym spotkaniem, oni bardzo dużo o mnie rozmawiali. Mój były mówił jak bardzo mu na mnie zależało i jak bardzo go cała ta sytuacja zraniła, moja przyjaciółka, jako że zna całą sytuacje, uświadomiła mu, że rzeczy o które on mnie osądza są wyssane z palca … ale on nie wierzy… Natomiast w jednej z rozmów wygadał się na mój temat „Myślę o niej cały czas… ale to już koniec”.

I co ja powinnam zrobić w takiej sytuacji? O co mu może chodzić? Naprawdę mu na niej zależy, czy po prostu pogrywa sobie ze mną? Nie mam pojecia jak zachowywać się w takiej sytuacji gdy siedzimy we trójkę, a on ją komplementuje i siedzi wpatrzony jak w obrazek. Zależy mi na nim. Nadal. Mimo wszystko. Ale nie wiem czy jest sens skoro on może naprawdę ją kocha? Ale czemu sobie o niej przypomniał dopiero w momencie, gdy wyczuł, że mi jeszcze na nim zależy?
spiky22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:44   #2
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Odpuść. Zerwij z nim całkowicie kontakt, może po roku, dwóch chłopak trochę dojrzeje, bo póki co, to zachowuje się szczeniacko. Ile Wy macie lat, bo nie zauważyłam?
Wzbudzanie w Tobie zazdrości poprzez flirt z Twoją przyjaciółką (notabene, ciekawa z niej dziewczyna, ale nie mnie to osądzać) świadczy albo o tym, że albo mu zależy i jak dzieciak w podstawówce próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę, albo czuje się zraniony i robi to wszystko z czystej złośliwości. Osobiście stawiam na to drugie.
Szkoda zachodu. Po jakimś czasie pewnie będziecie w stanie rozmawiać, ba! spotykać się na stopie koleżeńskiej, jeśli będziecie chcieli, ale musi tu jeszcze upłynąć sporo czasu, dopóki chłopakowi złość nie przejdzie (i do póki nie dojrzeje i zacznie zachowywać się jak facet).
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:57   #3
spiky22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Ciężko będzie mi z nim zerwać całkowicie kontakt, mamy samych wspólnych znajomych, a teraz kiedy on spotyka się z moją przyjaciółką stało sie to jeszcze trudniejsze. Ja mam 19 lat on 27.
spiky22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:02   #4
Sick Angel
Raczkowanie
 
Avatar Sick Angel
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 67
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Kretyn i hipokryta...jak możesz nie móc odciąć się od niego?
__________________
A kiedy przyjdzie Jezus, pokażemy mu tabliczkę z kierunkiem na Wieliczkę
Sick Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:17   #5
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

co za debil... a rozmawialas o tym z przyjaciolka? prosilas ja, zeby zerwala z nim komtakt? przeciez ona jest chyba w stanie zrozumiec jak taka sytuacja cie rani


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:18   #6
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-06-07 o 15:21
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:24   #7
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez spiky22 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się poradzić, otóż mam problem z byłym chłopakiem.
Rozstaliśmy się kilka miesięcy temu przez straszną bzdurę i w zasadzie, żadne z nas nie podjęło jakiejś próby rozmowy, czy wyjaśnienia. On po prostu uznał, że to koniec, a mi życie zaczęło się totalnie walić na niemal każdej płaszczyźnie (pobyt w szpitalu, poważna choroba, matura itd.) i poza kilkoma wiadomościami, w których starałam się mu wytłumaczyć całe zajście, to nawet nie miałam jak się z nim skontaktować.

Po około 3 miesiącach od rozstania spotkaliśmy się przypadkowo, jednak nasza krótka wymiana zdań zamieniła się w awanturę. Myślałam, że będziemy w stanie sobie spojrzeć w oczy i porozmawiać jak znajomi, on jednak zaczął wracać do tematu naszego rozstania. Zaproponowałam abyśmy umówili się na spokojnie i przedyskutowali ten temat, ponieważ jak się okazuje oczernia mnie on o rzeczy, których w ogóle nie zrobiłam. Wtedy usłyszałam od niego, że jemu już nie zależy, nasz związek jest zakończony i nie obchodzą go moje wyjaśnienia, bo i tak nie uwierzy, przecież przez 3 miesiące mogłam sobie ułożyć ładną bajeczkę, a on kłamstw nie będzie słuchać.

Nie kontaktowaliśmy się znów przez kilka tygodni jednak nadszedł dzień jego urodzin, wysłałam mu życzenia i dodałam, że mam nadzieję, że u niego wszystko w porządku. O dziwo udało nam się wymienić kilkoma smsami i było naprawdę miło. Żalił mi się w nich między innymi, że jestem kolejną kobietą, która go zraniła, że teraz się z nikim nie spotyka oraz, że prędko się z nikim nie zwiąże. Ja też powiedziałam, że ostatnio nie było mi łatwo przez te wszystkie problemy, ale powoli wychodzę na prostą. Możliwe, ze w którymś momencie mógł zrozumieć moją wiadomość, że mi nadal na nim zależy.

Po około 2 dniach od naszych smsów moja przyjaciółka powiedziała mi, że mój były do niej napisał. Niby zwykła rozmowa na stopniu koleżeńskim, jednak później zaczął pisać codziennie, proponować spotkania do restauracji, kawiarni, kina… Po jednym z takich spotkań bardzo nalegał, aby iść do niej do mieszkania, gdy ta odmówiła, to przez pół nocy dostawała smsy, czy jest jakaś szansa aby wysłała mu swoje „gorące zdjęcia”.

Zaskoczyła mnie jego postawa, bo jeśli miałabym mu coś do zarzucenia, to na pewno nie brak szacunku do kobiet. W naszym związku to on był tym, który wszystko tonował w sprawach łóżkowych, przeciągał, mówił, że nie chce się spieszyć, ja byłam dziewicą i wiem, że bardzo to było dla niego ważne. Wszystko to wyglądało jakbym ja była bardziej napalona od niego. Niejednokrotnie mówił mi „kochanie, po ślubie” choć sam nie był prawiczkiem. Ugiął się dopiero po około pół roku.

Kolejną rzeczą, którą mnie zaskoczyła, to to, ze wybrał akurat moją przyjaciółkę. Znali się oni od bardzo dawna i zawsze miał on o niej nie najlepszą opinie. Po prostu jest ona typową imprezowiczką, która chodzi na imprezy i całuję się z kilkoma mężczyznami jednego wieczoru, czasem akcja kończy się nawet w łóżku (lub dyskotekowej toalecie). Obecnie jest w ciąży z chłopakiem, który ją zostawił, planuje jednak ciężę tę usunąć, bo „nie wytrzyma 9 miesięcy bez imprezowania”. Mój były uwielbia dzieci, już od dawna marzy by zostać ojcem i na pewno tego rozwiązania też nie popiera.

Mojemu byłemu nigdy nie odpowiadał jej charakter, wiele razy prosił mnie, żebym zakończyła tę znajomość, bo nie podoba mu się ona. Co więcej mój były NIGDY nie pije alkoholu, nienawidzi imprez i tego typu kobiet.

Ale mimo to nadal do niej pisze. Jak on to bardzo ją kocha, jak mu zależy, jak bardzo jej potrzebuje, przy okazji wtrącając coś o seksie, czy nie zrobiłaby dla niego „lesbian show” itp. Jak wspomniałam w stosunku do mnie nigdy taki nie był, dopiero po pół roku nasz związek nabrał rumieńców, a tu widzę, że z moją przyjaciółką od razu ostro zaczyna.

Wczoraj umówiłam się z moją przyjaciółką, bo poprosiła mnie o pomoc w napisaniu kilku dokumentów. Nasze spotkanie wypadło dość nagle, a jak się okazało była umówiona z moim byłym już od kilku dni… więc przyszła na spotkanie z nim! Ona proponowała kilka razy przesunięcie spotkania na inny dzień, ale to on nalegał.

Oczywiście udawał, że mnie kompletnie nie zna. Nawet się nie przywitał. Siedział i nie odrywał wzroku od mojej przyjaciółki. Co chwile nam przeszkadzał, bo przecież musiał skomentować jej urodę, jak pięknie się dziś ubrała itd.

Moja przyjaciółka ma do niego stosunek dość chłodny. Stopuje go co chwile, nawet mówi mu, że wie, że spotyka się z nią tylko dlatego, żeby zrobić mi przykrość. Nie ukrywa, że nie jest zainteresowana związkiem, lubi go, ale co chwile powtarza że „możemy się tylko kolegować”, momentami jest wręcz bardzo chamska dla niego, komentuje to, że nie ma on jej nic do zaoferowania, nie jest bogaty itd., ale on nie daje za wygraną i mówi „Ale ja Cię chcę!!!”, „Naprawdę mi na Tobie zależy!”. Wczoraj byłam świadkiem takiej rozmowy między nimi.

O co mu może chodzić? Może dodam jeszcze, że przed tym naszym spotkaniem, oni bardzo dużo o mnie rozmawiali. Mój były mówił jak bardzo mu na mnie zależało i jak bardzo go cała ta sytuacja zraniła, moja przyjaciółka, jako że zna całą sytuacje, uświadomiła mu, że rzeczy o które on mnie osądza są wyssane z palca … ale on nie wierzy… Natomiast w jednej z rozmów wygadał się na mój temat „Myślę o niej cały czas… ale to już koniec”.

I co ja powinnam zrobić w takiej sytuacji? O co mu może chodzić? Naprawdę mu na niej zależy, czy po prostu pogrywa sobie ze mną? Nie mam pojecia jak zachowywać się w takiej sytuacji gdy siedzimy we trójkę, a on ją komplementuje i siedzi wpatrzony jak w obrazek. Zależy mi na nim. Nadal. Mimo wszystko. Ale nie wiem czy jest sens skoro on może naprawdę ją kocha? Ale czemu sobie o niej przypomniał dopiero w momencie, gdy wyczuł, że mi jeszcze na nim zależy?
Cyt.dla potomnych
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 15:25   #8
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

wcielony debil, kretyn, głupek, idiota, półmózg, fajfus, pętak, patałach, łajza, przybłęda, tępa strzała
i wszystko to w wieku 27 lat!
niezły pakiet u takiego starego dziada

myślę, że on się mści na tobie, ale tak się mści, że bym go zabiła śmiechem na twoim miejscu
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:29   #9
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Cała sytuacja jest dosyć skomplikowana, ale mam wrażenie, że to Ty powinnaś się od tego odciąć. Masz dopiero 19 lat, zatem i sporo czasu by ułożyć sobie życie z kimś kto będzie Cię szanował. Ten typ najwyraźniej nie dorósł do związku z kobietą, ewidentnie sam jeszcze nie wiem czego chce. Bądź mądrzejsza i odpuść go sobie, to jeszcze duży dzieciak.
Trzymaj się!

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
wcielony debil, kretyn, głupek, idiota, półmózg, fajfus, pętak, patałach, łajza, przybłęda, tępa strzała
i wszystko to w wieku 27 lat!
niezły pakiet u takiego starego dziada

myślę, że on się mści na tobie, ale tak się mści, że bym go zabiła śmiechem na twoim miejscu
Podpisuje się pod tym!
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:48   #10
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Dziewczyny Ci już powiedziały co zrobić to raz. Odetnij się od niego, wyśmiej, to strasznie żałosne.
Nie oceniam zachowania Twojej przyjaciółki jako człowieka, ale jako przyjaciółkę- uważam za dno i wodorosty. Moja nigdy nie zrobiłaby mi takiego świństwa. Albo by dziada spławiła albo spotykała się beze mnie i na pewno nie pozwoliłaby mu na takie teksty. Przemyśl to.
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:38   #11
spiky22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Moja przyjaciółka potraktowała to jako okazję, żeby nas pogodzić. Ona nie robi tego, żeby się do niego zbliżyć i ranić mnie tym, raczej sama zaproponowała, że wybada jaki on ma stosunek do mnie. Ale jak widać obie jesteśmy w kropce... Jego sygnały są tak sprzeczne, a na wczorajszym spotkaniu to już przeszedł sam siebie, dlatego też tutaj napsiałam.
Cytat:
Napisane przez Sick Angel Pokaż wiadomość
Kretyn i hipokryta...jak możesz nie móc odciąć się od niego?
Jak wspomniałam mamy wielu wspólnych znajomych. Oczywiscie, że mogę się odciąć, ale dawniej mieliśmy grupę takich .. 12 świetnych znajomych, dlaczego to ja mam teraz z tego rezygnować? uwielbiam tych ludzi, a on nie jest wart utraty kontaktu z nimi.

Edytowane przez spiky22
Czas edycji: 2013-06-07 o 16:39
spiky22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 17:29   #12
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

On ma 27 lat?! Zanim to napisałaś, to myślałam, że on jest w Twoim wieku. Koleś na pewno jest bardzo zakompleksiony. Moim zdaniem on chce Ci zrobić na złość. Ja bym go olała i prędzej zastanowiła się nad przyjaciółką, bo z tego co napisałaś to ona jest równie niedojrzała i nieodpowiedzialna co on.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 17:43   #13
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
On ma 27 lat?! Zanim to napisałaś, to myślałam, że on jest w Twoim wieku. Koleś na pewno jest bardzo zakompleksiony. Moim zdaniem on chce Ci zrobić na złość. Ja bym go olała i prędzej zastanowiła się nad przyjaciółką, bo z tego co napisałaś to ona jest równie niedojrzała i nieodpowiedzialna co on.
Facet to dno a przyjaciółka...? Jak to się mówi, tania dziw... wiadome co
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:40   #14
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez spiky22 Pokaż wiadomość

Jak wspomniałam mamy wielu wspólnych znajomych. Oczywiscie, że mogę się odciąć, ale dawniej mieliśmy grupę takich .. 12 świetnych znajomych, dlaczego to ja mam teraz z tego rezygnować? uwielbiam tych ludzi, a on nie jest wart utraty kontaktu z nimi.
Skoro nie jest wart, to traktuj wasze możliwe spotkania w tej grupie jak zwyczajne koleżeństwo, tak na dystans, bez rozpamiętywania. Było i się skończyło, zamknięty rozdział i już. Powiedź sobie : Idę do przodu!
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:50   #15
dorotkaanna
Raczkowanie
 
Avatar dorotkaanna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 40
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Zaraz ,zaraz czy przypadkiem przyjaciolka nie jest w ciazy ??? wiec co go tak do niej tak nagle ciagnie ? chec zostania tatusiem /nie tatusiem ?:P
a tak przy okazji sie zapytam to aborcja w pl jest juz legalna ?bo przyjaciolka przeciez chce ciaze usunac
dorotkaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 20:12   #16
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

a moze przyjaciolka jest z nim w ciazy? dlatego facet tak sie do niej klei?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 20:21   #17
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez ysabell Pokaż wiadomość
a moze przyjaciolka jest z nim w ciazy? dlatego facet tak sie do niej klei?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja wlasnie tak sobie pomyslalam, ze moze to ta przyjaciolka mu coś nagadała, ze zerwał, a teraz jest jej glupio i ma wyrzuty i dlatego stara się ich zesfatać. Skoro sie bzyka z nowo poznanymi na dyskotece, to zdradzanie przyjaciolki z jej chlopakiem pewnie tez nie stanowi dla niej zadnego problemu.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:14   #18
WrytmieZycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: Dziwne zachowanie byłego chłopaka. Co powinnam zrobić?

Co za psychoza... Ta przyjaciółka i ten chłopak! Obojga bym posłala w diably. Co to za przyjaciółka, która umawia sie z Twoim byłym jak gdyby nic, będąc w ciąży z innym? Co to za chłopak, który umawia sie z kimś, kim wcześniej gardzil a teraz najprawdopodobniej udaje miłość do niej i może chce być tatusiem dla jej dziecka... To wszystko chore.
WrytmieZycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.